Kedi Oyunları - Kedi Temalı 8 Süper Mobil Oyun

Şuna şüphe yok ki, internet dünyası kedileri sever. Akıllı telefonunuzda oynayabileceğiniz harika 8 kedi temalı oyun var. Kedileri sevenler için kedi temalı cep telefonu oyunları.

Kedileri ve mobil oyunları seviyorsanız, burada sizin için bir sürü seçenek var. Boş zamanlarınızda keyifli vakit geçirmeniz için en iyi kedi oyunlarından bazılarını listeledik. Zaman geçirmek için güzel bir yol.

1. Super Phantom Cat 2

Ari ile tanışın. Gizemli Phantom dünyasında kaçırılan kız kardeşi Ina'yı kurtarmak için bir yolculuğa çıkar. Kararlı ve görevine odaklandı. Ancak süper korkunç düşmanlar, süper güçler, müttefikler ve gizli sırlar onu bekliyor.

Eğer platform oyunları ve özellikle de Super Mario Bros hayranıysanız, Super Phantom Cat 2 tam sizin için. Oyun, herkesin sevimli bulacağı renkli ve bloklu grafiklere sahiptir. Her biri kendine özgü bir kostümü olan ve bazıları özel yeteneklere sahip, farklı kedilerle oynayabileceğiniz geniş bir liste var. Gerçi tüm gerekli kahraman parçaların toplanması zaman alır, bu yüzden bunu bir süre oynamalısınız.

Süper Phantom Cat 2, seviye tabanlı ve bir sonraki noktaya ulaşma amaçlı bir oyundur. Ancak yolda engeller, tuzaklar ve düşmanlar var. Neyse ki, Hayalet Dünya'nın güçleri yanınızda olacak ve imkansızı mümkün kılacaktır.

Tamamlamak için daha fazla hedef ve aynı zamanda ödüller sağlayan görevler de vardır. Bunlar normal seviyelerden biraz daha zordur.

Süper Phantom Cat 2, orijinal Super Phantom Cat oyununun iyi bir devamıdır ve platform oyunu eğlencesini isteyen kedi severler için harika bir oyundur.

2. Cat Quest

Daha önce hiç olmadığı kadar açık bir dünya RPG deneyimi yaşayın!

 

Ejderhalarla dolu büyük bir yolculuğa çık, sihir ve daha fazlasını kullan. Kötü bir yaratık kız kardeşini kaçırdı ve onu geri almak senin görevin.

Cat Quest, hem çekici hem de sevimli bir grafik stili ile kendine özgü 2.5D görsellere sahiptir. Felingard dünyası yemyeşil ve detaylıdır ve navigasyon ve gerçek zamanlı savaş sırasında inanılmaz derecede düzgün animasyonlara sahiptir.

Felingard geniş bir dünyadır ve oyuncular doğrusal keşif ile sınırlı değildir. Etrafta serbestçe dolaşabilir, gerçek zamanlı olarak savaşabilir, daha güçlü hale gelebilir ve gizli zindanlara girebilirsiniz.

3. Neko Atsume: Kitty Collector

Evde gerçek bir kedi besleyemiyorsanız, dijital kedileri (veya Tamagotchis gibi sanal evcil hayvanları) beslemek ister misiniz?

 

Neko Atsume: Kitty Collector'ı oynamak çok kolaydır. Önce bahçenize oyuncaklar ve atıştırmalıklar yerleştirin. Sonra kedilerin gelmesini bekleyin.

Kedileri yiyeceklerle çekin ve oyuncaklarınızla boğuşmalarını izleyin! Beyaz ve siyah, tekir ve patiska gibi 40'tan fazla kedi türü uğrayabilir. Nadir kedilerin de mahallede dolaştığı söyleniyor, ancak bu zor kedileri cezbetmek için belirli eşyalara ihtiyacınız olacak. Her ziyaretçi Catbook'unuza kaydedilir. Usta bir kedicik koleksiyoncusu olun!

Özellikle nadir ırkları yakalamak istiyorsanız, her şeyi değiştirmelisiniz.

4. Cat Bird

Dünyalar arasında şirin-tontik bir yolculuk. Eve dönmek için destansı bir macerada Cat Bird'e zorlu platform macerasında yardım edin.

Çukurlar, tuzaklar, düşmanlar ve testere bıçakları arasında gezinen benzersiz dünyalarda maceraya atılın. Yolunuzu tıkayan güçlü koruyuculara dikkat edin.

 

Yolculuğa katılın ve kediye yardım edin!

Oyunda aşağıdakiler mevcuttur:

 • 40'tan fazla zorlu seviye.
 • 3 Efsanevi patron.
 • Şık ve çarpıcı piksel sanat grafikleri.
 • Başkalarıyla rekabet etmek için Başarılar ve Liderler.
 • Zamana Karşı Deneme modunda becerilerinizi test edin.
 • Güzel Film Müziği
 • ReplayKit (iOS 9+) ile yeteneklerinizi gösterin

Cat Bird'de çeşitli aşamalarla dolu birkaç dünya var. Amaç, eve gitmek için uçan kedinin her sahnenin sonunda portala ulaşmasına yardım etmektir.
Kolay başlıyor ama ek tehlikeler, tuzaklar ve düşmanlar onu hayatta tutmak için zorlu bir görevi haline getiriyor. Bu daha çok zamanlama ile ilgili.

5. Bread Kittens

Masum kedi yavrularının kötü ChowCorp tarafından beyinlerinin yıkandığı ve özgür iradeleriyle tutulduğu Catlandia dünyasına bir yolculuğa çıkın! Olabildiğince çok yavru kediyi kurtarın ve toplayın, benzersiz kedi yavruları bulmak için her bölgede seyahat edin ve savaşlarda yardımcı olması için kedinize yiyecek lezzetli ekmekler pişirin!

 

Oyunda, bir fırıncı rolü üstlenirsiniz. Kötü ChowCorp'u kedileri vahşi ve agresif olan kedi maması yiyecekleriyle beslemesini engellemelisiniz. Yoksa kediler vahşi olur ve besleyemezsiniz.

Bu yüzden, ekmek ile yakalanmak için yeterince zayıf olana kadar onlarla savaşmak zorundasınız.

6. Nom Cat

Garfield, Grumpy Cat, Nyan Cat ve Keyboard Cat gibi ünlü internet ünlü kedilerinin yer aldığı sonsuz arcade oyunu.

Güzel ve sevimli piksel sanatıyla tasarlanan Nom Cat, oynamayı kolaylaştıran sezgisel tek dokunuşlu kontrollere sahiptir, ancak yine de oldukça zorlayıcıdır. Sonsuz balık dalgaları ile beslemek için her iki kedinin de ağızlarını açmak için dokunun ve basılı tutun. Ne kadar çok balık yerseniz, puanınız o kadar yüksek olur. Ama dikkat et! Uçan bombalardan kaçınmak için odaklanmalısınız. Sevimli kedilerin patlamasını istemezsin, değil mi? Mümkün olduğunca çok sayıda Japon balığı toplayarak en sevimli kedi karakterlerinden bazılarının kilidini açın!

7. Nyan Cat: Lost in Space

Nyan Cat: Space in Lost, beş farklı oyun modu ile sonsuz bir koşucudur.

 

Bu sıradan platform oyununda internetin 1 numaralı gökkuşağına binen Nyan uzay kedisiyle şekerle dolu geniş uzayda yarışın.
Nyan Cat: Uzayda kaybolan, internet tarihindeki en ünlü gökkuşağı güdümlü kedi olarak uçmanıza izin verir. Galaksiler arası tatlıları toplarken uzay köpekleri gibi kötü kozmik dehşetten kaçınarak Nyan Cat'e sonsuz uzayda rehberlik edin.

Yol boyunca, Nyan Cat'ın lezzetli yiyecekler toplamasına ve bombalar, UFO'lar ve köpekler gibi tehlikelerden kaçmasına yardımcı olun.

Ve süper çekici “nyan” şarkısını unutmayalım.

8. Purrfect Date

Kediler küçük bir marmit gibidir. Ya onları kesinlikle çok seviyorsun ya da… neyse, kimi kandırıyoruz? Herkes genel olarak kedileri seviyor.

Bu yaratıcı interaktif görsel roman, romantizmi, gizemi ve gerilimin tümünü tek bir pakette birleştirir ve hepsini bir sürü kedi ile tamamlar.

Purrfect Date'de oyuncular, Cat adası olarak adlandırılan kedigiller tarafından işgal edilen bu uzak adada yeni bir iş alan bir araştırmacının rolünü üstleniyorlar. Bir gizem var, kedilerle konuşuyoruz. Adanın sırlarını çözmeyi denerken, bir kediyi daha kişisel bir düzeyde tanıma fırsatına sahip olacaksınız. Neredeyse kediler insanlar gibi tuhaftır.

Purrfect Date'de altı hikaye var ve sizi bekleyen zor kararlar var. Bu çekicilik ile dolu benzersiz (biraz ürkütücü) bir oyun.

0
0
0
0
0
0
Yazıyı emoji ile değerlendir..

Yorumlar (1)

 • avatar
  kurumama

  çok güzel oyunlar https://www.kurumama.com

  Cevapla
Yorum Yaz

Spam kodu:

Kapatmak için ESC tuşuna basın