Kadınların İlişkilere Bakış Açısı Nedir?

Kadınlar her şeyin mükemmel olması için ellerinden gelen her şeyi yaparlar. Buna ilişkileri de dahildir. Eğer bir kadın doğru bir ilişki içerisinde yer alıyorsa, yaşanacak her şeye göğüs gererek, mutlaka her olumsuzluğu olumlu yapabilme kapasitesine sahip olarak yol katledecektir. Peki kadınlar ne ister? Bir ilişkiden ne ister? Ne bekler? Hepsi yazımızın devamında yer almaktadır.

Her kadın onu yormayan ve yıpratmayan kısacası ideal bir ilişkide yer almak ister. İlişkinin her aşamasında saygı ve sevgi görmek kadının en büyük beklentisidir. Ruhuna hitap edebilecek kadar özel olan her anı doyasıya yaşamak kadını bir ilişkiye daha sıkı bağlayabilmektedir. Kadınların ilişkilere bakış açısı erkek gibi göreceli bir kavram ile sınırlı değildir. Bir kadın bir erkeğin görüntüsünden çok davranışlarına tav olabilmektedir. Kısacası bir kadının kalbini kazanmak için biraz centilmenlik biraz da hoşgörü kesinlikle yeterlidir.

kadınlar ne ister
Woman phone photo created by cookie_studio - www.freepik.com

Kadına Yönelik Şiddeti Kınıyoruz

Erkekler ne yazık ki yetiştirilme tarzları ya da yapıları gereği kadınlar üzerinde gereksiz hakimiyet kurmaya son derece meyillidirler. Bu kalıp kadına yönelik şiddete hayır, sloganlarının daha hayatımızda çok yer alacağı anlamına gelmektedir. Çünkü kadına şiddet tamamen eşitsizlikten doğmaktadır. Toplumun kabul etmediği ve kabul edemediği tek şey ise kesinlikle erkek ve kadının arasındaki dengesiz güç eşitsizliğidir.

Kadınlar erkeğe boyun eğdikleri takdirde artık şiddet görmeyecekleri kanaatine varsalar da aslında durum hiç te sanıldığı gibi olmamıştır. Çünkü bir erkeğin bir kadına şiddet göstermesi kesinlikle o kadının suçu değil bu durum tamamen erkeğin acizliğinden kaynaklanmaktadır. Biz de her kadının çok değerli olduğunu biliyoruz ve kadına yönelik şiddeti kınıyoruz.

kadına yönelik şiddete hayır
Refuse photo created by drobotdean - www.freepik.com

Bonita Anlamı Ve Türkçe Ne Demek?

Uzun zamandır dillerden hiç düşmeyen Madonna’nın en çok sevilen şarkılarından biri olan la Isla Bonita, uzun yıllar zirvede kalarak, dilden dile dolaşmayı başarmıştır. Peki Bonita ne demek? Bu şarkıdan sonra bu soru sıkça soruldu. Bonita, güzel ve tatlı anlamında yer almaktadır.

Bonitam Kadın Sitesi
Image from YouTube Screenshot

Bonitam Kadın Sitesi

Ne yazık ki günümüzde şiddet sadece fiziksel olarak algılanmaktadır. Oysa ki şiddet hor görme, aşağılama, değer vermeme gibi olaylar neticesinde de boy göstermektedir. Bir çok kadın her gün bu şiddete belki de onlarca kez maruz kalarak, hayata tutunmaya çalışmaktadır. Elbette ki kadınların değer görmedikleri bir toplumdan da asla adalet beklenemez.

Bonitam uzun zaman önce bir çok kadının daha kaliteli vakit getirebilmesi için bir kadın sitesi kurma kararı aldı. Neyse ki sesimizi duyan ve kendine değer veren bir çok kadın da bu platforma yerini alarak bu süreçte hayata daha fazla tutunma çabası sergiledi. Siz de bir çok kadın gibi hayatı daha yaşanabilecek hale getirmek için Bonitam’ın eşsiz gücünden ve enerjisinden yararlanabilirsiniz.

0
0
0
0
0
0
Yazıyı emoji ile değerlendir..

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

Spam kodu:

Kapatmak için ESC tuşuna basın