Ogznet.com
Photo by Mildly Useful on Unsplash

iPhone en iyi radyo uygulaması

Radyo, günümüzün dijital çağında bile halen ilgi gören ve değerini kaybetmeyen bir mecradır. Ayrıca iPhone ve iPad için çok sayıda radyo uygulamasıyla, dünyanın dört bir yanından istasyonları istediğiniz zaman, istediğiniz yerde dinleyebilirsiniz.

Bu yazının içeriği: Kapat

  Bu internet tabanlı radyo uygulamaları, dünyanın dört bir yanından, her yerden, her zaman radyo istasyonlarını dinlemenize olanak tanır. App Store, iPhone kullanıcıları için birçok radyo uygulaması var. Bunlar arasında en iyi 5 seçeneği sizin için seçtik.

  Artık herkes Spotify, YouTube Music veya Apple Music gibi müzik dinleme hizmetlerine geçti. Yine de ilgi düzeyini hiç kaybetmeyen bir uygulama kategorisi var; Radyo uygulamaları.

  Radyo, günümüzün dijital çağında bile hala müzik veya haber dinlemek için kullanılan bir mecradır. Ayrıca, iPhone ve iPad için çok sayıda radyo uygulamasıyla, dünyanın dört bir yanından istediğiniz radyo istasyonlarını istediğiniz zaman, istediğiniz yerde dinlebilirsiniz.

  Radyo, çeşitli müziklerin, haberlerin, spor haberlerinin, talk şovların ve daha fazlasının keyfini çıkarmanın eğlenceli bir yoludur. Canlı ve hatta çevrimdışı dinleyebilir ve yeni içerik türleri keşfedebilirsiniz. En iyi radyo uygulamaları hakkında bilgi edinmek için okumaya devam edin.

  iPhone Radyo Uygulamaları

  Radyo, spor, politika, eğlence, moda ve daha fazlasını dinlemenin eğlenceli bir yolunu sunar. iPhone'da en sevdiğiniz radyo istasyonunu dinlemek için en iyi radyo uygulamasını indirebilirsiniz.

  iPhone iyi radyo uygulaması hakkında bilgi edinmek için okumaya devam edin.

   

  TuneIn Radio, kullanım kolaylığı sayesinde en iyi radyo uygulamasıdır. Tuneln, dünyanın dört bir yanından canlı spor, müzik, haber, podcast ve radyoları tek uygulamada bir araya getiriyor. TuneIn, radyo istasyonlarını konum ve türe göre gruplandırır.

  Uygulama, dünyanın farklı ülkelerinden 100.000'den fazla AM ve FM istasyonu sunuyor. Ayrıca yaklaşık 5 milyon podcast dinleyebilirsiniz.

  Ücretsiz bir TuneIn hesabı, en sevdiğiniz istasyonları gerçek zamanlı olarak dinlemeniz için gereken her şeyi sunar. Pandora ve diğer hizmetler aracılığıyla yapılabilen istasyonlar oluşturamasanız.

  Ücretli TuneIn Pro aboneliği size daha sonra dinlemek için yayınları kaydetme olanağı verir. Bir premium abonelik ayrıca reklamsız müzik dinletir ve görüntülü reklamları kaldırır. Seçmeli sesli kitaplara erişim de mevcuttur.

  Simple Radio, canlı AM, FM ve çevrimiçi radyo istasyonlarını ücretsiz olarak dinlemek için gerçekten en basit uygulamadır. Şu anda dünya çapında 65.000'den fazla radyo istasyonuna erişebilirsiniz ve bu sayının yakın gelecekte 70.000'e çıkması bekleniyor. Herhangi bir belirli istasyonu tercih ederseniz, yer imlerine ekleyebilir ve bunlara hızlı bir şekilde erişebilirsiniz. Kullanıcı arayüzü basit ve kullanıcı dostudur ve kullanıcıları uygulamaya geri dönmeye teşvik eder.

  Ayrıca arka planda oynatma özellikleri, iPhone kilitliyken müzik dinlemeye olanak tanır. İlgi alanlarına göre içerik sınıflandırması özelliği vardır. Belirli türlerde trend olan müzikler, canlı spor yorumları, son dakika haberleri, talk şovlar vb. gibi. Bluetooth ile Apple Watch, CarPlay ve harici cihazlarınızda da radyo dinleyebilirsiniz.

  Temiz ve basit bir kullanıcı arabirimini tercih ediyorsanız, benzersiz bir analog stil FM/AM tuner içeren bu ücretsiz radyo uygulamasını deneyin. Bu, size onlarca istasyona küresel erişim sağlarken onu geleneksel bir radyo gibi hissettirir.

  Uygulamayı başlattığınızda, bölgenizdeki radyo istasyonlarını otomatik olarak algılar. FM veya AM kadranında aradığınız istasyonu “ayarlamak” için kaydırıcıyı kullanmanız yeterlidir. Dünyanın dört bir yanından erişebileceğiniz 40.000'den fazla istasyon var.

  Belirli bir istasyonu aramak için ana tuner ekranından aşağı çekin. Siri Kısayol işlevi, basit bir sesli komutla bir istasyon çalmaya başlamayı kolaylaştırır. Belirli bir radyo istasyonu ile uyanmak için tek seferlik veya tekrarlayan bir alarm da ayarlayabilirsiniz. Bir zamanlayıcı da mevcuttur.

  Daha da iyisi, iCloud senkronizasyonu başka bir iOS cihazında kolayca dinlemenizi sağlar.

  Bir abonelikle sınırsız favoriyi kanallarınızı kaydedebilir, karanlık bir modun kilidini açabilir ve birden fazla ülkeden istasyon dinleyebilirsiniz. Bu ayrıca tüm reklamları uygulamadan kaldırır.

   

  iPhone radyo uygulaması arıyorsanız en iyi radyo uygulaması bu olabilir. myTuner Radio, güzel bir kullanıcı arayüzü ile deneyimi bir sonraki seviyeye taşıyor. Hizmet, 200'den fazla ülke ve bölgeden 50.000 radyo istasyonuna sahiptir. myTuner Radio, Apple TV, AirPlay, Apple Watch ve CarPlay'i destekleyen ender radyo uygulamalarından biridir.

  myTuner Radio, bir istasyon tarafından son zamanlarda hangi şarkıların çalındığını görmenin bir yolunu sunar. Tercihinize bağlı olarak myTuner, dinlenecek daha fazla müzik bulmak için ilgili istasyonları gösterir. Ayrıca, ülke, tür, eyalet veya şehre göre arama yaparak tam olarak aradığınızı keşfedebilirsiniz. Biraz pahalı ama iPhone için en iyi radyo uygulamalarından biri.

  İşte çeşitli dillerde ve türlerde 70.000'den fazla küresel radyo istasyonuna sahip başka bir en iyi iOS radyo uygulaması. Kullanıcılar bir kategori listesinden seçim yapabilir ve radyo istasyonlarını ihtiyaçlarına göre filtreleyebilir.

  Güzel bir özellik, daha sonra oynatmak istediğiniz herhangi bir radyo istasyonunu kaydedebilmenizdir. Ses kalitesi birinci sınıftır ve oynatılan istasyonlarınız, istasyon adlarını hatırlamadan tekrar keyfini çıkarabilmeniz için geçmişe kaydedilir.

  Türkiye ve dünyadan yüzlerce radyo kanalı, tek bir uygulamada bulabilirsiniz. Türkiye ve dünyanın dört bir yanındaki radyo istasyonlarına Radyo Kedisi'yle ulaşabilirisiz.

  Yedi gün yirmi dört saat canlı müzik, haber, spor tek bir uygulamayla elinizin altında. İster kulaklığınızla, ister hoparlörünüzle veya Bluetooth ve CarPlay desteği ile araç sisteminizden de radyo dinleyebilirsiniz.

  Türkçe ve yabancı pop, türkü, arabesk, TSM, klasik müzik, caz dinleyin. Güncel haberleri ve spor haberlerini takip edin. Radyo Kedisi, sizi radyonun keyifli dünyasıyla buluşturur.

  Senin Radyon uygulaması ile sevdiğin radyoları favoriler ve istediğin zaman ulaşabilirsin. Ayrıca uyku modunu ayarlayıp dilediğin zamanda radyo uygulamasının kendiliğinden kapanmasını sağlayabilirsin.

  Telefonun kilit ekranında radyolar arası geçiş, radyo çalma ve durdurma işlemi yapılabilir. Kulaklık ile radyo durdurma, bir önceki radyo ve bir sonraki radyoya geçilebilir. Uygulamanın arkaplanını dilediğin resim ile değiştirebilirsin. Ana ekrandaki menü sıralamasını istediğin şekilde özelleştirebilirsin. Şarkı tanıma özelliği ile radyodan dinlediğin müziği tanıma desteğide vardır.

  Bu yazıda çalışmayan/kırık link varsa, buraya tıklayarak bize bildirebilirsiniz!

  Yorumlar

   Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
  Yorum Yaz