Image by Memed_Nurrohmad from Pixabay

instastories.watch: En iyi Anonim Instagram Hikayeleri Görüntüleyicisi mi?

En popüler uygulama Instagram’dır. Milyonlarca kişi bu uygulamayı yaşam anılarını paylaşmak için kullanıyor ve bazıları da şirketlerini tanıtmak için kullanıyor. Instagram, Instagram Hikayeleri adı verilen benzersiz bir özelliğe sahiptir. Bu araç, kullanıcıların hayatlarından küçük ama anlamlı deneyimleri paylaşmalarına olanak tanır.

Fotoğraf veya video paylaşma sayısında herhangi bir sınırlama yoktur. Yüklediğiniz fotoğraflar veya videolar belirli bir sırayla görüntülenir. Ayrıca hikayenizi geliştirmek için araçlar kullanabilir veya filmde ne olduğunu veya görüntü hakkında nasıl hissettiğinizi açıklamak için ona kelimeler ekleyebilirsiniz. Instagram hikayeleri 24 saat boyunca profilinizde kalır. İzleyici listesine bakarak hikayenizi kimlerin gördüğünü görebilirsiniz. 24 saat sonra otomatik olarak silinirler ve öne çıkanlar listenize eklemediğiniz sürece geri alamazsınız.

Akışınızın üst kısmındaki bir çubukta, arkadaşlarınızdan veya takip ettiğiniz diğer kullanıcılardan gelen hikayeleri de görüntüleyebilirsiniz. Onların hikayelerini görmek için profil fotoğraflarına tıklayın. Hikayeler anonim olarak görüntülenemez ve hikayeyi paylaşan kişi hikayesini kimin görüntülediğini bilir. Gerçekten benzersiz bir özellik yeni eklendi: artık posterin hikayesine yanıt verebilirsiniz. Takip ettiğiniz bir arkadaşınız ya da ünlü yeni bir şey paylaştığında, profil resminin etrafında bir halka beliriyor. Şüphesiz, sosyal medyanın en çekici yönlerinden biri Instagram hikayeleridir. İster bir influencer sayfası, ister bir işletme hesabı, ister kişisel bir hesap olsun, hikayeler hesap sahibine yeni bir görünüm kazandırır.

Bununla birlikte, Instagram'ın hikaye indirme seçeneğinin sıfır olması nedeniyle sorun karmaşık bir hal alıyor ve bu noktada https://instastories.watch/tr/ gibi web çözümleri devreye giriyor. Instastories'in ana amacı Instagram hikayelerini indirmenize ve bunları cihazınıza gizlice kaydetmenize yardımcı olmaktır. Umarım bugün bu eğitimi okuyan kişiler "Instastories Instagram" ifadesini en az bir kez duymuşlardır.

Ama sözünü yerine getiriyor mu? Bu sorunun cevabını bugün rehberimizde bizimle birlikte keşfedin.

İçerik Tablosu

 • Instastories nedir?
 • Temel özellikleri nelerdir?
 • Instastories kullanmak güvenli midir?
 • Sonuç

Instastories nedir?

Bu, Instagram hikayelerini ve önemli anları gizlice izlemek için en iyisidir. Instastories bir instagram anonim hikaye görüntüleyicisidir. Herhangi bir genel Instagram hesabına yalnızca bir kullanıcı adıyla erişebilirsiniz. Ayrıca, hiçbir borç veya kayıt gerekmez. Bu web sitesine gerçek bir giriş yaparsınız ve seçtiğiniz herhangi bir genel hesaba anında erişim sağlarsınız. Hesap sahibi sizi fark etmeden yeni hikayeleri, önemli anları, fotoğrafları ve filmleri görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca, bu içerik yüksek kalitede indirilebilir. Her ne kadar göze hitap etse de, nasıl çalıştığını anlamak kafa karıştırıcı olabilir. Bir kullanıcı adı girmemiz gereken metin alanını bulmak zordu çünkü birçok anlamsız bilginin arkasına gömülmüş gibi görünüyordu. Ancak sonunda metin alanını bulduğumuzda, şikayet edecek başka bir şey yoktu.

Ana özellikleri nelerdir?

Instastories'in gerçekte nasıl çalıştığı belli değil. Ancak bildiklerimize dayanarak, kullanıcı arayüzüne bir arama motoru ekleyerek çalıştığı sonucuna varabiliriz. Bu sayede hikayeleri görebilir ve diğer Instagram profillerini keşfedebilirsiniz. İşte Instastories'in sağladığı temel özelliklere kısa bir genel bakış.

 1. Bu bir takma addır. Instastories size en yüksek miktarda gizlilik sağlar. Başkalarının Instagram hikayelerini görebilir ve onlara haber vermeden cihazınıza kaydedebilirsiniz. Bundan daha iyi ne olabilir?
 2. Ücretsizdir. Anonimlikten sonra, bu belki de Instastories Instagram'ın en iyi özelliğidir. Tamamen anonim kalırken bu araçtan tam olarak yararlanabilirsiniz. Hizmetlerinden herhangi biri için herhangi bir ödeme yapmanız gerekmez.
 3. Instastories, Instagram hikayelerini ve gönderilerini kaydetmenize ve paylaşmanıza olanak tanır. Instagram hikayelerini ve gönderilerini akıllı telefonunuza yüksek kalitede kaydedebilirsiniz.
 4. Kullanım Kolaylığı: Instagram hesabınızda oturum açmanıza bile gerek yok. İçeriğini görmek ve görünmeden indirmek istediğiniz kişinin kullanıcı adını Instastories'deki arama çubuğuna yazmanız yeterli.
 5. Cihaz Uyumluluğu: IG Instastories'in bir başka harika özelliği de herhangi bir cihaza uyarlanabilir olmasıdır. Bu platforma bir bilgisayar, dizüstü bilgisayar veya cep telefonu aracılığıyla erişilebilir.
 6. Instastories Özel Hesaplarla Çalışmaz: Çok fazla bunalmayın çünkü IG Stories Down yalnızca herkese açık hesaplarla çalışır. Hedeflenen hesap özelse, kulağa ne kadar acı gelse de Instastories'in ilgili olmayacağını duyurmaktan üzgünüm.

Instastories Kullanımı Güvenli mi?

Dürüst olmak gerekirse, InstaStories harika ve kullanışlı bir araç. Ben en çok anonimlik ve ücretsiz kullanım özelliklerini seviyorum. Herhangi birinin hikayelerini kaydedebilirsiniz ve sahipleri bunu öğrenemez. Ancak, madalyonun her zaman çoğu insanın gözden kaçırdığı başka bir yüzü vardır. Instagram'ın sizin için nasıl tehlikeli olabileceğini öğrenmek için aşağıdaki noktalara bir göz atın.

 1. Instagram politikasını ihlal ediyor: Instagram, başka birinin hikayesini kaydetmenize izin vermez. Durum böyle olduğu için, üçüncü taraf uygulamaları sinsi bir şekilde kullanmak kurallarına aykırıdır.
 2. Bunu sık sık yapmak para cezalarına ve IP adresinizin engellenmesine neden olabilir.
 3. Veri Gizliliği: Instastories kimsenin gizliliğini ihlal etmeye çalışmasa da, Instagram'ın veri gizliliği politikasına uymuyor. Instagram kullanıcılarının kişisel bilgilerini riske atıyor çünkü başkalarının hikayelerini görülmeden saklamalarına izin veriyor.

En İyi Instagram Hikayeleri Alternatifleri Nelerdir?

Instagram Hikayelerini kullanma konusunda hala kararsız olanlarınız var mı? Eminim güvenlik tehlikeleri konusunda endişeleriniz vardır. Aşağıda popüler Instagram Hikaye ziyaretçileri ve indiricilerinin bir listesi bulunmaktadır.

 • Cocospy
 • Hikayeler IG
 • StoriesIg
 • Qoob Hikayeleri

Sonuç - Instastories 2022'de Yasal Bir Araç mı?

Instagram anonim hikaye görüntüleyicisi, Instastories ve gerçekliği ile ilgili her şey bu kadar. Beklentilerinizin altında kalırsa, çok sayıda farklı uygulama mevcuttur.

Özetlemek gerekirse, Instastories, hikayeleri gizli, hızlı ve ücretsiz olarak saklamanıza olanak tanıyan gerçek bir Instagram hikaye indiricisidir. Ancak, tehlikeler göz önüne alındığında, alternatifleri de keşfetmenizi öneririz.

0
0
0
0
0
0
Yazıyı emoji ile değerlendir..

Yorumlar

  Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

Spam kodu:

Kapatmak için ESC tuşuna basın