Instagram Repost Nasıl Yapılır? Android ve iOS için Instagram Repost Uygulamaları

Instagram, fotoğraf ve video paylaşmak için en popüler sosyal ağdır. Bununla birlikte Instagram, isteyebileceğiniz neredeyse tüm özelliklere sahipken, hala birkaç özellikten yosundur. En büyük eksikliği, fotoğrafları veya videoları yeniden yayınlama özelliğidir. Bunu yapmak için üçüncü taraf uygulamalara ihtiyacınız vardır. İşte en iyi Instagram repost uygulamaları.

Repost: For Posts, Stories, kullanımı çok kolay bir uygulamadır. Instagram uygulamasını Repost aracılığı ile veya manuel olarak açın, istediğiniz gönderiyi bulun, sağ üst köşedeki üç düğmeye dokunun ve Bağlantıyı Kopyala'yı seçin. Repost'a döndükten sonra: Instagram için gönderi, gelen kutusu listesinde görünecektir.

Gönderiyle etkileşim kurduğunuzda, üzerinde çalışabileceğiniz yalnızca birkaç basitleştirilmiş seçenek vardır. Kaydırma düğmesine dokunarak gönderinin başlık metnini panonuza kopyalayabilirsiniz. Filigrana özel rengini ve konumunu da değiştirebilirsiniz.

Ardından, bitirmek için Paylaş'a basmanız yeterlidir; Instagram'ın gönderi istemini açacaktır.

Uygulamanın ayarları, sadeliğinin yanı sıra bir yedekleme oluşturmanıza olanak tanır. Seçtiğinizde, mevcut resimlerinizi kopyalamanız, indirmeniz veya paylaşmanız istenecektir.

Ücretli bazı özellikleri de var, bu nedenle bazı can sıkıcı reklamlarla ve kopyalanan başlıkta @withregram referansıyla uğraşmanız gerekecek.

Basit bir repost uygulaması arayanlar için ideal olan Reposta'da çok fazla özellik bulunmuyor. Başlatma ekranından, size bir Instagram bağlantısını kopyalamanızı ve yeniden yayınlama sürecini başlatmak için tıklamanızı söyleyen hızlı bir görsel talimat sunar. Daha sonra, altyazıyı panonuza kopyalama seçeneğiyle birlikte Instagram gönderisinin tam yeniden yayınlanmış bir kopyasını önizleyebilirsiniz.

Ancak Reposta, gönderiyi gerçekten özelleştirmenize izin vermiyor; sadece içeriği paylaşmak istersen kullanışlıdır. İkinci olarak, yeniden yayınlamayı seçtiğinizde, hedef olarak Instagram'ı seçmeniz gerekecek, bu nedenle bu daha manuel bir işlemdir.

Repost for Instagram, filigran eklemeden Instagram fotoğraflarını ve videolarını yeniden paylaşmanızı sağlar. Uygulama ayrıca Instagram fotoğraflarını telefonunuza kaydetmenizi sağlar. Uygulamadan çıkmadan Instagram fotoğraflarını doğrudan Instagram'dan yeniden yayınlarsınız. Zamanlı yayınlar için Repost Professional uygulamasını deneyebilirsiniz.

Instagram fotoğraflarını yeniden gönderin, yorumların altındaki 3 noktayı tıklayın ve “Paylaşım URL'sini kopyala” yı seçin. Bu kadar kolay! Uygulama, Instagram feed'inize yeniden gönderme, daha sonra tekrar göndermeye devam etme, kaydetme veya fotoğraf veya video kabul eden diğer herhangi bir uygulama ile paylaşma seçeneği sunacaktır. Fotoğrafları veya videoları yalnızca 2 tıklama ile Instagram haber kaynağınıza yeniden gönderebilirsiniz.

Instagram fotoğraflarını anında indirin. Uygulama Instagram resimlerini Instagram posterinin adıyla resim klasörünüze kaydedecektir.

Instagram videolarını indirmek de çok kolay, böylece daha sonra tekrar oynatabilirsiniz.

Uygulama, fotoğrafları ve videoları herhangi bir şekilde değiştirmeden Instagram fotoğraflarını yeniden yayınladığınızda kullanıcıya atıf verir. Instagram fotoğraflarını yeniden yayınladığınızda, yayınladığınız fotoğrafların / videoların başlığına atıf eklenir.

Uygulama, fotoğrafları ve videoları yeniden göndermek için Instagram uygulamasını kullanır. Yani, giriş yapmanız gerekmez. Ayrıca uygulama, Instagram fotoğraflarını ve videolarını yeniden yayınlamak, cihazınıza kaydetmek veya daha sonra göndermek için Hızlı modlarda çalışacak şekilde ayarlanabilir.

Repost for Instagram #Repost, katılımınızı sıralayan iki kategoriye sahip basit bir arayüze sahiptir: aktif ve yeniden yayınlanan. Uygulama ayrıca, Instagram'da bağlantıları kopyaladığınızda otomatik olarak algılama konusunda harika bir iş çıkarıyor ve bunları otomatik olarak galerisine giriyor. Yeniden göndermeden önce, Instagram hesabınıza da giriş yapmanız gerekir.

Seçenekler açısından, filigranın rengini değiştirebilir, konumunu değiştirebilir ve gönderinin başlığını otomatik olarak kopyalayabilirsiniz. Gönderinin geri kalanı için, yeniden yayınlama dışında başka bir şey yapamazsınız.

Profesyonel abonelik için aylık ödeme yapmadan düzenleyiciye erişemez veya filigranı kaldıramazsınız. Profesyonel sürüme sahip olmayan kullanıcılar, ayrıca reklamlarla uğraşmak zorunda kalacak.

Reposter for Instagram: İndir, etiketleri keşfetmenize ve kullanıcı gönderilerini doğrudan aramanıza izin vermesiyle öne çıkıyor. Buradan, şimdi veya daha sonra yeniden yayınlamayı seçebilirsiniz. İsterseniz, uygulamadan Instagram'ı başlatabilir ve yerel olarak arama yapabilirsiniz; ayrıca URL'yi kopyalayarak gönderiyi otomatik olarak yüklersiniz.

 

Yeniden gönderi ayarları açısından, uygulama, gönderi ayarlarınız için çeşitli hızlı seçenekler sunar. Bir düzenleyici açabilir, altyazıları kopyalayabilir ve yazar ve filigran niteliklerinizi istediğiniz gibi kaldırabilir veya taşıyabilirsiniz.

Görüntüyü düzenleyici aracılığıyla düzenlerken kırpabilir, üzerine çizim yapabilir, çıkartma ekleyebilir veya metin ekleyebilirsiniz. Ayrıca değişiklikleri beğenmezseniz sıfırlayabilirsiniz. Daha sonra, bir düğmeye basarak kaydedebilir, yeniden yayınlayabilir veya paylaşabilirsiniz.

Uygulamada gönderinizi ilk açtığınızda, ücretsiz bir kullanıcıysanız, uygulamanın abonelik planı için bir açılır pencere görürsünüz. Bu her seferinde açılır, bu nedenle can sıkıcı bir mesele haline gelebilir. Benzer şekilde, indirme, yeniden gönderme veya paylaşma seçeneklerine tıkladığınızda reklamlar veya bir abonelik istemi açılır.

0
0
1
0
0
1
Yazıyı emoji ile değerlendir..

Yorumlar (1)

  • avatar
    online video downloader

    I would like to thank you for the efforts you have made in writing this article. I am hoping the same best work from you in the future as well online video downloader

    Cevapla
Yorum Yaz

Spam kodu:

Kapatmak için ESC tuşuna basın