Ogznet.com
En İyi 10 GTA 5 Modu Paylaş:

En İyi 10 GTA 5 Modu

Grand Theft Auto 5, neredeyse 3 nesil oyun konsolunu geride bırakmayı başaran devasa bir oyundur. Resmi olarak yayınlanmasından bu yana yıllar geçmesine rağmen, GTA 5 hala dünya çapında milyonlarca oyuncu tarafından oynanmaktadır. Elbette, oyuncuların hala Grand Theft Auto 5’ten keyif almalarının ana nedeni, video oyununun online sürümü olan GTA Online’dır. Bununla birlikte, oyuncular GTA Online’da keyifli vakit geçirmenin yanı sıra, farklı GTA 5 modlarını keşfetmeyi de severler.

Bu yazının içeriği: Kapat

Binlerce harika GTA 5 modu, oyuna farklı bir unsur eklemenize izin verir. Örneğin, GTA 5 Zombie modu oyuna bir kıyamet unsuru katarken, GTA 5 gerçek hayat modu, oyunda gerçekte yaptığınız gibi bir şeyler yapmanızı sağlar. Ancak, orada pek çok seçenek arasından en iyi GTA 5 modunu filtrelemek zordur. işte indirebileceğiniz en iyi GTA 5 modlarını sizin için listeledik.

GTA 5 Real Life Mod

Bu kesinlikle en az bir kez denemeniz gereken en iyi GTA 5 modlarından biridir. Modun adından da anlaşılacağı gibi, Grand Theft Auto 5'e gerçek hayat unsurları ekliyor. Örneğin, bu GTA modundaki "Sistem Tepkisi" özelliği, ateşli silahları açıkça taşımanızı kısıtlıyor. Los Santos sokaklarındaki oynanamayan karakterler, bir ateşli silahı tespit etmede daha tetikte olacak ve silah taşıdığını görürlerse polise rapor edecekler.

Bu GTA 5 modu yüklü olarak adam öldürmeye devam etmeyi planlıyorsanız, o zaman başınız büyük bir belaya girecek demektir. Bunun nedeni, "Sistem İtibarı" özelliğinin şiddet içeren eylemleriniz nedeniyle size kötü bir itibar vermesidir. Bu ayrıca, NPC'lerin sizi tanıyacağı ve sizden korktuğu için polisleri arayacağı anlamına gelir.

Benzer şekilde, GTA 5 gerçek hayat modu, sizi gerçek hayatta olduğu gibi kuralları takip etmeye zorlayan çok sayıda şaşırtıcı özellik sunar.

GTA 5 Zombies Mod

GTA 5'in klasik oyun modundan sıkıldıysanız belki de GTA 5 Zombies modunu denemelisiniz. İlginç bir şekilde, bu GTA 5 modu, Los Santos'un tüm evrenini bir hayatta kalma alanına dönüştürüyor.

Los Santos sokakları insan eti içi dolaşan Zombilerle doludur. Yani, her saniye tetikte olmanız ve çevrenizi kontrol etmeye devam etmeniz gerekecek. Zombiler sese doğru gelir, bu yüzden yaya olarak çok gürültü yaparsanız ölürsünüz.

Dahası, hayatta kalanları işe alabilir ve onları müttefiklerinize eşit bir şekilde dağıtmak için kaynakları yönetebilirsiniz. Ayrıca GTA 5 Zombies modunda yemek ve uyku önemlidir. Bu nedenle, diğer hayatta kalanların yardımıyla kaynakları zaman zaman topladığınızdan emin olun.

Sonuç olarak, bu, Grand Theft Auto'yu bir hayatta kalma oyununa dönüştürmek için kesinlikle yüklemeniz gereken en iyi GTA 5 modlarından biridir.

LSPD First Response

Tüm Grand Theft Auto oyunlarında suçluların ve haydutların hayatlarına tanık olduk. Ancak, GTA 5'te bir LSPD (Los Santos Polis Departmanı) memurunun hayatını hiç yaşamadık. İşte tam da burada GTA 5 LSPD First Response modu devreye giriyor.

Görünüşe göre, bu GTA 5 modu bir LSPD subayı olarak oynamanıza izin veriyor. Yani haydutları veya suçluları yakalama yeteneğine sahip olacaksın. Ayrıca, işlerin kontrolden çıktığını görürseniz geri çağırabilirsiniz ve binalardaki herhangi bir yangını söndürmek için doğrudan itfaiye departmanına bağlanacaksınız.

Kısacası, Los Santos'u mahvetmeyi bitirdiyseniz, o zaman bir değişiklik yapın ve soyguncuları ve suçları durdurmak için polis olarak oynamayı deneyin. Bu şekilde, legal tarafta olmanın nasıl bir şey olduğunu anlayacaksınız.

 

Gravity Gun, GTA San Andreas modları içinde en sevilenlerden biridir. Aynı mod GTA 5 için de mevcuttur.

Yerçekimi Silahının şaşırtıcı özelliklerini bilmiyorsanız, kesinlikle bir sürprizle karşı karşıyasınız. Görünüşe göre, bu GTA 5 modunu kullanarak, NPC'ler, Arabalar, Uçaklar vb. dahil olmak üzere her şeyi havaya veya istediğiniz herhangi bir yere fırlatabilirsiniz. Gökyüzüne doğru bir araba fırlatmak ve bir polis helikopteri imha etmek istiyorsanız, bunu Yerçekimi Silahını kullanarak çok iyi yapabilirsiniz.

Gravity Gun, kaos yaratmanıza izin veren GTA 5 modlarından biri diyebiliriz.

Hulk Mod

GTA 5 Hulk modu sayesinde Los Santos sokaklarında yeşil süper kahraman olarak oynayabilirsiniz.

En iyi süper kahraman GTA 5 modlarından biridir çünkü size her şeyi yapma gücü verir. Araçları tek bir yumrukla yok etmekten güçlü bir tekme atmaya kadar, Hulk Modunda neredeyse her şeyi yapabilirsiniz. Dahası, NPC'leri sokaktan kapabilir ve onları bir araç olarak kullanarak bir arabayı veya zemini parçalayabilirsiniz.

Denemek için harika süper kahraman GTA 5 modları arıyorsanız, belki de Hulk Mod'a bir şans vermelisiniz.

GTA 5 RPG Mod

Rol Yapma Oyunları'nı (RPG) herkes sevmez. Ancak bu mod GTA 5 için bir RPG modu oluşturur. İlginç bir şekilde bu, oyunun ortasında karakterinizin cinsiyetini değiştirmenize izin veren GTA 5 modlarından biridir. Bu RPG modunda, yani Time Master, Speedster ve Berserker gibi üç sınıf arasında da geçiş yapabilirsiniz.

Dahası, GTA 5 RPG modu size tamamlamanız için çok sayıda yan görev verir, bu oldukça iyidir. Bunun dışında NPC'ler ile RPG konuşmaları yapabilirsiniz. Şimdi, oyunu çok daha ilginç hale getirmek için bu GTA 5 Modunu denemek için birden fazla nedeniniz var.

7. Vice Cry: Remastered

GTA Vice City kesinlikle en iyi Grand Theft Auto oyunlarından biriydi. Hayranlar, Rockstar'dan efsanevi açık dünya oyununun yeniden düzenlenmiş bir versiyonunu yayınlamasını istiyorlar. Ancak video oyun stüdyosu, hayranların isteklerini dikkate almıyor. Ancak bu, Vice City dünyasını daha gerçekçi grafiklerle deneyimleyemeyeceğiniz anlamına gelmez; hepsi GTA 5 Vice Cry: Remastered modu bunu sağlıyor.

Bu GTA 5 modunu yükledikten sonra, GTA 5'teki tüm mevcut konumlara ek olarak tüm Vice City bağlantı noktasını alacaksınız. Bir Vice City hayranı için bir zorunluluk olan sevgili kahramanınız Tommy Vercetti olarak oynuyorsunuz. NPC'lerin yapı ve davranış dokuları, orijinal oyuna göre bir gelişmedir. Belki bu GTA 5 modunu oynadıktan sonra, ilk kez Vice City oynama hafızanızı tazeleyeceksiniz.

Complex Control

Hem battle royale oyunlarının hem de GTA 5'in hayranı mısınız? Cevabınız evet ise, GTA 5 Karmaşık Kontrol modunu seveceksiniz. Bu GTA 5 modunda, ışınlanma ve diğer üç özel yeteneğin olduğu bir yere düşersiniz. Ardından, yapay zeka kontrollü oyuncuların gökyüzünden inip sizi dışarı çıkarmak için acımasızca araba sürdüğünü göreceksiniz. Yapmanız gereken tek şey, bu kaosta olabildiğince uzun süre hayatta kalmak.

Ne yazık ki, bu tek oyunculu bir GTA 5 modudur ve şimdilik çok oyunculu mod için herhangi bir plan bulunmamaktadır. Yine de, bu GTA modu, GTA 5'te bir battle royale deneyimine en yakın olacağınız moddur. NPC'ler her zaman iyi oynadığı ve sizi neyin öldürdüğünü asla bilemeyeceğiniz için bu modda galip gelmek inanılmaz derecede zordur. Bununla birlikte, bu modu bir kez öğrendiğinizde, benzersiz GTA V modlarından birini kesinlikle çok seveceksiniz.

 

GTA 5 Realism modu, oyuncuların Grand Theft Auto 6'ya erken bir alternatif olarak adlandırdığı moddur. Elbette, diğer GTA 5 grafik modları gibi, GTA 5 gerçekçiliği de oyundaki dokuyu, gölgeleri ve aydınlatmayı geliştirir. Dolayısıyla, bu modu yüklediğinizde Los Santos dünyası daha gerçekçi ve çekici görünecek.

Bununla birlikte, görsel iyileştirmeler dışında, GTA 5 Realism modu, polisleri daha akıllı ve ölümcül hale getiriyor. Suçluları yakalamadaki eylemleri daha doğru ve daha hızlıdır, bu nedenle NPC'lerle uğraştıktan sonra polislerden kaçmakta zorlanacaksınız.

Bunun dışında plajlar GTA Realism'de daha güzel. Ayrıca, GTA 5'te plajlarda dolaşan daha fazla insan göreceğiniz anlamına gelir. Okyanusta yüzmeyi düşünüyorsanız, köpek balıklarına dikkat edin.

Henüz GTA 5 Realism modunu denemediyseniz, en iyi GTA V modlarından birini kaçırdığınızı söylemeliyiz.

 

Pokémon ve kendi evreni etrafında dönen mobil oyun Pokémon Go, dünya çapında milyonlarca oyuncu tarafından beğeniliyor. Pokémon Go’nun oyun mekaniğini GTA 5’e eklerseniz işler daha da ilginç hale gelir.

Özetle, Pokémon'u Los Santos sokaklarından yakalamanıza izin veren GTA V modlarından biridir. GTA 5 Pokémon Go modunu yükledikten sonra, şehrin her yerinde dolaşan birkaç Pokémon'a şahit olacaksınız. Yani, sokaklarda Pikachu'yu görürseniz, tek yapmanız gereken Pokéball'unuzu onu yakalamak için kullanmaktır.

Dürüst olmak gerekirse, bu GTA 5 modu Pokémon ve Grand Theft Auto 5 hayranları için bir zevktir.

Yorumlar

  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz