En İyi 12 Ücretsiz Fotoğraf Arka Plan Kaldırma Sitesi

İşte en iyi ücretsiz online fotoğraf arka plan kaldırma sitelerinin bir listesi. Bazen çeşitli projeler için fotoğraflardan arka planı kaldırmak gerekir. Bunu yapmak için, kullanıcılar genellikle acemi kullanıcılar için kullanımı oldukça zor olan uygulamalara ve programlarda ihtiyaç duyar. Bu işi kolay yoldan halletmek için, bu online fotoğraf arka plan kaldırma sitelerini kullanabilirsiniz.

Bu fotoğraf arka plan silme sitelerinin kullanımı, herhangi bir fotoğraf düzenleme yazılımı ve uygulamasından çok daha basittir. Ayrıca, kullanıcılar bunlara her yerden kolaylıkla erişebilir.

Bu web siteleri aracılığıyla, kullanıcılar her seferinde bir fotoğrafın arka planını kaldırabilir. Genel olarak, bu web sitelerinin tümü PNG, JPG, BMP vb. gibi popüler görüntü biçimlerini de destekler. Bununla birlikte, tüm web siteleri arka planı kaldırılmış görüntüyü PNG görüntü biçiminde verir.

Fotoğraf Arkaplan Kaldırma Online Programsız:

Bu uygulamalar arka planı kaldırmak için ön plan ve arka plan bileşenlerini analiz eder. Analiz tamamlandıktan sonra, bu web siteleri arka planı hızla kaldırır. Bazı web siteleri aracılığıyla kullanıcılar arka planı bile değiştirebilir ve bulanıklaştırabilir.

Bazı web sitelerinde, kullanıcılar ayrıca görüntüleri kırpabilecekleri, görüntülerin üzerine filtreler ekleyebilecekleri, görüntü parlaklığını ayarlayabilecekleri vb. düzenleme araçları da var. Bu web siteleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için listeyi gözden geçirin.

1. Photoroom

PhotoRoom ücretsiz bir online fotoğraf arka plan kaldırma sitesidir. Kullanıcılar bu web sitesini kullanarak herhangi bir görüntünün arka planını kaldırabilir. Bir seferde yalnızca bir görüntünün arka planını kaldırabilir. Bu web sitesinin iyi yanı PNG, JPG, BMP, TIFF vb. gibi görüntü biçimlerini destekleme yeteneğidir. Bu web sitesi ayrıca kullanıcıların orijinal görüntüyü kaldırılan arka plan görüntüsüyle karşılaştırmasına olanak tanır. Görüntü arka planını kaldırmanın yanı sıra arka planı siyah, mavi, sarı vb. renklerle değiştirmek için de kullanılabilir.

PhotoRoom kullanarak bir fotoğraf yüklediğiniz anda, bu web sitesi hemen arka planını kaldırır. Son olarak, çıktı fotoğrafını önizleyin ve çıktı PNG görüntüsünü kaydetmek için İndir düğmesine tıklayın.

Kullanıcıların bir görüntünün arka planını hızlı bir şekilde doğru bir şekilde kaldırabilecekleri en iyi ücretsiz fotoğraf arka plan silme sitelerinden biridir.

depositphotos başka bir ücretsiz online fotoğraf arka plan temizleme sitesidir. Kullanıcılar bu web sitesini kullanarak PNG ve JPG formatındaki resimlerden arka planı hızla kaldırabilir. Bununla birlikte, bir seferde yalnızca bir görüntünün arka planını kaldırabilir. Ayrıca, kullanıcıların hem orijinal hem de arka plan kaldırılmış resimlerini karşılaştırmasına olanak tanır. Bundan sonra, kullanıcılar nihai görüntüyü PNG görüntüsü biçiminde indirebilir.

BackgroundCut, başka bir ücretsiz online fotoğraf arka plan silme sitesidir. Kullanıcılar bu web sitesini kullanarak bir görüntünün arka planını kolayca kaldırabilir. Ayrıca, kullanıcıların bir fotoğraftan hangi alanı tutacaklarını ve hangilerini kaldıracaklarını manuel olarak belirlemelerine olanak tanıyan gelişmiş bir Düzenleme bölümü sunar.

BackgroundCut kullanarak bir fotoğrafın arka planını kaldırmak için fotoğrafı sürükleyip sitenin arayüzüne bırakın. Şimdi, bu uygulamanın arka planı kaldırmasına izin verin. Arka planı kaldırdıktan sonra, tutmak veya kaldırmak istediğiniz alanı manuel olarak belirlemek için Düzenle bölümüne gidin. Son olarak, son fotoğrafı almak için İndir düğmesine tıklayın.

Bu web sitesinin bu ücretsiz sürümü, kullanıcıların çıktı görüntülerini yüksek çözünürlükte indirmesine izin vermez. Bu sınırlamayı kaldırmak için kullanıcıların premium sürümünü satın almaları gerekir.

4. RemoveBg

Removebg, başka bir ücretsiz çevrimiçi fotoğraf arka plan temizleme sitesidir. Bu web sitesinde, kullanıcılar bir seferde bir fotoğraf yükleyebilir ve arka planını kaldırabilir. Diğer benzer web sitelerinin çoğundan farklı olarak, URL bağlantılarını kullanarak çevrimiçi kaynaklardan resimler de alabilir.

Bu web sitesinin bu ücretsiz sürümü, kullanıcıların son görüntüyü yüksek kalitede indirmesine izin vermez. Herkesin kolaylıkla kullanabileceği başka bir iyi online fotoğraf arka plan silme sitesidir.

Removal.ai başka bir ücretsiz çevrimiçi fotoğraf arka plan temizleme sitesidir. Bu web sitesi, görüntülerdeki arka planı algılamak ve kaldırmak için yapay zeka kullanır. Ayrıca, renkleri, parlaklığı, kontrastı vb. ayarlamak için çeşitli düzenleme araçları da sunar. İçinde bir görüntünün üzerine metin eklemek için kullanışlı bir metin aracı da bulunur.

Remove.ai kullanarak bir fotoğraftan arka planın kaldırılmasından sonra, kullanıcılar isterlerse görüntüde daha fazla değişiklik yapmak için düzenleme araçlarını kullanabilirler.

Bu web sitesinin ücretsiz sürümü, kullanıcıların yüksek kaliteli görüntüleri indirmesine izin vermez. Diğer web sitelerinin çoğuyla karşılaştırıldığında, bir görüntünün arka planını düzgün şekilde kaldırmaz. Ancak herkesin kullanabileceği iyi bir çevrimiçi fotoğraf arka plan temizleme sitesidir.

6. Slazzer

Slazzer, başka bir ücretsiz online fotoğraf arka plan silme sitesidir. Kullanıcılar bu web sitesini kullanarak JPG, JPEG ve PNG resimlerinden arka planı kaldırabilir. Bununla birlikte, kullanıcılar bir seferde bir görüntüden arka planı kaldırabilir. Ayrıca, kullanıcıların arka planı değiştirebileceği, arka planı bulanıklaştırabileceği, resmi boyayabileceği vb. bazı düzenleme araçlarıyla birlikte gelir.

Bu web sitesi, kullanıcıların son HD görüntüyü indirmesini kısıtlar. Bu sınırlamayı kaldırmak için kullanıcıların bu web sitesinin premium aboneliğini satın almaları gerekir. Fotoğraf arka planlarını kaldırmak için gerekli tüm araçlarla birlikte gelen başka bir yetenekli çevrimiçi fotoğraf arka plan temizleme sitesidir.

PhotoScissors, bir sonraki ücretsiz çevrimiçi fotoğraf arka plan temizleme sitesidir. Bu web sitesinde, kullanıcılar 10 MB boyutuna kadar büyük resimler yükleyebilir. Bu web sitesi ayrıca bir fotoğrafın hangi alanının kaldırılacağını ve hangi alanın tutulacağını belirtmek için manuel araçlar da sunar. Bunun yanı sıra yakınlaştırma, ön plan ayarı, arka plan ayarı, gölge vb. gibi diğer kullanışlı araçlar da içinde mevcuttur. Ayrıca hem orijinal hem de düzenlenmiş görüntüleri karşılaştırmak için geniş bir alan sunar.

8. InPixio

inPixio, ücretsiz bir çevrimiçi fotoğraf arka planı temizleme sitesidir. Kullanıcılar bu web sitesini kullanarak bir görüntünün arka planını kolaylıkla kaldırabilir. Arka planı kaldırmadan önce, kullanıcılar yüklenen görüntüyü herhangi bir yöne manuel olarak döndürmeyi de seçebilirler. En basit ve doğru online fotoğraf arka plan silme sitelerinden biridir.

9. EXPERTE

Experte, başka bir ücretsiz çevrimiçi fotoğraf arka plan temizleme sitesidir. Bu web sitesini kullanarak, kullanıcılar çeşitli biçimlerdeki bir görüntüden arka planı kolayca kaldırabilir. Ayrıca, ön planı arka plandan ayırt etmede gerçekten iyidir. Bir fotoğraftan arka planı kaldırma işlemi oldukça basittir.

Diğer benzer web sitelerinin çoğundan farklı olarak, kullanıcıların arka planı kaldırılmış görüntüyü HD görüntü kalitesinde indirmelerine izin verir. Herkesin fotoğraflardan arka planı kaldırmak için kullanabileceği başka bir yetenekli çevrimiçi fotoğraf arka plan temizleme sitesidir.

10. Cutout.Pro

cutout.pro başka bir ücretsiz çevrimiçi fotoğraf arka plan temizleme sitesidir. Kullanıcılar bu web sitesini kullanarak fotoğraf arka planını kaldırabilir ve değiştirebilir. Fotoğraf arka planını değiştirmek için arka plan fotoğrafı, arka plan bulanıklaştırma efekti ve arka plan renk paleti sunar. Bunun yanı sıra, kullanıcıların görüntü çözünürlüğünü değiştirebilecekleri, bir görüntünün öğelerini manuel olarak kaldırabilecekleri ve geri yükleyebilecekleri vb. düzenleme araçları da sunar.

11. BgEraser

BgEraser, son ücretsiz online fotoğraf arka plan silme sitesidir. Kullanıcılar bu web sitesini kullanarak PNG ve JPG resimlerinden arka planı kaldırabilir. Bununla birlikte, yalnızca oldukça küçük olan maksimum 2 MB görüntü boyutunu destekler. Herkesin fazla çaba harcamadan kullanabileceği, kullanımı kolay başka bir çevrimiçi fotoğraf arka plan temizleme sitesidir.

0
0
0
0
0
0
Yazıyı emoji ile değerlendir..

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

Spam kodu:

Kapatmak için ESC tuşuna basın