Image by senivpetro on Freepik

En Yakın Oto Ekspertiz

Yeni bir araç sahibi olmayı düşünüyorsanız ve satın alacağınız araç ikinci el bir araç olacaksa oto ekspertiz kontrolü yaptırmanız kesinlikle gereklidir.

Türkiye’nin birçok şehrinde güvenilir ve kaliteli bir oto ekspertiz hizmeti veren Autoking’den dilediğiniz teknik servis hizmetini alabilirsiniz. Auto King Oto Ekspertiz servislerini tercih ederek alacağınız ekspertiz hizmeti sayesinde, yeni sahibi olacağınız aracın geçmişte yaşadığı kazaları ve bu kazalar sonucunda değişen orijinal parçalarından haberdar olabilir, mekanik aksamında bir problem varsa öğrenebilir, o an veya yakın gelecekte değiştirilmesi gereken bir parçanın durumunu hızlıca tespit edebilir ve aracın mekanik aksamının ne durumda olduğu hakkında daha fazla detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Yeni sahibi olacağınız aracın temiz olup olmadığını anlamak için çıplak gözle bakmak veya ufak bir sürüş testine çıkmak yeterli değildir. Bir aracın sorunu var mı yok mu ve temiz olup olmadığını anlamak için en garanti yol oto ekspertizdir. Kendinize en yakın oto ekspertiz servisleri hakkında bilgi almanız faydalı olacaktır.

Oto Ekspertiz Servisi Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

İkinci el bir araç sahibi olmadan ekspertiz kontrolü yaptırmak şarttır. Ekspertiz servisi seçerken emin olmanız gereken birkaç nokta vardır. Böylelikle onlardan emin olduktan sonra aracınızı güven içerisinde teslim edebilirsiniz. Öncelikle tercih edeceğiniz servisin kaliteli, güvenilir ve müşteri memnuniyetine son derece önem göstererek hizmet vermesinden bahsedebiliriz. Diğer bir dikkat etmeniz gereken nokta ise, oto ekspertiz kontrolleri sırasında kullanılacak olan teknik cihaz ve ekipmanların son teknoloji ve araçla uyumlu ekipmanlar olması lazımdır. Eğer oto ekspertiz kontrollerinde kullanılacak olan teknik cihaz ve ekipmanlar aracınızla uyumlu değillerse, oto ekspertiz raporunda yer alacak sonuç ve değerler yanlış olabilir. Bunun sonucunda, araçta bir sorun olsa bile fark edilmeyebilir. Son olarak ve en önemlisi tarafsız ekspertiz hizmeti veren bir servis bulmaktır. Eğer tercih edeceğiniz ekspertiz servisi taraflı bir hizmet sağlıyorsa, kötü niyetli araç sahipleri masraftan kaçınmak için ve araçlarının değerinin düşmesini engellemek için sizleri bu servislere yönlendirebilirler.

Oto Ekspertiz Fiyatları

Son dönemlerde ikinci el araç alış ve satışlarının artması ile oto ekspertize yönelik talepler de artmıştır. Bununla birlikte ekspertiz hizmeti veren servislerin sayısı da artarak neredeyse her bütçeye uygun ekspertiz hizmeti bulmak mümkün olmuştur. Ancak ekspertiz servisi seçerken fiyata aldanmadan, servis ve hizmet kalitesine odaklanmakta fayda vardır.

0
0
0
0
0
0
Yazıyı emoji ile değerlendir..

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

Spam kodu:

Kapatmak için ESC tuşuna basın