Ogznet.com

En iyi logo tasarım programı ücretsiz

Şirketiniz veya web siteniz için bir logo tasarımı yapmak, günümüzde marka bilinirliği oluşturmak için oldukça önemlidir. Bir logo, kullanıcıların kuruluşunuzu tanımasına ve işinizle ilişkilendirmesine yardımcı olur. Bu nedenle, müşterileriniz üzerinde kalıcı bir etki bırakmak istiyorsanız, işletmeniz için harika bir logoya ihtiyacınız olacaktır.

Bu yazının içeriği: Kapat

  Girişiminiz için benzersiz bir logo tasarımı yapmak için genellikle bir logo tasarımcısının yardımına ihtiyaç duyarsınız, ancak çoğu kişi için bir uzmandan yardım almak her zaman mümkün olmayabilir. Bu nedenle bu gibi durumlarda, mükemmel logolar üretebilen online logo tasarım yazılımlarını kullanabilirsiniz. Bu araçlar sadece kullanışlı değil, aynı zamanda güvenilir ve yetkindir.

  En iyi logo tasarım programı:

  Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Coral Draw ve diğer ücretli sürüm  programlar kadar olmasa da, neredeyse eşit sonuçlar yaratabilecek bir kaç ücretsiz logo tasarım programı var.

  Logo tasarım alanında acemiyseniz, Logomaker kesinlikle size yardımcı olabilir. Son derece kullanıcı dostu ve anlaşılması kolay bir arayüze sahip olup, size doğrudan ait olduğunuz endüstri seçeneklerini sunar. Sadece simgenizi seçmeniz ve tercihinize göre özelleştirmeniz yeterlidir.

  Tercih ettiğiniz metnin yazı tipini seçime ekleyerek, renk veya boyut ayarı ile mükemmel bir logo yapmak için ihtiyacınız olan tüm seçenekleri sunar. Ancak, logoyu indirmeniz için kaydetmeniz ve satın almanız gerekiyor. Logoyu ücretsiz olarak kullanmak isterseniz, logo kodunu kopyalayıp web sitenize ekleyebilirsiniz.

  Quick Logo Designer, sadece hızlı değil, aynı zamanda kullanımı kolay ve basittir. İşletmenizi etkili bir şekilde tanıtmanıza yardımcı olacak benzersiz logo tasarımları oluşturmanızı sağlar. Grafik tasarımcıların hayal güçleri için son derece kullanışlı örnekler var. Diğer yandan, ilk kez bir logo tasarım yapan bir amatör iseniz, bu sizin için de geçerlidir.

  Quick Logo Designer 2200'ün üzerinde şablon, 5000 yazı tipi sunuyor ve ayrıca logonuzun 9 farklı formata aktarılmasını sağlar. GIF, JPEG, PDF ve daha fazlası.

  FlamingText.com, tümüne bir tarayıcıdan erişilebilen ücretsiz grafik tasarım araçları sağlar ve indirme veya kurulum gerekmez. Logo tasarım aracını kullanarak logolar oluşturmak çok kolaydır. Web üzerinde en geniş yüksek kaliteli, kolayca özelleştirilebilir logo seçimine erişim sağlar. Ayrıca çizim, çıkartma ve logo özelliklerine sahip, Imagebot adlı güçlü bir svg tabanlı grafik düzenleyici sunuyor. Profesyonel görünümlü afişler, davetiyeler ve çok daha fazlasını oluşturmak için kullanılabilir.

  FlaminText, sadece görünümde değil, aynı zamanda kaliteyle de dikkat çeken logolar sunar. Web tarayıcısında kullanılabilecek yüksek kaliteli bir yazılımdır ve özelleştirilebilen çok çeşitli en iyi logo tasarımlarına erişebilirsiniz, ancak premium'a yükseltmeniz gereken gelişmiş düzenleme seçenekleri vardır.

  Turbologo, çevrimiçi bir logo yapma aracı sağlayan bir web sitesidir. Kullanıcılar, web sitesinde yer alan araçlar sayesinde kendi logolarını oluşturabilirler. Turbologo'nun amacı, herhangi bir tasarım becerisi veya deneyimi olmayan kişilerin bile kolayca ve hızlı bir şekilde profesyonel görünümlü bir logo oluşturabilmesine olanak tanımaktır.

  Turbologo, kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak için bir dizi logo tasarım aracı sunar. Kullanıcılar, logolarını şekiller, simgeler, yazı tipleri, renkler ve diğer öğeleri bir araya getirerek oluşturabilirler. Ayrıca, web sitesi, kullanıcılara tasarımlarını tamamlamalarına yardımcı olmak için hazır şablonlar ve renk paletleri de sağlar.

  Turbologo, ücretli ve ücretsiz logo tasarım hizmetleri sunar. Ücretli hizmetler, kullanıcılara yüksek kaliteli logolar sunar ve farklı dosya formatlarında indirme seçenekleri sunar. Ücretsiz hizmetler, düşük çözünürlüklü logolar sağlar ve dosya formatları sınırlıdır.

  Turbologo, kullanıcı dostu bir arayüze sahip olduğu için, herkes kolayca kullanabilir. Ayrıca, web sitesi, kullanıcıların logo tasarımlarını sosyal medya sitelerine, web sitelerine ve diğer çevrimiçi platformlara entegre etmelerine olanak tanıyan bir dizi entegrasyon seçeneği de sunar.

  Çok çeşitli şablonlar, stiller, nesneler ve diğer birçok yararlı özellik konusunda size yardımcı olan Jeta Logo Designer ile ücretsiz logo tasarımı yapın. Jeta'nın binlerce vektör şekli, stili ve logo şablonu vardır, bu da kullanımını daha da basit ve hızlı hale getirir. Tasarımınıza 800 logo şablonundan biriyle başlayın, şekilleri ve stilleri değiştirerek değiştirin ve sadece birkaç dakika içinde benzersiz logo tasarımına sahip olacaksınız!

  Ayrıca, popüler biçimlerde resimler ve metinler ekleyebilirsiniz. TIFF, JG, GIF, PDF ve daha fazla formatta dışa aktarın.

  Jeta Logo Designer hakkındaki ilginç yönlerden biri, şeffaf arka planlı logolar oluşturabilmeniz ve daha sonra BMP, PNG, JPG veya GIF gibi farklı görüntü dosyası formatlarında dışa aktarabilmenizdir. Daha gelişmiş ve kullanışlı özellikler için ücretli sürüme geçebilirsiniz.

  Profesyonel görünümlü logolar tasarlamak için Free Logo Maker oldukça kullanışlı olabilir. Ücretsiz ve kullanımı kolay bir yazılımdır. Bu hem kişisel hem de profesyonel amaçlar için kullanılabilir. Nihai sonucu çekici kılmak için bir dizi özellik vardır ve bunların tümü sadece birkaç tıklama ile kullanılabilir.

  Bu uygulamanın dosya boyutu küçüktür ve herhangi bir virüs içermeyen temiz bir araçtır. Windows işletim sistemi üzerinde çalışan herhangi bir dizüstü bilgisayar veya masaüstü bilgisayar yeterlidir. Free Logo Maker bağımsız bir uygulamadır. Kullanıcı arayüzü basittir ve karmaşık ayarlara sahip değildir. Kurulduktan sonra, kullanıcılar mevcut kapsamlı seçenekler arasından bir şablon seçebilir. Bunları özelleştirmek de kolaydır. Renk, boyut, özel efektler vb. mevcut seçeneklerden bazılarıdır.

  Arka plan ve görüntü değiştirilebilir. Kullanıcılar metnin stilini değiştirmek isterlerse, bunu zahmetsizce yapabilirler. Kullanıcıların tüm bu değişiklikleri yapmasına yardımcı olan bir önizleme penceresi vardır. Nihai sonuçtan memnun kaldıklarında logo tasarımı kaydedilebilir. Free Logo Maker esnek bir araçtır. JPG, BMP, PMG, TIFF vb. gibi bir dizi görüntü formatını destekler. Sınırsız "geri alma" ve "yineleme" seçeneklerini destekler. Tasarım basit olsa da logoların kalitesi birinci sınıftır.

  Graphic String'in günlük olarak güncellediği profesyonel grafik havuzundan tercih edilen grafik logosunu seçerek profesyonel görünümlü logolar oluşturun. Logoları tasarlayabilir ve hatta metni, renkleri, grafikleri ve daha fazlasını düzenleyerek bunları özelleştirebilirsiniz. Tamamlanan logo PNG, JPG veya JPEG formatlarında dönüştürülebilir. Logonuzu zahmetsizce tasarlamanızı kolaylaştıran kullanımı kolay bir yazılımdır.

  Cool Text, web sayfaları ve çok fazla tasarım çalışması gerektirmeyen etkileyici bir logoya ihtiyaç duyduğunuz her yerde ücretsiz bir grafik oluşturucudur. Sadece ne tür bir görüntü istediğinizi seçin. Ardından bir form doldurun ve anında oluşturulmuş kendi özel logo tasarımınız olacak.

  Cool Text, web sayfalarınızı ve markalarınızı hiç çaba harcamadan, ücretsiz en iyi grafik logo üreticilerinden biridir. Logo oluşturma işlemi daha kolay olamazdı, çünkü bu yazılımda logonuz için resmi seçmeniz, bilgileri doldurmanız ve logonuzu birkaç dakika içinde hazırlamanız yeterlidir. Çarpıcı özelliklerinden biri, istediğinizi seçebileceğiniz ve gereksinimleriniz için indirebileceğiniz büyük bir yazı tipi koleksiyonu (1900'den fazla) sunar.

  Eğer daha hızlı bir çözüm arıyorsanız, Designmantic hiçbir kısıtlama olmadan gereksinimlerinizi karşılayabilir. Çok çeşitli yenilikçi yazı tipleri, renkler ve tasarımlar sunan, kullanımı son derece kolay ve yaratıcı bir yazılımdır. En iyi yanı, bu seçenekleri gereksinimlerinize uyacak şekilde özelleştirebilirsiniz. Designmantic'i kategorideki diğerlerinden farklı kılan şey, bitmiş logo tasarımlarınızı iPad'ler, akıllı telefonlar veya tabletler gibi çeşitli diğer cihazlardan görüntülemenize veya düzenlemenize olanak tanımasıdır.

  Logo Garden ile işiniz için en iyi logoyu sekiz dakikada yapın. Tasarımda herhangi bir deneyime sahip olmanıza ve kredi kartı bilgilerinize de ihtiyaç yoktur. Acemi kullanıcılar tarafından bile kullanılabilir ve istediğiniz zaman istediğiniz logoları oluşturmanızı sağlayan basit bir yazılımdır. Logo tasarımınızı Facebook'ta bile paylaşabilirsiniz. Logolarınız için sunduğu farklı stiller, diğerlerinden farklı bir sınıf haline getirir.

  Logo tasarlamı yapmanın akıllı program araçlarından biri de hiç şüphesiz Logo Design Software'dir. Yüksek kaliteli bir logo tasarlamanıza yardımcı olacak birçok kullanışlı özelliğe sahiptir. Bu araçla, iş, inşaat, sağlık ve güzellik, teknoloji vb. ile ilgili 20'den fazla şablon kategorisine erişebilirsiniz. Farklı renk, şekil, efekt ve tuval şekilleri yardımıyla dört farklı efekt çeşidi ile kendi logo şablonlarınızı oluşturmanızı sağlar. Ayrıca logoya eklenecek birçok sloganı da kullanabilirsiniz. PNG, JPG, BMP vb. gibi çeşitli biçimlerde PC'den görüntü almanıza izin verirken, tamamlanmış logo tasarımlarını GIF, JPG, PNG, HCK ve daha fazlası gibi popüler formatlarda da dışa aktarabilirsiniz. Yazılım kayıt olmanızı gerektirir.

  Bu yazıda çalışmayan/kırık link varsa, buraya tıklayarak bize bildirebilirsiniz!

  Yorumlar (1)

  Yorum Yaz