Dikkat çekici Instagram hikayeleri ücretsiz uygulamalar

Hikayeler, lansmanından bu yana Instagram’daki en ilgi çekici özelliklerden biri oldu. Bununla, 24 saat boyunca görünen bir dizi kısa video veya fotoğraf yayınlayabilirsiniz. Daha dikkat çekici Hikayeler yapmak için Instagram Story uygulamaları burada.

Bu Instagram Story uygulamaları, animasyonlar, efektler ve gelişmiş video düzenleme gibi birçok özellik sunar. Instagram tarafından sağlanan yerleşik efektler veya animasyonlar sizin için yeterli değilse, bu uygulamalar Hikayelerinizi daha da ilgi çekici yapabilir.

En İyi Instagram Story Uygulamaları

Instagram Hikayelerini daha dikkat çekici hale getiren en iyi 11 uygulamayı bir araya getirdik. Aşağıdaki uygulamalar, Google Play Store ve App Store'da yüksek puanlar ve kullanıcılardan olumlu geri bildirimler almıştır, bu nedenle indirmeye değerdirler.

1. StoryArt - Insta story maker

StoryArt ile Hikayelerinizi bir sanat eserine dönüştürün. Bu uygulama, Hikaye veya Reels için güzel, benzersiz düzenler oluşturmak üzere 3.000'den fazla şablonla gelir. Fotoğrafları ve kısa videoları özelleştirmek için ihtiyacınız olan her şey parmaklarınızın ucunda.

StoryArt, daha fazla takipçi kazanabilmeniz için Hikayeleri dikkat çekici hale getiren çok sayıda özelliğe sahiptir. Bu uygulamayı kullanarak, onlarca filtre ve araç kutusuyla fotoğrafları veya videoları düzenleyebilirsiniz. İster metin eklemeniz, ister video hızını ayarlamanız gereksin, StoryArt size yardımcı olur.

Bu en iyi Instagram Hikayeleri uygulaması, daha kolay kullanım için temiz ve basitleştirilmiş bir arayüzle birlikte gelir.

2. InShot

InShot, Hikayelerinizi daha ilgi çekici hale getirmenize yardımcı olan güçlü bir video düzenleyicidir. Hem profesyonel hem de amatör editörler için mükemmel bir uygulama olmasını sağlayan profesyonel özelliklerle doludur. Bu uygulamayı kullanarak sadece videoyu düzenlemekle kalmaz, aynı zamanda sevdiklerinizle değerli anları da kaydedebilirsiniz.

Instagram Story için en iyi uygulama, kırpma ve kesme, birleştirme, kırpma ve dışa aktarma gibi onlarca özellikle çok yönlü video düzenleme yeteneği sunar. Bunun da ötesinde, herhangi bir en boy oranına fotoğraf veya video oluşturabilirsiniz. Artık sosyal medya paylaşmak için kırpma yapmanıza gerek yok.

Fotoğraflarınızı ve videolarınızı retro, stop motion ve çok daha fazlası gibi filtreler ve efektlerle iyileştirin. Ayrıca, daha önce uygulanmış video filtrelerini ve efektlerini özelleştirmek için video parlaklığını ve doygunluğunu ayarlamanıza da olanak tanır. Şaşırtıcı bir şekilde, ekstra eğlence için video düzenleyici ve paylaşım özelliği ile birlikte geliyor.

3. Canva

Instagram Story için en iyi ücretsiz uygulamayı arıyorsanız Canva listenizde olmalı. Takipçilerinizi harika hikayeler ve gönderilerle etkilemek için bir çok özellik ile birlikte gelir. Bir logo veya davetiye oluşturmak isteseniz bile, bu uygulama ihtiyacınız olan her şeye sahiptir.

Bir sanat eseri oluşturmak için sıfırdan başlayın veya önceden yüklenmiş şablonu seçin. Mevcut 60.000'den fazla ücretsiz şablonla yaratıcılığınızı keşfedebilir ve yeni bir yetenek kazanabilirsiniz. Resimlerinizi seçin veya illüstrasyonlar için kitaplıklarından birinci sınıf fotoğraflar seçin.

Sonuçlardan memnunsanız, resminizi Instagram, mail veya WhatsApp aracılığıyla paylaşın. Veya kolayca cihazınıza kaydedebilirsiniz. Canva eğlence amaçlı editörler, amatörler veya profesyoneller için idealdir. App Store'da yüksek puan alan bu uygulama düşünülmeye değer.

4. Unfold: Story Maker & Editor

Ödüllü bir hikaye editörüyle çalışmaya ne dersiniz? Unfold, hikaye oluşturmanın başka bir seviyesidir. Bu uygulama ile Instagram Hikayeleri ve gönderileri için bu aracı kullanımı çok kolay hale getiren kullanıcı dostu arayüz sayesinde harika kolaj düzenleri oluşturabilirsiniz.

Instagram Story için en iyi uygulamalardan biri olan Unfold, çok sayıda özellikle donatılmıştır. 400'den fazla şablonu vardır, bu nedenle isterseniz sıfırdan oluşturmanız gerekmez. Ayrıca yeni stil ve yazı tipi seçenekleri sunan gelişmiş metin araçlarıyla birlikte gelir.

Benzerlerinde olduğu gibi Unfold, fotoğraflarınıza ve kısa videolarınıza filtreler, çıkartmalar ve dokular eklemenize olanak tanır. Sonuçtan memnun kaldığınızda, paylaş düğmesine dokunun; Instagram, Facebook, Snapchat ve TikTok gibi tercih ettiğiniz sosyal medya platformlarına yüklenecektir.

5. Adobe Express: Graphic Design

Adobe Express, daha dikkat çekici Instagram Story oluşturmak için en iyi ücretsiz uygulamalar arasındadır. Amatörden profesyonel tasarımcılara kadar her kullanıcı için uygundur. Düzenleme becerileriniz sıfıra yakın olsa bile, Adobe Express bir şaheser oluşturmanıza yardımcı olur.

Bu uygulamada sevilecek çok şey var. Çarpıcı grafikler göz çarpsa da, büyüleyici animasyonlu gönderiler oluşturabilir ve bunları Hikayelerde paylaşabilirsiniz. Ayrıca, hikayelerinizi veya gönderilerinizi özelleştirmek için filtreler, otomatik yeniden boyutlandırma ve otomatik yeniden renklendirme yapabilirsiniz.

Diğer öne çıkan özellikler arasında, fotoğraflara metin yerleştirmenize olanak tanıyan sihirli bir düzen yer alır; metin yoluyla arka plan görüntüsünü ortaya çıkarmak için metin kesikleri; metni gölge ile kişiselleştirmek için metin efektleri ve fotoğrafın arka planını değiştirmek için arka plan silgisi.

6. Mojo — Insta Stories & Reels

Mojo ile Instagram takipçilerinizi şaşırtmak için çarpıcı hikayeler oluşturun. Milyonlarca kullanıcı, fotoğrafları ve videoları düzenlemek için bu uygulamaya güvenerek onları başka bir hikaye düzeyine taşıdı. Animasyonlu şablonlar, metin efektleri ve daha fazlasıyla Mojo, şüphesiz Instagram Story için en iyi uygulamalardan biridir.

300'den fazla güzel ve benzersiz şablon vardır, böylece onları sıfırdan oluşturmanız gerekmez. Beğeninize göre özelleştirmek için metin efektlerini veya GIF'leri kullanın. Takipçilerinizi etkilemek ve yaratıcılığınızı sergilemek için müzik de ekleyebilirsiniz.

Mojo'yu kullanarak videoları yalnızca hikaye için değil aynı zamanda gönderi için de düzenleyebilir ve kişiselleştirebilirsiniz. 200'den fazla metin stiliyle, bir mesajı iletmenin daha kolay olduğunu göreceksiniz. Bu uygulama tamamen ücretsizdir ancak Pro sürümü, yeni şablonlar ve yinelenen hikayeler gibi ekstra özelliklerle birlikte sunulur.

7. PhotoGrid - Fotograf Birleştir

PhotoGrid, Instagram Story dahil olmak üzere çeşitli amaçlar için popüler bir kolaj yapma uygulaması olmuştur. 20.000'den fazla kolaj şablonu ve 1.000 metin stili içerir. Muhtemelen iOS için en güçlü fotoğraf ve video düzenleyici uygulamaları arasındadır.

PhotoGrid ile sosyal medya içeriğinizi daha ilgi çekici hale getirmek çok kolay. Çok sayıda şablon ve metin stiline ek olarak, resimlerinizi özelleştirmek için güzel fotoğraf kenarlıklarını vurgular. Fotoğraf düzenleyicinin çıkartma ekleme, kırpma, yeniden boyutlandırma, bulanıklaştırma, parlaklığı ayarlama ve daha fazlası gibi bir sürü özelliği vardır.

Video düzenleme söz konusu olduğunda, PhotoGrid, video ızgaraları için fotoğrafları ve videoları birleştirmenize olanak tanır. Ayrıca müzik ve efektler ekleyebilir, videoları kırpabilir, videoları birleştirebilir ve çıkartmalar ekleyebilirsiniz. Kütüphanesinde içeriğinizi daha eğlenceli hale getirmek için 500'den fazla çıkartma bulunur.

8. Typorama: Fotoğraf üstüne yazı

Motive edici içerikle daha çok ilgileniyorsanız, Typorama güzel bir tipografi oluşturmak için harika bir araçtır. Bu, metin ve fotoğrafları çarpıcı, ilham verici tipografik tasarımlara dönüştüren Instagram Story için en iyi uygulamadır. Basit bir arayüz ile bu araç, tasarım becerileri olmadan bile kullanımı kolaydır.

Typorama ile çalışmak için bir arka plan seçerek projenize başlayın. Seçilen arka plana motive edici kelimeler veya herhangi bir şey yazın ve hepsi bu kadar. Bu uygulama, farklı yazı tipleriyle otomatik olarak metin düzenleri oluşturduğu için zamandan tasarruf etmenize yardımcı olur.

Typorama, sosyal medya içeriği, posterler, duvar kağıtları ve çok daha fazlası gibi çeşitli amaçlar için idealdir. Resminizi geliştirmek için 50'den fazla tipografik metin stiline ve fotoğraf filtresine sahiptir. Bitirdikten sonra, sanat eserinizi en sevdiğiniz sosyal ağlarda paylaşın.

9. InStories: Insta Stories Maker

InStories, Hikayeler de dahil olmak üzere sosyal medya içeriğinizi daha ilgi çekici hale getirmek için özel olarak tasarlanmış bir düzenleme aracıdır. Güçlü uygulama, Instagram Hikayeleri ve gönderileri için çok fazla iş tasarrufu sağlamak için önceden yüklenmiş 300'den fazla şablon gibi birçok özellikle doludur.

Kısa videolarla çalışırken InStories, bir dizi özelliği barındıran güvenilir bir video düzenleyici olarak hizmet eder. Ayrıca videoya müzik eklemenizi sağlayan müzik kitaplığı ile birlikte gelir. Her sahneyi dikkat çekici hale getirmek için animasyonlu geçişlere sahiptir.

Yüksek çözünürlüklü dosya dışa aktarma özelliğiyle InStories, sosyal medya deneyimini başka bir düzeye taşıyan bir düzenleme uygulamasıdır. Yaratıcılığınızı serbest bırakın, beğeninizi keşfedin ve takipçilerinizi şaşırtın. Bu uygulama, uygulama içi satın alımlarla tamamen ücretsizdir.

10. Mostory - IG hikaye editörü

Mostory, onlarca özellik sunan Instagram hikayeleri için başka bir en iyi uygulamadır. Video kolaj düzenlerini özelleştirmek için 300'den fazla şablona sahiptir. Sosyal medya ağlarına entegre olduğundan, sanat eserinizi Instagram, Facebook veya Twitter'da paylaşmak sadece bir tık uzağınızda.

Büyüleyici bir animasyonlu Insta Story yaratmanın zor olduğunu kim söylüyor? Mostory, çok zaman kazandıran kolaj oluşturucular, filtreler ve şablonlar sayesinde her şeyi kolaylaştırır. Ayrıca dergi, film, Polaroid ve diğerleri gibi 10 tema arasından seçim yapabilirsiniz.

Fotoğraflarınız ve videolarınız için 100'den fazla filtre ve efektin keyfini çıkarın. Düzenleme deneyiminizi yükseltmek için uygulama sürekli olarak yeni FX efektleriyle güncellenir.

11. StoryLab - ig story oluşturucu

Story Lab, güçlü özelliklerle gelen birkaç Insta Story editöründen biridir. Sosyal medya içeriğinizi geliştirmek için en az 700 hikaye şablonu ve 500 gönderi şablonu mevcuttur. İster statik ister hareketli gönderilerle ilgileniyor olun, bu uygulama size yeter.

Instagram story uygulaması, beğeninizi karşılamak için farklı çerçeve stillerini vurgular. Ayrıca, içeriğin değerini ve sanatsal dokunuşunu yükseltmek için metin animasyonunu kullanabilir, arka planlar ekleyebilir ve farklı stiller ve yazı tipleriyle metin yazabilirsiniz.

0
0
0
0
0
0
Yazıyı emoji ile değerlendir..

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

Spam kodu:

Kapatmak için ESC tuşuna basın