Android ve iOS için En İyi Ücretsiz 8 Bisiklet Uygulaması 2022

Günümüzün akıllı telefonuyla, basit bir uygulama onu tamamen işlevsel bir bisiklet bilgisayarına dönüştürebildiğinden, özel bir bisiklet bilgisayarına para harcamak zorunda değilsiniz.

En iyi bisiklet uygulaması:

Bu uygulamalar, akıllı telefon sensörlerini kullanarak hareketinizi izlemenizi ve hız, mesafe, zaman, rakım, yükseklik ve daha pek çok parametreyi görüntülemenizi sağlar. Bir akıllı saatle birlikte oksijen seviyenizi, kalp atış hızınızı ve daha fazlasını uygulamayla senkronize edebilirsiniz.

Strava aktivite takipçisi ile kondisyonunuzu takip edin. Rotaları kaydedin, en sevdiğiniz bisiklet parkurunun haritasını çıkarın veya koşun ve antrenmanınızı tüm istatistiklerle analiz edin, üstelik ücretsiz!

Maraton eğitimi mi yoksa sadece bisiklete binmeyi mi seviyorsun? Telefonunuzu Strava ile gelişmiş bir döngüye veya koşu izleyicisine dönüştürün. Strava mesafe takipçisi ve mil sayacı ile yeni bir parkur deneyin, hatta koşu hızını takip edin. Milyonlarca aktif insana katılın ve hedeflerinize ulaşın! Koşmak ve bisiklete binmekle bitmiyor, Strava aktivite izleyicisini Yüzme, Alp Disiplini, Yürüyüş, Crossfit, Kayak, Kaya Tırmanışı, Sörf, Yoga, Kapalı alan koşusu, Kapalı alan bisikleti, Jimnastik antrenmanları ve daha fazlası gibi çok çeşitli sporlar için kullanabilirsiniz.

MapMyRide ile her sürüşü takip edin ve haritalayın. Gittiğiniz her mil için performansınızı artırmanıza yardımcı olacak geri bildirimler ve istatistikler alacaksınız. Yeni antrenman rotalarını keşfedin ve favorilerinizi kaydedin veya paylaşın ve 40 milyon üyeden oluşan güçlü bir sporcu topluluğuyla yeni bisiklet hedeflerine ulaşmak için ilham alın. İster ilk tırmanışınıza yeni başlayan biri olun, ister bir bisiklet profesyoneli olun, yolda kalmanız ve yol boyunca motive olmanız için ihtiyaç duyduğunuz özellikleri ve araçları bulacaksınız.

Cycling - Bike Tracker uygulamasıyla hızınızı takip edin, antrenman mesafenizi ölçün, yakılan kalorileri sayın, antrenman hedeflerini gerçekleştirin ve daha fazlasını yapın. Nerede olursanız olun, yolda veya sokaklarda yolda kalın. Amacınız kilo vermek, güç kazanmak, bisiklet yarışı yapmak, daha hızlı olmak veya dayanıklılığı artırmak veya sadece bisiklete binmek olsun, bu fitness bisiklet bilgisayarı uygulaması hedeflerinize daha hızlı ulaşmanıza yardımcı olacaktır. Bu uygulama ile tüm egzersizlerinizi GPS kullanarak takip edebilir, istatistiklerinizi kontrol edebilir ve hedeflerinize ulaşabilirsiniz. Katedilen daha uzun mesafeler, yakılan daha fazla kaloriye eşittir! Bugün ilk adımınızı atın, ücretsiz Cycling - Bike Tracker uygulamasını telefonunuza indirin ve kendinizi daha zinde ve sağlıklı bir yaşam tarzına atın.

Yeni bisiklet rotalarını keşfetmeyi, gezinmeyi ve takip etmeyi seviyor musunuz? O zaman Bikemap'i seveceksiniz. Sizin için bisiklete binmek, şehir bisikletinizle veya e-bisikletinizle rahat bir sürüş yapmak, dağ bisikletinizle MTB parkurlarına tırmanmak veya bir sonraki bisiklet maratonunuza hazırlanmak anlamına gelmez. Dünya çapında 8 milyondan fazla bisiklet rotasıyla Bikemap'te her bisikletçi için bir şeyler var.

 

Telefonunuzu bir bisiklet bilgisayarına, bisiklet rota planlayıcısına ve bisiklet yolculuğu izleyicisine dönüştürmek için Bikemap ile başlayın!

Bisiklet rota planlayıcısı, rotaları isteklerinize göre uyarlamanıza olanak tanır. Hedefinizi arayın ve rota uzunluğuna, bisiklet tipine, yüzeye ve yükselişe göre filtreleyin. Ardından sizin ve bisikletiniz için mükemmel rotayı bulmak için alaka düzeyine, popülerliğe, uzunluğa ve yükselişe göre sıralayın. Ayrıca web sitemizde rotalar planlayabilir ve bunların uygulama ile zahmetsizce senkronize edilmesini sağlayabilir, ardından izleme ve navigasyon için telefonunuzu kullanabilirsiniz.

5. Bike Tracker

Bike Tracker, bisiklete binmeyi ve koşma, trekking, yürüyüş gibi diğer spor aktivitelerini seven herkes için bir uygulamadır. Kış veya yaz sporlarını seviyor olman, profesyonel bir bisikletçi veya bmx hayranı olman, elektrikli bisiklet veya bisiklet enduro parkuru kullanman fark etmez, bu uygulama tam sana göre! Uygulama; bisiklet hızınızı, mesafeyi, rakımı ve gps konumunu ölçecek, rotalarınızı harita üzerinde kaydedip işaretleyecek ve spor aktivitelerinizin tam istatistiklerini sağlayacaktır.

Telefonunuz artık kişisel bisiklet bilgisayarınızdır. Bisiklet performansınızı iyileştirmenin tek yolu kişisel sonuçlarınızı takip etmektir.  Bike Computer ile sizin için önemli olan metrikleri seçebilirsiniz. Bike Computer topluluğundan 100.000'den fazla aktif bisikletçiyle birlikte daha fazla bisiklet sürmek için ilham alın.

Bike Computer, maksimum performans için minimal bir arayüze sahiptir. Bike Computer ile sizin için önemli olan metrikleri kişiselleştirebilirsiniz. İster gece bisiklet sürün, ister pil tasarrufu yapın, ister Bisiklet Bilgisayarınız için daha şık bir seçenek isteyin, karanlık tema özelliği size uyacaktır.

SuperCycle, hız, mesafe, yükseklik, yakılan kalori, kadans ve güç gibi gerçek zamanlı istatistikleri görüntülerken, bisiklet sürüşlerinizi izleyen ve haritalayan bir bisiklet bilgisayarı uygulamasıdır. Tüm işlevler ücretsiz kullanılabilir, paralı yükseltmeler veya abonelikler yoktur. Uygulamayı beğendiyseniz, gelişimini desteklemek için bağış yapabilirsiniz.

Jepster, sürüşünüzü izlemek için GPS kullanır. Ayrıca, ANT+™ ve Bluetooth kalp atış hızı monitörlerini, hız ve/veya kadans sensörlerini ve güç ölçerleri destekler. Jepster, sürüşünüzün gerçek zamanlı performans verilerini sağlar. Jepster, ilginizi çeken tüm bilgileri görüntüleyebileceğiniz şekilde özelleştirilebilen birden çok sayfayı destekler.

Rotanızı kolayca takip edebilmeniz için haritada gösterilecek olan GPX parkurlarını veya Strava rotalarını (yalnızca Strava premium üyeleri) yükleyin. Google Haritalar'ı veya OSMdroid'i kullanmayı da seçebilirsiniz (OSMdroid çevrimdışı haritaları destekler).

0
0
0
0
0
0
Yazıyı emoji ile değerlendir..

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

Spam kodu:

Kapatmak için ESC tuşuna basın