Ogznet.com

Android için en iyi duvar kağıdı uygulamaları 2023

Android’in başlangıcından bu yana sahip olduğu en büyük avantajlardan birinin kişiselleştirme seçenekleri olduğuna şüphe yok ve kişiselleştirme, Android akıllı telefona sahip kullanıcıların çok değer verdiği bir şey. Ve akıllı telefonunuzda ince ayar yapmak söz konusu olduğunda, Android için duvar kağıdı uygulamalarını kullanmak, çoğu kullanıcının başlangıçta telefonlarında yapabilecekleri en kolay kişiselleştirme seçeneklerinden biridir.

Android için duvar kağıdı uygulamaları, akıllı telefonlarınızın hem ana ekranına hem de kilit ekranına benzersiz bir görünüm kazandırır. Google Play Store'da, görünümlerini basit bir şekilde özelleştirmemize yardımcı olan birçok Android duvar kağıdı uygulaması var.

Bu nedenle, çoğu zaman kullanıcılar Android için doğru duvar kağıdı uygulamalarını seçerken kafaları karışır. Neyse ki, burada diğerlerinden daha fazla öne çıkan bazı uygulamalar var. İşinizi kolaylaştırmak için akıllı telefonunuzu kişiselleştirmek üzere Android için en iyi ücretsiz duvar kağıdı uygulamalarını seçtik.

Listelenen bu Android duvar kağıdı uygulamaları çok çeşitli seçeneklere ve özelliklere sahiptir ve ayrıca görüntülerin kalitesi birinci sınıftır.

Abstruct, OnePlus tarafından kullanılan hazır duvar kağıtları ile tanınan bir sanatçı olan Hampus Olsson tarafından yapılan koleksiyonları içerir. Uygulamanın adından da anlayabileceğiniz gibi, içinde bulunan sanat eserlerinin çoğu soyuttur. Koleksiyon 350'den fazla duvar kağıdı sunar ve yaratıcısı tarafından yeni sanat eserleri yayınladıklarında güncellenir.

OnePlus'ın hazır duvar kağıtlarının hayranıysanız veya Paranoid Android ROM'dakileri beğendiyseniz, bu uygulama onları yüksek çözünürlüklü formatlarda elde etmek için harika bir kaynaktır. Kullanıcılar bunları doğrudan uygulama içinden uygulayabilir veya diğer kullanımlar için galerilerine kaydedebilir.

Bu noktada, mevcut sekiz koleksiyondan dördünün Pro Pack gerektiren ücretli bir planın arkasında kilitli olduğunu unutmayın.

AmoledPix, kullanıcıların duvar kağıdı olarak uygulayabileceği 10.000'den fazla sanat eserini sergiliyor. Ana odak noktası Anime, Mimari, Alıntılar veya Arabalar gibi çeşitli kategorilerde siyah tema ağırlıklı seçenekler sunmaktır. Kullanıcılar, bir görsel seçtikten sonra, benzer bir estetiğe sahip duvar kağıtlarını bulmak için etiketlenen renklere dokunmayı da seçebilirler.

Uygulama, abonelik veya tek seferlik satın alma modeliyle sunulan premium bir sürüme sahiptir. Ücretin ödenmesi, reklamları kaldıracak ve daha fazla koleksiyona erişime izin verecektir.

Wonderwall, yüksek kaliteli, genel olarak manzara temalı bir duvar kağıdı uygulamasıdır. Wonderwall, HD ve QHD duvar kağıtları için mükemmel bir kaynaktır. Veritabanında yüksek çözünürlüklü görüntüler vardır. Çoğu manzara ve benzeri şeylerdir.

Bazı ilginç yüksek kaliteli görüntüler ile kategori eksikliğini telafi ediyor. Ayrıca, uygulama tamamen ücretsizdir. Otomatik duvar kağıtları yerleştirme özelliği ve hemen hemen her gün yeni duvar kağıtları var.

En popüler arka plan uygulamalarından biri olan Backdrops, fotoğraf veya vektör sanatını sergileyen koleksiyonlara sahiptir. Kataloğu, dijital sanatçılar ve topluluğu tarafından günlük olarak güncellenmektedir.

Pro sürümü, kullanıcılara bir Arka Plan bildiriminden duvar kağıtları uygulama ve Keşfet sayfasından duvar kağıtları kaydetme olanağı sağlar. Ücretsiz versiyon ücretsiz koleksiyonlarla sınırlıdır ve ayrıca ücretli plan uygulamadan reklamları kaldıracaktır.

5. Walli

Walli, HD ve QHD duvar kağıtları için mükemmel bir uygulamadır. Walli, sadece sanatçılar tarafından cihazınız için özel olarak oluşturulan eşsiz ve müthiş duvar kağıtları içeren, yüksek kaliteli ve seçkin bir koleksiyondur.

Sanatçı topluluğu tarafından oluşturulan özel sanat eserleri koleksiyonunun yanı sıra güzel bir otomatik duvar kağıdı değiştirme özelliğine de sahiptir. Ayrıca kategoriler, çeşitli sıralama seçenekleri ve daha fazlasını içerir. Uygulama, bazı isteğe bağlı uygulama içi satın alma işlemleriyle ücretsizdir. Duvar kağıtlarının çoğu QHD'den çok daha büyük formattadır.

 

3D Wallpaper Parallax uygulaması, oldukça uzun bir süredir popüler duvar kağıdı uygulamasıdır ve kesinlikle sizi hayal kırıklığına uğratmaz. Birçok katman sayesinde, derinlik etkisi oldukça çarpıcı. Ana vurgu katman sayısını özelleştirebilirsiniz. Kullanıcı 4D veya 3D duvar kağıtları oluşturabilir, indirebilir, düzenleyebilir ve kişiselleştirebilir.

Görüntüleri duvar kağıdı olarak ayarlamak, İndir ve Ayarla (Download ve Set) düğmelerine dokunmak kadar basittir.

Sphaera, dünyadaki konumlara göre duvar kağıtları oluşturan bir uygulamadır. Kullanıcılar herhangi bir noktayı seçebilir ve ardından oluşturulan görüntüyü mevcut stil seçenekleriyle özelleştirebilir. Uygulama, özel başlatıcılarla iyi çalıştığını ve oluşturulan resminin herhangi bir yüksek çözünürlüklü ekrana uyacağını iddia ediyor.

Tek seferlik satın alma modeli ile bu uygulama reklam içermez ve sınırsız indirme imkanı sunar.

Walldrobe duvar kağıdı uygulamasının en önemli özelliği yüksek çözünürlüklü duvar kağıtlarını barındırmasıdır. Telefonunuzun ana ekranında doğa veya şehir manzaralarının olmasını seviyorsanız bu uygulamayı seveceksiniz.

Ayrıca duvar kağıtlarını otomatik olarak değiştirmek için zaman aralığını, kategorileri ve sık kullanılanları ayarlayabilirsiniz. Bulanıklaştırma, kırpma, döndürme ve çevirme ekleyerek duvar kağıdını kolayca özelleştirin.

9. STOKiE

Stokie, üreticileri tarafından cihazlarda sağlanan stok duvar kağıtlarını içeren bir duvar kağıdı koleksiyonuna sahiptir. Bir görüntü seçmenize ve parlaklığı, kontrastı, tonu, doygunluğu, bulanıklık seviyesi ve RGB makyajı gibi nitelikleri özelleştirmenize izin vererek bunlar üzerinde gelişir.

Bu nedenle, duvar kağıdını kendiniz yaparken estetiğini korumanıza izin verir. Hazır duvar kağıtları sizin tercihiniz değilse veya belki de daha basit bir şey arıyorsanız, uygulama degrade tarzı duvar kağıtları oluşturmanıza da olanak tanır.

İndirmesi ücretsizdir ancak reklamları kaldırmak, ek özelliklere erişmek ve müşteri hizmetlerinden öncelikli destek almak için uygulama içi satın alma seçeneği sunar.

Süper kahraman temalı duvar kağıtlarını sever misin? Eğer cevabının evet ise, DopeWalls sizin için. Bu duvar kağıdı uygulaması bir dizi yüksek çözünürlüklü görüntüye sahiptir.

DopeWalls, boyut ve çözünürlük gibi görüntü ayrıntılarının her görüntünün alt kısmında göstermektedir.

11. Tapet

Tapet, kullanıcıların belirli parametreleri kontrol ederek duvar kağıtları oluşturmasına izin vermesi açısından Stokie ve Sphaera'ya benzer bir uygulamadır. Bir koleksiyon sunmaz, bunun yerine desen oluşturmak için matematiksel işlevleri kullanır. Uygulama, kullanıcılara cihazlarına kaydetmeyi seçebilecekleri çeşitli seçenekleri göstermek için kaydırma tabanlı bir sistem kullanır.

Bir uygulama içi satın alma, daha fazla desene erişim, bir renk paleti oluşturma seçeneği ve Tapet'te oluşturulan resmi Canlı Duvar Kağıdı olarak kilit ekranına uygulama yeteneği sağlayacaktır.

WallCandy, AMOLED panele sahip bir cihazlara hitap eden bir başka uygulamadır. Kilit ekranınız veya belki de akıllı telefonunuzdaki çentikli ekran için ideal olan duvar kağıtları olarak sınıflandırılan 5.000'den fazla sanat eserinden oluşan bir kataloğa sahiptir. Bu listedeki diğer birçok uygulama gibi, duvar kağıtlarını otomatik olarak değiştirme özelliği sunar.

İndirmek ücretsizdir ve ek satın alma işlemi sunmaz.

Google Duvar Kağıtları, QHD duvar kağıtlarının eğlenceli ve basit bir kaynağıdır. Burada Google Pixel telefonları için yapılmış resmi duvar kağıtlarını bulabilirsiniz. Ek olarak, Google Earth ve diğer kaynaklardan daha fazla duvar kağıdı vardır. Burada çok fazla çeşitlilik yoktur. Ancak, koleksiyonlar hızla genişliyor. Ayrıca sık sık duvar kağıdınızı değiştiriyorsanız otomatik duvar kağıdı değiştirme özelliğini de içerir. Uygulama tamamen ücretsizdir.

WallpapersCraft 4K Backgrounds, HD duvar kağıtları ve QHD duvar kağıtları için mükemmel bir kaynaktır. Uygulama ekranınızın çözünürlüğünü algılar ve daha sonra, özellikle bu ekran boyutu için duvar kağıtlarını gösterir. Çoğu Android telefonun bugünlerde 1080p veya 1440p ekranları var. Uygulamada hem telefonunuzun ekran çözünürlüğünde hem de daha yüksek çözünürlükte duvar kağıtları vardır. Geniş bir koleksiyona sahiptir.

Bu uygulama 15.000'den fazla HD ve QHD duvar kağıdını içerir. Bazı eğlenceli özelleştirme özellikleri de vardır. Uygulama, uygulama içi satın alma işlemleriyle ücretsizdir. Ancak uygulamada reklam gösterimi var.

Resplash, ünlü görsel arama hizmeti Unsplash.com tarafından desteklenmektedir. Bu Android duvar kağıdı uygulaması 1.200.000'den fazla HD fotoğraf içerir ve yeni anlık görüntülerle sürekli olarak güncellenir. Uygulama ayrıca, aralarından seçim yapabileceğiniz koyu ve açık temalara sahip şık, minimalist bir arayüze sahiptir. Diğer seçeneklerin yanı sıra Resplash, zaman zaman otomatik olarak değişen rastgele bir arka plan ayarlamanıza olanak tanır. Ayrıca, ham fotoğrafları indirmenize ve fotoğraf için fotoğrafçının profilini ve EXIF ​​verilerini kontrol etmenize de olanak tanır.

16. Walpy

Walpy, görüntülerine kaynak sağlamak için Unsplash kullanan, ancak kullanıcılara bir görüntünün bulanıklık seviyesini, parlaklığını, doygunluğunu, vinyetini ve rengini düzenleme olanağı sağlayarak aynı kaynağı kullanan başka bir uygulama olan Resplash'ten bir adım daha ileri giden bir uygulamadır. Uygulamayı indirmek ücretsiz olsa da, uygulama içi satın alma seçeneği de sunar.

Unsplash, 8K çözünürlüğe kadar yüksek kaliteli duvar kağıtlarından oluşan ücretsiz kataloğuyla tanınan bir web sitesidir.

 

Kappboom, 200.000'den fazla güzel ve havalı koleksiyonla Android cihazlar için en iyi duvar kağıtlarını sunar. Bu uygulamayla ilgili en iyi şey, bellek açısından optimize edilmiş olması, onu sorunsuz ve hızlı hale getirmesidir.

Bu, Android Wear'ı destekleyen en iyi Android duvar kağıdı uygulamalarından biridir. Artık kullanıcı, tam ekran modunda saat simgesine dokunarak herhangi bir duvar kağıdını akıllı saatine gönderebilir. Canlı Duvar Kağıtları da mevcuttur. Kappboom ile ilgili bir sorun, duvar kağıdını indirirken reklam göstermesi ve indirmeden önce tam ekran önizlemeleri göstermemesidir.

Backgrounds HD, en fazla inceleme sayısına sahip duvar kağıdı uygulamalarından biridir ve 120 milyondan fazla indirme sayısına sahiptir. Uygulama her gün yeni arka planlar yükler. Ayrıca, bu uygulamayı kullanarak canlı saatleri ve videoları arka plan olarak ayarlayabilirsiniz.

Kullanıcılar bir profil oluşturup dünyanın her yerinden diğer kullanıcıların zevklerini bilmelerini sağlayabilir ve aynı zevke sahip kullanıcılarla yorum ve mesajlar yoluyla iletişim kurabilir. Hatta kendi yaptığınız resim ve videolarınızı yükleyebilir ve bunları uygulamanın ücretli sürümünde satabilirsiniz.

19. ZEDGE

 

ZEDGE, en iyi duvar kağıtlarını ve gerçekten iyi zil seslerini ücretsiz olarak sağlayan en eski ve farklı uygulamalardan biridir. Android telefonunuz için milyonlarca ücretsiz duvar kağıdı, video arka planı, zil sesi ve bildirim sesi sunar. 350 milyondan fazla yükleme ile en çok indirilen duvar kağıdı uygulamalarından biridir.

Tüm ekran boyutlarına uygun sonsuz sayıda ücretsiz arka plan seçimine sahiptir, ayrıca full HD duvar kağıdını ve 4K duvar kağıdını ve ayrıca daha küçük ekranlar için arka planı destekler. Kullanıcılar ayrıca arka planı harika filtreler ve çıkartmalarla özelleştirebilir.

LitWallz, geniş bir HD, 4K ve canlı duvar kağıtları koleksiyonuyla birlikte gelen, Android için ücretsiz bir duvar kağıdı uygulamasıdır. Duvar kağıtları bu uygulamada günlük olarak güncellenir. Uygulamanın arayüzü çok temiz ve minimaldir. Normal duvar kağıtlarının yanı sıra bu uygulamada canlı duvar kağıtları da bulabilirsiniz.

Vectorify da home, başka bir benzersiz duvar kağıdı uygulamasıdır. Temiz, renkli duvar kağıtları için vektör grafikleri kullanır. Temel olarak bir stil seçersiniz, renk şemasını seçersiniz ve uygulama bir duvar kağıdı oluşturur. Duvar kağıtları yüksek çözünürlüklü ve bazı eğlenceli küçük tasarımlar var. Ek olarak uygulamanın kendisi karanlık modu ile birlikte gelir. Tamamen ücretsizdir ve en iyi duvar kağıdı uygulamalarından biridir.

WalP eğlenceli bir duvar kağıdı uygulamasıdır. Bir grup cihaz üreticisinden çeşitli stok duvar kağıtları içerir. Samsung, Sony, stok Android, OPPO ve yaklaşık iki düzine başka markanın koleksiyonlarına sahiptir. Uygulamayı açmanız, gezinmeniz ve istediğiniz duvar kağıdını bulmanız yeterlidir. Uygulamada görüntüleme tercihleriniz için açık ve koyu bir temanın yanı sıra bir bulanıklık filtresi, bir doygunluk filtresi, yeni duvar kağıtları için anlık bildirimler ve her gün farklı bir şey istiyorsanız bir otomatik değiştirici bulunur.

Bu yazıda çalışmayan/kırık link varsa, buraya tıklayarak bize bildirebilirsiniz!

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz