Ogznet.com
image from pixabay.com

Android için en iyi ücretsiz VPN uygulamaları 2023

Google Play’de aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda Android VPN uygulaması var, ancak en iyisini nasıl bulabilirsiniz. Tamamen ücretsiz, kota ve hız sınırlaması olmayan, Android için en iyi ücretsiz VPN uygulamasını bulmanız için belki bu liste size yardımcı olabilir.

Bu yazının içeriği: Kapat

  Android için ücretsiz VPN kullanmak her zaman iyi bir fikir değildir. Bazı uygulamaların kötü niyetleri vardır ve kişisel bilgilerinizi veya internet geçmişinizi (veya her ikisini de) en yüksek teklifi verene satarlar. Bu nedenle, güvenli bir VPN hizmeti için her zaman ayda birkaç dolar ödemenizi öneririz.

  Bununla birlikte, birkaç güvenilir VPN hizmeti ücretsiz planlar sunar, ancak bazı sınırlamaları vardır. Hemen hemen hepsi sizin için konumu otomatik olarak seçiyor. Bu sizin için sorun değilse, ücretsiz VPN uygulaması sizin için iyi bir seçenek olabilir.

  En İyi Ücretsiz Android VPN Uygulamaları:

  Gizliliğinizi sağlayarak daha hızlı, istikrarlı ve güvenilir bağlantılar sağlayacak en iyi ücretsiz Android VPN uygulamaları burada.

  En iyi ücretsiz VPN listesinde veri sınırı olmadığı için öne çıkan hizmet ProtonVPN'dir. Android telefonunuzla veya başka bir cihazlaanonim olarak istediğiniz kadar çevrimiçi göz atabilirsiniz, ancak özellikle çevrimiçi çok sayıda kullanıcı olduğunda hızınız çok etkilenir. Hollanda, Japonya ve ABD'yi içeren üç konum mevcuttur.

  Bir hesap oluşturmanız gerekse de VPN'i kurmak kolaydır. Ancak bir kez kaydolduğunuzda, tam özellikli yedi günlük ücretsiz deneme sürümünü alırsınız. Android uygulaması, ücretsiz veya ücretli bir planda olmanıza bakılmaksızın herhangi bir reklam içermez.

  ProtonVPN'in katı bir kayıt tutmama politikası vardır ve ücretsiz kullanıcılar tarafından aynı anda yalnızca tek bir cihaz tarafından kullanılabilir.

  McAfee'nin sahibi olduğu Android için TunnelBear ücretsiz VPN, size ayda 500 MB kota verir. Kullanımı son derece basittir ve kaydolmak için kredi kartı gerektirmez. ABD, Almanya, Avustralya, Hindistan ve daha fazlası dahil olmak üzere 23 ülkedeki sunucular arasından seçim yapabilirsiniz.

  TunnelBear, katı bir kayıt tutmama politikasına sahiptir ve ücretsiz olmasına rağmen reklam destekli değildir. Uygulama hakkında tweet atanlara, PC'lerine TunnelBear uygulamasını indirenlere veya daha sonra hizmete kaydolan bir arkadaşını davet edenlere o ay için geçerli olan ek ücretsiz kota verilir. Kullanılmayan veriler bir sonraki aya devretmez.

  Ayda 500 MB'dan fazla veriye ihtiyacınız varsa, ücretli bir plana geçmeniz gerekir.

   

  Orbot, Android cihazınızda Tor ağına erişmenize yardımcı olan ücretsiz bir proxy uygulamasıdır. Orbot, cihazınızda bir Tor proxy'si oluşturur, böylece cihazdan gelen tüm internet trafiği Tor ağından geçer.

  Orbot, Tor ağı içinde yerel bir proxy sunar ve gerekli izinleri verirseniz Android cihazınızdan gelen tüm TCP trafiğini şifreleme yeteneğine sahiptir. Bunun dışında Orbot, konumunuzu gizlemek için VPN modunu etkinleştirme seçeneği de sunar.

  Turbo VPN, Android için en iyi ve en yüklü sınırsız ücretsiz VPN istemcilerinden biridir. Turbo VPN, OpenVPN protokollerini (UDP/TCP) kullanarak verileri şifreleyerek gizliliğinizi korur. Ücretsiz sürümünde Turbo, altı farklı hızlı sunucu konumu sunar.

  Kaspersky'nin ücretsiz VPN hizmeti, bu listedeki diğer hizmetler gibi bazı sınırlamalara sahiptir. Günde 200 MB kota verir, bu da ayda yaklaşık 6 GB anlamına gelir. Ücretsiz olduğu düşünüldüğünde bu fena değil, ancak hizmet profesyonel kullanıcılar için uygun değildir.

  Kullanılabilir birçok sunucu konumu var, ancak ücretsiz bir plan kullanarak hangilerine bağlanacağınızı seçemezsiniz. Hizmet otomatik olarak "en yakın sunucuyu" otomatik olarak seçecektir. Uygulamanın kullanımı kolaydır ve yalnızca basit bir dokunuşla anonim olarak gezinmeye başlamanıza olanak tanır.

  Hotspot Shield'i Android için en iyi ücretsiz VPN hizmetlerinden biri yapan birkaç şey var. Günde 500 MB veya ayda yaklaşık 15 GB veri sunar. Bu, yoğun kullanım için yeterli değildir, ancak diğer birçok ücretsiz sanal özel ağda elde ettiğinizden daha fazlasıdır.

  Uygulamayı kullanmak için mail adresinizi veya kredi kartı bilgilerinizi paylaşmanız gerekmediğinden başlamak da çok kolaydır. Uygulamayı cihazınıza indirin, Bağlan'a dokunun ve anonim sörfe hazırsınız. En büyük dezavantajı, bağlanmak istediğiniz sunucuyu seçememenizdir, uygulama bunu sizin için otomatik olarak yapacaktır. Ayrıca Android uygulamasında can sıkıcı reklam gösterimleri var.

  Bu listedeki diğer hizmetler gibi, Hotspot Shield'in de kayıt tutmama politikası vardır. Ayrıca, reklamlardan ve diğer sınırlamalardan sıyrılmak için ücretli planlar sunar.

   

  Avira Phantom VPN, ücretsiz VPN hizmeti, aylık 500 MB veri kotası sunar. Ancak hizmet, sunucuyu otomatik olarak seçen bazı rakiplerin aksine, mevcut 40 konumdan herhangi birine bağlanmanıza izin verir.

  Uygulamayı indirin, bir konum seçin ve ardından anonim olarak gezinmeye başlamak için VPN'yi açın, sağlayıcıyla herhangi bir kişisel veri paylaşmanıza gerek yok. Ücretsiz sürüm, birkaç istisna dışında, premium bir planla elde ettiğiniz her şeyi sunar. VPN bağlantısı kesilirse internet erişimini devre dışı bırakmak için kullanılabilecek bir kapatma anahtarı yoktur.

  Bu Android VPN, sizi ayda 10 GB veriyle sınırlar ve bu oldukça iyi bir miktardır. Hollanda, Kanada, Singapur ve ABD arasından seçim yapabileceğiniz beş sunucu konumu vardır.

  Hide.me, faaliyetlerinizi kaydetmeyeceğini belirtir. Kredi kartı bilgilerinizi paylaşmanıza gerek kalmadan kurulumu ve kullanımı kolaydır. Tüm bunlar bir araya geldiğinde onu kullanmak için en iyi ücretsiz VPN hizmetlerinden biri yapar.

  Daha fazla veriye ihtiyacınız varsa, aralarından seçim yapabileceğiniz birkaç ücretli planı vardır.

  Solo VPN, hız ve bant genişliği sınırlaması olmaksızın %100 ücretsiz olan başka bir Android VPN'dir. Solo VPN, 30'dan fazla ülkede VPN kapsamı sunar. Ayrıca kullanımı da son derece kolaydır ve mevcut sunucuları bulmak ve bağlantı kurmak için tek bir dokunuş yeter.

   

  Speedify, ayda 2 GB ücretsiz veri sunar ve yalnızca bir cihazda kullanılabilir. Bir hesaba kayıt olma durumu olmadığı için kurulumu kolaydır. Uygulamayı indirin, bağlanın ve kullanmaya hazırsınız.

  Servis, konumunuza göre sizi en hızlı VPN sunucusuna otomatik olarak bağlayabilir veya sunucuyu kendiniz seçebilirsiniz. Bu listedeki diğer VPN'ler gibi, Speedify da günlüğe kaydetmeme politikası vaat ediyor, yani çevrimiçi tam anonimlik sağlıyor.

  Ayda 2 GB sizin için yeterli değilse, şirket ayrıca sınırsız veri içeren ücretli planlar da sunuyor.

   

  Windscribe, ayda 10 GB veri sunan oldukça cömert bir ücretsiz VPN'dir. Ancak yalnızca mail adresinizi sağlayıcıyla paylaşırsanız. Bunu yapmazsanız, ayda yalnızca 2 GB veri ile yetinmeniz gerekir.

  Bağlanmak istediğiniz sunucuyu manuel olarak seçme seçeneğiniz vardır. Aralarından seçim yapabileceğiniz 10 farklı ülkede sunucu var. Ayrıca, VPN üzerinden hangi uygulamaların geçeceğini seçmenize olanak tanıyan Bölünmüş Tünel Oluşturma da dahil olmak üzere birçok harika özellik mevcuttur.

  Windscribe kullanmayı seviyorsanız ancak veri sınırlarını sevmiyorsanız, ücretli bir plana geçmeniz gerekir.

  PrivadoVPN; hızlı, anonimleştirilmiş ve güvenli internet taramasına erişim sağlayan, kullanımı kolay bir VPN tünel oluşturma uygulaması ve hizmetidir. PrivadoVPN kullanıcıları, bu İsviçre merkezli hizmet tarafından uygulanan modern sanal özel ağ geliştirme ve sıfır günlük politikasındaki tüm ilerlemelerden yararlanarak çevrimiçi konumlarını maskeleyebilir, özel tarama verilerini şifreleyebilir ve çok daha fazlasını yapabilir. Daha da iyisi, bu VPN hizmetinin ücretsiz kullanım katmanı, her ay 10 GB ücretsiz kullanım hakkı sunar.

  Hizmet, eksiksiz bir uçtan uca 256-bit AES şifrelemesi ve tescilli küresel ağı boyunca katı bir kayıt tutmama politikası sunar. İster ücretsiz plana bağlı kalın, ister premium seçeneği tercih edin, hiçbir kısıtlama olmaksızın 7/24 sınırsız hız elde edeceksiniz.

  FreeVPN ücretsiz bir VPN hizmetidir. Herhangi bir kayıt türü gerektirmeyen sınırsız bir VPN'dir.

  Ücretsiz VPN açıkken tüm trafiğiniz şifrelenir. Gizliliğinizi ve kimliğinizi korur ve herhangi biri tarafından izlenme korkusu olmadan internette anonim olarak gezinmenize olanak tanır. Bunun yanı sıra, coğrafi olarak engellenen tüm içerik ve hizmetlerin engellemesini de kaldırır.

  FreeVPN, Youtube, Netflix, Twitter, Instagram, WhatsApp, Facebook, WeChat, Roblox ve hatta TikTok gibi diğer sosyal ağları işte, okulda, otelde ve hatta bir kafede kullanmanıza izin verecektir.

  Bu yazıda çalışmayan/kırık link varsa, buraya tıklayarak bize bildirebilirsiniz!

  Yorumlar

   Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
  Yorum Yaz