Image by Freepik

Android internetsiz müzik dinleme uygulamaları

Telefonunuzda yüklü müzik dosyalarını dinlemek için iyi bir müzik çalar uygulamasına ihtiyacınız olacaktır. Bu makalede, Android için en iyi internetsiz müzik dinleme uygulamalarını listeliyoruz.

Android için en iyi ücretsiz internetsiz müzik dinleme uygulamaları:

Android için en iyi ücretsiz müzik çalar uygulamalarına bakalım.

1. AIMP

AIMP bir müzik çalar için biraz basit görünüyor olabilir. Bu internetsiz müzik dinleme uygulaması basittir; müziğinizi çalar ve dikkat dağıtıcı şeylerle uğraşmaz.

Kayıplı ve kayıpsız formatlar dahil olmak üzere neredeyse tüm ses dosyası türlerini yönetir ve müzik çalarlarda nadiren görülen 29 bantlı bir ekolayzır ile birlikte gelir. Ayrıca çok kanallı dosyaları stereo ve/veya mono olarak karıştırabilir. Genel olarak, basit arayüzü sizi sıkmazsa, hayal kırıklığına uğratmayacak sağlam bir seçimdir.

jetAudio HD, hem ücretsiz hem de plus (ücretli) sürümler halinde sunulur. Ancak ücretsiz sürümde o kadar çok şey elde edersiniz ki, çoğu kullanıcının yükseltme yapması gerekmez. Tek dezavantajı, reklamların ücretsiz sürümde var olması, ancak can sıkıcı olmamasıdır. Çünkü reklamlar ekranın alt kısmında yer alıyor.

Bu müzik dinleme uygulaması ile 32 ön ayarlı 10 bantlı ekolayzır, kayıplı ve kayıpsız destek, yankı ve x-bass gibi efektler, oynatma hızı kontrolü, otomatik kazanç kontrolü ve daha fazlasını elde edersiniz.

Plus sürümü (jetAudio HD Music Player Plus), 20 bantlı bir ekolayzır, yerleşik etiket düzenleyici, bir düzineden fazla widget ve birkaç başka kolaylık özelliği ile birlikte gelir.

Rocket Music Player bir süredir piyasada ve kuruluşundan bu yana çok yol kat etti. Geliştiriciler birçok hatayı düzeltti, performansı artırdı ve özellik setini genişletti.

Ücretsiz olarak, birkaç ön ayar, 30'dan fazla tema, yerleşik bir etiket düzenleyici, Chromecast desteği, uyku zamanlayıcısı, şık bir çalma listesi yöneticisi ve hatta podcast'ler için destek içeren 10 bantlı bir ekolayzır elde edersiniz.

Aralıksız oynatma, tekrar oynatma, etiket düzenleme, ses formatları için genişletilmiş destek ve daha fazlasının kilidini açmak için premium uygulamayı edinin. En iyi Android müzik çalar uygulamalarından biridir.

Phonograph, harika görünümlü bir müzik çalar uygulamasıdır. Bunun başlıca nedeni, birçok yerleşik tema sunması; arayüz renkleri de ekrandaki içeriğe uyacak şekilde dinamik olarak değişir.

Özellikler açısından oldukça standarttır, bu yüzden çok fazla özelleştirme beklemeyin. Ancak sıkıntı çıkarmayan basit bir müzik dinleme uygulaması arıyorsanız, Phonograph sizin için en iyi internetsiz müzik dinleme uygulaması olabilir.

Şimdiye kadar listelenen daha hafif seçenekler size uygun değilse, Pixel Player'ı denemenizi öneririz. O kadar iyi bilinmese de, bir Android müzik çalar için yine de oldukça iyi.

Pixel yalnızca temel dosya biçimlerini desteklerken, bas güçlendirme, boşluksuz oynatma, yerleşik bir etiket düzenleyici ve temalar ve renkler gibi birkaç özelleştirme seçeneğine sahip beş bantlı bir ekolayzır içerir. En önemlisi, Pixel Player ne dinlediğinizi analiz edebilir ve zevkinize uygun daha fazla müzik önerebilir.

Pixel+ - Music Player da mevcuttur. Bu, reklamları kaldırır ve tüm özelliklerin kilidini açar.

Impulse Music Player'ı farklı kılan şey hareketle kontrol edilen bir müzik çalar olarak tasarlanmış olmasıdır. Bu sayede, yemek pişirirken veya araba kullanırken daha kolay kontroller sunar.

Hareket kontrollerinin yanı sıra, Impulse Music Player birkaç kullanışlı özelliği destekler: bas güçlendirme ve sanallaştırıcıya sahip beş bantlı bir ekolayzır, boşluksuz oynatma, çapraz geçiş, meta veri düzenleme, otomatik albüm resmi indirmeleri ve daha fazlası gibi.

Bu internetsiz müzik çalar, son derece işlevsel ve kesinlikle denemeye değer. Uygulamanın ücretsiz sürümünün Google Play'de "Music Player" olarak göründüğünü unutmayın. Pro sürümü Impulse'dır; her ikisi de Appmetric tarafından geliştirilmiştir.

Sezgisel ve hafif tanımı, Shuttle Music Player'ın diğer müzik uygulamalarının çoğuna göre sahip olduğu farklardır. Hafiftir ve eski cihazlarda iyi çalışır. Arayüz hakkında ayırt edici bir şey olmasa da, kullanımı yeterince kolaydır.

Ücretsiz özellikler arasında bas güçlendirmeli beş bantlı bir ekolayzır, boşluksuz oynatma, çeşitli tema seçenekleri, uyku zamanlayıcısı ve birkaç özelleştirilebilir widget bulunur.

Shuttle+ Music Player birkaç ekstra özellik sağlar: yerleşik bir etiket düzenleyici, klasör tarama, Chromecast desteği ve ekstra temalar.

BlackPlayer, şimdiye kadar kullandığımız en iyi ücretsiz internetsiz müzik dinleme uygulaması. Temiz, modern, göze hoş gelen, gezinmesi kolay ve özelliklerle dolu. Beş bantlı bir ekolayzır, boşluksuz oynatma, last.fm gibi hizmetler için skroplama desteği ve bir uyku zamanlayıcısı elde edersiniz.

Premium bir sürüm olan BlackPlayer EX, ekstra temalar, yazı tipleri, ince ayar yapmak için ekstra ayarlar, deneyiminizi kişiselleştirmek için daha fazla yol, bir görselleştirici, daha iyi sıralama ve gelecekteki tüm güncellemeleri ilk almanızı sağlar.

MediaMonkey, internetsiz müzik dinleme için harika bir uygulamadır. Kütüphaneye eklemeden önce yerel depolama alanınızı herhangi bir müzik için tarar, bu nedenle hızlı bir kurulumdan sonra müziğinizi çalmaya hazır olursunuz. Hem kayıplı hem de kayıpsız çok çeşitli dosya formatlarını destekler.

Uygulama, çevrimdışı bir müzik çalardan bekleyeceğiniz klasik özelliklere sahiptir: parça düzenleme işlevleri, EQ, çoklu gezinme modları ve hatta bir uyku zamanlayıcısı.

MediaMonkey Pro, Windows üzerinden senkronizasyon yapmanızı sağlar. Ev bilgisayarınızı, mobil uygulamanın akış yapabileceği bir müzik sunucusu olarak bile kurabilirsiniz.

Buradaki çoğu internetsiz müzik dinleme uygulaması gibi PlayerPro da tüm standart premium müzik çalar özelliklerine sahiptir. Seçim yapmak için size çekici gelen arayüzü seçebilirsiniz. Materyal olmayan uygulamaların çoğunun arayüzü ilgi çekici olmasa da, PlayerPro'nun benzersiz tasarımı hem çekici hem de kullanımı tatmin edicidir.

Özel kolaylık özellikleri arasında masaüstü müzik çalarlardan müzik geçmişini ve derecelendirmeleri içe aktarma, özel akıllı çalma listeleri, sesli arama ve ücretsiz eklentiler bulunur.

Eski donanıma sahip eski bir telefon kullanıyorsanız, birçok modern uygulama düşük performansla sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Pulsar, muhteşem bir görünüm ve hafif performans arasındaki mükemmel dengeyi sağlar.

Tabiki bunun bir bedeli var; herhangi bir gelişmiş özelliğin olmaması. Ancak bu, Pulsar'ın kullanışsız olduğu anlamına gelmez. Yine de akıllı çalma listeleri, hızlı arama, boşluksuz oynatma ve oldukça iyi çalışan yerleşik bir etiket düzenleyici elde edersiniz. Beş bantlı ekolayzır, bas güçlendirici ve yankı özellikleri için Pulsar Music Player Pro'ya yükseltmeniz gerekir.

n7player güzel ve şık bir arayüze sahiptir. Tüm rakip uygulamaların benzer özelliklere sahip olduğu bu fiyat noktasında, arayüz belirleyici faktör olabilir. Ve bunun için n7player sağlam bir alternatif oluşturuyor.

10 bantlı ekolayzır, ses normalleştirme ve boşluksuz oynatma harikadır, ancak n7player'ın gerçek satış noktası, kitaplığınızı düzenlemeye yönelik nüanslı yaklaşımıdır.

Bu uygulamanın premium uygulamasını (n7player Music Player Unlocker) uygulama içi satın alma olarak edinebilirsiniz.

13. Poweramp

Poweramp'ın ücretsiz deneme sürümü, bir milyondan fazla incelemeye sahiptir. Deneme, 15 gün sürer ve ardından yükseltme yapmanız gerekir.

Poweramp, gelişmiş bir müzik çalarda ihtiyaç duyacağınız her şeye sahiptir: 10 bantlı ekolayzır, boşluksuz çalma, yeniden oynatma, yerleşik etiket düzenleyici ve hızlı kitaplık taraması gibi olması gereken diğer bazı özellikler sunar.

Uygulama, Android için en iyi müzik çalarlara kıyasla birinci seçim olmasa da güvenilirdir.

GoneMAD Player, her küçük ayrıntıyı canınızın istediği gibi değiştirmeyi ve özelleştirmeyi seviyorsanız mükemmel bir müzik uygulamasıdır. Yerleşik bir tema oluşturucuya ve ince ayar yapabileceğiniz 250'den fazla seçeneğe sahiptir. Veya kendiniz ayarlamak istemiyorsanız 1000'den fazla önceden ayarlanmış tema arasından seçim yapın.

Standart premium özelliklerin yanı sıra diğer önemli özellikler arasında 50.000'den fazla şarkıyı destekleyen optimize edilmiş bir medya kitaplığı, iki karıştırma modu, kuyruk tamamlamada özel eylemler, özel hareketler ve bazı cihazlarda çoklu pencere desteği bulunur.

GoneMAD Music Player için tam sürüm kilidi açmak için GoneMAD Music Player Unlocker uygulamasını satın almanız gerekir.

0
0
0
0
0
0
Yazıyı emoji ile değerlendir..

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

Spam kodu:

Kapatmak için ESC tuşuna basın