Android için En İyi Ekolayzer Uygulamaları

Müzik dinlemeyi seviyorsanız ve bir Android telefon kullanıyorsanız, şanslısınız. Muhteşem ses seviyeleri elde etmenize yardımcı olabilecek birçok araç var. Bu araçlardan biri ekolayzır uygulamalarıdır. Equalizer uygulamaları ile telefonunuzda mükemmel sesi elde etmek için çeşitli frekans ayarları yapabilirsiniz.

İşte Android için en iyi ekolayzır uygulamaları.

Ekolayzır ve bas yükseltici uygulaması adı ile görevini açıklamaktadır. Bir ekolayzır ve bir bas güçlendiriciye sahiptir. Daha açık olmak gerekirse, beş bantlı bir ekolayzır, on ekolayzır ön ayarı ve bir bas güçlendirici içerir. Geliştiriciler, çoğu müzik çalar, video oynatıcı ve FM radyo ile çalışması gerektiğini belirtiyor. Tek önemli sorun, uygulamanın bazen arka planda bırakıldığında kapanması ve bazen de her zaman çalışmamasıdır. Basit ekolayzır uygulamalarından biridir ve çoğu cihazda çalışır.

Bas güçlendirici, Android için 5 bantlı bir EQ'dur ve aynı zamanda bası güçlendirmenize ve müziğiniz için bir 3D efekti ayarlamanıza olanak tanır. Bu, EQ'yu manuel olarak ayarlamanıza olanak tanır ve ayrıca hemen hemen her müzik tarzına uyacak 16 ön ayar içerir.

Uygulama ayrıca bir widget içerir, böylece Android ana ekranından ses kontrolüne hızlı erişim elde edebilirsiniz. Bas güçlendirici, Android için kullanılabilen çoğu müzik çalarla çalışır. Uygulamanın ücretsiz sürümü reklam içerir, ancak videoları izleyerek reklamları kaldırabilirsiniz (video başına 10 jeton ve reklamları kaldırmak için 50 jeton gerekir).

Equalizer FX, daha temiz, daha modern ekolayzır uygulamalarından biridir. Kullanımı son derece kolaydır. Beş bantlı bir ekolayzır, bas güçlendirme, sanallaştırma ve hatta bir ses yüksekliği arttırıcı ile birlikte gelir. Diğerleri gibi, başlamanıza yardımcı olacak ön ayarlarla birlikte bir widget ile birlikte gelir. Geliştirici ayrıca bunun Spotify, Google Play Müzik, Pandora ve diğerleri dahil olmak üzere çoğu müzik çalarla çalışması gerektiğini belirtiyor. Ücretli sürüm, ücretsiz sürümle aynıdır. Sadece reklamları kaldırır.

Headphones Equalizer, müzik sesini basit bir şekilde iyileştirme konusunda olağanüstü bir iş yapmakla kalmaz, aynı zamanda kullandığınız müzik çalarla da bütünleşir, böylece EQ uygulamasından çıkmak zorunda kalmadan çalmakta olan müziği kontrol edebilirsiniz. Sesi ayarlayabilir, duraklatabilir, geri gidebilir, ileri atlayabilirsiniz. Hepsini Headphones Equalizer üzerinden yapabilirsiniz.

Elbette uygulama, 5 bantlı bir EQ'yu manuel olarak kontrol etmenize ve birkaç ön ayar arasından seçim yapmanıza da olanak tanır. Headphones Equalizer ücretsizdir (reklamsız) ve ayrıca birkaç ek özelliğin kilidini açan ücretli bir sürüm sunar.

Music Volume EQ, piyasadaki en iyi ekolayzır uygulamalarından biridir. Ayrıca oldukça iyi çalışıyor. Dokuz EQ ön ayarıyla birlikte standart beş bantlı EQ'yu içerir. Bununla birlikte, ses kontrolü, bas güçlendirme, ses yüksekliği geliştirme ve daha fazlasını elde edeceksiniz. Geliştiriciler ayrıca çoğu video ve ses oynatıcıyla iyi çalışması gerektiğini belirtiyorlar. Sonuç olarak, bir yazılım ekolayzeri için olumlu bir deneyim. Bu listedeki diğerlerinden daha fazla ön ayar bulabilirsiniz. Ayrıca tamamen ücretsizdir.

Equalizer Music Player, özellikle YouTube Music ile çalışmak üzere tasarlanmıştır. Bu işlevin çalışması için bu uygulamanın da yüklü olması gerekir. YouTube Music kullanıyorsanız, bu uygulama olmazsa olmaz olarak kabul edilebilir. Ancak Equalizer Music Player, yalnızca YouTube Music için EQ'yu ayarlayamaz.

Uygulama ayrıca yerleşik bir müzik çalar içerir, böylece cihazınıza indirdiğiniz tüm şarkılar uygulama içinden çalınabilir. Aralarından seçim yapabileceğiniz önceden ayarlanmış EQ'lar yoktur, bu nedenle kendi özel ayarlarınızı oluşturmanız gerekir. Ancak, dinlemek için küçük bir oda seçimi (küçük oda, orta oda, büyük oda, orta salon ve büyük salon gibi) arasından seçim yapabilirsiniz. YouTube Music kullanmıyor olsanız bile Equalizer Music Player yerel müzik koleksiyonunuzla harika bir iş çıkarıyor. Uygulama ücretsizdir ve reklam içermez.

Neturalizer, en benzersiz ekolayzır uygulamalarından biridir. Ayarlamanız için size bir EQ vermek yerine, neyi sevdiğinize göre kendini ayarlayan bir EQ'su vardır. Kurulum sırasında, çeşitli frekanslardaki sesleri dinlemeniz istenecektir. Ne kadar iyi duyduğunuza bağlı olarak onları açar veya kapatırsınız. İşiniz bittiğinde uygulama, taktığınız hoparlörlere veya kulaklıklara bağlı olarak yalnızca sizin için benzersiz bir ekolayzer ön ayarını otomatik olarak oluşturur. Ücretsiz sürüm, bir ön ayar oluşturmanıza izin verirken, profesyonel sürüm, ihtiyacınız olduğu kadar çok oluşturmanıza izin verir. Bunu denerseniz, farklı sonuçlar üreteceğinden, taktığınız her yeni hoparlör veya kulaklık seti ile ses testini yeniden yapmanızı öneririz.

Poweramp Equalizer, listedeki en yeni ekolayzırlardan biridir. Uygulama, özelleştirilebilir sayıda bant, bas ve tiz ton kontrolleri ve daha fazlası dahil olmak üzere diğer ekolayzırların yapamadığı birçok şeyi içerir. Çeşitli ayarları öğrendikten sonra kullanımı nispeten kolaydır. Ayrıca, çoğu akışlı müzik uygulaması ve yerel müzik çaların yanı sıra çoğu Bluetooth ve kablolu kulaklıkla da çalışmalıdır.

SoundID benzersiz bir uygulamadır. Kulaklığınızdan farklı bir kulaklık gibi ses çıkarmaya çalışır. Dijital eşitleme ile çok şey yapabilirsiniz ve bu uygulama bunu kanıtlıyor. En popüler akışlı yerel müzik çalarlarla çalışır. Her şeyi istediğiniz gibi yapmak için sesle uğraşabilir ve ince ayarlar yapabilirsiniz. Tek sıkıntı, kullanım kolaylığıdır. Bu uygulamanın kullanımı oldukça zordur ve geliştiricinin hala düzeltmesi gereken bazı hatalar vardır. Yine de mobil cihazlar için en benzersiz ekolayzır uygulamalarından biridir.

Wavelet, karşılaştırmalı olarak, listedeki en yeni ekolayzır uygulamasıdır. Uygulama, çeşitli ön ayarlarla birlikte 9 bantlı bir ekolayzır içerir. Ek olarak, 2.400'den fazla farklı kulaklığa otomatik EQ yapma özelliğini içerir. AutoEQ işlevi, optimum ses için Harman eğrisini ölçer ve telafi eder. Her durumda, bu gerçekten çok iyi ve root erişimi olmadan en iyiler arasında.

0
0
0
0
0
0
Yazıyı emoji ile değerlendir..

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

Spam kodu:

Kapatmak için ESC tuşuna basın