Android için En İyi 10 Ev Tasarım Uygulaması

Android için En İyi 10 Ev Tasarım Uygulaması

Mimarlar ve Ev Tasarımcıları için Mobil Uygulamalar

Evinize yapacağınız özel iç tasarımlar veya mimari detaylar için bir uzmanla çalışmanız gerekir. Bu herkes için bir maliyet demektir. Ancak mimari çizim ve ev tasarımı için akıllı telefonlarınıza yükleyeceğiniz bu uygulamaları kullanabilirsiniz. Bazıları ücretsiz bazıları ise uygulama içi satın almalar içeriyor.

İşte Android için en iyi mimari ve ev tasarımı uygulamaları!

1. Home Design 3D Outdoor/Garden

  • Fiyat: Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Home Design 3D, en popüler ev tasarımı uygulamalarından biridir. Odanızı ve dış mekanlarınızı 2B veya 3B olarak çizebilirsiniz. Daha sonra alanı mobilyalar ve diğer dekor öğeleriyle doldurun. 1000'den fazla öğeden oluşan bir veritabanına sahiptir. Şekillerini değiştirmek için nesneleri de düzenleyebilirsiniz. Bu garip şekilli kanepenin gerçekten odanıza uyup uymadığına karar vermenize yardımcı olur. Biraz zor bir öğrenme eğrisi var. Aynı zamanda çevrimdışı olarakta çalışıyor.

Ücretsiz sürümde uygulamanın özelliklerini deneyip yapabileceklerini keşfedebilirsiniz. Kaydetme özelli̇ği̇ ücretsi̇z sürüme dahi̇l deği̇ldi̇r! Ancak, oluşturulan projeler uygulama içi satın alımı ile direkt olarak kaydedilebilir.

2. homify - evini değiştir

  • Fiyat: Ücretsiz· Uygulama içi satın alma içeriyor

homify - evini değiştir

Homify, yeni ev tasarım uygulamalarından biridir. Ev geliştirme projeleri için bir fikir kaynağıdır. Uygulama, çeşitli iç ve mimari tasarımlara ait 1.5 milyondan fazla fotoğraftan oluşan bir kütüphaneye sahiptir.

homify uzmanlarla kullanıcıları buluşturan bir mimari ve iç mimari platform. Mutfağınızı yeniden düzenlemek, bahçeniz için taze fikirler edinmek ya da hayallerinizdeki evi yapması için kusursuz mimarı mı bulmak istiyorsunuz? homify uygulaması projelerinizi gerçekleştirmek ya da eviniz için fikirler edinmek için ihtiyacınız olan tüm ipuçları ve yardımı parmaklarınızın ucuna getirecek.

Favorilerinizi kaydedebilir, ev tasarımındaki en son trendleri görebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz. Bu uygulama, ev dekoratörleri, iç tasarımcılar veya tasarım işi yapan diğer uzmanlara bile önerebilir. Ayrıca ileride geri dönüp bakmak için tasarımları kaydedebilirsiniz. Uygulama içi satın alma işlemleriyle uygulama indirmek tamamen ücretsizdir.

3. Houzz - Home Design & Remodel

  • Fiyat: Ücretsiz · Reklam İçeriyor

Houzz - Home Design & Remodel

Houzz, en popüler ev tasarım uygulamalarından biridir. Mükemmel tasarımı ile iyi bir kitle kazandı. 19 milyondan fazla fotoğraf koleksiyonuna sahiptir. İleride kullanmak için favori fikirlerinizi kaydedebilirsiniz. Bu uygulama aynı zamanda bir eskiz özelliği içerir. Fotoğrafları kendi fikirlerinizle çizmenize ve açıklama eklemenize izin verir. Diğer bazı özellikler arasında beş milyon ürün, ürün incelemesi ve daha fazlası bulunur. Uygulama ücretsizdir ve uygulama içi satın alma işlemi yok ancak reklamlar var.

Eviniz İçin En İyi Tasarım Fikirlerini Alın

  • Ev içi ve dışı 19 milyondan fazla yüksek çözünürlüklü fotoğrafa göz atın. Mutfak veya banyo gibi stile, yere veya odaya göre seçim yapın.
  • Tasarlayın ve ev tasarım fotoğraflarınızı arkadaşlarınızla, ailenizle ve ev uzmanlarınızla paylaşın.
  • Houzz'daki fotoğraflara doğrudan not eklemek için Çizim özelliğini kullanın.

4. Pinterest

  • Fiyat: Ücretsiz · Reklam İçeriyor

Pinterest

Pinterest, joker ev tasarım ve ev geliştirme uygulamalarından biridir. Evinizi güzelleştirmek ve benzer diğer projeleriniz için Pinterest'i kullanabilirsiniz. Bu uygulama aslında çeşitli konularda birçok fikir içeriyor. Bu, DIY ev geliştirme veya ev tasarım fikirleri, mimari malzeme, mobilya fikirleri ve daha fazlasını içerir.

Pinterest, Android için en iyi ev tasarım uygulamalarından biridir.

Mimarlar için En İyi 5 Ücretsiz Mimari Yazılım
İlginizi Çekebilir

Mimarlar için En İyi 5 Ücretsiz Mimari Yazılım

5. Planner 5D - Home & Interior Design Creator

  • Fiyat: Ücretsiz· Uygulama içi satın alma içeriyor

Planner 5D daha profesyonel ev geliştirme uygulamalarından biridir. Home Design 3D uygulamasına benzer şekilde çalışıyor. Odalarınızı 2B veya 3B olarak çizebilirsiniz. Daha sonra, mobilyalarla, süs eşyalarıyla ve diğer eşyalarla doldurabilirsiniz. Çevrimdışı kullanım, cihazlar arasında senkronizasyon, doku ve öğe kataloğu ve daha fazlasını içerir. Oldukça pahalı olabilir. Ancak, uygulamanın sunduğu her şeye ihtiyaç duymanız için tam gelişmiş bir profesyonel tasarımcı olmanız gerekiyor.

6. Youtube

  • Fiyat: Ücretsiz

YouTube, DIY ev tasarımcıları ve ev geliştirme için mükemmel bir kaynaktır. Öğreticiler, nasıl yapılırlar, ipuçları ve püf noktaları ve daha fazlası hakkında bir çok kaynak video bulabilirsiniz. Bazı ev geliştirme mağazalarının temel eğitim kanalları bulunuyor. Basit aramalar ile bir şeyler oluşturmak, bir şeyler onarmak ve daha fazlası hakkında videolar bulabilirsiniz.

Ogznet.com