Image by dit26978 on Freepik

İç Mimarlar için En İyi 10 Android Uygulaması

İyi bir şekilde döşenmiş güzel bir ev herkesin hayali. İç tasarıma yatırım yaptığınızda, yapılanlar odalarınıza, konumunuza, güneş ışığına ve en önemlisi ilginize uygun olmalıdır. Evinizin iç mekanlarını tasarlamak için profesyonel olmanıza gerek yok. Profesyonel olmayan kişiler tasarım fikirleri almak için Android uygulamalarından yararlanabilir. İç tasarım uygulamaları, kendi projeleri için hayal güçlerini görselleştirmelerine yardımcı olur.

Bu uygulamalar, ev dekorasyon işleri ile uğraşanlar, tasarımcılar ve sanatsal hayal gücü olan herkes için en iyi Android iç tasarım uygulamalarını içerir.

İşte Android için en iyi iç mimari ve ev tasarımı uygulamaları

Home Design 3D, en popüler ev tasarımı uygulamalarından biridir. Odanızı ve dış mekanlarınızı 2B veya 3B olarak çizebilirsiniz. Daha sonra alanı mobilyalar ve diğer dekor öğeleriyle doldurun. 1000'den fazla öğeden oluşan bir veritabanına sahiptir. Şekillerini değiştirmek için nesneleri de düzenleyebilirsiniz. Bu garip şekilli kanepenin gerçekten odanıza uyup uymadığına karar vermenize yardımcı olur. Biraz zor bir öğrenme eğrisi var. Aynı zamanda çevrimdışı olarakta çalışıyor.

Ücretsiz sürümde uygulamanın özelliklerini deneyip yapabileceklerini keşfedebilirsiniz. Kaydetme özelli̇ği̇ ücretsi̇z sürüme dahi̇l deği̇ldi̇r! Ancak, oluşturulan projeler uygulama içi satın alımı ile direkt olarak kaydedilebilir.

2. homify

Homify, yeni ev tasarım uygulamalarından biridir. Ev geliştirme projeleri için bir fikir kaynağıdır. Uygulama, çeşitli iç tasarım ve mimari tasarımlara ait 1.5 milyondan fazla fotoğraftan oluşan bir kütüphaneye sahiptir.

homify uzmanlarla kullanıcıları buluşturan bir mimari ve iç mimari platform. Mutfağınızı yeniden düzenlemek, bahçeniz için yeni fikirler edinmek ya da hayallerinizdeki evi yapması için kusursuz mimarı mı bulmak istiyorsunuz? homify uygulaması projelerinizi gerçekleştirmek ya da eviniz için fikirler edinmek için ihtiyacınız olan tüm ipuçları ve yardımı parmaklarınızın ucuna getirecek.

Favorilerinizi kaydedebilir, ev tasarımındaki en son trendleri görebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz. Bu uygulama, ev dekorasyoncuları, iç tasarımcılar veya tasarım işi yapan diğer uzmanlara önerilebilir. Ayrıca ileride geri dönüp bakmak için tasarımları kaydedebilirsiniz. Uygulama içi satın alma işlemleriyle uygulamayı indirmek tamamen ücretsizdir.

3. Houzz

Houzz, en popüler ev tasarım uygulamalarından biridir. Mükemmel tasarım fikirleri ile iyi bir kitle kazandı. 19 milyondan fazla fotoğraf koleksiyonuna sahiptir. İleride kullanmak için favori fikirlerinizi kaydedebilirsiniz. Bu uygulama aynı zamanda bir eskiz özelliği içerir. Fotoğrafları kendi fikirlerinizle çizmenize ve açıklama eklemenize izin verir. Diğer bazı özellikler arasında beş milyon ürün, ürün incelemesi ve daha fazlası bulunur. Uygulama ücretsizdir ve uygulama içi satın alma işlemi yok ancak reklamlar var.

Eviniz İçin En İyi Tasarım Fikirlerini Alın

  • Ev içi ve dışı 19 milyondan fazla yüksek çözünürlüklü fotoğrafa göz atın. Mutfak veya banyo gibi stile, yere veya odaya göre seçim yapın.
  • Tasarlayın ve ev tasarım fotoğraflarınızı arkadaşlarınızla, ailenizle ve ev tasarımcılarınızla paylaşın.
  • Houzz'daki fotoğraflara doğrudan not eklemek için Çizim özelliğini kullanın.

Pinterest, görüşlerinizi, fikirlerinizi paylaşmak ve ilham almak için harika bir platformdur. Bu fotoğraf paylaşım uygulaması aynı zamanda iç tasarımlar için bir fikir kaynağıdır. Pinterest uygulaması, milyonlarca ilham verici fikir ve kavramsal görüntü arasında gezinmeyi sağlar. Görüntüleri ve fikirleri çeşitli platformlarda milyonlarca kişiyle paylaşabilirsiniz.

Pinterest, bu özellikleri nedeniyle joker ev tasarım ve geliştirme uygulamalarından biridir. Evinizi güzelleştirmek ve benzer diğer projeler bulmak için Pinterest'i kullanabilirsiniz. Bu uygulama aslında çeşitli konularda birçok fikir içeriyor. Bu, DIY ev geliştirme veya ev tasarım fikirleri, mimari malzeme, mobilya fikirleri ve daha fazlasını içerir.

Pinterest, Android için en iyi ev tasarım uygulamalarından biridir.

Planner 5D, daha profesyonel ev tasarım uygulamalarından biridir. Home Design 3D uygulamasına benzer şekilde çalışıyor. Odalarınızı 2B veya 3B olarak çizebilirsiniz. Daha sonra, mobilyalarla, süs eşyalarıyla ve diğer eşyalarla doldurabilirsiniz. Çevrimdışı kullanım, cihazlar arasında senkronizasyon, doku ve öğe kataloğu ve daha fazlasını içerir. Oldukça pahalı olabilir. Ancak, uygulamanın sunduğu her şeye ihtiyaç duymanız için tam gelişmiş bir profesyonel tasarımcı olmanız gerekiyor.

Homestyler Interior Design en son trendler ve ipuçları hakkında sizi bilgilendirir. Ayrıca, satın almadan önce odanızdaki mobilya veya dekorasyonu görselleştirin. Tek ihtiyacınız odanızdaki bir yerin resmini çekmek ve renk ve dekorunuzu oluşturmak.

Bu Android iç tasarım uygulaması mevcut öğelerinizi temizlemenizi ve yenilerini denemenizi sağlar. 3D görselleştirme özelliği dekorasyonunuzu gözden geçirmenize ve onu deneyimlemenize yardımcı olur. Fikirlerinizi ve yaratıcılığınızı çeşitli platformlarda herkesle paylaşın.

Palette, iç mimarlar için verimli bir uygulamadır. Bu uygulama herhangi bir görüntüden renkleri ayıklamanızı sağlar. Ayrıca, çıkarılan renklerin bir paletini gösterir. Paylaşım platformlarında kaydedebilir veya paylaşabilirsiniz.

Bu renk seçmek için ilham verici küçük bir uygulama. İhtiyacınıza uygun renkleri bu uygulama ile çıkarabilirsiniz. Temiz bir kullanıcı arayüzüne sahiptir ve ayrıca URL'lerden veya bağlantılardan görüntü yakalayabilir ve bunları Palete ekleyebilir. Bu uygulama ile oluşturulan paletlerin renklerini kaydetmenizi sağlar. Bu nedenle, tasarımcılar için harika bir uygulamadır. Çünkü resim çekebilir ve kendi projelerini renklendirebilirler.

8. magicplan

Tasarımcılar ya da evlerini yenilemek isteyen insanlar için en iyi uygulamalardan biri. Magicplan, kamerayı kullanarak odayı tarar ve bir yeniden oluşturma planı haline getirir.

Magicplan kullanarak kat planınızı PDF, JPG, PNG, CSV veya diğer formatlarda dışa aktarabilirsiniz. Ayrıca, odanıza 1000'den fazla öğe ekleyin ve kolaylıkla bir model alanı oluşturun. Mesafeler vemalzeme değerlendirmeleri dahil olmak üzere veriler mevcuttur. Ayrıca, planınız farklı platformlar arasında paylaşılır. MS-Excel ve AutoCAD ile uyumludur.

9. iStaging

iStaging uygulaması güçlü AR, VR ve 3D teknolojisine sahiptir. iStaging, iç mekanlarınızı doğrudan Android tabletinizden veya akıllı telefonunuzdan kolayca tasarlamanız için tüm araçları sağlar. En son artırılmış gerçeklik (AR), sanal gerçeklik (VR) ve 3D teknolojilerinden yararlanarak odanıza mobilya ve nesneler ekleyebilirsiniz.

VR özelliği, tasarım uzmanları tarafından oluşturulan 360 derecelik tasarım dünyasına girmeye izin verir. Sadece bu değil, mobilya galerisinde stiller arasında gezinebilirsiniz.

Modern ev iç tasarım ve dekor fikirleri uygulaması son iç tasarım ev veya ofis trendleri ile size ilham veriyor. En yeni ve modern ev ve ofis iç tasarım fikirlerini görüntüler şeklinde keşfedebilirsiniz. Oturma odası, yemek odası, giyinme odası, çocuk odası, yatak odası, banyo, merdiven, teras, ofis iç tasarımı ve dekor fikirleri ile ilgili fikirleri bulabilirsiniz.

Ev ve ofis iç mekanlarının binlerce yüksek çözünürlüklü fotoğrafı ile bir sonraki iç tasarım veya dekor projeniz için ilham alın. Bu ücretsiz uygulamada, resimlere kategoriye göre göz atabilir ve görüntüleri WhatsApp, Twitter, Facebook, Mesajlaşma vb. üzerinde kolayca kaydedebilir veya paylaşabilirsiniz.

1
0
0
0
0
0
Yazıyı emoji ile değerlendir..

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

Spam kodu:

Kapatmak için ESC tuşuna basın