Android'de Yinelenen Kişileri Birleştirme ve Kaldırma

Android'de Yinelenen Kişileri Birleştirme ve Kaldırma

Telefon Rehberinizdeki Aynı Kişileri Birleştirme

Telefon rehberinizde çok sayıda aynı numara veya kişi mi var. Bu sorundan kurtulmak için detaylar yazımda.

Akıllı telefonunuzda olabilecek en kötü şey bu değil, ancak bir sürü yinelenen kişi veya numara varsa, arkadaşlarınız ve ailenizle iletişim kurmaya çalışırken, mesaj gönderirken veya bir numaraya ulaşmaya çalışırken zorluk oluşturabilir. İyi haber, bunları kolayca yönetilebilir ve organize edebilirsiniz.

1. Telefonunuz Üzerinden Çift Kayıtları Birleştirme

Android'in telefon uygulaması bu iş için denemeniz gereken ilk şey olmalı. Kişiler uygulamasına gidin (bunu LG ve Samsung telefonlarında denedik ancak telefonunuzun markasına bağlı olarak biraz farklılıklar olabilir) ve uygulamada Menü düğmesine> Ayarlar'a dokunun. Yinelenenler başlığı altına "Önerilen birleştirmeler" ve "Önerilen bağlantılar" seçeneklerini göreceksiniz. Bunların ikisinede tıklayarak tekrarlı kayıtların hepsini görebilir ve buradan teker teker birleştirmek istediğiniz kayıtları seçebilirsiniz.

android çift kayıt birleştirme

2. Masaüstü tarayıcısından / Google Kişiler'den Çift Kayıtları Birleştirme

İkinci bir yöntem, Google Hesabınızdan yapılır. Gmail hesabınıza giriş yapın ve ardından Kişiler klasörüne gidin (veya doğrudan bu bağlantıdan giriş yapın). Sol kenar çubuğunda, yinelenen tüm kişilerin olduğu bir listeyi gösterecek "Yinelenenler" seçeneği var. Bu linke tıklayarak benzer kayıtları görüp birleştirebilirsiniz.

google üzerinden yinelenen kayıtları birleştir

Ogznet.com