Ogznet.com
Yerel Seyahat Rehberi Kiralamanıza Yardımcı Olacak 3 Web Sitesi Paylaş:
Photo by Bernie Almanzar on Unsplash

Yerel Seyahat Rehberi Kiralamanıza Yardımcı Olacak 3 Web Sitesi

Yeni bir yere seyahat etmek, seyahat günlüklerinin bahsettiği gibi her zaman romantik bir eylem değildir. Bir yolculuk planlamanın, arkadaşlarınızı bir araya getirmenin ve gerçekten oraya gitmenin zorluklarını bir kenara bıraksanız bile, o yere vardığınızda bu klasik soru mutlaka sorulacak, şimdi nereye gidiyoruz?

Bu yazının içeriği: Kapat

Belki, daha gelmeden önce bu yer hakkında bir araştırma yaptınız ve gidilecek yerleri listelediniz ya da gezilecek yerleri otelin resepsiyonuna soracaksınız. Hatta Google Haritalar'a veya benzer diğer seyahat uygulamalarına bakacaksınız. Bu gibi birçok seçenek var ama hiçbiri tam olarak size istediğinizi veremez.

Akıllı telefonlara ve içlerindeki seyahat uygulamalarına rağmen, seyahat rehberlerinin hala aktif olarak çalışmalarının bir nedeni var. Çünkü biz insanlar, ürünler ve hizmetler için her zaman kişisel bir dokunuş isteriz. Gezi ve seyahat te bunlardan farklı değildir.

Shiroube - Yerel rehberinizi bulun

Shiroube, en büyük yerel seyahat sitelerinden biridir. Yalnızca farklı yerler için rehberler sunmakla kalmaz, bunları ilgi alanlarına göre de sıralar. Shiroube’nin ağı 3000'den fazla şehri kapsar. Bir yer aradığınızda, web sitesi tüm rehberleri listeleyecektir.

Bilgilerini, hangi dilleri konuştuklarını, ne kadar ücret aldıklarını ve en önemlisi hangi aktiviteleri sunduklarını görebilirsiniz. Doğrudan bu sayfadan bir rehber kiralayabilir ve bir konuşma yapabilirsiniz.

My Licensed Guide - Rehberli turları kolayca bulun ve rezervasyon yaptırın

Dünyanın her yerinde binlerce rehberle ücretsiz iletişime geçin ve gezinizi planlayın. My Licensed Guide, gideceğiniz yer ile ilgili bir arama yapmanızı sağlayan bir arama kutusu sunar. Seyahat etmekte olduğunuz yeri yazıp arama yaptığınızda, web sitesi yerel rehberlerin bulunduğu büyük şehirleri listeleyecektir. Gönderilen tüm içeriği okuyabilir, tek tek rehberleri karşılaştırabilir ve size en uygun olanı kiralayabilirsiniz.

ToursByLocals - Yerel Rehberler Tarafından Özel Turlar

ToursByLocals, en iyi turları ve rehberleri birleştiren bir sitedir. Burada rehberler size şehir içinde günlerden haftalara değişen paket turlar sunuyor. Tüm güzergahlar fiyatla birlikte detaylandırılmıştır. Bir şey ayırtmadan önce yerel rehberler tarafından belirli turlar için derecelendirmelere ve incelemelere göz atabilirsiniz.


Burada listelenen web siteleri güvenilirdir ancak asla her zaman güvende olamazsınız. Daha önce hiç gitmediğiniz bir yerden bir rehberle buluşmadan önce daima doğru kimlik isteyin. Ayrıca bir rehberden lisansını istemelisiniz.

Bazı web siteleri, rezervasyon yapmadan önce depozito ister. Bunun cüzi bir miktar olduğundan ve daha fazlası olmadığından emin olun. Asla önceden tam ödeme yapmayı kabul etmeyin.

Yorumlar

  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz