Ogznet.com
En Güvenilir ve Ucuz Uçak Bileti Alma Siteleri Paylaş:
People vector created by pch.vector - www.freepik.com

En Güvenilir ve Ucuz Uçak Bileti Alma Siteleri

Uçuk Bileti satın almanız gerektiğinde, her zaman iyi fiyatlar için Google’da bir arama yapabilirsiniz. Tüm bu ucuz uçak biletleri satan web siteleri, ilk olarak kalkış ve varış yerinizi, tarihlerle birlikte, seyahat eden kişi sayısını ve gidiş-dönüş olup olmadığını seçmenizi isteyecektir. Ancak bu temel bilgilerden sonra, her web sitesinin farklı bir önerisi vardır.

Bu yazının içeriği: Kapat

Ucuz uçak bileti bulmak biraz zor olabilir. Pek çok faktör var: tarihler, saatler, fiyat, ücret sınıfı, havayolu firması ve daha fazlası. Ne zaman ve nereye uçmak istediğinizi tam olarak bilseniz bile, mutlak en iyi fiyatı nerede aramalısınız?

Ne yazık ki hiçbir web sitesi sürekli olarak en düşük fiyatlara sahip değildir. Popüler seyahat acenteleri genellikle fiyat için aynı opsiyonlara sahiptirler, ancak hepsi aynı avantajları veya arama işlevini sunmaz.

Uçak bileti fiyatlarını karşılaştırmak ve size her sitenin avantajlarını ve dezavantajlarını göstermek için birçok popüler ucuz uçak bileti bulma sitesini taradık.

Doğrudan Havayolu Firmasının Web Sitesi Üzerinden Rezervasyon Yapın

Çoğu zaman, doğrudan havayolu firmasının web sitesinden rezervasyon yaptırmak size en iyi fiyatı verecektir veya en azından seyahat acenteleri ile aynı olacaktır.

Elbette, havayolunun web sitesi üzerinden rezervasyon yapmak için önce hangi havayolunun en iyi fiyatlara sahip olduğunu bilmeniz gerekir. En iyi fırsatları bulmanıza yardımcı olabilecek pek çok seyahat arama motoru ve seyahat acentesi vardır, böylece hangi havayolunun web sitesini ziyaret edeceğinizi bilirsiniz.

Dünyanın her yerine seyahat etme imkanı sunan Biletbayi.com

Müşteri yanlısı hizmetleri ile firmalar arasında fiyat karşılaştırması, güzergah bilgileri, gidilecek yer hakkında genel bilgiler (gezilecek yerler, kültür ve eğlence, yeme-içme, alışveriş) sunarak, yabancısı olunan şehirde daha rahat gezmek adına hizmet sunmaktadır.

Momondo - Ucuz uçak biletleri bul ve fiyatları karşılaştır

Momondo, bir seyahat meta arama motorudur. Ana sayfada, seyahat ayrıntılarınızı girebileceğiniz basit bir arama kutusu görüntülenir.

Bu site, uçuşunuz için fiyat değişimlerini görsel bir grafik şeklinde gösterir. İlk bakışta seyahat tarihlerinizi biraz değiştirerek tasarruf edip edemeyeceğinizi anlayabilirsiniz. Ayrıca, ekranın sol tarafında bir fiyat izleyici ve birçok filtreleme seçeneği sunar.

Momondo, özellikle son dakika bileti arayanlar için en ucuz uçak biletlerini bulmak söz konusu olduğunda en iyi seçimdir. Çeşitli seyahat tarihleri için fiyat eğilimlerini görüntülemenize olanak tanıyan bir web sitesidir. Sitede bir fiyat izleyici, güçlü filtreleme seçenekleri ve şık bir günlük uçak bileti fiyat değişim grafiği vardır. Bu grafik farklı günlerdeki uçak bileti fiyatlarını gösterir.

KAYAK - Tek seferde yüzlerce uçak bileti sitesini arayın.

Kayık, bir seyahat arama motorudur. Kayak, mevcut en iyi fırsatları bulmanıza yardımcı olan birinci sınıf bir meta arama motorudur. Ve bir arama motoru olduğu için, ucuz uçak bileti bulmak için harika bir yer.

Kayak, birçok farklı web sitesinin fiyatlarını tek bir noktada karşılaştırır, böylece en ucuz seçeneklerin nerede olduğunu kolayca görebilirsiniz. Çoğu zaman, rezervasyonunuzu tamamlamak için farklı bir siteye yönlendirilirsiniz.

Etkileşimli fiyat grafiği ile on aya kadar arama yapmanıza olanak tanıyan üst düzey esnek bir ücret aracına sahiptir. Buna ek olarak site, tercih ettiğiniz ücretler için uyarılar ayarlamanıza olanak tanır ve ortalama makul fiyatların artacağını veya düşeceğini tahmin edebilmeleri için geçmiş ve güncel fiyatları analiz eder.

Skyscanner - Seyahat serüveni başlasın

Skyscanner, doğrudan uçak bileti satışı yapmayan başka bir seyahat arama motorudur. Satın alma işlemini tamamlamak için size bir uçuk bileti fiyat listesi verir ve hava yolu şirketinin web sitesine veya ilgili bağlantıya yönlendirir.

Düşük maliyetli havayollarını bir araya getiren ilk arama motoru olarak tanınan Skyscanner, en iyi uçuş fırsatlarını arayanlar için mükemmel bir sitedir. Hemen hemen her havayolunun fiyatlarını karşılaştırmanıza olanak tanıyan harika bir arama özelliği ve filtrelere sahiptir. Son teknoloji arayüzleri, tüm bir ay için fiyatları görüntülemenizi sağlar. Sadece bir şehir yerine tüm bir ülke için varış noktası arama yeteneği ve her aramada esnek tarihler ve grafikler, onu en iyi uçak bileti fırsatını bulmak için en iyi yer yapar.

Skyscanner, gezginler için çok esnek arama modellerine sahiptir. Arama kutusunda, seçtiğiniz tarihlerdeki en ucuz varış noktalarını aramak için Her Yere seçeneğini seçebilirsiniz. Ancak, belirli tarihlere sahip belirli bir hedefiniz varsa, Skyscanner diğer seyahat arama sitelerinin çoğu gibi çalışır.

  Google Uçuş Arama

  Kayak gibi, Google Flights da bir meta arama motorudur. Başlangıçta seyahat acenteleri için geliştirilmiş olan ITA Matrix üzerine inşa edilmiş güçlü bir arama motorudur. Bu site fiyat trendlerini gösterir ve bir harita üzerinde uçuş tarihinize göre biletinizin ne kadara mal olacağını gösterir. Ayrıca, belirli bir rotanın fiyatlarını izlemenize yardımcı olan analitik araçlara sahiptir. Bu, açılırken en düşük fiyatları bulmanızı sağlar.

  Bir uçuş bulduğunuzda, Google Flights, satın alma işlemini tamamlamak için sizi havayolunun doğrudan web sitesine veya ilgili siteye bağlar. Google Flights, fiyat trendlerini ve seyahat tarihinizin biletinizin maliyetini nasıl etkileyebileceğini gösterir.

  Bu özellikler, Google Uçuş Arama'yı, aldığınız fiyatın iyi bir fırsat olduğundan emin olmanıza yardımcı olacak harika bir araç haline getirir.

  Agoda - Tek seferde yüzlerce uçak bileti sitesini arayın.

  Agoda, uçuş ararken sınırlı filtre seçeneklerine sahip basit bir aramadan fazlasını sunmuyor. Otel odası veya özel villa gibi benzersiz bir konaklama arıyorsanız, Agoda kontrol etmeye değer, ancak uçuş ararken pek bir şey sunmuyorlar.

  Agoda, seyahat ve ilgili hizmetlerde popüler bir isim olan Booking Holdings Inc. şirketinin bir parçasıdır.

  kiwi - En güvenli varış yerlerini arayın. Esnek koşullarla rezervasyon yapın.

  Seyahat endüstrisinde, son dakika uçuşlarının daha pahalıya mal olduğu bilinen bir gerçektir. Havayolları koltuk doldurmak için biletlerinde indirim yapmaya çalışmıyor. Ama ucuz uçak bileti bulmak için Skyscanner'e benzer bir seyahat arama motoru olan Kiwi'yi ve akıllı araçlarını kullanabilirsiniz.

  Kiwi, Skyscanner gibi başka araçlarla alamayacağınız birkaç şeyi mümkün kılar. İlk olarak, birden çok noktayı ekleyebilirsiniz. İstanbul'dan Trabzon'a uçuşlar aramak yerine, İstanbul'dan ve Ankara'dan aynı anda Trabzon'a arama yapabilirsiniz. Ayrıca, etrafındaki diğer havalimanlarını da kapsayacak şekilde değiştirebilir, böylece sadece İstabul'u değil, diğer yakın havalimanlarını da aramaya dahil edecektir.

  Kiwi, seyahatleriniz arasında bir geçiş ekleyerek daha ucuz uçuşlar bulmak için algoritmalarını kullanır. Elbette, aktarma yapmak biraz zor olabilir, ancak uçak bileti fiyatınız %20 azaldığında, o kadar fazla düşünmüyorsunuz. Ve bu son dakika uçuşları söz konusu olduğunda iyi bir yüzde.

  Ucuzabilet - Uçak Bileti Ara, Ucuz Uçak Biletleri

  Ucuzabilet.com, yurt içi ve yurt dışı uçak bileti satın almak için kullanabilceğiniz bir web site. Ucuzabilet, adından da anlaşılacağı üzere "ucuz uçak bileti" prensibiyle kurulmuş olup; yüzlerce hava yolu firmasının sunduğu uçuş seferlerini sizin için birkaç adımda kolayca listeleyen, en uygun uçak biletini bulmanız konusunda size yardımcı olan, geniş bir veri tabanına sahip bilet satış sitesidir.

  Kullanıcılarının en ucuz uçak biletini kolayca bulabilmesi için uçuş hizmeti veren tüm hava yolu şirketlerini listeleyen Ucuzabilet, tek bir ekran üzerinde tüm hava yollarının biletlerini ucuzdan pahalıya doğru sıralayarak, en hesaplı bilete kolayca ulaşmanızı sağlıyor.

  Kullanıcılarının uçuşlarını hesaplı bir şekilde gerçekleştirebilmeleri üzerine hizmet vermeyi amaçlayan site, aynı zamanda her türlü kampanyadan en hızlı şekilde haberdar olabilmeniz için de üyelik hizmeti de sunuyor. Ucuzabilet’e üye olarak ucuz bilet kampanyalarını çok önceden öğrenme ve uygun uçak bileti alma fırsatına sahip olabilirsiniz.

  Enuygun - Uçak Bileti, Ucuz Uçak Biletleri

  Enuygun seyahat sitesi, aradığınız destinasyona göre yüzlerce havayolunun tüm uçuşlarını karşılaştırır ve en uygun fiyatlı uçak biletleri başta olmak üzere tümünü listeler. Gitmek istediğiniz destinasyon ve planladığınız seyahat tarihindeki en uygun uçuşları listelediği gibi Fiyat Grafiği ile yakın tarihler için günlük tahmini fiyatları da sunar. Böylece en uygun fiyatlı uçuşun olduğu tarihi görebilir ve eğer esnek seyahat planlarınız varsa daha uygun fiyatlı uçak biletinizi alabilirsiniz.

  Enuygun’dan uçak bileti satın almak için web sitesini veya mobil uygulamasını kullanabilirsiniz. Gitmek istediğiniz yeri ve tarihi girdikten sonra yüzlerce havayolunun uçuşlarını karşılaştırabilir, size en uygun uçuşu seçip başka bir siteye yönlendirilmeden hızla satın alabilirsiniz. Enuygun’a üyelik oluşturarak yolcu ve ödeme bilgilerinizi kaydederseniz uçak biletinizi saniyeler içinde satın alabilirsiniz.

  obilet - Ucuz Uçak Bileti Fiyatları obilet.com'da!

  obilet, farklı seyahat güzergahlarında, farklı havayolu firmaları için en ucuz uçak bileti fırsatlarını listeliyor. En ucuz uçak bileti için her havayolu firmasının web sitesini tek tek kontrol etmek oldukça yorucu ve vakit kaybettirecek bir uğraş olacaktır. Özellikle yurtdışı uçak bileti almak istiyorsanız işiniz çok daha zorlaşacaktır. obilet, onlarca havayolu firmasının tüm uçak biletlerini bir araya getiriyor.

  Türk Hava Yolları, Pegasus, Anadolu Jet, Atlas Global, Onur Air gibi yerli firmaların yanı sıra, Lufthansa, Emirates, Qatar Airways, Ryanair gibi Dünya devlerinin uçak biletleri de oBilet’te listeleniyor. oBilet sayesinde seyahat edeceğiniz rotadaki farklı firmaların tüm alternatif seyahatlerini bir arada listeleyebiliyor, uçak bilet fiyatlarını karşılaştırabiliyorsunuz. Ucuz uçak biletini bulmak bu sayede çok kolaylaşıyor.

  Biletall - Tüm havayolu firmaları Biletall.com'da!

  Biletall.com sitesinden ucuz uçak bileti satın almak için bilet arama panelinden size uygun güzergahı seçmeniz yeterli olacaktır. Güzergahı seçip seferleri listeledikten sonra seferleri fiyata göre sıralayarak en ucuz seferi bulabilirsiniz.

  Yurtiçi ve yurtdışı seyahatiniz için tüm uçak seferlerini karşılaştırıp, uçak biletinizi satın alabilirsiniz.

  Bilet almak istediğiniz güzergahta sizin için listelenen firmalar arasından filtreleme yapabilir, sefer listesini arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

  Aynı güzergah için tek tuşla otobüs bileti de arayabilirsiniz.

  Biletall ile yurt içi uçuşlarınız için Anadolu Jet, Pegasus, Türk Hava Yolları (THY), SunExpress, Atlas Global, Onur Air seferlerini, yurt dışı uçuşlarınız için Ukrayna Havayolları, Luftansa, KLM, Emirates,Delta gibi tüm hava yolu firmalarının biletlerini ve bunun yanı sıra ucuz uçak bileti fiyatları sunan tüm yerel havayollarının biletlerini bulabilirsiniz.

  Yorumlar (1)

  • avatar
   Jashon

   Excellent topic! As cheap plane tickets am always using https://www.flightsbird.com.

  Yorum Yaz