Ogznet.com

En iyi 6 WordPress açılış sayfası eklentisi

Teknik olarak açılış sayfası, ziyaretçilerinizi farklı bir yere yönlendirdiğiniz sayfadır. Ancak burada bahsettiğimiz açılış sayfaları, yalnızca potansiyel müşteriler oluşturmak amacıyla web sitenizde veya blogunuzda oluşturduğunuz bağımsız sayfalardır.

Bu yazının içeriği: Kapat

  Birkaç tür açılış sayfası (Landing Page) vardır. Email adreslerini toplamanıza yardımcı olan açılış sayfaları en fazla kullanılanlardır. Bu tür sayfalar Harekete Geçirici Mesaj (Call to Action (CTA)) ile renklerin ve resimlerin doğru kullanımını içerir.

  Neden açılış sayfası (Landing Page) eklentisi kullanılmalı?

  Popüler açılış sayfalarından bazılarına bakarsanız, hepsinin benzer çekici tasarımları içerdiklerini fark edeceksiniz. Bunun nedeni, açılış sayfaları oluştururken bir dizi özel tasarım standardını izlemeniz gerektiğidir.

  Örneğin, açılış sayfaları menüler veya giden bağlantılar veya ziyaretçileri sayfadan ayrılmaya teşvik eden herhangi bir şey içermez. Ana hedefi ayrıntılı bilgi sağlamak ve kişilerin mail listeniz veya web semineriniz için kaydolmalarını sağlamaktır.

  Bu eklentiler, dönüşüm sağlayan optimize edilmiş açılış sayfaları tasarlamanıza olanak tanır. Açılış sayfalarını herhangi bir çaba harcamadan hazırlamak için önceden hazırlanmış şablonlar ve sürükle ve bırak geliştiricileri içerir.

  Araştırmalara göre, açılış sayfaları oluşturmak e-ticaret ile uğraşanların karşılaştığı en büyük beş zorluktan biridir. Bunu kolaylaştırmak için sadece doğru eklentiyi bulmalısın.

  En İyi WordPress Açılış Sayfası (Landing Page) Eklentileri

  Thrive Architect

  Thrive Architect, iş ve dönüşüm odaklı web siteleri için sıfırdan oluşturulmuş görsel sayfa oluşturucudur. Thrive Architect, olabildiğince hızlı olmaya odaklanmıştır. Potansiyel müşteri oluşturma sayfaları ve web semineri kayıt sayfaları oluşturmak için özel olarak tasarlanmış bir eklentidir.

  Bu eklenti, etkili dönüşüm için optimize edilmiş açılış sayfalarını hızlı bir şekilde oluşturmak için 160'tan fazla önceden oluşturulmuş şablonla birlikte gelir. Thrive, tasarımlarınızı kolayca özelleştirmek için bir sürükle ve bırak editörü içerir.

  Thrive eklentisini satın aldığınızda, e-posta pazarlama kampanyalarınızdan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak Thrive Lightbox ve Thrive Content'e de erişebilirsiniz.

  OptimizePress

  WordPress için eksiksiz pazarlama paketiyle açılış sayfaları ve satış sayfaları oluşturun. OptimizePress, abone tabanınızı büyütmek, ürünlerinizi satmak ve içeriğinizi sunmak için ihtiyaç duyabileceğiniz neredeyse her türlü sayfayı oluşturma gücü verir.

  Açılış sayfaları, listenizi hızlı bir şekilde oluşturmanın en iyi yoludur. Potansiyel müşterilerinize bir e-kitap veya kontrol listesi gibi ücretsiz bir hediye sunmak için kullanın ve karşılığında adlarını ve e-postalarını toplayın.

  Fikrinizi doğrulamak, bir haber listesi oluşturmak ve çok daha fazlasını yapmak için açılış sayfalarını da kullanabilirsiniz.

  OptimizePress, açılış sayfaları ve satış sayfaları oluşturmak için optimize edilmiş bir dizi şablon ve tasarımla birlikte gelir. Bu eklenti üyelik siteleri, ürün lansman ve çevrimiçi kurslar oluşturmak için idealdir.

  Beaver Builder

  Beaver Builder, işletmenize güvenebileceğiniz WordPress sayfa oluşturucusudur. Kontrolü ele geçirin ve Beaver Builder ile oluşturulan 1.000.000'dan fazla web sitesine katılın.

  Beaver Builder, bir WordPress sayfa oluşturucu eklentisi ve bir framework teması içeren eksiksiz bir tasarım sistemidir.

  Bu eklenti, kendi özel açılış sayfalarınızı kolayca oluşturmak için canlı bir ön uç düzenleyicisiyle birlikte gelir. Diğer birçok sayfa oluşturucu eklentisinin aksine, Beaver Builder kendi başına çalışır ve WordPress temanıza güvenmez. Bu, açılış sayfası tasarımlarınızı etkilemeden temalar arasında kolayca geçiş yapabileceğiniz anlamına gelir.

  Açılış sayfaları oluşturmanın yanı sıra Beaver Builder, açılış sayfalarınıza e-posta kaydolma formları, iletişim formları, harekete geçirici mesaj, slayt gösterileri ve daha fazlası gibi daha fazla özellik eklemenizi sağlayan bir dizi premium modülle birlikte gelir.

  Elementor

  Elementor bir sayfa oluşturucudur. Diğer bir deyişle, diğer açılış sayfası eklentilerinin aksine, açılış sayfaları tasarlamadan önce bu eklentiyi kullanmayı öğrenmek için biraz zaman harcamanız gerekir. Ancak, eklenti ücretsizdir!

  Elementor, dönüşüm için optimize edilmiş açılış sayfası şablonlarıyla birlikte gelmiyor. Ancak, kendi güzel açılış sayfalarınızı oluşturmak için özelleştirebileceğiniz bir dizi önceden oluşturulmuş şablonla birlikte gelir.

  Canlı ön uç editörü sayesinde Elementor ile sayfa tasarlamak kolaydır. Ancak, e-posta pazarlama hizmetlerinizi Elementor ile entegre etmek için, genellikle e-posta pazarlama hizmetinizle birlikte gelen üçüncü taraf eklentileri yüklemeniz gerekir.

  Leadpages

  Leadpages, küçük işletmelerin bir kitleyle bağlantı kurmasına, potansiyel müşteriler toplamasına ve satışları artırmasına yardımcı olur. Web sitelerini, açılış sayfalarını, pop-up'ları, uyarı çubuklarını ve daha fazlasını kolayca oluşturun.

  43.000'den fazla müşterisi bulunan LeadPages, bugün mevcut olan en popüler açılış sayfası üreticilerinden biridir. Bu, hepsi bir arada üretim araçları paketi, hem yeni başlayanlar hem de profesyonel pazarlamacılar için web sitelerini üreten makinelere dönüştürmek için idealdir.

  Yüksek dönüşüm sağlayan web içeriği oluşturmak hiç bu kadar kolay ve önemli olmamıştı. Artık her ikisine de sahip olabilirsiniz: markanızı sergilemek için profesyonel görünüm ve işinizi büyütmek için optimize edilmiş performans.

  Açılış sayfalarınızı birkaç dakika içinde hızlı ve kolay bir şekilde yayınlayın. Dönüşüm açısından optimize edilmiş, mobil uyumlu bir şablonla başlayın. Ardından Sürükle ve Bırak Oluşturucu'da özelleştirin ve dönüştürmek için tasarlanmış profesyonel görünümlü bir açılış sayfası veya web sitesi başlatın.

  Visual Composer

  Visual Composer, WordPress için en iyi web sitesi kurucusudur. Güzel bir web sitesi oluşturmak için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir.

  Sürükle ve bırak web sitesi oluşturucunun gücünü rekabet avantajınız olarak kullanın. Her zaman istediğiniz düzenleri ve daha çok satan düzenleri tasarlayın.

  Visual Composer, WordPress'te sayfa oluşturmayı hızlı ve kolay hale getirir. Bir web sitesi oluşturmak için ihtiyacınız olan tek şey premium şablonlar, bloklar, öğeler ve uzantılarla birlikte kullanıcı dostu ve anlaşılır sürükle ve bırak editörü. Kodlama bilgisine gerek yoktur.

  Elementor'a benzer, ancak bu eklenti ücretsiz değildir. Ancak, Elementor'dan farklı olarak, Visual Composer hem ön uç hem de arka uç editörleri gibi daha gelişmiş özelliklerle birlikte gelir.

  Bu yazıda çalışmayan/kırık link varsa, buraya tıklayarak bize bildirebilirsiniz!

  Yorumlar

   Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
  Yorum Yaz