En İyi 10 Vücut Geliştirme Uygulaması

Bu sosyal mesafe gerektiren zamanlarda spor salonlarından kaçınmanıza ve her yerde sağlığınıza özen göstermenize yardımcı olacak en iyi vücut geliştirme uygulamalarını keşfedin.

Sağlık bu günlerde en önemli bir konu. Pandemi, dünyanın sağlık durumunu ortaya çıkardı ve yaşam standartlarımızla ilgili endişeleri artırdı. Bağışıklık her gün düşerken, enfeksiyon ve virüslerden korunmak için sağlığınıza dikkat etmek birincil endişelerinizden biri olmalıdır. Bu nedenle, evde vücut geliştirme için en iyi uygulamayı bulmak ve kullanmak, sağlığınıza özen göstermenize yardımcı olacaktır.

Son zamanlardaki birçok rapor, pandemi nedeniyle spor salonlarının yeniden açılmasına rağmen, kendinizi spor salonları gibi kapalı yerlere kapatmanın hala tavsiye edilmediğini gösteriyor. Bunun yerine, sosyal mesafe protokollerini koruyarak açık alanlarda çalışmayı tercih etmelisiniz. Bu nedenle, egzersiz yapmak için kullanabileceğiniz en iyi vücut geliştirme uygulamalarını size sunuyoruz.

İndirmeniz gereken en iyi evde spor uygulamaları ücretsiz

1. Fitness22

Fitness 22, çeşitli sağlık aktiviteleri için eksiksiz rehberlik sağlayan en kapsamlı ve ayrıntılı uygulama setlerinden biridir. Vücut geliştirme ve zindeliği hedefleyen uygulamaları, tüm aktiviteler için derinlemesine rehberlik ve destek sağlar. Fitness 22, evde fitness programlarında uzmanlaşmıştır. Bu programları şimdiden milyonlarca başarılı sonuç vermiş ve sayısız ödül ve medyada yer almıştır.

2. FitNotes

“Spor salonu antrenmanı için en iyi uygulama hangisi?” sorusunun cevabı olan FitNotes, James Gay tarafından sadelik ve kullanım kolaylığına odaklanan, vücut geliştirme antrenmanı için en iyi uygulama olması için oluşturuldu. Kullanıcılar, antrenmanlarını, diyet planlarını ve genel ilerlemelerini takip etmek için uygulamayı etkileşimli bir günlük olarak kullanabilir. Kullanıcılar her gün için antrenman ekleyebilir ve ağırlıkları, tekrarları veya mesafeyi ayarlayabilir. FitNotes, kullanıcıya antrenmanlarını tercih ettikleri şekillerde kişiselleştirme ve gerekli tüm ayrıntılarla günlükleri tutma konusunda tam bir özgürlük verir.

3. Ev Egzersizleri - Ekipmansız

Home Workout - No Equipment, tüm vücut antremanı için ayrıntılı egzersizler sunan günlük bir egzersiz uygulamasıdır. Leap Fitness Group tarafından geliştirilen bu vücut geliştirme için en iyi uygulama, tüm vücut egzersizlerinin yanı sıra karın, göğüs, bacaklar, kollar ve kalça için çeşitli egzersizler sunar. Uygulama, geleneksel spor salonu ekipmanı olmadan ev ortamında yapılacak şekilde tasarlanmış egzersizler içerir.

4. JEFIT

“Vücut geliştirme için en iyi uygulama hangisi?” sorusunun cevabı olan JEFIT, ayrıntılı video dersi ve 1300 egzersizden oluşan devasa arşivi ile yeni başlayanlar için en iyi vücut geliştirme uygulamasıdır. Jefit Inc tarafından geliştirilen uygulama şimdiden 8 milyondan fazla kullanıcı tarafından kullanıldı ve harika sonuçlar verdi. Farklı kas gruplarına odaklanan ve farklı sonuçlar veren her türlü egzersiz vardır. Tüm egzersizler, profesyoneller tarafından anlaşılması kolay, yüksek çözünürlüklü videolar aracılığıyla açıklanmaktadır.

5. Powerlifter

Powerlifter, ağırlık kaldırıcılar ve ağırlık egzersizleri için kapsamlı bir uygulamadır. Vücut geliştirme için en iyi uygulama, Wendler 5/3/1 powerlifting rutininizi otomatik olarak hesaplar ve rekorunuzu korumanıza ve ilerlemenizi ölçmenize yardımcı olur. Kullanıcılar, programlarını tercihlerine göre özelleştirebilir ve benzersiz rutinler oluşturabilir. Military Press, Bench Press, Back Squat ve Deadlift arasından seçim yapabilir veya kendi seviyelerinizi oluşturabilirsiniz.

6. Pro Gym Workout

Pro Gym Workout, antrenman için gereken eksiksiz rehberliği sağlamak ve eğitmenlerin yerini almak üzere tasarlanmış bir sağlık uygulamasıdır. Uygulama, fitness hedefinize ulaşmanıza yardımcı olmak için çeşitli egzersizler, setleri, tekrarları, yükü, hızı ve dinlenmesi hakkında ayrıntılı bilgiler içerir. Vücut geliştirme egzersizleri için en iyi uygulama, tüm egzersizler ayrıntılı videolar ve açıklamalarla destekleniyor. Uygulama 120'den fazla egzersiz ve 9 çalışma içerir.

7. Strong - Workout Tracker Gym Log

Bu vücut geliştirme uygulaması, bir spor salonu rutinini sürdürmenin basit ve kolay bir yoludur. Uygulama, hem yeni başlayanlar hem de deneyimli kullanıcılar için ayrıntılı egzersizler sunar. Strong ile bir bir plan oluşturun ve ilerlemenizin ayrıntılı kaydını tutun.

8. Stronglifts 5x5

StrongLifts 5×5, her türden kullanıcı için kapsamlı bir egzersiz planlayıcısı ve eğitmenidir. StrongLifts 5×5, basit egzersizler ve rutinlerle vücudunuzu geliştirmenize yardımcı olur. Egzersiz planlayıcı uygulaması, ilerleme kayıtlarını tutmak için etkileşimli bir planlayıcı sunar ve bir takvim aracılığıyla kolay erişim sağlar. Uygulama tamamen reklamsızdır.

9. Workit

Vücut geliştirme için en iyi egzersiz uygulaması Workit, her türden kullanıcı için hızlı ve kolay egzersiz seansları sunar. Workit Inc tarafından geliştirilen uygulama, her vücut şekline sahip insanlar için çeşitli egzersizler sunuyor. Uygulama, kişisel bir eğitmen olarak çalışır ve vücut geliştirme ve fitness için eksiksiz rehberlik sağlar. Geliştirmelerimizi yakından takip etmek ve gerekli ayarlamaları yapmak için vücut ağırlığınızı, vücut yağınızı ve diğer istatistiklerinizi kaydedebilirsiniz. İlerlemenizi izlemek için verilerin grafik biçiminde görsel bir analizini alın.

10. You Are Your Own Gym by Mark Lauren

Mark Lauren'in ödüllü kitabına dayanan bu vücut geliştirme egzesizleri uygulamasıdır. Bu uygulamanın yardımıyla vücudunuzu geliştirebilir, zayıf ve güçlü olabilirsiniz. Mark, kitabını yazmadan önce programını on yıl boyunca mükemmelleştirdi ve bu uygulama, bu başyapıtın mükemmel bir uyarlaması. Uygulama, harika sonuçlar veren 200'den fazla vücut ağırlığı egzersiziyle birlikte gelir.

0
0
0
0
0
0
Yazıyı emoji ile değerlendir..

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

Spam kodu:

Kapatmak için ESC tuşuna basın