Ogznet.com
Video Sitelerinden xVideoServiceThief ile Video İndirin Paylaş:

Video Sitelerinden xVideoServiceThief ile Video İndirin

xVideoServiceThief, birçok video web sitesinden (şu anda 93 web sitesini destekliyor ve devamlı artmakta) video indirmek için kullanabileceğiniz bir programdır. xVideoServiceThief ayrıca bir videoyu başka bir formata dönüştürme olanağı da sağlar. Bunlar arasında AVI, MPEG1, MPEG2, WMV, MP4, 3GP ve MP3 dosya formatları bulunur.

Video indirme programı ile 93 farklı siteden video indirebilirsiniz. Bu sitelere örnek olarak YouTube, Vimeo, Dailymotion ve daha az bilinen LiveLeak gibi siteleri sayabiliriz.

Program ayrıca, indirme işlemini daha kolay hale getirmek için birkaç ek özellik sunuyor. Uygulama içi video araması, otomatik olarak video indirmek için zamanlama ayarlama ve dosyaları AVI, MPEG1, MPEG2, WMV, MP4, 3GP ve MP3 video formatlarına dönüştürmek gibi.

xVideoServiceThief ile Video Nasıl İndirilir?

Video indirmek için programı sitesinden ücretsiz olarak indirin ve sisteminize yükleyin. Neyse ki, bu programda dikkat etmeniz gereken virüs, reklam vs. gibi eklentiler yoktur.

Bir videoyu indirmeden önce, indirme klasörünü programın ana penceresinin alt kısmında ayarladığınızdan emin olun. Hazır olduğunuzda, sol üst köşedeki Add video'yu tıklayın.

xVideoServiceThief - xVideoServiceThief ile Video Nasıl İndirilir?

Bir sonraki adımda, indirmek istediğiniz videonun URL'sini girin. xVideoServiceThief, videonun barındırıldığı siteyi otomatik olarak tanıyacaktır. Site desteklenmiyorsa bir hata mesajı görürsünüz.

Tamam'a tıklayın ve video otomatik olarak indirmeye başlayacaktır.

Videonun hemen indirilmesini istemiyorsanız, Downloads videos automatically seçeneğinin yanındaki onay kutusunu işaretleyin.

xVideoServiceThief - Videonun hemen indirilmesini istemiyorsanız, Downloads videos automatically seçeneğinin yanındaki onay kutusunu işaretleyin.

İşlem bittiğinde, ekranınızın sağ alt köşesinde bir bildirim görürsünüz. Sonrasında, indirdiğiniz videoyu bulmak ve izlemek için indirme klasörüne gidin.

xVideoServiceThief - İşlem bittiğinde, ekranınızın sağ alt köşesinde bir bildirim görürsünüz.

Süreç basit ve hızlıdır ama sorunlar her zaman ortaya çıkabilir.

Windows, Mac ve Linux için mevcut sürümleri ile ihtiyacınız olan tek video indirme programıdır.

Dosyayı İndir (Windows/Linux/Mac)
Daha önce 67 kez indirildi.

Yorumlar

  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz