Üye Olmadan TikTok Videoları Nasıl İzlenir?

Üye olmadan TikTok videolarını anonim olarak görüntülemek ve paylaşmak için bir web tarayıcısı kullanabilirsiniz.

Bir uygulama indirmeden veya bir TikTok hesabı oluşturmadan TikTok videolarını izlemenin en kolay yolu, resmi TikTok web sitesini bilgisayarınızda, tabletinizde veya akıllı telefonunuzda bir web tarayıcısında kullanmaktır.

Uygulama veya hesap olmadan TikTok'u kullanma hakkında bilmeniz gereken her şey burada.

Uygulama veya Üye Olmadan TikTok Videoları Nasıl İzlenir?

Bir hesap veya uygulama olmadan TikTok'a göz atmak ve videoları izlemek için en kolay yöntem TikTok web sitesini ziyaret etmektir. Video aramak ve izlemek için TikTok web sitesini nasıl kullanacağınız aşağıda açıklanmıştır.

Hatta Microsoft Edge gibi bir web tarayıcı uygulamasını kullanarak bir Xbox veya PlayStation video oyun konsolunda TikTok'a göz atabilirsiniz.

 1. Resmi TikTok web sitesini seçtiğiniz bir web tarayıcısında açın.
 2. Ana beslemedeki videolar, ekranınızda göründükleri gibi otomatik olarak oynatılır. Tam açıklamasını ve TikTok kullanıcılarının bıraktığı yorumları görmek için bir video seçin.
 3. TikTok hesabı olmadan videoya yorum yazamaz veya videoyu beğenemezsiniz, ancak yine de sağlanan web bağlantısı ve paylaş düğmeleri aracılığıyla paylaşabilirsiniz.
 4. TikTok profilini görüntülemek için içerik oluşturucunun profil resmini veya adını seçin.
 5. Videoyu kapatmak ve ana TikTok beslemesine dönmek için sol üst köşedeki X simgesini seçin.
 6. Hesap olmadan TikTok'ta arama yapmak veya göz atmak için TikTok web sitesinin üst kısmındaki arama çubuğuna bir kelime öbeği girin ve önerilen terimlerden birini seçin.
 7. TikTok arama sonuçlarınızı hassaslaştırmak için Hesaplar veya Videolar'ı seçin.

TikTok Canlı Videoları Anonim Olarak Nasıl İzlenir?

Tüm TikTok Canlı videoları, sol menüdeki Canlı sekmesi aracılığıyla TikTok web sitesinde hesap olmadan izlenebilir.

 1. Bir TikTok canlı yayınını izlemek, oturum kapalıyken web sitesini kullanırken tamamen anonimdir, ancak canlı sohbetinde bir yayın hakkında yorum yapmak istiyorsanız oturum açmanız gerekir.
 2. Ayrıca TikTok paraları ile sanal hediyeler göndermek için bir TikTok hesabınızın olması ve giriş yapmış olmanız gerekir.

TikTok Hesap Olmadan Kullanılır mı?

Aşağıdakileri yapamayacak olsanız da TikTok'u bir hesap olmadan kullanabilirsiniz:

 • Bir TikTok videosuna yorum yapma
 • TikTok videosunu beğenme
 • TikTok'ta başka birinin yorumunu beğenme
 • Bir TikTok hesabını takip etme
 • TikTok paraları satın alma ve kullanma
 • Kendi TikTok videonuzu oluşturma

TikTok Uygulaması veya Sitesini Kullanmadan TikTok Videoları Nasıl İzlenir?

Resmi TikTok web sitesini veya uygulamalarını bir şekilde kullanamıyorsanız veya kullanmak istemiyorsanız, diğer platformlarda ve hizmetlerde şaşırtıcı derecede çok sayıda TikTok videosu izleyebilirsiniz.

 • Twitter'da TikTok videolarını izleyin. Birçok TikTok yaratıcısı, Twitter takipçilerinin beğenmesi ve retweet etmesi için TikTok'larını Twitter'da videolar olarak yeniden yayınlarken, diğer çoğu kullanıcı en sevdikleri TikTok videolarını platformda sık sık paylaşıyor. Twitter araması yaparken Videolar sekmesini keşfetmeyi deneyin.
 • Facebook'ta TikTok videolarını keşfedin. Birçok kişi de Facebook'ta TikTok videolarını yeniden yayınlıyor. Bunlar, diğer videolar gibi Facebook'ta izlenebilir ve bir TikTok hesabı veya uygulama yüklemesi gerektirmez. Herhangi bir TikTok yükleyip yüklemediklerini görmek için bir Facebook sayfasının Videolar sekmesine bakın.
 • YouTube'da TikTok derlemelerini izleyin. Artan sayıda içerik oluşturucu ve etkileyici, TikTok videolarını hem YouTube'a hem de YouTube Short'a normal bir YouTube videosu olarak yüklüyor. Hatta bazı kişiler, özel bir derleme videosu oluşturmak için birkaç TikTok videosunu birlikte düzenler. Nelerin mevcut olduğunu görmek için YouTube'da "TikTok derlemesi" (TikTok compilation) aramayı deneyin.
 • TikTok Instagram'da çok büyük. Bazı insanlar TikTok videolarını temel Instagram gönderileri ve Reels olarak yeniden yayınlarken, kısa çalışma süreleri ve dikey en boy oranları nedeniyle bu viral videolar Instagram Hikayeleri söz konusu olduğunda çok büyük. Çoğu TikTok kullanıcısı, bir TikTok'u yayınlanır yayınlanmaz Instagram Hikayesi olarak yeniden yayınlayacaktır.

Uygulama olmadan TikTok videolarını nasıl indiririm?

TikTok'un web sitesinde oturum açmadan video izleyebilecek olsanız da, paylaşım seçenekleri farklı olacak ve kaydetme seçeneğiniz olmayacak (aslında, telefonunuzda bir TikTok videosunu paylaşmaya çalışmak, muhtemelen sizi yalnızca videoyu indirmeye yönlendirecektir). Bazı siteler, TikTok videolarını kaydedilebilir biçimlere dönüştürme sözü veriyor, ancak bunlara dikkat etmelisiniz. Özellikle, giriş bilgilerinizi soran birini asla kullanmayın.

TikTok uygulamasını hesap olmadan nasıl kullanırım?

TikTok uygulaması, videolara göz atmak için giriş yapmanızı gerektirir. Bunun yerine tarayıcı sürümünü kullanın.

0
0
0
0
0
0
Yazıyı emoji ile değerlendir..

Yorumlar

  Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

Spam kodu:

Kapatmak için ESC tuşuna basın