Ogznet.com

Tanıtım Videosu Hazırlama Programları

Tanıtım videosu, web sitenize ücretsiz ve hedeflenmiş trafik çekmenin ve ürün veya hizmetlerinizi pazarlamanın en etkili yollarından biridir. İnternet girişimcilerinin, hedef pazarları için kitlesel olarak yüksek kaliteli video içeriği oluşturmalarının ana nedeni budur.

Bu yazının içeriği: Kapat

  Bununla ilgili olarak, arama motorları, ayrıntıları yüksek olan ve görüntüleyen için daha ilgi çekici ve ilişkilendirilebilir video içeriğini kapsayan belirli bir içeriği sıralamayı da tercih eder.

  Bu nedenle, online olarak faaliyet gösteren tüm işletmelerin, daha fazla trafik oluşturmaya ve bir web sitesinin dönüşüm oranını artırmaya yardımcı olmak için internet pazarlama tekniklerinden biri olarak tanıtım videosu içeriğini dahil etmesi gerekir.

  Tanıtım videosu içeriğinizin internette viral olması için, kullanıcılarınızın paylaşmaktan mutlu olacağı daha etkileşimli ve sezgisel videolar oluşturmanız gerekir.

  Bununla birlikte, kullanımı ücretsiz tanıtım videosu araçlarının çoğu, ücretli planlarına yükselttiğinizde kilidini açabileceğiniz sınırlı özellik ve işlevlerle birlikte gelir.

  İşte içerik pazarlaması için yüksek kaliteli ve etkileşimli videolar oluşturmak için kullanabileceğiniz en iyi tanıtım videosu hazırlama araçları.

  1. Vyond

  • 14 gün ücretsiz deneme

  Vyond - Kendi Animasyonlu Videolarınızı Yapın

  Vyond, profesyonel bir görünüme sahip yüksek kaliteli animasyonlu videolar oluşturmak için kullanılabilecek en iyi tanıtım videosu oluşturma araçlarından biridir.

  Vyond’un online video hazırlama programı, işletmenizin pazarlama, eğitim ve e-öğrenme gibi iş rollerinde tüm sektörler için profesyonel animasyonlu videoları kolayca oluşturmasına olanak tanır.

  Bu video aracı, birden fazla arka plan ayarını kolayca seçmenize ve dudak senkronizasyonu özelliğini kullanarak karakterlere otomatik olarak diyaloglar atamanıza olanak tanıyan sürükle ve bırak gibi etkileyici özelliklerle birlikte gelir.

  Dahası, Vyond ile sesli diyalog veya sesli anlatım eklemek çok basit bir görevdir ve ses dosyalarını bilgisayarınızdan veya herhangi bir cihazdan içe aktarabilirsiniz. Ayrıca doğrudan platforma kayıt yapabilir veya profesyonel oyunculardan yararlanabilirsiniz.

  Vyond kütüphanesinde bulunan bir dizi şablon, arka plan ve karakteri kullanarak görsel olarak çekici bir video elde edebilir ve son içeriğinizin profesyonel görünmesini sağlayabilirsiniz.

  Vyond'un Özellikleri

  • Vyond, sınırsız barındırma alanı, indirmeler ve video içeriği oluşturma ile birlikte gelir.
  • Vyond'un sağladığı platformun kullanımı çok kolaydır ve herkes onu içerik pazarlama ihtiyaçlarına uygun etkileyici videolar oluşturmak için kullanabilir.
  • Karakter yaratma, ses tatlandırma, dudak senkronizasyonu, görsel heyecan ve yayınlama gibi ekstra özelliklerle geliyor.
  • Mevcut video pazarlama araçlarının çoğundan hızlıdır.
  • Bir tarayıcıyı destekleyen herhangi bir işletim sisteminde kullanılabilir.
  • Vyond, AVI, MP4, MP3, MKV, DAT, AMV, VCD, WMV ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli video giriş ve çıkış formatlarını destekler.

  2. AVS Video Editor

  • Deneme sürümü

  AVS Video Editor - Videoları kırpın, kesin, bölün, birleştirin, döndürün, karıştırın. 300'den fazla yenilikçi efekt, geçiş, katman

  AVS Video Editor, en iyi video hazırlama programlarından biri olarak kabul edilir. Bir ton etkileyici özellikle birlikte gelir ve çarpıcı videolar oluşturmanıza olanak tanır.

  AVS Video Editor ile, MPEG-4 gibi popüler kodeklerden birini kullanarak AVI, VOB, MP4, DVD, WMV, 3PG, MOV, KMV ve daha fazlası gibi çeşitli video formatlarını işleyebilirsiniz. Ayrıca HD, Full HD, 2K Quad HD ve 4K Quad HD gibi farklı çerçeve boyutlarına sahip videoları da işleyebilirsiniz. Bu seçenekler, video içeriğinizin herhangi bir format kullanılarak herhangi bir kısıtlama olmaksızın herhangi bir cihazda görüntülenmesini kolaylaştırır.

  Dahası, AVS Video Düzenleyici videolarınızı kırparak, keserek, bölerek, birleştirerek, döndürerek ve karıştırarak düzenlemenize olanak tanır. Bu video düzenleyici, videolarınızda kullanmak için 300 farklı son video efektinden birini seçmenize de olanak tanır. Ayrıca menüler, ses, metin yorumları, altyazılar ekleyebilir ve kaydedilen titrek videoları dengeleyebilirsiniz.

  Hız, bir video düzenleme yazılımı seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli özelliklerden biridir. AVS video editörü ile, HD video düzenlemeyi süper hızlı hale getiren entegre video önbellek teknolojisi sayesinde AVI HD, WMV HD, TOD, AVCHD, MOD, MTS / M2TS ve daha fazlası gibi formatları düzenleyebilirsiniz.

  İyi bir video kayıt yazılımının bir diğer önemli özelliği de cihazlar arasında video aktarma ve kaydetme kolaylığıdır. AVS Video düzenleyici, videoları DV / HDV kameralardan, web kameralarından veya VHS kameralardan kolayca aktarmanıza ve videoları bilgisayarınıza kaydetmenize olanak tanır. Ayrıca bilgisayarınızdan medya dosyaları kaydedebilir ve video kılavuzları, eğitim videoları veya demolar oluşturabilirsiniz.

  Slayt gösterileri, görsel bilgileri kullanıcılara iletmenin en iyi yollarından biridir. AVS Video Editor, önemli ürün veya hizmet özelliklerini yakalamanızı ve bunları izleyiciler için harika slayt gösterilerine dönüştürmenizi sağlar.

  AVS Video Editor, efektler uygulayarak ve özel menüler ekleyerek nihai pazarlama Blu-ray videolarınıza stil eklemenize olanak tanır; videolarınıza ses, video ve görüntüler eklemek ve çeşitli temalar ve menü şablonları arasında seçim yapmak.

  Pazarlama video içeriğinizi paylaşmanın kolaylığı da en iyi video aracını seçerken göz önünde bulundurmanız gereken çok önemli bir özelliktir. AVS Video düzenleyici, videolarınızı farklı şekillerde paylaşmanıza olanak tanır: Videoyu uygun bir formatta PC'nize kaydedin, ardından bir DVD'ye yazabilir, videoyu iOS veya Android cihazlarınız için ayarlayabilir veya yaratıcı videonuzu kolayca yayınlayabilirsiniz.

  3. Adobe Premiere Pro

  • Ücretli

  Adobe, bir profesyonel gibi videolar oluşturmak ve düzenlemek için en iyi video düzenleme araçlarından birini sunar. Adobe Premiere Pro, farklı görevleri desteklemek için farklı plan / fiyat seçenekleriyle birlikte gelen ücretli bir araçtır.

  Profesyonel video editörleri tarafından kullanılan çok az sayıdaki video araçlarından biridir.

  Adobe Premiere Pro, çeşitli video formatlarını işlemenize olanak tanır ve videoları, animasyonları ve ses dosyalarını herhangi bir formatta görüntülemeyi mümkün kılan bir video aracına ihtiyacınız olduğunda onu en iyi seçeneklerden biri yapar.

  Bu harika video aracı aynı zamanda, ekstrem bir düzenlemenin izleyici için profesyonel ve çekici bir son videoya sahip olmasını sağlayan bir dizi düzenleme özelliği ile birlikte gelir.

  Adobe Premiere Pro, video ve diğer hareketli dosyaların hızlı ve kolay bir şekilde düzenlenmesine, kaydedilmesine, içe aktarılmasına ve paylaşılmasına izin verdiği için en iyi video araçlarından biri olarak kabul edilir.

  Adobe Premiere Pro'nun Etkileyici Özellikleri

  • Farklı Platformları Destekler
  • Adobe Premiere Pro, hem Mac hem de Windows bilgisayarlarda kullanılabilir. Bu uyumluluk, programın profesyonel işler için kullanılmasını sağlar.
  • İyi bir video düzenleme yazılımı, kullanıcıların videolarınızı görüntülemek için kullanabilecekleri farklı seçenekler sunmak için birden çok düzenleme biçimini destekleyebilmelidir. Adobe Premiere, aklınıza gelebilecek neredeyse tüm popüler video formatlarını desteklediği için en iyilerden biri olarak kabul edilir.

  Adobe Premiere Pro'nun Temel Özellikleri

  Adobe Premiere Pro ücretli bir araç olduğundan, video düzenleyicilerini kullanmakta ücretsiz olarak elde edemeyeceğiniz birçok etkileyici özelliğe sahiptir. Adobe Premiere Pro'nun dikkate değer özelliklerinden bazıları HD desteği, çok kanallı düzenleme, film şeridi modu, sınırsız ses ve video parçaları, doğrusal zaman kodu gösterimi ve NDE'dir.

  4. Wideo

  • Özellik kısıtlamalı ücretsiz sürüm mevcut

  Wideo - Dakikalar içinde sunumlar ve videolar hazırlayın

  Wideo, kullanımı kolay ara yüzü sayesinde internette en çok tercih edilen video düzenleme araçlarından biridir. Video, ses ve animasyon oluşturma işlemlerini hızlı ve kolay hale getiren birçok kullanışlı özellikle birlikte gelir.

  Wideo, hedef kitlenizin dikkatini çekmenize yardımcı olacak yüksek kaliteli ve profesyonel videolar üretmenize yardımcı olacak bir dizi düzenleme özelliğine sahiptir.

  Videoları paylaşma sürecini son derece hızlı ve kolay hale getirir ve bu yüzden çoğu internet pazarlamacısı onu kullanır.

  Wideo video düzenleyici ayrıca, pazarlama kampanyalarınızı trafik ve dönüşüm açısından daha iyi sonuçlar için ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde kolayca kişiselleştirmenize olanak tanır.

  Wideo'nun Önemli Özellikleri

  • Wideo, sosyal medya kampanyalarını güçlendirmek için en uygun şablonlarla birlikte gelir.
  • Wideo kullanıcılarının çoğu, genel yatırım getirilerini önemli ölçüde artırabilmiş ve verimlilikte etkileyici bir artış elde etmişlerdir.
  • Wideo, pazarlamacıların e-posta kampanyaları için daha fazla tıklama oranları için yararlı olan kişiselleştirilmiş videolar oluşturmasına olanak tanır.
  • Wideo, gönderilmeden önce düzenlenecek video dosyalarını kaydetmenin veya içe aktarmanın hızlı bir yolunu sağlar.

  5. Renderforest

  • Özellik kısıtlamalı ücretsiz sürüm mevcut
   

  Renderforest, en yüksek kalitede video, logo, mockup ve web sitelerini en az süre ve çaba ile oluşturmanız için sizlere en iyi online marka çalışması araçlarını sunuyor. Renderforest, YouTube için tanıtım videoları, kinetik tipografi, açıklayıcı animasyonlar, ürün ve hizmetler için tanıtım videoları, müzik görselleştirmeleri, etkinlik davetiyeleri, düğün veya seyahat slayt gösterileri, infografikler ve çok daha fazlasını oluşturmak için bulut tabanlı bir platformdur.

  Herhangi bir teknik uzmanlığa ihtiyaç duymadığınız basit bir platformdur.

  Sadece farklı video şablonlarından seçim yaparak uygulayabileceğiniz iyi bir fikre sahip olmanız, bunları online olarak düzenleyin ve nihayet kişisel veya ticari kullanım için dışa aktarmadan önce önizlemesini yapmanız gerekir.

  Platformu ücretsiz olarak deneyerek başlayabilir ve ardından ticari veya kişisel kullanım için profesyonel ses videolarına ihtiyacınız varsa ücretli sürümlere geçebilirsiniz.

  RenderForest'in Özellikleri

  • Marka filigranını içeren ücretsiz videolar hazırlayarak platformun ana fikrini öğrenin.
  • Doğrudan videolarınıza uygulamak için yüzlerce şablon arasından seçim yapın.
  • Bir dizi profesyonel efektle gerçekten ilginç videolar oluşturun.
  • RenderForest profesyonel, eğitimsel ve kişisel amaçlarla kullanılabilir.
  • Videolarınıza uygulayabileceğiniz yüksek kaliteli okuma materyali ve bilgi içeren düzenli olarak güncellenen bir bloga sahiptir.

  6. Powtoon

  • Ücretsiz deneme

  Powtoon - Powtoon, izleyicilerinizin seveceği profesyonel ve tamamen özelleştirilmiş videolar oluşturma özgürlüğü veren görsel iletişim platformudur.

  Powtoon, izleyicilerinizin seveceği profesyonel ve tamamen özelleştirilmiş videolar oluşturma özgürlüğü veren görsel iletişim platformudur.

  Bu harika video hazırlama aracı, pazarlama gereksinimlerinize göre animasyonlu video içeriği oluşturmanıza da olanak tanır.

  PowToon, ürün veya hizmet tanıtımınızı kanalize etmenize yardımcı olacak harika özellikler ve etkileşimli bir arayüzle birlikte gelir.

  PowToon ile 20 dakikadan daha kısa bir sürede profesyonel görünümlü bir video oluşturabilir, bu da pazarlama ihtiyaçlarınız için hızlı bir video içeriğine ihtiyaç duyduğunuzda en iyi seçeneklerden biri haline gelir.

  Powtoon düzenleyiciyi farklı formatlarda videolar oluşturmak ve üretmek için kullanabilirsiniz. Farklı cihazlar farklı video formatlarını desteklediğinden bu çok ihtiyaç duyulan bir özelliktir.

  Powtoon, birkaç adımda gerçekten sanatsal animasyonlar oluşturmanıza olanak tanır. Platform, Coca-Cola, eBay, Starbucks ve diğerleri gibi en iyi şirketler tarafından kullanılıyor.

  Tüm kayıt, yükleme, düzenleme ve paylaşma süreci, fazla deneyim olmadan kolayca kullanabileceğiniz bir dizi sezgisel özellik ile kolaylaştırılmıştır.

  PowToon'un Önemli Özellikleri

  • PowToon, video ve animasyonlu içerik oluşturmayı kolay ve hızlı hale getiren, kullanımı kolay hazır şablonlarla birlikte gelir.
  • PowToon, kişisel, eğitici ve ticari videolar ve animasyonlar oluşturmak için etkileyici özelliklerle birlikte gelir.
  • PowToon'un özel bir teknik destek ekibi vardır ve ne zaman yardıma ihtiyacınız olursa, onların desteğiyle iletişime geçebilir veya aynı şekilde eğitimlerine göz atabilirsiniz.

  7. VideoScribe

  • 7 gün deneme sürümü
   

  VideoScribe, HD videolar ve animasyonlar oluşturmak için başka bir harika araçtır.

  Videoscribe kullanarak bir video oluşturmak çok fazla deneyim gerektirmez. Arayüz oldukça temiz ve yeni başlayanlar için anlaşılması kolay.

  Bu araç, videonuzun ve animasyonunuzun genel görünümünü iyileştirmek için kullanabileceğiniz etkileyici ve güçlü grafiklerle birlikte gelir.

  VideoScribe, herhangi bir video formatını işlemeyi ve pazarlama kampanyaları için yüksek kaliteli bir çıktı elde etmek üzere düzenleme için videolar, animasyonlar, resimler veya sesler yüklemeyi veya kaydetmeyi kolaylaştıran etkileyici dahili özelliklere sahip olduğu için yaygın olarak kullanılmaktadır.

  Öte yandan, videoların ve animasyonların paylaşımı çok basit ve kolay hale getirildi ve video içeriğinizi yalnızca bir düğmeye dokunarak izleyicilerinizle paylaşabilirsiniz.

  VideoScribe'ın Önemli Özellikleri

  • VideoScribe, yüksek kalitede çekici beyaz tahta animasyon videoları oluşturmak için en iyi araçlardan biri olarak kabul edilir.
  • VideoScribe, ister ticari kullanım, ister eğitim amaçlı kullanım veya kişisel kullanım olsun, herkesin ihtiyacına uygun etkileyici özelliklerle birlikte gelir.
  • VideoScribe, kullanımı gerçekten basit bir arayüz sunar ve ayrıca ücretsiz grafikler, arka plan müziği ve video pazarlama ihtiyaçları için en iyi araçlardan biri haline getiren şablonlarla birlikte gelir.

  8. Magisto

  • Ücretli

  Magisto - Magisto’nun akıllı video düzenleyicisinin gücüyle dakikalar içinde olağanüstü sosyal videolar oluşturun.

  Magisto, pazarlama kampanyalarınız için anlamlı bir video oluşturmak üzere ham videoları birleştirmek için kullanabileceğiniz en iyi video düzenleme araçlarından biridir. Platformu müzik eklemek ve gerçekten güçlü bir video oluşturmak için kullanabilirsiniz.

  Magisto, hareket halindeyken video kaydetmeyi, PC'den ve diğer cihazlardan mevcut videoları düzenleme için yüklemeyi ve son olarak video içeriğini paylaşmayı mümkün kılan dahili özelliklerle birlikte geldiğinden en iyi video araçlarından biridir.

  Videonun mevcut cihaz tarafından desteklenip desteklenmeyeceği konusunda endişelenmeden herhangi bir cihazda ve platformda görüntülemek için önemli olan çeşitli video formatlarında videoları kolayca üretebilirsiniz.

  Magisto'nun Özellikleri

  • Magisto çok etkileşimlidir ve herkes onu yüksek kaliteli videolar ve animasyonlar oluşturmak için kullanabilir.
  • Çekimlerinizden yüksek kaliteli ve etkileşimli videolar üretmenizi sağlar.
  • Magisto, videolarınızın belirli bölümlerini seçebileceğiniz ve çekici temalar ve müzikle özelleştirebileceğiniz özel düzenlemeye izin verir.
  • Magisto, videolarınızı görüntülemek için çeşitli platformlarda paylaşmayı kolaylaştıran kolay paylaşım özellikleriyle birlikte gelir.
  • Magisto kişisel kullanım, ticari kullanım ve eğitim amaçlı kullanım için uygundur.

  9. Wistia

  • Özellik kısıtlamalı ücretsiz sürüm mevcut

  Wistia, birçok etkileyici özelliğe sahiptir ve bu, onu herhangi bir pazarlamacının kullanmayı düşünmesi gereken en iyi video hazırlama araçlarından biri haline getirir.

  Bu video düzenleme yazılımı etkileşimli olup, müşterilerin ilgisini çeken yüksek kaliteli videolar ve animasyonlar oluşturmayı kolay ve hızlı hale getirir.

  Dahası, Wistia, video kampanyalarınızın performansını analiz etmeye yardımcı olmak için dahili bir analitik araçla birlikte gelir ve sonuçları ölçmeniz gerektiğinde onu en iyi araç haline getirir.

  Isı haritaları özelliği, müşterilerinizin şunları içeren davranışlarını bilmenizi sağlar; videolarınızı yeniden izleyen, izlemeyi bırakıp nerede bıraktıkları, videonuzu izlemeyi atlayan müşteriler ve daha fazlası, böylece müşterilerinizle daha fazla etkileşim kurmak için gerektiğinde bilinçli iyileştirmeler yapabilirsiniz.

  Tüm bunların yanı sıra, Wistia, hayran kitlenizi tanımayı kolaylaştırır ve hatta tıklama oranını iyileştirmek için harekete geçirici mesaj ekleyerek daha fazla müşteriniz olur.

  Ayrıca, diğer yüksek kaliteli video araçları gibi, Wistia da videolarınızı farklı platformlardan yüklemenize veya platformu kullanarak doğrudan bir video kaydetmenize olanak tanıyan ekstra dahili özelliklerle birlikte gelir.

  Wistia ayrıca videolarınızı herhangi bir formatta işlemenizi mümkün kılar ve formatları dönüştürmek ve geri kalan şeyler konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

  Wistia'nın Şaşırtıcı Özellikleri

  • Wistia, dahili bir analitik araçla birlikte geldiği için sonuçları ölçmek için en iyi araçtır.
  • Daha yüksek tıklama oranı için harekete geçirici mesaj kullanımına izin verir.
  • Wistia, performans gösteren video kampanyaları ve performans göstermeyenler hakkında bilgi edinmeyi kolaylaştırır.
  • Wistia, gelişmiş pazarlama ve barındırma araçlarıyla birlikte gelir ve sonuç odaklı bir video kampanyası için en iyi seçimdir.
  • Bu kullanışlı video aracı ticari kullanım, kişisel kullanım ve eğitim amaçlı kullanım dahil olmak üzere farklı amaçlar için kullanılabilir.

  10. Vidyard

  • Özellik kısıtlamalı ücretsiz sürüm mevcut

  Video kampanyalarınızın performansını ölçmek söz konusu olduğunda Vidyard bir başka önemli ve faydalı video pazarlama aracıdır.

  Vidyard, hedef kitlenizin davranışını belirlemenize ve tahmin etmenize yardımcı olan kullanışlı bir analitik araçla birlikte gelir ve daha çekici hale getirmek ve daha geniş bir izleyici kitlesinin dikkatini çekmek için videolarınızda yapmanız gereken ayarlamaları bilir.

  Vidyard ile her video pazarlama kampanyasının performansını analiz ederken çok önemli olan hedef kitlenizin dikkat süresi, tam konumu, tıklama oranı, dönüşüm oranı ve yatırım getirisi ile ilgili önemli bilgiler edinebilirsiniz.

  Çoğu video aracı gibi, Vidyard da videolarınızı ve animasyonlarınızı düzenleme için farklı cihazlardan içe aktarmanıza ve yine çeşitli online pazarlama platformlarında paylaşmadan önce düzenlemek için doğrudan videolar kaydetmenize izin verir.

  Vidyard'ın Özellikleri

  • Vidyard, video pazarlamanızın performansını ölçmek için dahili bir analitik araçla birlikte gelir.
  • Vidyard, ilgili videoları sosyal ağ sitelerinde paylaşmayı kolaylaştıran özelliklerle gelir.
  • Vidyard, çok kısa bir zaman dilimi içinde yüksek çözünürlüklü video oluşturmayı kolaylaştıran etkileşimli bir arayüzle birlikte gelir.
  • Vidyard ile birlikte gelen özellikler onu iş amaçlı kullanım, kişisel kullanım ve eğitim amaçlı kullanım için uygun hale getirir.

  11. Slidely

  • Deneme sürümü mevcut
  Slidely - Video pazarlama yoluyla işletmenizde devrim yaratın.

  Slidely, online ortamda bulabileceğiniz en iyi video düzenleme araçlarından biridir. Slidely temel olarak mevcut videolar, klipler, fotoğraflar ve hatta müziklerden hızlı videolar oluşturmaya yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

  Slidely, videoları, slayt gösterilerini ve animasyonları doğrudan sosyal medya ağınıza göndermenize olanak tanır.

  Bu harika video düzenleme aracı, sitenizin ziyaretçilerinin dikkatini çekmek için videoları, animasyonları ve slayt gösterilerini doğrudan web sitenize yerleştirmek için kullanabileceğiniz ücretsiz rozetler ve widget'larla birlikte gelir.

  Slidely'nin Özellikleri

  • Slidely, farklı sosyal platformlardan hedef kitleye kısa sürede bağlanmanızı sağlar.
  • Slidely, kullanıcı dostu bir arayüzle birlikte gelir ve neredeyse herkes kullanabilir.
  • Mevcut klipler, videolar, fotoğraflar ve müziklerden hızlı pazarlama videoları oluşturmanız gerektiğinde kullanışlı bir araçtır.
  • Slidely ticari kullanım, eğitim amaçlı kullanım ve kişisel kullanım için uygundur.
  • Video kayıtlarının kampanyalar için düzenlenmesine izin verir.
  • Slidely, düzenleme için video dosyalarını, fotoğrafları ve animasyonları yüklemeyi veya içe aktarmayı kolaylaştırır.

  12. WeVideo

  • Deneme sürümü mevcut

  WeVideo, dakikalar içinde bilgilendirici video içeriği oluşturmak için basit bir video pazarlama aracıdır. WeVideo, pazarlamacıların çarpıcı videolar ve animasyonlar oluşturmasına olanak tanıyan etkileyici ve benzersiz özelliklerle birlikte gelir.

  Potansiyel müşterileri ve video içerikleri aracılığıyla trafiği artırmaya yardımcı olmak için şirket logoları, bilgi kartları, renk şemaları ve özel harekete geçirici mesaj uygulama gibi özellikleri de kullanabilirsiniz.

  WeVideo'yu kullanarak videolarınızı sosyal paylaşım ağlarınızda da kolayca paylaşabilirsiniz. Bu, işyerinde zamandan tasarruf etmek ve üretkenliği artırmak için çok ihtiyaç duyulan bir özelliktir.

  WeVideo'nun Özellikleri

  • Güçlü ve işbirliğine dayalı, bulut tabanlı bir video düzenleme aracıdır.
  • WeVideo, tam video düzenleme kontrolüne izin veren kullanıcı dostu ve sezgisel bir arayüze sahiptir.
  • WeVideo, kullanıcılarına tam kontrol sağlayan birçok düzenleme özelliğine sahiptir ve popüler olmasının nedenlerinden biri de budur.

  13. Filmora

  • Deneme sürümü mevcut

  Filmora, kullanıcılara çoğu video aracının sunmadığı düzenleme özgürlüğü verdiği için en iyi video düzenleme araçlarından biridir.

  Filmora ile, sahne algılama ve ses düzenleme ile ilgili özel efektleri kolayca ekleyebilirsiniz.

  Öte yandan, Filmora size renk efektlerini, parlaklığı, hızı ve dönüşü ayarlama özgürlüğü verir. Ayrıca, Filmora’nın kitaplığında müzik, filtreler, katmanlar ve metinler dahil birçok video geliştirme özelliği bulacaksınız.

  Filmora'nın Özellikleri

  • Filmora, kullanıcılara daha etkileşimli videolar oluşturmak için tam kontrol sağlayan sezgisel ve güçlü bir video düzenleme arayüzüyle birlikte gelir.
  • Filmora, mobil cihazlarda video düzenleme için kullanılabilen ve videolarınızı düzenlemek için uygun bir yol sunan FilmoraGo adlı bir mobil uygulamaya sahiptir.
  • E-posta ile pazarlama ihtiyaçlarınızı karşılamanıza ve daha iyi satış ve marka tanınırlığı elde etmenize yardımcı olacak son derece ilgi çekici videolar oluşturmak için bu aracı aktif olarak kullanabilirsiniz.
  Bu yazıda çalışmayan/kırık link varsa, buraya tıklayarak bize bildirebilirsiniz!

  Yorumlar

   Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
  Yorum Yaz