Ogznet.com
Kendi Sosyal Paylaşım Sitenizi Kurun Paylaş:

Kendi Sosyal Paylaşım Sitenizi Kurun

Bu yazıda, özel bir sosyal ağ platformu oluşturmanıza yardımcı olacak En İyi 10 PHP Sosyal Paylaşım Script’ini sizlerle paylaşıyoruz. Bu Php scriptleri ile, güçlü ve etkili sosyal ağ siteleri oluşturabilirsiniz.

Sosyal ağ siteleri oluşturmak için oldukça etkili çözümler vardır. Bununla birlikte, bu araçlar etkili ve başarılı sosyal ağ siteleri oluşturmak için gereken tüm araçları size sağlayacaktır.

Burada yer alan PHP Social Network Script ile Facebook benzeri bir site açabilirsiniz. Bu sosyal medya PHP Scripti, kullanıcıların zaman çizelgesinde makale, fotoğraf veya video gönderme ve paylaşma gibi etkinlikler yapmalarına olanak tanır. Ayrıca, kullanıcılar sınırsız sayıda fan sayfası, grubu ve etkinliği oluşturabilir, sayfa oluşturabilir veya beğenebilir, resim yükleyebilir, fotoğraf albümü yapabilir ve daha pek çok şey yapabilir.

Dolayısıyla, Facebook gibi bir sosyal paylaşım web sitesi oluşturmak istiyorsanız, bu Facebook benzeri scriptleri kullanabilirsiniz.

Bu sosyal medya scriptlerinin en iyi yanı, kodlama hakkında herhangi bir bilgiye sahip olmadan sosyal ağ sitelerinizi oluşturmanıza olanak sağlamasıdır.

Bu PHP Scriptleri mükemmel bir tasarıma ve kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Yöneticilerin Reklamlar Sistemi ile para kazanmalarına izin veriyorlar.

Sosyal paylaşım sitenize başlamak için en iyi PHP Scriptlerini arıyorsanız, o zaman doğru adrestesiniz.

Hem ücretsiz hem de ücretli seçenekleri aşağıda listeledik, kolayca site açmanız için Php Sosyal Paylaşım Scriptleri:

1. phpSocial - Sosyal Ağ Platformu

phpSocial, sosyal ağ platformu, uygun bir fiyatla site açmanızı sağlar. phpSocial normal lisansı, yalnızca güncellemeler ve altı aylık destekle 49,00 Dolar'dan alınabilir.

phpSocial birçok özelliğe sahiptir ve bu listede yer alan en iyi PHP Sosyal Paylaşım Scriptlerinden biridir. Yönetici Paneli, son teknoloji ürünü bir sosyal ağ web sitesi oluşturmanıza olanak sağlayan özelliklere sahiptir.

phpSocial - Sosyal Ağ Platformu

Başlıca özelliklerinden bazıları şunlardır:

 • Arkadaşlık ve abone sistemi
 • Özel mesajlaşma
 • Anlık mesajlaşma
 • Bloglar
 • Gruplar ve Forumlar
 • Farklı erişim kurallarına sahip çeşitli üyelik seviyeleri
 • Düzenli olarak geliştirilir
 • Birinci sınıf destek
 • Kullanıcılar canlı sohbet yoluyla birbirleriyle etkileşime girebilir
 • Kullanıcılar fotoğrafları, olayları ve daha fazlasını yorumlayabilir, beğenebilir, paylaşabilir
 • Görüntülü arama özelliği en son sürüme yakın zamanda eklendi
 • Kullanıcılar video, ses ve resim URL’lerini paylaşabilir
 • Tamamen mobil duyarlı tasarım
 • Çok sayıda tema ve eklenti ile özelleştirilebilir
 • Yüksek kapasiteli web siteleri için uygundur
 • Yönetici Paneli web siteniz üzerinde tam kontrol sağlar

Yani, phpSocial ticari veya kişisel amaçlar için en uygun scripttir.

2. WoWonder

WoWonder, sosyal ağınızı oluşturmanıza olanak sağlayan bir başka popüler PHP sosyal paylaşım scriptidir.

Hızlı ve kaliteli sosyal ağ sitesi oluşturmak için kullanılan bir Facebook Clone PHP Scripti.

Kendi sosyal ağ sitenizi açmanın en iyi yoludur.

WoWonder hızlı ve güvenli olmakla birlikte, düzenli olarak güncellenmektedir.

WoWonder, kullanıcılarınızın profiller ve zaman çizelgeleri oluşturma gibi farklı etkinlikler gerçekleştirmelerine izin verir. Kullanıcıların Vimeo, YouTube vb. diğer web sitelerinden video paylaşmasına olanak tanır. Flash oyunlar oynayabilir, yakındaki arkadaşları bulabilir, canlı bir sohbet yapabilir ve haber akışı, bildirimler ve daha fazlasını alabilir. Kullanıcılar, Amazon S3 tarafından sunulan çevrimiçi filmleri bile izleyebilir.

WoWonder

WoWonder, Facebook Clone PHP Script tüm önemli özellikleri ile 99 Dolar'dır ve altı aya kadar destek verilir.

3. Breeze- Büyük Sosyal Ağ Platformu

Breeze haklı olarak “dev” bir sosyal ağ platformu olarak adlandırılabilir. Breeze ile, Facebook gibi sosyal paylaşım web sitelerini birkaç dakika içinde oluşturabilirsiniz. Breeze, sosyal ağ web siteniz için muhteşem bir duyarlı tasarım sunar, böylece web sitenize tam Facebook benzeri bir görünüm verebilirsiniz.

Breeze- Dev Sosyal Ağ Platformu

Breeze, kullanıcılarınıza sayfalar, gruplar, fotoğraflar, videolar vb. için anında ve gelişmiş arama seçenekleri sunmanıza olanak tanır. Kullanıcıların sitenizde hesap oluşturmasına izin verilir. Çeşitli yazılar, sayfalar, makaleler ve daha fazlasını oluşturabilirler.

Facebook gibi, kullanıcılarınız takip eden kişilerin / grupların / sayfaların, trend olan kullanıcıların ve paylaşılan filmlerin haber akışını bulabilir. Ayrıca, kullanıcılar birkaç tıklamayla birbirlerinin yayınlarını beğenebilir, yorumlayabilir ve paylaşabilir.

Breeze, 59 Dolar'lık bir fiyat etiketine sahiptir.

4. Social Network - PHP Sosyal Ağ Scripti

Social Network, yaygın olarak kullanılan bir başka PHP Sosyal Ağ Sistemidir. Bu scripti web sitenize kurabilir ve bir sosyal ağ platformuna sahip olabilirsiniz.

Script, ziyaretçilerinizin sitenize kolayca kaydolmasını sağlar. Dahası, sosyal medya hesaplarını sadece birkaç dakika içinde oluşturabilirler. Bu PHP Script, kullanıcıların resim, video, emoji yayınlamalarına ve etiketleme yapmalarına izin verir.

Bu script, kullanıcıların arkadaşlarıyla ve meslektaşlarıyla kolayca canlı sohbet etmelerini sağlar. Ayrıca, kullanıcılar bir defada birden fazla sohbete girebilir ve mesajları kolay ve hızlı bir şekilde okuyabilir.

Social Network - PHP Sosyal Ağ Scripti

Ayrıca, kullanıcılar PayPal, Stripe ve 2Chckout gibi imkanlar kullanılarak ödenebilecek kredileri kullanarak web sitenizde reklam alanını satın alabilirler. Kullanıcılar kendi profilini oluşturabilir ve özelleştirebilir.

Script, genel / özel sayfalar oluşturmanıza olanak sağlayan özelliklere sahiptir. Üyeler davet edebilir ve kullanıcılar için etkinlikler oluşturabilirsiniz. Dahası, sayfalar tıpkı profiller gibi kişiselleştirilebilir.

Script Ajax Canlı Sohbet sunuyor. Kullanıcılar aynı anda birden fazla kişiyle konuşabilir. Gelen kutusundaki mesajları okuyabilirler. Kullanıcılar bloglarını oluşturabilir ve yayınlarında paylaşılabilecek sınırsız gönderi yapabilir. Script ayrıca, üye yönetimi, e-posta gönderimi, IP Engelleme, Kullanıcı Rütbeleri ve çok daha fazlasını yapabilen gelişmiş bir Yönetici Paneli sağlar.

Social Network Php scripti, 39 Dolar'lık bir fiyat etiketine sahiptir.

5. iSocial - Sosyal Ağ Platformu

iSocial, en iyi Facebook Clone PHP Script'lerinden biridir. iSocial ile kolayca bir sosyal ağ web sitesi oluşturabilirsiniz. iSocial, bir PHP Sosyal Paylaşım Script'inden istediğiniz tüm özelliklere sahiptir.

Örneğin, script, fotoğraf, video göndermenize, canlı sohbete katılmanıza, yorum yapmanıza, paylaşmanıza, mesajlaşmanıza ve daha pek çok şeye olanak sağlar.

iSocial PHP Script çeşitli modüllerle birlikte gelir ve bir pazar yeri, makale kütüphanesi ve oyunlar eklemenizi sağlar. Kullanıcıların profillerinin gizliliğini yönetmelerine izin verilir. Hangi mesajlarının arkadaşlarına ya da herkese görünür olduğuna karar verebilirler.

iSocial, 39 Dolar'lık bir fiyat etiketine sahiptir.

İlginizi
çekebilir

En İyi PHP Arkadaşlık Scriptleri

6. Kontackt

Kontackt bir diğer mükemmel ve kaliteli sosyal ağ platformudur. Kontackt scripti harika bir dizi özellik sunuyor.

Kontackt php script

En önemli özellikleri arasında:

 • Modern ve güçlü hikayeler sistemine sahiptir. Kullanıcıların resim çizmesine, çıkartma eklemesine, video yüklemesine, resim yazmasına veya metin yazmasına izin verir. Ayrıca, hikayeler 24 saat kullanılabilir.
 • AWS S3 Cloud Storage: Bu modül etkinleştirildiğinde, tüm dosyalar Amazon S3'e yüklenir. Ayrıca, modül Yönetici Paneli'nden etkinleştirilebilir veya devre dışı bırakılabilir. Modül devre dışı bırakıldığında, tüm medya dosyaları yerel sunucuya yüklenir.
 • Canlı Harita özelliği: Kullanıcılar, canlı bir haritada belirli bir konumda yaptıklarını paylaşabilirler. Arkadaşlara bu etkinlik bildirilir.
 • SMS Gateway: Kullanıcılar cep telefonu numaralarını ekleyebilir. Şifrelerini almak için yardımcı olacaktır. Ayrıca hesaplarını SMS Kodu ile etkinleştirmek için kullanılır.
 • Kitaplar Duvar Özelliği: Her kullanıcı en sevdiği kitapları duvarına ekleyebilir. Duvar tüm kullanıcılar tarafından görülebilir.
 • Müzik Çalar: Kullanıcılar güçlü ve benzersiz bir müzik çalar elde eder. En sevdikleri çalma listelerini oluşturabilir ve arkadaşlarının müzik koleksiyonunu görüntüleyebilirler
 • Bildirim Özelliği: Kullanıcılar anında bildirim ve mesaj uyarıları alırlar.
 • Kullanıcılar Benzersiz Temalar Sistemine kavuşur: Kullanıcılar bir slayt gösterisi oluşturabilir. Gif ekleyebilir ve orijinal temayı seçebilirler.
 • Film veritabanı: Kullanıcılar film ekleyebilir. Bir arkadaşın en sevdiği filmleri izleyebilirler. Ayrıca, şimdi izledikleri şeyi paylaşabilirler.
 • Messenger: Kullanıcılar yüksek kalitede bir mesajlaşma sistemine sahip olurlar.

Kontackt PHP Sosyal Paylaşım Scripti 69 Dolar'lık bir fiyat etiketine sahiptir.

7. mooSocial Sosyal Ağ Scripti

mooSocial, son derece popüler bir PHP sosyal ağ yazılımıdır. Script, Facebook gibi güçlü bir sosyal ağ web sitesi başlatmanıza izin veren en iyi işlevlerden bazılarını sunar.

Moosocial 2012 yılında yeniden başlatıldı ve o zamandan beri aktif olarak geliştiriliyor.

mooSocial Sosyal Ağ Scripti

Her yeni sürümde, mooSocial'a birçok faydalı özellik eklendi. Böylece, mooSocial zengin özelliklere sahip bir PHP Sosyal Ağ Çözümü haline geldi. PhpFox ve Social Engine ayarında ve hatta bazı yönlerden daha iyi özelliklere sahip.

Eğer fiyat unsurunu da düşünürsek, mooSocial burada listelenen diğer seçeneklerden daha iyidir. Dahası, mooSocial tamamen şifrelenmemiş ve Açık Kaynak PHP Scriptidir.

iOS ve Android Uygulamaları mevcuttur. Ancak, onlar için ayrı olarak ödeme yapmanız gerekir.

mooSocial PHP Sosyal Ağ Scriptine 99 Dolar'dan başlayan fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

8. SocialEngine

SocialEngine, bu yazıda listelenen diğer PHP sosyal ağ scriptleri kadar güçlüdür. Bir Facebook Clone Script'te istediğiniz tüm temel özellik ve işlevleri sunmanın yanı sıra, SocialEngine, barındırılan bir çözüm olarak geliyor. Bu nedenle, SocialEngine, barındırma ve yönetme yazılımı ayarlamak istemiyorsanız iyi bir seçenektir. SocialEngine, tüm barındırma ve yönetme gereksinimlerini sizin için yönetir.

SocialEngine

Aslında, Social Engine, kendi kendine barındırılan bir PHP Sosyal Ağ Scriptidir. Aynı zamanda bulutta barındırılan ve yönetilen hizmettir. Bu nedenle, yazılım bakımı, sunucu kaynaklarını yönetme, site yedekleme ve daha fazlası gibi sunucu ile ilgili konularda endişelenmenize gerek yok. SocialEngine , sizin için her şeyi yöneten mükemmel destekle geliyor.

Ancak, SocialEngine Cloud ile üyelik seviyeleri, anlık sohbet, sayfa oluşturucu vb. gibi bazı temel özellikleri elde edemezsiniz. Bu özellikleri almak için SocialEngine PHP Edition kullanmanız gerekir.

SocialEngine PHP Edition, sunucunuza kurulması gereken kendi kendine barındırılan bir PHP çözümü olarak geliyor. Bir kez ödeme yapıp sahip olursunuz.

SocialEngine PHP Sosyal Ağ Scripti 299 Dolar'lık bir fiyat etiketine sahiptir.

9. Elgg Açık Kaynak Sosyal Ağ Scripti

Elgg, sosyal ağ sitesi kurmanızı sağlayan ücretsiz ve açık kaynaklı bir PHP sosyal ağ scriptidir. Elgg scripti, kar amacı gütmeyen bir sosyal ağ sitesi oluşturmak için veya eğlence amaçlı bir sosyal ağ sitesi oluşturmak istediğinizde en iyisidir.

Elgg Açık Kaynak Sosyal Ağ Scripti

Elgg'nin ödüllü bir açık kaynaklı sosyal ağ PHP scripti olduğunu söylemeliyiz. Sağlam çerçevesi, her türlü sosyal ortamı oluşturmanıza olanak sağlar. Örneğin, üniversiteniz, kolejiniz veya okulunuz için kampüs çapında bir sosyal paylaşım sitesi oluşturabilirsiniz. Kuruluşunuz için dahili bir işbirliği platformuna bile sahip olabilirsiniz.

Elgg sunucunuza yüklemek kolaydır. Geliştirme ve destek, Elgg ile en üst düzeydedir. Geliştiricilerin yeni projelerine başlangıç ​​yapmalarını kolaylaştıran iyi belgelenmiş çekirdek API sunar.

Yani, Elgg ile öğrenme eğrisi basittir. Uygulamanın işlevselliği ve davranışı, eklentiler kullanılarak genişletilebilir ve değiştirilebilir. Yerleşik CSRF karşıtı doğrulama, katı XSS ​​filtreleri ve HMAC imzaları ile ve şifre karmaşasına en son şifreleme yaklaşımları ile birinci sınıf güvenlik sağlanır.

Elgg PHP Sosyal Ağ Scripti ücretsizdir.

10. phpFox

phpFox burdaki mevcut en iyi sosyal ağ PHP scriptlerinden biridir. Bu PHP Yazılımının en umut verici özelliği Facebook'a en çok benzemesidir. Bununla birlikte, bunun Facebook benzeri görünüm ile ilgili olmadığını söylemeliyiz. Aksine, ayrıntılı kullanıcı gizliliği, Ajax bildirimleri ve daha fazlası gibi Facebook'un gelişmiş özellikleriyle ilgilidir.

phpFox

Ayrıca, phpFox herhangi bir sosyal ağ platformu için kullanılabilir. phpFox, Facebook Teması gibi hazır temalara sahiptir. Aslında, Facebook Teması kurulumu ile Facebook ile phpFox web siteniz arasında hiçbir fark bulamazsınız. Ayrıca, belirli bir web sitesi stiline sahip olmak istiyorsanız phpFox ile de mümkündür.

phpFox kendi ek pazarına sahiptir. Böylece web sitenizin işlevselliğini ücretsiz ve ücretli eklentilerini kullanarak artırabilirsiniz.

phpFox PHP Sosyal Ağ Scripti 299 Dolar'lık bir fiyat etiketine sahiptir.

İlginizi
çekebilir

En İyi Ücretli veya Ücretsiz Sosyal Ağ Scriptleri

Yorumlar (1)

 • avatar
  Arif

  Merhabalar en güvenilir hangisi acaba?

Yorum Yaz