Araba Sürmeyi Öğrenmek İçin En İyi Mobil Uygulamalar

Araba sürmeyi öğrenmek eğlenceli ve heyecan verici bir deneyim olabilir. Araba sürmek için uygulamalı eğitim alabileceğiniz sürücü okulları var. Ayrıca, kendinizi aynı şekilde hazırlamak için Android’inizde birkaç sürüş simülasyonu uygulamasını denemek iyi bir fikirdir.

Gerçek hayatta araba kullanmak, oyun oynamak kadar zevkli değildir, çünkü ek önlemlerle birlikte çok fazla pratik gerektirir. Araba kullanma deneyimine sahip olmanız gerekir. Araba sürmeyi öğrenmek veya sürüş becerilerinizi değerlendirmek için bir simülasyon araba oyunu oynamayı hiç düşündünüz mü? Bu uygulamalar, sürüş becerileriniz ve direksiyon hakimiyeti, göstergeler, hız yönetimi ve benzeri birçok özellik hakkında size bir fikir verecek simülasyon oyun türüdür. Temel olarak, bunlar sanal olarak araba kullanmayı öğrenme uygulamalarıdır.

Yarış oyunları size yeterli kontrol sağlamaz, çünkü park etme ve diğer özelliklerden yoksundurlar. Bu makale, size bir oyun deneyimi sunarken, sürüş becerilerinizi değerlendirecek en iyi araba kullanmayı öğrenme uygulamalarını sunar.

Gerçek araba kullanmayı öğrenme oyunları:

Araba sürmeyi öğrenmek, sinir bozucu bir deneyim olmak zorunda değildir. Araba kullanmak eğlenceli ve ilginç olabilir. Trafik kurallarına uymayı, sağ şeridi takip etmeyi, sola-sağa dönüşleri ve aracı geri döndürmeyi bilmeniz gerekir.

Çoğu öğrenci için geri geri gitmek, sürüşün en zorlu kısmıdır. Bu derlemede, deneyiminizi kolaylaştırabilecek birkaç sürüş öğrenme uygulaması hakkında bilgi vereceğiz. Bu uygulamaları ve sürüş simülatörlerini kullanarak, gerçek hayatta nasıl olacağına dair gerçek bir fikir edinirsiniz.

Tek fark, bunu Android veya iOS akıllı telefonunuzda yapıyor olmanızdır. Sürücü kurslarının yerini tutmaz, ancak uygulamaları kullanmak kesinlikle iyi bir fikirdir.

Bu uygulamalar, araba yarış oyunları kategorisinde değillerdir. Yarış oyunları çok eğlenceli olabilirler, ama size güvenli sürüşü öğretmek gibi bir misyonları yoktur.

Tüm eğitim sıradan görünüyor olsa da, uygulamalar kuralları ve diğer eğitimleri hızlı bir şekilde kavramanıza yardımcı olabilir. Tabii ki bu, araba sürerken bunları kullanmanız gerektiğini garanti etmez. Öyleyse başlayalım.

1. Parking Mania 2

Park Mania 2, paralel ve ters park dinamiklerini ve fiziklerini anlamanıza yardımcı olacak popüler bir araba park oyunudur. Bu, acemi sürücülerin çok karşılaştığı ortak bir sorundur. Ters park durumunda, aracı çevirmeniz gereken açıyı anlayamıyorlar.

Oyun, geri ve paralel park etme kriterlerini anlamanızı sağlar. Uygulamayı kullanarak epey zaman geçirdikten sonra arabanızı hangi açılardan park etmeniz gerektiğini öğreneceksiniz.

Oyunda aracınızı mükemmel bir şekilde park ederek puan kazanıyorsunuz ve bir cisme dokunduğunuzda puanları kaybediyorsunuz. Gerçek hayatta drift yapmak pek tercih edilmese de oyunda puan kazanabiliyorsunuz.

Uygulama, çeşitli park görevlerini sunuyor ve uygulama içi satın alma işlemleriyle daha fazla bölümün kilidini açabilirsiniz. Grafikler düzgün ve oyun mekaniği otomobili sürmeyi kolaylaştırıyor. Park Mania bir oyun olmasına rağmen, park etme açılarının önemini, doğru noktayı bulmayı, aracı çevirmeyi ve diğer şeyleri anlamanıza yardımcı olur.

2. Car Driving School : Car Games

Bu oyun, emniyet kemeri takıp takmadığını (uygulama size hatırlatır) veya göstergeyi size öğretmek için gerçek hayat simülasyonlarını kullanır. Bir hata yaptığınız anda bir uyarı alırsınız, böylece farkında olursunuz ve bir dahaki sefere tekrarlamazsınız. Arayüz ile ilgili en güzel şey oyun kontrolleridir. Tıpkı gerçek bir araba gibi manuel vitese, ön cam sileceğine, far geçişine ve çok daha fazlasına sahipsiniz. Oyunun genel kullanıcı arayüzü hala biraz basit olabilir, ancak araba kullanmayı bilmeyen biri için bu harika bir başlangıç olabilir.

Uygulama ücretsizdir; ancak birkaç görev, uygulama içi satın alımlarla yükseltilebilen araba seçenekleri arkasında kilitlidir. Bu, can sıkıcı reklamları da kaldırır.

3. Araba Simülatörü: Sürüş & Park

Bu oyunda araba seçimi, gece sürüşü ve ayrıca çok daha fazla esneklik elde edersiniz. Ancak bu özellikleri denemek istiyorsanız uygulama içerisinde bölümleri tek tek bitirmeniz gerekiyor. Bu seviyeler, eğitim için de harika olan 90'dan fazla yol işareti testinden oluşur. Ayrıca bulunduğunuz ülkeye bağlı olarak sol veya sağ direksiyon kontrolü arasında seçim yapabilirsiniz.

Bu, araba sürüş ve park simülatörü oyunudur. Bu eğlenceli araba sürme oyununda kemerinizi bağlayın, arabanızı yönlendirip sürerken yol kurallarına uyun. İyi bir sürücü olmak için talimatları izleyin ve yolun kurallarını öğrenin. Sürebileceğiniz harika arabaların kilidini açmak için becerilerinizi geliştirin.

4. Car Driving School Simulator

Bu, kesinlikle doğru yaptığınız ve çok yanlış yaptığınız şeylerin bir listesini yapan Android için en iyi araba kullanmayı öğrenme uygulamalarından bir diğeri. Sürüş becerilerini öğrenmenizi ve sürüş sırasında emniyet kemerleri, farlar, göstergeler vb. gibi belirli şeyleri aklınızda tutmanızı sağlayan bir eğitmen gibidir.

Başlangıçta şerit değiştirmek zorunda olmadığınız bir sürüş testi yapmanız gerekiyor. Her şeyin yolunda olduğunu kontrol etmeli ve hatalardan kaçınmalısınız. Testi geçtikten sonra şehirde özgürce araba kullanabilir ve daha fazla görev ve ödül için seviyenizi yükseltebilirsiniz. Uygulama kullanmaya değer, ancak haritaları güncellemek için reklamları ve uygulama içi satın alımları destekliyor.

5. Dr. Driving 2

Uygulamayı başlattığınız an, başlamak için sanal emniyet kemerlerinizi takmanızı isteyecektir. Uygulama bunu yapana kadar başka bir şey yapmanıza izin vermez. Sürüş dersine başlamak için mükemmel bir deneyim. Aracınızı Dr. Driving'de sürerken trafik kurallarına uymalısınız.

Grafikler düşük, ancak uygulama boyutu 20MB'ın altında. Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok senaryo ve görev var ve her biri sürüş becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olacak. Dr Driving 2'nin kullanımı ücretsizdir, ancak seviyeleri kaldırmak ve arabaları yükseltmek için reklamlar ve uygulama içi satın almalarla birlikte gelir.

6. POV Araba Sürme

POV Car Driving son derece gerçekçi bir sürüş deneyimi vaat ediyor. Kullanıcı gerçekçi bir trafik sistemine tanık olacak, bu da oyunun zaman zaman çalışmasını zorlaştıracak. Ancak tüm bu zorluklar içinde, işlek caddelerde araç kullanma konusunda kullanıcılara bazı önemli dersler vermektedir. Oyun oldukça zorlu görevler sunuyor. Birden fazla seviye ve birkaç oyun modu vardır. Seçiminizi yapmak için farklı arabalar var. Gerçekçi trafik sesleri ve kuralları oyunu daha da ilginç kılıyor. Bu oyunu yükleyin ve yoğun caddelerde, otoyollarda ve daha pek çok yerde sürüşün tüm farklı stratejilerini öğrenin.

1
0
0
0
0
1
Yazıyı emoji ile değerlendir..

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

Spam kodu:

Kapatmak için ESC tuşuna basın