Image by mohamed Hassan from Pixabay

En İyi Ücretsiz Fatura Kesme Programları

Serbest çalışan, küçük işletme sahibi veya girişimciyseniz, fatura oluşturma ve yönetmenin ne kadar zor oluğunu bilirsiniz. Bazı durumlarda fatura olmadan ödeme alamazsınız, bu yüzden, fatura kesme programına sahip olmak oldukça önemliler.

En İyi Ücretsiz Fatura Kesim Programı

Fatura kesme programı için para harcamak istemiyorsanız, bu makalede ücretsiz fatura kesim programlarına bakabilirsiniz. Bu faturalandırma araçları internet üzeriden online, Android ve iOS için kullanılabilirler.

Invoice Simple, müşterilerinize göndermek için kolay ve hızlı bir fatura kesim uygulamasıdır. Küçük ve orta ölçekli işletmeler, serbest çalışanlar ve faturalandırma için basit ancak profesyonel bir yazılıma ihtiyaç duyan diğer çalışanlar için mükemmel bir seçimdir. Faturalarınızı Android veya iOS uygulamaları üzerinden veya web üzerinden kolayca takip edebilirsiniz.

Invoice Simple, zaman kazanmanıza yardımcı olur. Şirketinizin logosu, fotoğrafları ve imzaları ile özelleştirmek için çeşitli şablonlar sunar ve faturalarınızı hızlı bir şekilde e-postayla veya kısa mesajla gönderir ve ödemelerinizi her zaman takip etmek için bildirimler alırsınız.

Ücretsiz bir kullanıcı olarak, 100'e kadar müşteri ve sınırsız faturanın yanı sıra zaman takibi, otomatik faturalandırma, markalı faturalar, 40'tan fazla ağ geçidi ile doğrudan ödeme entegrasyonu, mevduat ve kısmi ödemeleri kabul etme gibi gelişmiş özellikleri yönetebilirsiniz. Ancak, faturalarda "Created by Invoice Ninja" filigranı bulunur.

Ücretli planına yükseltme, maksimum müşterilerinizi sınırsız hale getirir, 10 profesyonel fatura şablonuna erişim, müşterilerin faturaları görüntüleyip ödeyebileceği özel bir Fatura Ninja URL'si, özel faturalar oluşturma yeteneği, otomatik hatırlatma e-postaları ve çok daha fazlasını sağlar.

Invoicely, diğer fatura kesme uygulamalarıyla aynı şekilde çalışır; ancak basit faturaların ötesinde karmaşık muhasebe gereksinimleriyle ilgilenen serbest çalışanlar ve küçük işletme sahipleri içindir.

Daha gelişmiş özelliklerinden biri, girişimciler için kullanışlı olan, her işletme için birden fazla ekip üyesi ve müşteriyle birden fazla işletmeyi yönetmektir. Ayrıca, Invoicely'nin bir faturanın ödenmiş durumunu otomatik olarak güncellemek için faturanıza doğrudan çevrimiçi ödeme alabilirsiniz.

Ücretsiz kullanıcılar, sınırsız müşteri ve fatura seçeneğine sahip olur, ancak dikkate değer gelişmiş özellikler yoktur ve oluşturulan faturalara Invoicely logosu basılır. Aylık ücretli seçenekle zaman takibi, vergiler, özelleştirilmiş markalama ve PayPal dışındaki çevrimiçi ödeme yöntemleri gibi özelliklere sahip olursunuz.

Akaunting, faturalandırma yapmanıza, giderleri takip etmenize ve tüm serbest veya küçük işletme muhasebesi ihtiyaçlarınızı doğrudan tarayıcıdan halletmenize olanak tanıyan tamamen ücretsiz bir web aracıdır. PC, Android ve iOS cihazlarda iyi çalışır.

Kayda değer özellikler arasında sınırsız müşteri ve faturalar, faturalandırılabilir giderler, satışlar için envanter takibi, dinamik raporlar, faturalar için doğrudan ödeme, müşteri başına indirimler, banka hesaplarına transferlerle tam muhasebe, yöneticiler ve müşteriler için çok dilli paneller bulunur.

Akaunting'i benzersiz kılan şey, açık kaynak kodlu olması ve yazılımı indirip kendi web sunucunuzda barındırabilmenizdir. Yine de bir web tarayıcısı kullanarak ona erişirsiniz, ancak tüm veriler sizinle kalır. Uzaktan fatura erişimi isteyen gizliliğe önem veren kişiler için Akaunting akıllıca bir seçimdir.

Wave Invoicing, özellikle küçük işletme sahipleri için bu listedeki en iyi bilinen fatura uygulamasıdır, ancak zaman zaman biraz yavaş olabileceği ve arayüzde gezinmek biraz zor olabileceği için daha alt sıralarda yer almaktadır.

Ancak Wave tamamen ücretsizdir ve üç bölümden oluşur: faturalama yazılımı (fatura oluşturmak ve göndermek için), muhasebe yazılımı (gelir ve giderleri izlemek için) ve makbuz taraması (harcama takibi için bir mobil cihazla makbuzları tarama).

Kayda değer faturalandırma özellikleri arasında vadesi geçmiş ödemeler için müşterilere otomatik hatırlatıcılar gönderme, profesyonel fatura şablonları, faturalarınız için özel marka oluşturma, mobil cihazlarda fatura gönderme ve yönetimi, müşterilerin bir faturayı ne zaman görüntülediğini görme, otomatik bulut yedeklemeleri ve daha fazlası bulunur.

Yalnızca Wave'in çevrimiçi ödeme işlemlerini veya bordro yönetimi hizmetlerini kullanmak istiyorsanız ödeme yapmanız gerekir. Bunlardan herhangi birini kullanmıyorsanız, Wave'in kullanımı tamamen ücretsizdir.

Zoho Invoice, hiçbir reklam veya gizli ücret içermeyen tamamen ücretsiz bir faturalandırma uygulamasıdır. Fatura kesimm uygulamasındaki tek sınırlama, yılda yalnızca 1.000 fatura oluşturabilmenizdir. Serbest çalışan veya küçük işletme olarak bu sınıra zaten ulaşmanız pek olası değildir, ancak bunu aşarsanız diğer seçenekler için Zoho'nun destek ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.

Zoho Invoice ile birden fazla müşteriye fatura kesebilir, birden fazla para birimini hesaplayabilir, ödeme hatırlatıcılarını otomatikleştirebilir, ödemeleri doğrudan tahsil edebilirsiniz. Bu da, bunu harika bir ücretsiz faturalandırma uygulaması yapar. Tüm bunları web sitesinden veya hareket halindeyken kullanışlı Android veya iOS uygulaması aracılığıyla yapabilirsiniz.

0
0
0
0
0
0
Yazıyı emoji ile değerlendir..

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

Spam kodu:

Kapatmak için ESC tuşuna basın