Sanal Gerçeklik Nedir?

Yüksek teknoloji alanlarında Türkiye’de birbirinden farklı pek çok firma, birbirini rakip görerek çok iyi çalışmalar sürdürmektedir. Bununla ilgili olarak yüksek teknolojiye dair bir takım çalışmalar sürdürerek değer katmak dışında müşterilerine her anlamda katkı sağlamayı başaran birçok firma gibi aralarında infoTRON ile tanışın isteriz.

Danışan müşterilerine her zaman en iyi şartlar altında hizmet veren, katma değer yaratmayı seven bir marka, profesyonel ekibiyle birlikte bugün 3D teknolojilerden tutun da yüksek teknolojilere kadar birbirinden farklı pek çok alanlarda geniş bir hizmet sunuyor. Donanım ve yazılım alanlarında anılabilir hizmetler çerçevesinde çok iyi bir düzende siz de dünya çapındaki güçlü bu projelerde yazılım desteğinden yararlanabilir, markanın çıkarttığı birçok ürünün de kullanıcısı olabilirsiniz. Bu ürünlerden biri de CATIA olacaktır.

Pek çok sektörde geniş bir kullanıma sahip ürün olan CATIA, bugün dönüşüme ayak uydurmak isteyen sektörlerde rekabetçi markaların ürün tasarımında, deneyim sağlamak istediği noktada kullanabilecekleri bir üründür. Ürün tasarım ve yenilikçi konularında başarılı bir çözüm olan bu hizmet ile pek çok ürünü geliştirmek adına başarılı adımlar atmanızda fayda sağlayacaktır.

3D teknoloji denilince akla gelen ürünlerden bir diğeri de sanal gerçeklik VR çalışmalar olmaktadır. 3D modeller ve ortamlar yaratarak bir ürünün, hizmetin ya da benzer bir aktivitenin gerçeğe dönüşmeden önce sanal ortamda nasıl göründüğünü bulacağınız, çözümleyeceğiniz bu ürünlerle beraber pek çok çalışmalar sağlamak mümkün olmaktadır. Simülasyon niteliğinde değerlendirebileceğiniz bu çözümlerle birlikte gerçek zamanlı şekilde pek çok çalışmalardan faydalanabiliyorsunuz.

3 boyutlu teknoloji çözümlerinde infoTRON ile birlikte pek çok çalışmada ortak çalışabilirsiniz. Bu konuda yüksek teknoloji ve 3D teknolojilerle ilgili pek çok çalışma yapan marka ile beraber istediğiniz pek çok konuda hizmet alabilirsiniz. Danışmanlık hizmetlerinin çok daha dışında simülasyon, çeşitli 3D tarayıcı hizmetleri, sanal gerçeklik veya artırılmış gerçeklik gibi pek çok sektöre uygun şekilde faydalanabilirsiniz.

3D yazıcılarla ilgili çalışmalarınız varsa bununla ilgili danışmanlık hizmetlerinde ya da benzer şekilde özel çalışmalarınıza uygun bir isteğiniz olduğunda, 3D çözümler için doğrudan firma ile iletişime geçebilir, bilgi ve destek alabilirsiniz.

0
0
0
0
0
0
Yazıyı emoji ile değerlendir..

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

Spam kodu:

Kapatmak için ESC tuşuna basın