Ogznet.com
Oyun

PC ve Mac’de PUBG Oynamak İster misiniz? PUBG Mobile için En İyi Emülatörler

30 Kasım 2022 ogz 778 0
Okunma süresi: 8 dk, 52 sn
PC ve Mac’de PUBG Oynamak İster misiniz? PUBG Mobile için En İyi Emülatörler

PUBG Mobile emülatör uygulamaları, PC veya Mac’te orijinal PUBG deneyimini yaşamanıza yardımcı olur. Mobildeki gibi PC veya Mac’te PUBG Mobile oynuyorsunuz. Sadece oynadığınız cihaz değişmiş olacak. Bu yüzden grafik ve görseller açısından orijinal versiyondaki kaliteyi alamayabilirsiniz.

Bu yazının içeriği: Kapat

  En iyi PUBG Mac ve PC emülatörlerinin size mümkün olan en iyi performansı sunmaya çalışır, ancak bazı durumlarda yine de daha yavaş performans gösterebilirler. En iyi PUBG deneyimini elde etmek için PC'nizde veya Mac'inizde en iyi donanım özelliklerine sahip olmanız gerekebilir.

  PC ve Mac için En İyi 10 PUBG Mobil Emülatör

  PUBG Mobile'ı PC ve Mac'de oynamak için en iyi emülatörlerden bazıları aşağıda listelenmiştir. Bunlara göz atın ve mobil oyun deneyimini bilgisayarda da yaşamak için birini seçin.

  Gameloop, PC'ler için resmi PUBG Mobile emülatörüdür. Gameloop, PUBG Mobile'ı geliştiren şirkettir. Tüm Android uygulamalarını çalıştırmak için tasarlanmış diğer emülatörlerin aksine, Gameloop sadece oyunları çalıştırır.

  Gameloop, sadece PUBG Mobile'ı PC'de çalıştırmak için yapılmıştır ancak yine de, aralarından seçim yapabileceğiniz birkaç oyun daha var. Android'de tam destek sağlamadığı için Google Play'den veya internetten farklı bir uygulama veya oyun yükleyemezsiniz. Seçimleriniz, Gameloop'un emülatörlerinde sunduğu oyunlarla sınırlıdır.

  PUBG Mobile başlangıçta bir fare ve klavye ile oynanacak şekilde tasarlanmamıştır. Bu nedenle, nişan alma, atış ve hareket dışındaki kontroller biraz zorlayıcı olabilir. Düğmelere basmak yerine, fare ile ekrandaki öğeleri seçmeniz gerekecektir. Fare ayrıca kamerayı döndürmek ve nişan almak için de kullanılabilir.

  NoxPlayer, oyun düşünülerek tasarlanmış bir Android emülatörüdür. Sonuçta, Android emülatörlerinin en popüler kullanım alanı da oyun oynamaktır. Bu nedenle, oyun oynarken kullanıcılara yardımcı olması gereken birçok özellik sunar.

  NoxPlayer PUBG emülatörü gamepad kontrolleri ve anahtar haritalama işlevselliği içerir. Bu, kullanıcıların farklı Android işlemleri için farklı anahtarlar atamasına olanak tanır. Ayrıca birden çok örneği de destekler. Temel olarak, ekranı farklı oyunlar arasında bölmenizi sağlar.

  Sağda bulunan araç çubuğu, oyunun ekran görüntüleri ve ekran kaydetme gibi özellikler içerir. NoxPlayer, Intel ve AMD ile uyumludur. Bu onu PC için tartışmasız en iyi PUBG Mobil emülatörü yapıyor.

  NoxPlayer yüksek FPS oyunlarını da göreceli olarak kolaylıkla oynatabilir. Diğer Android emülatörlerinden de daha kararlı ve daha hızlı olduğunu iddia ediyor. PUBG Mobile PC emülatörü, hesaplarınız için iki adımlı kimlik doğrulamasını da destekler.

  BlueStacks en popüler Android emülatörüdür. Uzun süredir var ve aynı zamanda en iyi performansı sunuyor. Daha önce bir Android emülatörü aradıysanız, büyük ihtimalle bu isimle karşılaşmışsınızdır.

  BlueStacks, bir Android tableti taklit etmek için tasarlanmıştır ve hem ücretsiz hem de ücretli sürümler sunar. Ücretsiz sürümü çok fazla reklam içerir. Emülatörü beğenirseniz, bunun için ödeme yapabilir ve reklamlardan kurtulabilirsiniz.

  BlueStacks, oldukça iyi bir PUBG Mobil PC emülatörüdür. Gamepad'leri bile destekler. Bu, PUBG Mobile'ı PC'de veya Mac'te oynarken Playstation veya Xbox benzeri bir deneyimin keyfini çıkarmanızı sağlar.

  BlueStacks için PUBG Mobile dışında çok daha fazla Android oyunu da yükleyebilirsiniz. Hatta APK dosyalarını Google Play dışından yüklemeye bile izin verir.

  4. MEmu

  MEmu, PC ve Mac'te PUBG Mobile oynamanıza izin veren nispeten yeni bir Android emülatörüdür. Android oyunlarının ve uygulamalarının eğlencesini tüm cihazlarınıza getiriyor. Diğer PUBG emülatörleriyle karşılaştırıldığında, MEmu en iyi performansı ve uyumluluğu sağladığını iddia ediyor.

  MEmu, çeşitli PUBG Mobile dokunmatik düğmelerinin klavyenizdeki farklı tuşlarla eşlenmesini destekler. Bu, PC ve Mac'te PUBG Mobile oynatmayı daha eğlenceli ve kolay hale getirir. Ayrıca, gerçek düğmelerin dokunmatik düğmelere kıyasla sağladığı avantajı da sunar.

  MEmu PUBG Mac ve PC emülatöründe Google Play önceden yüklenmiş olarak gelir.

  Nvidia GeForce NOW, herhangi bir cihazı anında bir oyun teçhizatına dönüştürmenizi sağlar. Bu, esasen bir emülatör olmasa bile, size en iyi PUBG Mac deneyimini sunar. GeForce NOW, çevrimiçi çok oyunculu oyunlar oynamanıza izin veren bulut tabanlı bir hizmettir.

  Aslında PUBG Mobile'ı GeForce NOW sunucusunda oynuyorsunuz ve Mac veya PC'niz ekran gibi davranıyor. Bu nedenle, işleme ve grafikler bulut tabanlı sunucu tarafından işlenecektir. Bu, PUBG Mobile PC emülatörü için üstünlük sağlar. Nvidia GeForce NOW'u kullanarak Mac için piyasaya sürülmeyen oyunları oynayabilirsiniz.

  En iyi PUBG Mac deneyimi için yüksek hızlı bir internet bağlantısının gerektiğini unutmayın. Oyunları resmi sitelerinden de almanız gerekebilir. Bu, PUBG Mobile dışında hangi oyunları oynamak istediğinize bağlı olacaktır.

  Nvidia GeForce NOW uygulamasını kurmak çok basittir. Web sitesini başlatmanız ve yükleyici dosyasını cihazınıza indirmeniz yeterlidir. Ardından kurulumu tamamlamak için adımları izleyin ve PC veya Mac'te PUBG Mobile'ın keyfini çıkarın. Ayarları Ultra Streaming Mode olarak değiştirdiğinizden emin olun. Bu, güç tüketimini en aza indirecek ve size daha iyi bir oyun deneyimi sunacaktır.

   

  Remix OS Player, oyun için optimize edilmiş PUBG emülatör uygulamalarından biridir. Klavye düğmelerini kolayca eşlemek için PUBG Mobile emülatörünü kullanabilirsiniz. Bu, oyunun her yönünü beğeninize göre kontrol etmenizi sağlar.

  Geliştiriciler, emülatör yazılımını geliştirmek ve daha fazla oyun odaklı hale getirmek için çeşitli çalışmalar yapmaktadır. Ancak, PUBG Mobile PC emülatörünün dezavantajı, AMD yonga setini desteklememesidir. PUBG Mobile emülatörünü kullanmak için BIOS'ta Sanallaştırma Teknolojisini etkinleştirmeniz gerekir.

  Remix OS Player'ın temiz bir arayüzü var. PUBG emülatöründe birçok özelleştirme seçeneği var. Bu, oyun tercihlerine istediğiniz gibi ince ayar yapmanıza olanak tanır.

  Remix OS Player PUBG Mobile emülatörü ayrıca akıllı bir Oyun Araç Seti ile birlikte gelir. Bu, PC veya Mac'te en sevdiğiniz oyunların sorunsuz bir şekilde yüklenmesini ve keyfini çıkarmanızı sağlar. Android emülatörünü kullanarak aynı anda birden fazla oyun bile oynayabilirsiniz.

  7. Andy

  Andy benzersiz bir PUBG Mac ve PC emülatörüdür. Android cep telefonunuzu bilgisayarınıza sanal bir ortamda entegre etmenizi sağlar. Bu, PC ve Mac'te PUBG Mobile oynamak için idealdir.

  Android emülatörü, bağladığınız tüm cihazlarınız arasında senkronize edilir. Bu nedenle, oyun ilerlemesinin aktarılması konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Ayrıca, Andy PUBG emülatörü, uygulamaları emülatöre kolayca aktarmanıza izin verir. İstediğiniz oyunları herhangi bir masaüstü tarayıcısından doğrudan emülatöre indirmek için bir seçenek de vardır.

  PC veya Mac'te PUBG Mobile oynarken telefonunuzu joystick olarak ta kullanabilirsiniz. Akıllı telefonunuzu joystick olarak kullanmak size daha iyi bir PUBG Mac ve PC deneyimi sunar. Dahası, Andy Android emülatörünü kullanarak büyük ekranda push bildirimleri de alabilirsiniz.

  Bir PUBG emülatörü olmanın yanı sıra Andy, WhatsApp ve Snapchat gibi diğer favori uygulamalarınızı kullanmak için bir araç olarak da hizmet veriyor. Ayrıca, iletişim için çok yönlü bir uygulama yapan kamera ve mikrofon entegrasyonunu da destekler. Andy emülatörünü kullanarak PC veya Mac'inizdeki dosya sistemine de erişebilirsiniz.

  LDPlayer, PC'de PUBG Mobile oynamak için tasarlanmış basit bir Android emülatörüdür. LDPlayer ile en yeni oyunları oynamanıza izin veren Android 5.1 ve Android 7.1 sürümlerinde çalışır. PUBG Mobile PC emülatörünün arayüzü basit ve kullanımı kolaydır. Ayrıca, birçok mobil oyunla mükemmel uyumluluk sunar.

  LDPlayer'ı kullanarak aynı anda birden fazla oyun oynama seçeneği vardır. Bu da sistem kaynaklarınızı fazla tüketmeyecektir. Böylece, PUBG Mobile'ı PC'de oynamak için çalışan diğer işlemleri işlemleri kapatmanız gerekmeyecektir.

  LDPlayer orta özellikli cihazlarla uyumludur. Yine de, ağır Android oyunlarını herhangi bir aksaklık olmadan kolayca çalıştırabilir. Bir PUBG emülatörü olarak, LDPlayer ile en yüksek hızı ve yüksek performansı bekleyebilirsiniz. Genellikle bunu sunar.

  LDPlayer tarafından sunulan basit kontroller onu kategorinin en iyilerinden biri yapıyor. Ancak, önceden yüklenmiş Google Play Hizmetleri ile birlikte gelmez. Bu nedenle, Android emülatörünü kullanarak tüm mobil oyunların keyfini çıkarmak için bunu manuel olarak yüklemeniz gerekir.

  Apowersoft Android Recorder aslında bir emülatör değildir. Bunun yerine, Android ekranınızı PC'nize veya Mac'inize yaysıtmanızı veya yayınlamanızı sağlar. Bu, mobil cihazınızdaki videoları büyük bir ekranda izlemek için yazılımı kullanabileceğiniz anlamına gelir.

  Uygulama, ekran görüntüleri almanıza veya oyunu kaydetmenize izin verir. Bu, oyun becerilerinizi arkadaşlarınıza göstermenizi sağlayacak harika bir özelliktir.

  Apowersoft Android Recorder, PUGB için sorunsuz bir oyun deneyimi sunduğunu iddia ediyor. PUBG Mac ve PC emülatörünün arayüzü de basit ve kullanımı kolaydır.

  Yazılımın en büyük dezavantajı, kullanmak için Chromecast akış özelliklerine sahip bir uygulamaya ihtiyacınız olmasıdır. Ayrıca mobil cihazınızın ve PC'nizin aynı Wi-Fi ağında olduğundan emin olmanız gerekir. Apowersoft Android Recorder ekran yansıtma için etkili bir araçtır. Ancak, bir PUGB Mobil emülatöründe aradığınız şeyi bulamayabilirsiniz.

  10. Archon

  ARChon, PUBG Mobil PC emülatörü gibi çalışan bir Google Chrome uzantısıdır. Uzantıyı PC veya Mac'te Chrome tarayıcınıza kolayca yükleyebilirsiniz. Bu, tarayıcının Android uygulamalarını ve oyunlarını zahmetsizce çalıştırmasına izin verecektir.

  ARChon'da çalışan mobil uygulamalar ve oyunlar için destek, bir uzantı olduğu için sınırlı olabilir. Bununla birlikte, size sürükleyici bir PUBG Mac ve PC deneyimi sunuyor. En iyi yanı, mobil oyun için cihazınıza başka bir uygulama yüklemeniz gerekmez.

  En sevdiğiniz oyunların keyfini çıkarmak için APK dosyalarını ARChon'a yüklemeniz gerekecek. Bazen, APK dosyalarını değiştirmek için özel bir araca da ihtiyacınız olabilir. Bunun nedeni, tüm dosya türlerinin bir Chrome uzantısıyla uyumlu olmamasıdır. Bu, diğer PUBG emülatör uygulamalarına göre kullanımını biraz zorlaştırır.

  ARChon'un iyi yanı herhangi bir işletim sisteminde kullanılabilmesidir. Yalnızca Google Chrome'un herhangi bir sürümüyle uyumlu olması gerekir. Basitçe söylemek gerekirse, PC veya Mac'te PUBG Mobile oynamanın kolay bir yoludur.


  Editör

  ogz

  Ogz

  Her türlü görüş, öneri ve bildirimleriniz ile reklam yada tanıtım amaçlı makaleleriniz için Reklam sayfası aracılığıyla bilgi alabilir ve mesaj gönderebilirsiniz.


  Yorumlar

  Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

  Yorum yaz