En İyi 10 Afiş Hazırlama Uygulaması

Bir grafik tasarımcı olarak, tasarımda yaratıcılığınızı ortaya çıkarmak için kullanabileceğiniz, Android ve iOS için en iyi poster hazırlama uygulamaları burada.

Artık herhangi bir kampanya için afiş hazırlamak veya açmayı düşündüğümüz web siteniz için kapak tasarımı yapmak için bilgisayarlardaki ağır programları kullanmanıza gerek yok. Artık akıllı telefonunuzla herhangi bir grafik tasarım içeriği oluşturulabilir.

Bu makalede, kişisel ve profesyonel kullanımınız için çarpıcı görünümlü poster hazırlamak veya afiş hazırlamak için kullanabileceğiniz Android ve iOS için en iyi poster hazırlama uygulamalarından bazılarını listeliyoruz.

1. Canva

Canva oldukça iyi ve grafik tasarım için en popüler araçlardan biri. Farklı temalar ve animasyonlar ile çok profesyonel görünümlü bir stile sahip sunumlar oluşturmak için sayısız tasarım şablonuna erişilebilir bir yol sağlar. Ayrıca birçok yaratıcılığa da yer vardır ve sosyal ağlarda paylaşmak için videolar da oluşturabilirsiniz.

Desygner, markanızı tanıtmak için en iyi sunumları oluşturmak için bir milyondan fazla şablona sahip bir grafik tasarım uygulamasıdır. Tasarımlara, daha sonra son slayta yansıtılacak metinler veya logolar ekleyebilirsiniz.

Sürükle ve bırak düzenleyicisi, logoları işletmenize uyacak şekilde düzenlemeyi kolaylaştırır veya büyük şekil, grafik, yazı tipi ve renk kitaplığıyla kendi logonuzu oluşturabilirsiniz.

3. Poster Maker by Photo Cool Apps

Poster Maker, kullanabileceğiniz bir arka plan menüsü ve uygun bir yazı tipi seçimi ile birlikte gelir, ancak bu uygulamanın en ilginç özelliği çıkartma seçimidir. Hayvanlardan basit geometrik şekillere kadar çok çeşitli kategorilere sahiptir. Her kategorinin kendi stili vardır, bu da kişiselleştirme seçenekleriyle dolu demektir.

 

Poster Maker uygulamasını kullanmak çok kolaydır. Sadece ihtiyacınıza göre istediğiniz oranda arka planı seçin ve metninizi beğendiğiniz poster tasarım yazı tipleriyle ekleyin, harika çıkartmalar ekleyin ve galeriden resimlerinizi ekleyin ve her seferinde mükemmel bir poster oluşturun.

Adobe tarafından oluşturulan Creative Cloud Express ile listesinden güzel paletlerden birini seçerek birçok türde ve şekilde posterler hazırlamanızı sağlar. Size sağladığı bir diğer kolaylık ise çalışmalarınızı PC sürümleriyle senkronize edebilmenizdir.

Herkes profesyonelce tasarlanmış şablonlarla saniyeler içinde başlayabilir, bu kolay anlaşılır grafik tasarım uygulamasını kullanarak sadece birkaç dokunuşla kendi ayarlarınızı yaparak kendi şablonunuzu oluşturabilirsiniz.

Gerekli görüntüleri seçin, bu görüntülere metin ekleyin ve anında güzel, göz alıcı grafik tasarımlar oluşturmak için Tasarım Filtreleri uygulayın. Tek bir dokunuşla tamamen yeni düzenleri, farklı benzersiz renk paletlerini, farklı tipografi stillerini veya filtreleri keşfedin. Sosyal medya gönderilerinize güç katın ve Instagram Hikayelerinizi daha popüler hale getirin.

5. Poster Maker by Cute Wallpapers Studio

Cute Wallpapers Studio'dan Poster Maker, sıfırdan kişiselleştirilmiş posterler oluşturmanıza olanak tanır. Efektler, metinler, görüntü arka planları, çıkartmalar veya renk ekleme gibi tasarımlara kişisel bir dokunuş katan öğeler eklemek için farklı seçenekler sunar. Bu uygulama, posterlerimiz için referans olarak alabileceğimiz şablonlara sahiptir.

6. Poster Maker by Stylish App World

Stylish App World'den Poster Maker, özellikle posterler, afişler, el ilanları ve kartlar tasarlamak içindir. Tek bir tıklamayla, iyi boyutlandırılmış bir resim seçebilir ve poster için mükemmel şekilde ayarlanmış bir şablon elde edebilirsiniz, böylece bir resmi yeniden boyutlandırma konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. Poster Maker uygulaması ile en popüler fotoğraf çerçevelerini kolayca oluşturup seçebilir ve bunlara kendi fotoğrafınızı ekleyebilirsiniz.

7. Poster Maker By Z Mobile Apps

Poster Maker by Z Mobile Apps, boş bir arka planı saniyeler içinde çekici bir postere dönüştürebilen en etkili araçlara sahiptir. Size 120'den fazla arka plan seçeneği ve farklı oranlarda özelleştirilmiş boyut sağlayan, Android için hepsi bir arada bir poster yapımcısı uygulamasıdır.

Bu uygulamada bulunan harika arka planlar, dokular, efektler, yazı tipleri, çıkartmalar ile hareket halindeyken promosyon posterleri, afişler, anlaşma duyuruları oluşturun, fotoğrafları kapatın.

8. PostLab

PostLab, normal fotoğraflarla ve sayısız şablon aracılığıyla Android telefonda çok profesyonel posterler oluşturmanızı sağlar. Bu uygulama aynı zamanda hazır şablonlarla güzel kolajlar oluşturmanıza da yardımcı olabilir. Post Lab, birkaç fotoğrafı çok çeşitli çerçeveler, şekiller, özelleştirilebilir arka planlar, şablonlar ve çıkartmalarla mükemmel görünümlü fotoğraf kolajlarında birleştirmeye olanak tanır.

9. Poster Maker by Splendid App Maker

Splendid App Maker'dan Poster Maker, bize sıfırdan veya uygulama tarafından sunulan bazı şablonlarla posterler oluşturma fırsatı veriyor. Bu uygulama, çeşitli etkinlik temaları veya yılın mevsimleri gibi her etkinlikle ilgili içeriğe sahiptir. Bu Android poster oluşturucu 10000'den fazla arka plan resmine, çıkartmaya, simgeye ve dokuya sahiptir. Sadece istediğiniz herhangi bir etkinliği arayın. Örneğin "Doğum günü" etkinliği için birçok doğum günü arka plan resmi, çıkartma, davetiye kartı şablonu elde edersiniz.

10. Posters

Ücretsiz bir poster yapımcısı ve Instagram Story yaratıcısı arıyorsanız, buldunuz! Posters ile kendi harika posterinizi oluşturabilirsiniz. Sosyal medya için düzinelerce grafik şablonu var. Editöründe sosyal ağlarda, iş veya reklam kampanyaları için afişler ve posterler oluşturmak için araçlar bulunur.

0
0
0
0
0
0
Yazıyı emoji ile değerlendir..

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

Spam kodu:

Kapatmak için ESC tuşuna basın