Ogznet.com
Seyahat ve Gezi Rehberi

Özel Yat Kiralama

03 Eylül 2022 ogz 31 0
Okunma süresi: 3 dk, 8 sn
Özel Yat Kiralama
Bu yazının içeriği: Kapat

  Yıl boyu yoğun tempoda çalışan birçok insan yaz mevsimi geldiğinde bir nebze olsun yılın yorgunluğunu atmak, farklı noktalar görmek ve özellikle deniz havası almak için tatile çıkıyor. Tatil seçenekleri birçok kimse için farklılaşabilirken bazı kimseler yat tatili yapmanın planlarını yapıyor. Dört tarafı denizlerle çevrili olan güzel ülkemizin eşsiz koyları ve denizleri başta olmak üzere farklı destinasyon ve rotalar çerçevesinde de haftalık ve günlük özel yat kiralama yaparak tatilin tadını çıkarabiliyorlar.

  Birçok farklı destinasyon tercihiyle kiralanan yatlarda ailece, arkadaş çevresiyle veya daha kalabalık gruplarla denizin ve mavinin tadını rahat bir şekilde çıkarabilirsiniz. Oldukça heyecanlı ve hareketli geçen mavi yolculuk turlar özellikle Bozburun, Marmaris, Göcek, Bodrum ve Fethiye başta olmak üzere tüm Ege kıyıları ve Akdeniz kıyıları ile unutulmaz tatil fırsatları sunuyor.

  Yat Gezileri

  Mavi turlar veya yat gezileri için kiralanan guletler farklı kategorilerde oldukça büyük imkanlar sunabiliyorlar. Özellikle uzun süreli yat gezilerinde kaptan, güverte elemanı ve rehber başta olmak üzere çeşitli yat personeli sizlere eşlik ediyor. Onların yönlendirmeleri ve hizmetleri sayesinde son derece rahat bir şekilde tatilinizi geçirmiş oluyorsunuz. Bu bağlamda aile ve gruplar için özel gulet kiralama hizmetinden rahatlıkla faydalanabilirsiniz.

  Bazı yat grupları en az üç günlük süreyle kiralanabiliyor. En az 3 günlük yat kiralama ile Bozburun, Selimiye ve Söğüt’ten yat kiralama seçenekleri ile açık denizlere çıkabilirsiniz. Türkiye’nin en popüler destinasyonlarından başlayarak Yunan adaları ve okyanuslara açılacak seçenekleri değerlendirmek mümkün oluyor.

  Yat Tatili Seçenekleri - Yat Gezileri
  Image by cookie_studio on Freepik

  Yat Tatili Seçenekleri

  Kiralamış olduğunuz özel yat ve guletlerde mavi tatilinizi daha hareketli ve cazip hale getirecek birçok ekipman yer alıyor. Jet ski, kano, balık tutma ekipmanları ile yüzme ekipmanları da yer alıyor. Bu sayede mavi tur tatiliniz hem eğlenceli bir o kadar da heyecanlı bir hal almış olacak. Diğer taraftan farklı alternatifleri değerlendirerek seçebileceğiniz yat tatili seçenekleri arasından bütçenize ve kafanıza en uygun olanı rahat bir şekilde seçebileceksiniz.

  Yine firmanın sunduğu hizmet karşılığında her bütçeye hitabeden ve son derece ekonomik yat kiralama fırsatları arasından uygun olanı seçmek mümkün oluyor. Gulet ve yatlar arasından daha ekonomik, lüks, VIP ve daha farklı özelliklere sahip olan yatları tercih etmek mümkün oluyor. Bu bağlamda lüks yat kiralama ve fiyatları noktasında da firmadan bilgi alabilirsiniz.

  Özel Yat Kiralama Fiyatları

  Özel yatlar büyüklükleri, boyutları ve lüks yapıları ile birbirinden farklılık gösterebiliyor. Birçok kimse tarafından tercih edilen bu hizmet için her bütçeye uygun gulet ve yatlar firma tarafından kiralanabiliyor. Bu bağlamda özel yat kiralama fiyatları konfor ve kiralanan gün sayısına göre farklılık gösterebiliyor. Ayrıca kiralama hizmeti almak için özellikle Bozburun, Bodrum, Marmaris ve Göcek gibi limanlarda araştırma yapmak faydalı olacaktır. Bu limanlarda hemen her bütçeye uygun guletlerden temin etmek son derece kolay olabiliyor.

  Bununla birlikte firma çeşitli yat sahipleriyle de anlaşma yaparak yatların müsaitliğine göre bunlarla ilgili de kiralama hizmeti sunabiliyor. Bu bağlamda sahibinden yat kiralama hizmeti ile ön plana çıkan firma birçok kimseyi aynı amaç etrafında rahatlıkla toplayabiliyor. Bu sayede yat tatili yapan birçok kimse kendisini mavi denizin büyülü sularına atarak yaz mevsimin tadını çıkarıyor. Bu bağlamda firma ile ilgili bütün bilgilere, yat kiralama ve gulet ile ilgili daha ayrıntılı bilgilere ve fiyatlandırma noktasında ayrıntılı bilgiye http://www.maviturburada.com/ internet adresinden rahatlıkla ulaşabilir ve hayalinizdeki tatili yaşayabilirsiniz.


  Editör

  ogz

  Ogz

  Her türlü görüş, öneri ve bildirimleriniz ile reklam yada tanıtım amaçlı makaleleriniz için Reklam sayfası aracılığıyla bilgi alabilir ve mesaj gönderebilirsiniz.
  Yorumlar

  Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

  Yorum yaz