Ogznet.com
En İyi Ücretsiz ve Online Ev Tasarım Araçları Paylaş:

En İyi Ücretsiz ve Online Ev Tasarım Araçları

Bunlar, öncelikle evinizin dış mekanını tasarlamak için kullanabileceğiniz ev planlama araçlarıdır. Evinizin dışını planlamak için yeterli araçlara sahip olursunuz. Sadece bu değil, bir odanın veya evin iç mekanını da tasarlayabilirsiniz. Evin dışını planlamak için, veranda, bahçe, araba yolu, havuz, garaj, ağaçlar, bitkiler ve çeşitli açık hava etkinlikleri öğeleri dahil olmak üzere birçok dış ünite ekleyebilirsiniz. Ayrıca bahçeyi, verandayı ve daha fazlasını farklı dış mekan ürünleriyle dekore edebilirsiniz. Bunlar, ihtiyacınıza göre dış eşyaları yerleştirmenize ve düzenlemenize izin verir.

Bu yazının içeriği: Kapat

Eviniz dış mekan tasarımına başlamak için öncelikle bir temel planınızın olması gerekir. Sıfırdan bir kat planı oluşturabilir veya hatta bir kat planı eklemek için bir görüntüyü içe aktarabilirsiniz. Bu araçlar ayrıca bir ev örneği seçmek ve dış cephesini gereksinimlerinize göre özelleştirmek için önceden tasarlanmış şablonlar sağlar. Tüm bunlar, ev planınızı gerçek dünyada görselleştirmek için size 3B görünüm modu sağlar. Bunun yanı sıra, dış ev planını oluşturabilir ve ardından bir görüntüye aktarabilirsiniz. Bunlardan biri, ev planınızın 360 derecelik bir görüntüsünü dışa aktarmanıza bile izin verir. Sonuç olarak, bunlar evinizin dışını planlamanıza da olanak tanıyan harika çevrimiçi 2D ve 3D ev tasarım araçlarıdır.

Planlayıcı 5D

Planner 5D, ev dış tasarımını planlamak ve ev planınıza eklemek için çeşitli tipte dış üniteler sağladığı için en iyi online araçlardan biridir. Ayrıca dış bahçeye, verandaya, havuza vb. farklı dekoratif öğeler yerleştirebilirsiniz. Dış ve iç tasarım ile tüm ev planını kullanarak kolayca tasarlayabilirsiniz.

Planner 5D, bir evin iç ve dışını planlamanıza izin veren ücretsiz bir ev tasarım aracıdır. Bunu kullanarak evinizi 2D ve 3D olarak planlayabilirsiniz. Evin dışını tasarlamak için birçok dış öğe sağlar. Evinizin temel kat planını sağlamak için sıfırdan başlayabilir veya bir görüntüyü içe aktarabilirsiniz. Bundan sonra, tam bir ev planı oluşturmak için iç ve dış şeyleri düzenleyebilirsiniz.

Planner 5D'de evin dış tasarımı nasıl yapılır:

 • İlk önce bir kat planı tasarlayın veya evinizin mevcut kat planının bir görüntüsünü içe aktarın. Değişiklik yapmak için bir demo ev projesi şablonu da kullanabilirsiniz.
 • Şimdi, sol tarafta bulunan araç çubuğundan Dış bölüme gidin ve şimdi Veranda ve Çimenlik, Veranda Mobilyaları, Ağaçlar ve Bitkiler, Garaj, Havuz, Aydınlatma ve Açık Hava Etkinlikleri ekleyebilirsiniz.
 • Ardından, öğeyi istediğiniz yere yerleştirebilir ve ardından genişlik, derinlik, yükseklik vb. özelliklerini ayarlayabilirsiniz.
 • Benzer şekilde farklı dış objeler düzenleyebilir ve hayalinizdeki ev planını yapabilirsiniz.
 • Bittiğinde, ev dış tasarımının görüntüsünü işleyin ve kaydedin.

Ek özellikler:

 • İç Mekan: Evinizin iç tasarımını planlamak için mobilya, dolap, dekorasyon, elektronik vb. dahil birçok iç unsur elde edersiniz.
 • Projeyi Paylaş: Ayrıca, dış planınızı URL'sini başkalarıyla paylaşmanıza olanak tanır.

Evinizin hem içini hem de dışını tasarlamanıza izin veren harika bir 3D ev planıdır.

HomebyMe, başka bir online ev dış tasarım aracıdır. Temelde evinizin dışını ve içini tasarlamak için kullanabileceğiniz bir 2D ve 3D ev planı aracıdır. Size bunu yapmak için gerekli tüm özellikleri sağlar. Bir kat planı yapabilir veya mevcut kat planınızın bir görüntüsünü ekleyebilir ve ardından evin dışını inşa etmeye başlayabilirsiniz. Bu aracın iyi yanı, size gerçek dünya markalarından ürünler sağlamasıdır. Böylece tüm favori markalarınız ile gerçekçi bir dış mekan planı yapabilirsiniz.

HomebyMe, başka bir online ev dış tasarım aracıdır.

HomebyMe'de evin dış tasarımı nasıl yapılır:

 • Öncelikle duvarlar, odalar, oda ayırıcılar vb. ile bir kat planı yapın.
 • Ardından, Kat Planı menüsüne gidin ve açılır menüsünden Dış seçeneğini seçin.
 • Dış mekan seçeneğinden bir Veranda, Bahçe ve / veya Araba Yolu ekleyebilirsiniz. Sadece yüzey alanını girin ve Oluştur düğmesine tıklayın.
 • Daha sonra Ürünler menüsünden evinizin dışına dış nesneler ekleyebilirsiniz. En sevdiğiniz markalardan herhangi birinden belirli bir ürünü arayın ve ev planınıza yerleştirin.
 • Dış cephe tasarımı yapıldıktan sonra ev dış planını gerçekçi bir görüntü veya 360 derecelik görüntü olarak dışa aktarabilirsiniz.

Ek özellikler:

 • Yapısal Üniteler ve İç Elemanlar: Kapı, pencere, merdiven, kanepe, yatak, koltuk, mutfak dolapları, boya, duvar kağıdı, saksı gibi farklı kategorilerde size çeşitli ürünler sunar.

Sınırlamalar:

 • Ücretsiz planında toplam 3 ücretsiz proje sayısı, HD çıktı görüntüsü olmaması gibi bazı özellikleri kısıtlar. Tüm özelliklerini herhangi bir sınırlama olmaksızın kullanmak istiyorsanız, premium planını satın alın.

Gerçek markaların ürünlerini kullanarak evinizin dışını ve iç mekanını planlamak için kullanabileceğiniz güzel bir online ev tasarım aracıdır.

Yorumlar

 • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz