Image by Pedro Woodstock from Pixabay

En iyi keskin nişancı oyunları mobil 2023

Burada en iyi keskin nişancı oyunlarını listeliyoruz. Nişancılık yeteneklerinizi gösterme şansınız olacak ve ülkenizi korumak için uzun menzilli tüfek kullanacaksınız.

İşte en iyi sniper oyunları.

1. Sniper 3D Assassin®: Ücretsiz Silah Oyunları Savaş

 

Dürbünlü tüfeğini al, nişanla ve düşmanlarını vurmaya başla. Savaş oyunlarını seviyorsan, gelmiş geçmiş en eğlenceli ve bağımlılık yapan atış oyunlarından biri olan Sniper 3D Assassin®'e bayılacaksın!

Özellikler:

 • Son derece gerçekçi 3B grafikler ve süper animasyonlar
 • Yüzlerce heyecan verici görev
 • Kolay ve sezgisel kontroller

2. Cover Fire: Ücretsiz Silah Oyunları Savaş

 

Cephe stratejinizi savaş alanında oluşturun ve düşmanınızı öldürün. Çevrimiçi turnuva oyun modunda sınırsız operasyon eylemleri yapın. Silahlarınızı karşı cephaneden alın ve benzersiz atıcı becerileri ile askerlerinizi üst seviyeye getirin.

Direnişe katılın ve bu devrimi gerçek bir savaş kahramanı gibi yönetin. Silahını al, düşman ordusunu tüfek, bomba veya daha gelişmiş silahlarla vur.

3. Sniper Strike – FPS 3D Shooting Game

 

Sniper Strike, üç oyun modunda ve yüzlerce görevde savaştığın dinamik bir keskin nişancı deneyimidir. Eşi benzeri görülmemiş birinci sınıf bir mobil keskin nişancı oyunun tadını çıkar.

Sürükleyici ortamlarda keşif yap, seri sikahlı çatışmalara gir ve teçhizatını geliştirip süper askeri inşa et. Wolf, Jackson ve Saldırı Kuvveti'nin geri kalanıyla birlik ol ve Elit Düzen'i alt et. Çevrimiçi savaşlarda arkadaşlarınla yüzleş ve liderlik tablosunda zirveye tırman.

4. Sniper Shooter: FPS Shooter

Nişan al ve ateş et! Kötü adamları öldür ve usta bir tetikçi olmak için görevleri tamamla. Nişan almak ve vurmak ve öldürmek için dokunun.

Özellikler:

 • Kolay kontroller
 • 3D grafikler
 • Birden çok hedef ve senaryo
 • 13 bölüm, keyfini çıkarmanız için birçok seviye

5. Elite City Sniper Shooter 3d - Free Shooting Game

Bir komando olarak eğitilmiş keskin nişancı askeri olarak, şehirdeki güçlü düşman kuvvetlerini yok etme görevi aldınız. Tüm görevler gizlidir, bu yüzden düşman alarmı konusunda çok dikkatli olmalısınız.

Özellikler:

 • Gerçek keskin nişancı 3d simülasyon kontrolleri
 • Çok sayıda modern keskin nişancı silahı
 • Cep telefonları için çok profesyonelce tasarlanmış grafikler
 • 3 farklı bölgede 45 farklı seviye

6. Hitman Sniper

Hitman: Sniper ile mobil cihazlarda en iyi keskin nişancı deneyimini keşfedin. Stratejik becerilerinizi geliştirin ve mükemmel suikastı düzenleyin ve kesintisiz harekete hazır olun. 150'den fazla görev ile sırları ve alt bölümleri ortaya çıkarırken mükemmel suikast için stratejinizi geliştirin.

Hedefleri ortadan kaldırın, silahları toplayın ve en güçlü tüfeklerin kilidini açmak için planları tamamlayın. Puanınızı artırın ve dünyanın en iyi sessiz suikastçısı olmak için seviyenizi yükseltin.

7. Kill Shot Bravo: Sniper Game

Ölümcül suikastçı keskin nişancı silahları, saldırı tüfekleri, makineli tüfekler ve düşman topraklarının derinliklerinde gizli savaş görevlerini tamamlamak için en son askeri teçhizatla kendinizi silahlandırın!

Özel Kuvvetler askeri olarak eğitilmiş, huzurlu bir dünyaya engel olan düşman güçleri ve terör örgütlerini ortadan kaldırarak, dünya genelinde gizli görevler alacaksınız.

3D keskin nişancı öldürme oyunlarını seviyorsanız bu oyunu da seveceksiniz.

8. Gentle Sniper

Bu oyunun temel amacı en iyi keskin nişancı olduğunuzu kendinizieinandırmaktır. Burada her şeyi vurabileceğinizi düşünmeniz gerekiyor.

Bu oyun size basit dokunmatik kontroller sağlayacaktır. Diğer savaş oyunlarına göre en basit oyun.

9. Sniper Honor: Free 3D Gun Shooting Game

 

Sniper Honor, muhteşem oyun deneyimine sahip, gerçekçi bir 3D silah oyunudur. Şehirdeki çetelere veya suçlulara karşı savaş. Adalet seni çağırıyor, modern şehri ve sakinlerini korumak senin görevin!

Özellikler:

 • Nefes kesen ağır çekim çekimiyle en iyi grafikler ve 3D tasarım!
 • Çevrimdışı mod ile internet olmadan da oynanabilir, istediğiniz yerde oyna!

10. Keskin Nişancı Oyunları FPS 3D

 

Hikayesiyle ve kesintisiz bir aksiyonla dolu yeni bir keskin nişancı oyununu. Savaş oyunları becerilerinizi göstemeye ve meydan okumaya hazır olun. Seni bekleyen birçok zorlu keskin nişancı görevi var.

Hedeflenen düşman askerleri ve casuslarına karşı savaşmak ve ateş etmek için bu fps oyununda fütüristik bir cephanelik ve silahlar elde edersiniz. Aksiyon dolu fps görevleri ile sizi yepyeni bir fps eğlence seviyesine götürür.

11. Sniper Fury: Nişancı Oyunu

 

Artık saldırıya geçme zamanı geldi! Kötülüğü saklandığı her yerde hedef alacak en iyi keskin nişancıyı arıyoruz. Pişmanlığa yer yok, görevini yap ve öldürmek için ateş et...

Özellikler:

 • Askeri düzey 3B keskin nişancı grafikleri.
 • Sıradan silah oyunlarından farklı olarak 3B nişancı becerilerinle askerleri, araçları ve başka unsurları hedef al!
 • Diğer nişancı oyunlarını geride bırakan hava efektleri.
 • Savaşını mükemmelleştirecek kişiselleştirmeler.

12. Zombi Keskin Nişancı Oyunu 3d

Sizi sınırsız aksiyon dolu görevlere sahip olacağınız aksiyon dünyasına davet ediyoruz.

Özellikler:

 • Hd grafikler ve ağır çekim görüntüleri
 • Çok sayıda heyecan verici keskin nişancı görevi
 • Uzak menzilli tüfekler ve keskin nişancı oyunları atmosferi
 • Kolay ve pürüzsüz keskin nişancı kontrolleri

13. Army Sniper Gun Games Offline

Askeri görevinizde teröristlere karşı savaşmak keskin nişancı yeteneğinizi gösterin. Ateş etmek, bu keskin nişancı oyununu şehir ortamında daha da heyecanlı hale getirecek. Bu FPS atış oyununda en iyi keskin nişancı olma için kendi özelliklerini oluştur ve atış oyununun tadını çıkar.

14. Police Sniper Gun Shooting 3D

Bu keskin nişancı oyunu ile en iyi FPS oyuncusu olmaya hazırlanın. Öfkenizi gösterin ve suçluları avlayın. Bu en iyi FPS nişancı oyununda uzman bir şehir keskin nişancısı ol. Şehrin hayatta kalmasının son umudu olarak düşmana karşı savaş.

Görevler, stratejinizi rakiplere karşı planlamanıza izin veriyor.

Özellikler:

 • Gizli görevler
 • Heyecan verici aksiyon dolu oyun
 • Yüksek kaliteli grafikler ve en iyi ses efektleri
 • İnternet olmadan ücretsiz Sniper Oyunu
1
0
0
0
0
1
Yazıyı emoji ile değerlendir..

Yorumlar

  Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

Spam kodu:

Kapatmak için ESC tuşuna basın