iPhone ses yükseltme için en iyi 7 uygulama

Akıllı telefonlar artık müzik çalarların yerini aldı ve şimdi müzik dinlemek için büyük bir kaynak haline geldi. Apple, her zaman müzik endüstrisinde önemli bir rol oynamıştır. iPhone’da ses düzeyini artırmak için en iyi 5 uygulamayı listeledik.

iPhone, çok sayıda sadık kullanıcıya sahip olan, en popüler cihazdır. Ancak birçok kullanıcı, ses yüksekliğinden pek memnun değil. Bu durumda, iPhone ses yükseltme için aşağıdaki uygulamaları kullanabilirsiniz.

iOS cihazınızda sesi yükseltmek istiyorsanız doğru yere geldiniz. Bu uygulamalar, dinlediğiniz her şey için sesi olabildiğince yükseltmek için en iyi uygulamalardır.

Equalizer+, hem bir müzik çalar ve hem de bir ekolayzır uygulamasıdır. Uygulamadan kendi müzik kitaplığınıza erişin. Ayarlarınız için beğendiğiniz frekansları ayarlayın veya ön ayarları kullanın. Equalizer+, 7 farklı bant frekansını kontrol etmenizi sağlar. Müziğinizi en iyi şekilde duymak için her bir kanalı değiştirin.

Chau Nguyen tarafından sunulan Max Volume Booster, bu listede yer alan diğer uygulamalardan daha basit bir kullanıcı arayüzüne ve daha cazip bir renk şemasına sahiptir. Bir video veya ses dosyasını en üstteki artı simgesine dokunarak içe aktarırsınız ve içe aktarıldığında ses düzeyini yükseltebilirsiniz. Bitirdiğinizde, orijinali ses düzeyi ile karşılaştırabilirsiniz.

Uygulama, sonuçları dışa aktarmanıza veya cihazınıza kaydetmenize izin vererek, sahip olduğunuz yerel video ve ses dosyalarının ses düzeyini yükseltmek için kullanışlı bir araç haline getirir. Bu uygulama, sesi diğer uygulamalar kadar yükseltmenize izin vermese de, basit bir seçenek istiyorsanız, iyi bir ses yükseltme programıdır.

Volume Boost, net ve basit bir şekilde tasarlanmış olup, sesi yükseltmenize yardımcı olabilecek, kullanımı kolay bir Bass arttırma ve ses güçlendirme uygulaması görevi görür. Uygulama, en yüksek ses kalitesi artışını elde etmek için kulaklık kullanmanızı önerse de, hoparlörlerle de gayet iyi çalışır. Ancak, AirPod'ları iyileştirilmiş ses kalitesiyle kullanırsanız, bu size mevcut en iyi ses kalitesini verir.

Uygulamanın sol üst köşesindeki Profil sayfasından Normal, Araba, Dışarıda veya İçeride gibi Modu seçebilirsiniz. Ayarlar aracılığıyla, yüksek ve düşük frekansları ayarlayabilir veya ses seviyesini yükseltme yapabilirsiniz.

Kartum Infotech tarafından sunulan Volume Booster, Max Volume Booster ile aynı şekilde çalışır; uygulama, Müzik, Dosyalar, Google Drive, Dropbox vb.'den bir dosya içe aktarır ve ardından dosyadaki sesi yükseltir. Dosyayı Orijinaller ve Sonuçlar sekmeleri aracılığıyla karşılaştırabilirsiniz.

Bu uygulama, içe aktardığınız dosyaların sesini değiştirmenin yanı sıra, içe aktarma için daha fazla seçenek sunar. 3D FX sekmesi aracılığıyla sesin Ekolayzer seviyelerini, Bas'ı ve Derinlik ve Dönüşünü değiştirebilirsiniz. Dosyalarınız üzerinde daha gelişmiş bir ses düzeyine sahip olmak istiyorsanız, Volume Booster sizin için önemli bir araçtır.

Boom, yerleşik ses yükseltme ve eşitleme özelliklerine sahip bir müzik çalar uygulamasıdır. Spotify, Apple Music veya Tidal hesabınıza bağlamanız yeterlidir ve bu müzik çalarları Boom'un içinde kullanabilirsiniz. Bir parça çalarken, kaydırıcıları kullanarak Bas ve Yoğunluğu etkileyebilir, Pre-Amp seviyelerini ayarlayabilir, 3D Hoparlör Kontrollerini ayarlayabilir ve dahili sekiz bantlı ekolayzeri kullanarak EQ'yu özelleştirebilirsiniz.

Boom aracılığıyla sesi değiştirmek için pek çok seçenek vardır ve oldukça havalı olan şey, diğerlerinin şu anda en çok ne dinlediğini görmeniz için Trendler sekmesini kullanmasıdır. Boom, muhtemelen bu listede yer alan, en kapsamlı iPhone ses yükseltme uygulamasıdır ve uygulama mağazasında neden bu kadar popüler olduğunu ve yüksek puan aldığını anlamak zor değil.

Hear Boost, ses kaydetmenize ve sesi artırmanıza olanak tanır, premium sürüm ayrıca ekolayzeri ve ortamı (İç, Dış ve Araba gibi) değiştirmenize izin verir. Müzisyenler, podcast yayıncıları ve ses içeren içerik oluşturan herkes için tasarlanmıştır.

Ekranın ortasındaki Dinlemeye Başla düğmesine dokunun, ardından artırmak istediğiniz sesi kaydetmek için Kaydet'e dokunun. Kayıt sırasında ses seviyesini değiştirebilir ve ardından kayıt sonrası Ekolayzer seviyelerini ve ortamı değiştirebilirsiniz.

Bass Booster Volume Booster EQ, yerleşik bir müzik çalara sahip, çok yetenekli bir ses yükseltme uygulamasıdır. PC'nizden uygulamaya Wi-Fi aktarımı gerçekleştirmenizi sağlayan etkileyici bir özellikle Google Drive, Dropbox ve diğer depolama hizmetlerinden şarkı aktarabilirsiniz. Bu son özellik, sesini yükseltmek istediğiniz ücretsiz ve telif hakkı olmayan müziğiniz olduğunda özellikle yararlıdır.

Hatta uygulama aracılığıyla popüler radyo istasyonlarını dinleyebilir ve ardından sesi yükseltebilirsiniz. İstediğiniz seviyede yukarı veya aşağı kaydırmanıza izin veren Bass Booster, Equalizer ve Volume Booster sekmeleri ile sesi kısa sürede en iyi şekilde yükseltmenizi sağlar. Ekolayzerin 10 bandı vardır ve bu listede yer alan diğer uygulamaların tipik olarak yalnızca 6 bantlı bir ekolayzır içerdiği düşünüldüğünde oldukça etkileyicidir.

0
0
0
0
1
1
Yazıyı emoji ile değerlendir..

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

Spam kodu:

Kapatmak için ESC tuşuna basın