Cristian Dina adlı kişinin Pexels'daki fotoğrafı

Instagram Etkileşim Arttırma için 6 Site

Instagram, dünyadaki en popüler sosyal medya ağlarından biridir. Ancak Instagram’dan en iyi şekilde yararlanmak istiyorsanız üçüncü taraf web sitelerine bakmanız gerekir.

Instagram deneyimini geliştirmek için kullanmanız gereken en iyi web sitelerinin bir listesini yaptık. Profilinizi güçlendirerek Instagram etkileşim arttırmak istiyorsanız, bu Instagram web siteleri size yardımcı olacaktır.

1. MySocialBoutique: Instagram profil ızgarası

Grid Maker ile saniyeler içinde ilgi çekici ve güzel bir Instagram profil ızgarası oluşturun ve fazladan bir uygulama yüklemeden bölünmüş görüntülerinizi indirin.

Bazı insanlar, profillerinde mükemmel görüntüler elde etmek için fotoğraflarına ince ayar yapmak için çok zaman harcıyorlar. Bunu yapmanın yollarından biri, Instagram profil ızgarasını kullanmaktır.

Bunu genellikle marka veya ünlü hesaplarda fark etmişsinizdir; profillerinde birlikte görüntülendiklerinde bir bütün oluşturan bir dizi resim yayınlarlar. Veya tek bir gönderide, kaydırdığınızda aynı etkiye sahip bir dizi resim.

Photoshop'ta bir görüntüyü bölmeye ve her şeyi mükemmel bir şekilde hizalamaya çalışarak zamanınızı boşa harcamayın. Bunun yerine MySocialBoutique'in ücretsiz ızgara aracını kullanın. Resminizi yükleyin, bir karusel veya ızgara seçin ve kaç resme bölüneceğini seçin. Ücretsiz, hızlı ve kolaydır.

2. iGram: Instagram video ve resim indir

Instagram'dan resim veya video indirmek kolay değildir. Yine de bu imkansız olduğu anlamına gelmez. Aslında, herhangi bir genel profilden fotoğraf, video ve IGTV içeriği indirmenize izin veren iGram sayesinde zahmetsizdir.

iGram, Instagram Fotoğrafları, Videoları ve IGTV videolarını indirmenize yardımcı olacak çevrimiçi bir web aracıdır. iGram, mobil, tablet veya bilgisayar gibi herhangi bir cihazda kullanımı kolay olacak şekilde tasarlanmıştır.

Instagram içeriğinin URL'sini alın, iGram'a yapıştırın ve ardından çeşitli biçimlerde indirebilirsiniz. Orijinal içeriği mümkün olduğunca yüksek çözünürlükte indirebildiğiniz için ekran görüntüsü almaktan veya ekran kaydı yapmaktan çok daha iyidir. Sınır veya filigran yoktur. iGram'ın kullanımı tamamen ücretsizdir.

3. Canva: İnstagram gönderi şablonları

Hepimiz Instagram gönderilerimizin en iyi şekilde görünmesini isteriz. Durum ne olursa olsun, daha iyi Instagram gönderileri oluşturmanıza yardımcı olmak için Canva yanınızda. İster yayınlamaya hazır bir Instagram gönderisi seçin, isterseniz Canva'nın özelleştirilebilir örnek, simge ve görsel koleksiyonuyla kendi tasarımınızı oluşturun.

Canva, doğrudan tarayıcıda özelleştirebileceğiniz binlerce yüksek kaliteli Instagram şablonuyla doludur. Şablonları tamamen kişiselleştirmenizi sağlayan kolay bir sürükle ve bırak arayüzü ile şekiller, fotoğraflar ve müzik ekleyebilirsiniz.

Instagram gönderileriniz ve hikayeleriniz için Canva'yı kullanabilirsiniz; Ayrıca videolar, sunumlar, posterler ve daha fazlasını oluşturabilirsiniz, bu nedenle hizmeti Instagram'dan daha fazlası için de kullanabilirsiniz.

4. Bigbangram: Instagram Hashtag oluşturucu

Instagram hashtag oluşturucu, bir anahtar kelimeden veya hatta bir resim/yazı bağlantısından ilgili hashtag'ler oluşturmak için tasarlanmış bir sistemdir. Bir hashtag, Instagram'da önemli bir konudur. Çok sayıda gönderi arasından doğru gönderiyi bulmayı mümkün kılar.

Instagram hashtag oluşturucu ile gönderi için uygun bir hashtag arayarak zaman kaybetmenize ve en kullanışlı olanı seçmeye çalışmanıza gerek yoktur. Profilinizi daha aktif ve modaya uygun hale getirebilecek hashtag'ler oluşturmak için bir sistem tasarlanmıştır.

Detaylara geçmeden önce bu Instagram hashtag oluşturucusunun tüm işi sizin yerinize yapacak tam otomatik bir Yapay Zeka sistemi olduğuna dikkatinizi çekmek isterim. Tek yapmanız gereken bir anahtar kelime girmek veya bir resim/bağlantı yüklemek ve ardından sonuçları kopyalayıp yapıştırmak.

Bigbangram hashtag oluşturucu, benzersiz bir ücretsiz hashtag oluşturucudur. Instagram'da daha fazla etkileşim almanıza yardımcı olmak için çalışır.

5. Combin: Ücretsiz Instagram gönderi zamanlayıcı

Instagram'da başarılı bir takipçi etkileşimi oluşturmanın en iyi yollarından biri gönderilerinizde tutarlı olmaktır. Instagram içeriğinizi etkileşim için en uygun zamanda yayınlamak için her zaman hazır olamazsınız. Bu yüzden Instagram gönderilerinizi zamanında yayınlamak için bir hizmet kullanmalısınız.

Combin ile Instagram gönderilerini ve hikayelerini istediğiniz zaman yayınlanacak şekilde planlayabilirsiniz. İçeriğinizi yükleyin, herhangi bir altyazı yazın, tarih ve saati ayarlayın ve işiniz bitti. Instagram içeriğinizin sorunsuz bir şekilde yayına gireceğini bilerek arkanıza yaslanabilir, rahatlayabilir ve işlerinize devam edebilirsiniz.

6. SocialTracker: 2022'de en çok takip edilen 100 Instagram hesabı

Kimi takip edeceğinizden emin değilseniz, SocialTracker size yardım edebilir. Bu site, takipçi sayısına göre dünya çapında en popüler Instagram hesaplarını gösterir. O kişinin kaç gönderi yaptığı, gönderi başına ortalama beğeni ve yorum sayısı, takipçi sayısının günde nasıl değiştiği ve daha fazlası gibi bazı ilginç istatistikleri de öğrenmek için her bir profile tıklayabilirsiniz.

Bu insanları takip etmek istemeseniz bile, Instagram ve kullanıcılarının verilerine dair ilgi çekici bilgiler bulabilirsiniz.

0
0
0
0
0
0
Yazıyı emoji ile değerlendir..

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

Spam kodu:

Kapatmak için ESC tuşuna basın