Image by RoboxInvasion from Pixabay

En İyi 7 Online FPS Tarayıcı Oyunu

FPS yani silah atış oyunları türü muhtemelen dünyadaki en popüler oyun türüdür. Call of Duty, Halo ve Counter-Strike gibi oyunlar oynayabileceğiniz en iyi taktik atıcı oyunlar arasında. Ancak, bu oyunlara para harcamak istemiyorsanız, bunun yerine tarayıcı tabanlı FPS oyunlarını denemek isteyebilirsiniz.

Ne yazık ki, en iyi FPS tarayıcı oyunlarının çoğu kaldırıldı. Bu yazıda şu anda doğrudan web üzerinden oynayabileceğiniz en iyi FPS tarayıcı oyunlarını listeliyoruz.

Rush Team'i tek kelimeyle özetlemek zorunda olsaydık, bu “basit” olurdu. Gösterişli efektler, yenilikçi bir oyun gibi herhangi bir şey beklemeyin. Rush Team'i oynamanın tek bir nedeni olabilir ve bu da geleneksel bir atıcı deneyimi yaşamak istiyor olmanız olabilir.

Her zamanki oyun unsurlarını bulacaksınız: yakın dövüş silahları, tabancalar, tüfekler, el bombaları vs. Herkes için ücretsiz mod var, ancak Rush Takımı takım tabanlı, hedef odaklı modlardan birinde oynandığında daha da iyi hale geliyor. Bazı ekstralar ve oyun özellikleri yalnızca VIP oyuncular için kullanılabilir, ancak onlarsız da iyi oynayacaksınız.

Warmerise: Kırmızıya karşı Mavi, grafikelr o kadar hoş görünmeyebilir - görünüş olarak Quake ve orijinal Counter-Strike gibi 90'lı yıllara ait atıcı oyunlarına daha yakın - ancak oyun ve oyuncu aktivitesi ile bu eksiklik dengelenir. Oyuncuları motive eden Top 100 Lider Tablosu var. Sadece eleme tabanlı oyun modlarına sahip olmasına rağmen, benzersiz araç savaşına sahiptir.

Playerbase açısından, Warmerise: Red Vs. Blue, bu listedeki en sağlıklı oyunlardan biridir. Sonuç olarak, eski grafikleri görmezden gelebiliyorsanız, tarayıcı atıcı oyunları içinde sağlam bir seçimdir.

Çoğu zaman modern 3D atıcıların dedesi olarak adlandırılan Wolfenstein 3D, tüm FPS hayranlarının bir noktada oynaması gereken anıtsal bir klasik. Wolfenstein Kalesi'nde savaşan, Nazileri katleten ve Fuhrer'in kendisini son bir buluşma için takip eden bir Müttefik casusu olarak oynuyorsunuz. Basit bir oyun olmasına rağmen, şaşırtıcı derecede eğlenceli ve büyüleyici eski okul grafiklerine sahip.

Oyun ilk olarak MS-DOS için piyasaya sürüldü. Ancak, Wolfenstein 3D artık çevrimiçi ve ücretsiz olarak sunuluyor ve en iyi retro browser shooter oyunlarından biri olarak kabul ediliyor.

PC'nizde, Xbox One'da veya PS4'te Superhot oynayabilirsiniz, ancak prototipine tarayıcınızdan ücretsiz olarak erişebiliyorken neden bunu yapasınızki? Oyunu satın almadan önce denemek için de mükemmel bir yoldur.

Bu FPS bu listedeki diğer oyunlara benzemez - etrafınızdaki gerçek zamanlı olarak gerçekleşen olaylar yerine, zaman yalnızca hareket ettiğinizde geçer. Bunu, mermilerden kaçmak ve bir silah almak için biraz zaman kazanmak için sizin avantajınıza kullanabilirsiniz. Düşmanlarınız, vurduğunuzda parçalanan kırmızı insanlar şeklinde gelir.

Superhot'ın tarayıcı tabanlı sürümü tam oyun kadar fazla seviye ile gelmiyor, ama yine de eğlenceli.

5. Krunker

Bilgisayarınız ne kadar güçlü olduğu önemli değil, Krunker'ı çalıştırabilirsiniz. Bu da onu harika bir tarayıcı atış oyunu yapan şey. Her tür bilgisayarda çalışmasına izin veren Minecraft benzeri grafikler kullanır. Düşmanlarını öldürmekle görevli bir asker rolünü üstlenirsiniz.

Krunker'den seçebileceğin 10 oyun modu var. En popüler modlardan biri oyunun sizi diğer oyunculara ve en çok öldüren oyuncuya karşı kazandığı Free For All'u içerir. Ayrıca, Tetikçi, nişancı avcısı ve revolver korumalı bir dedektif gibi çeşitli karakter sınıflarından birini seçebilirsiniz.

War Brokers'da Krunker'e benzer bloklu grafikler kullanıyor. Görünümünü düzenleyerek ve silahlarını seçerek karakterini kişiselleştirebilirsin. War Brokers, silahlara gelince çok çeşitli seçenekler sunuyor - bir tüfek, keskin nişancı, honlama füzesi, minigun ve daha fazlası arasında karar verin. Tüm bu seçenekler (araç kullanma şansı dahil) War Brokers'ı şu an oynayabileceğiniz en iyi tarayıcı FPS oyunlarından biri yapıyor.

Oyunun şu anda iki oyun modu var: Classic ve Battle Royale. Classic versiyon, diğerlerinin yanı sıra, Team Deathmatch ve Vehicle Escort gibi çeşitli oyun modlarıyla birlikte geliyor. War Brokers'ın Battle Royale sürümü PUBG, Fortnite ve H1Z1 ile aynı elementlerden bazılarına sahiptir, bu yüzden bu oyunları seviyorsanız kesinlikle zevk alacaksınız.

Bu FPS tarayıcı oyunu, hızlı tempolu çok oyunculu aksiyonuyla tanınır. Oyunun sıkıcı olmasını engelleyen çeşitli modlara sahiptir. Örneğin, Team Deathmatch oynamaktan yorulduğunuzda, siz ve diğer oyuncuların zombilere dönüşmesine izin veren Mutasyon moduna geçebilirsiniz. İnsan olarak bırakılanlar hayatta kalmaya çalışmalı ve virüslü oyuncuları öldürmelidir.

Bazı oyuncular Global Strike'ı kazan-kazan oyunu olarak görüyor. Kalıcı silah, karakter ve diğer aksesuarları gerçek parayla alabileceğiniz bir mağazaya sahiptir. Sonuç olarak, bazı oyuncular oyundaki en iyi silahları kendi paralarıyla alacaklar. Bu, diğer oyunculara göre onlara büyük bir avantaj sağlar ve kesinlikle oyun oynamaya bir şevk katabilir.

FPS Tarayıcı Oyunları ile Gençliğinizi Yeniden Yaşayın

Okulda sıkıldığınızda FPS tarayıcı oyunları oynamayı deneyebilirsiniz. Çocukken oynadığınız oyunlar artık mevcut olmayabilir, ancak yine de göz atmaya değer birçok tarayıcı shooter oyunu var. Yukarıdaki oyunlardan birini deneyin ve gençliğinizi yeniden yaşayın.

0
0
0
0
2
6
Yazıyı emoji ile değerlendir..

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

Spam kodu:

Kapatmak için ESC tuşuna basın