Evde Spor Yapmak En İyi Egzersiz Videoları

Özellikle bayanlara hitap eden, evde spor yapmak için en iyi YouTube egzersiz videoları. Evde herhangi bir ekipman gerektirmeyen bu egzersiz videoları ile formunuzu koruyun.

Pamela Reif’in videoları, sadece spor yapmak isteyenler için harika çünkü seninle konuşmuyor. Sadece egzersiz yapıyor ve siz de aynı anda yapabilirsiniz.

 

Videoların hepsinde, yapacağınız egzersizin ne olduğunu önceden gösteriyor ve egzersiz başlamadan önce geri sayım yaparak hazırlanmanız için süre tanıyor. Böylece kısa hazırlığınızı yapmak ve spor alanınızı düzenlemek için zamanınız oluyor. Başlamak için yukarıdaki bu 10 dakikalık ekipmansız antrenmanı deneyin.

Leslie Sansone’in yerinde yürüyüş videoları ile evdeki kısa alanda kilometrelerce yürüyüş yapın.

 

Klasik bir egzersiz türü olsa da uzmanların dediği gibi günde en azından 30 dakika yürüyüş limitine bu egzersizlerle ulaşabilirsiniz. Sadece adım atmakla kalmaz değişik hareketler ile formda kalabilirsiniz. Çok konuşuyor ama sesi kısma seçeneğiniz var..

Eğer yogaya ilgi duyuyorsanız, Adriene’in kanalı sizin için. Harika bir eğitmen tarafından, herhangi bir amaç ve ne kadar zamanınız olursa olsun çok sayıda yoga egzersizine sahip olabilirsiniz.

 

Form tutmak için farklı bir yol arıyorsanız, hem zihnen rahatlamak hem de bedenen egzersiz yapabileceğiniz videolar var.

0
0
0
0
0
0
Yazıyı emoji ile değerlendir..

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

Spam kodu:

Kapatmak için ESC tuşuna basın