En İyi Telefon Zil Sesleri Ücretsiz İndirme Siteleri

En İyi Telefon Zil Sesleri Ücretsiz İndirme Siteleri

Android ve iPhone için En İyi Telefon Zil Sesleri - Ücretsiz

Icons made by Flaticon

Telefonunuzla birlikte gelen varsayılan zil seslerinden sıkıldınız mı? O zaman bu sitelerdeki muhteşem zil sesleri ile değiştirin. Etrafınızdaki benzer zil seslerinden farklı, özel zil sesleri bulmak istiyorsanız, bu siteler çok beğeneceğiniz zil sesleri sunuyor.

1. Zedge

zedge

Zedge, çok popüler bir telefon kişiselleştirme uygulamasıdır. Telefonunuz için zil sesleri ve duvar kağıtları indirmenizi sağlar.

Zil sesi veya bildirim seslerini kişiselleştirmek için milyonlarca zil sesi ve bildirim sesi içerir. İndirmeden önce zil sesini dinleyebilir ve buna göre indirebilirsiniz. Zil sesleri birçok kategori altında sunulmaktadır.

İsterseniz Zedge uygulamasını kullanarak, kişilerin için seçtiğin sesleri, zil ve bildirim seslerini kolayca ayarlayabilirsiniz. Ayrıca hesap açarsanız favori zil sesi, alarm ve diğer seslerine herhangi bir cihazdan erişebilirsiniz.

Zedge'nin iPhone ve Android için uygulamalarıda mevcuttur.

2. Mob.org Zil Sesleri

Mob Org Zil Sesleri

Cep telefonları için mp3 zil sesleri bedava indirin! Eski zil sesinden sıkıldınız mı? Birçok kategoride, cep telefonu zil seslerinin büyük bir arşivi var bu sitede. Binlerce zil sesini ücretsiz olarak bulabilirsiniz.

Melodileri WAP veya QR kodunu kullanarak bilgisayarınıza veya doğrudan telefonunuza indirebilirsiniz. Zil sesi arama ve online müzik dinleme fırsatı ile en çok sevdiğiniz zil sesini bulmanız kolaylaşır. Popüler zil sesleri sadece birkaç tıklamayla kolayca bulunabilir.

Sitedeki tüm ücretsiz mp3 müzikleri ve zil sesleri kullanıcılar tarafından ekleniyor. İlginç bir mp3 müziğiniz varsa, sadece birkaç saniye içinde kendi zil sesinizi de oluşturabilirsiniz. Ve en iyi zil seslerini dinlemek için, ilk 10 listeyi Popülerliğe göre sıralayın.

3. MyTinyPhone

MyTinyPhone Zil Sesleri

Bu site birçok kategoride çok miktarda içeriğe sahiptir. İndirmek için 500.000'den fazla zil sesi sunuyor. Zil sesini indirmeden önce dinleyebilirsiniz. Varsayılan olarak, zil sesleri popülerliğe göre sıralanır, ancak kategoriye göre sıralamak için soldaki kategorileri kullanabilirsiniz.

MP3 olarak indirmek için zil sesi sayfasında Save to PC'ye tıklayın yada iPhone için indiriyorsanız indirme ve yükleme talimatlarını görmek için Save for iPhone'a tıklayın.

Ayrıca, Android için MTP - Ringtones & Wallpapers  adında ücretsiz (Reklam içeriyor) bir uygulamasıda mevcut. İsterseniz bu uygulama üzerinden de zil sesi ve duvar kağıtları indirebilirsiniz.

4. Mobiles Ringtones

Cep Zil Sesleri Sitesi

Bir başka büyük zil sesleri indirme sitesi. Android telefonunuzda iPhone zil sesleri istiyorsanız harika bir sitedir.

Üstteki kategoriye göre sıralama yapabilir ve indirmeden önce zil seslerini dinleyebilirsiniz. Hem MP3 hem de M4R formatlarında zil sesleri mevcuttur.

Ayrıca Mobiles Ringtones Download All Mp3 Ringtones Free adında ücretsiz (Reklam içeriyor) bir Android uygulaması da mevcuttur.

5. FreeTone

FreeTone Zil Sesleri

FreeTone, beğenebilceğiniz yüzlerce zil sesi sunuyor. Bu sitede zil seslerini indirmeden önce cep telefonları için ücretsiz melodileri dinleyebilirsiniz. Zil sesi sayfasına gittiğinizde Download düğmesini tıklayarak zil seslerini indirebilirsiniz. Zil seslerini bulmak için arama işlevini de kullanabilirsiniz.

İlginizi
çekebilir
Severek Dinlediğiniz Bir Şarkıyı Zil Sesi Yapma

6. iRingPro

iringpro profesyonel zil sesleri

iRingPro, iPhone ve Android zil sesleri özellikle profesyoneller tarafından kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Profesyonelden kasıt, bir toplantı esnasında çalan telefon zil sesi sizi utandırmayacak profesyonel kalitede bir zil sesi olacaktır. Böylece can sıkıcı şarkılar veya aptal ses efektlerinden kurtulursunuz. Her iRingPro zil sesi, özenli mühendisliğin ve 3 yılı aşkın gerçek test ve optimizasyonunun sonucudur. 

Her zaman istediğiniz tonları bulabilirsiniz; sofistike, profesyonel ve şık.  

Yapımcılar pop şarkılarından ve can sıkıcı ses efektlerinden bıktıklarını, bu yüzden bu daha saygın temalara sahip zil sesleri oluşturduklarını belirtiyorlar.

Tüm iRingPro koleksiyonunu iOS veya Android için özel olarak biçimlendirilmiş tek bir ZIP dosyası olarak indirebilirsiniz.

Not: iRingPro'nun ücretsiz zil seslerini doğrudan iPhone'unuza indirmek mümkün değildir. Lütfen Mac'inize veya PC'nize indirin ve iTunes üzerinden yükleyin. Birlikte verilen beni oku dosyasında kısa bir adım adım kurulum kılavuzu bulunur.

7. NASA Ses ve Zil Sesleri

nasa zil sesleri

İşte tarihi uzay uçuşlarından ve mevcut görevlerden gelen NASA seslerinden oluşan bir koleksiyon. İndirmek için hem MP3 hem de M4R (iPhone) ses dosyaları vardır.

Herkes için değil, ama uzay severler burada çok sayıda zil sesi bulacaklar. Hem MP3 hem de M4R (iPhone için) dosyaları bulunan çeşitli ses kategorileri bulacaksınız.

Not: M4R dosyaları iTunes aracılığıyla indirilmeli ve içe aktarılmalıdır. Tarayıcınızda oynatılamaz.

İlginizi
çekebilir
iPhone için Ücretsiz Zil Sesleri Nasıl Oluşturulur

Ogznet.com