Ogznet.com
Image by storyset on Freepik

Instagram konu etiketi oluşturma uygulamaları

Instagram ve Twitter dünyasında, sadece paylaşılan görsel değil, paylaşımınızın görsel unsuruyla birlikte, diğer birçok faktör popülerliğine katkıda bulunuyor. Artık, konu etiketleri ve başlıklar paylaşımdaki görüntü kadar önemlidir.

Bu yazının içeriği: Kapat

  Hashtag'leri kullanmak gönderinin popülaritesini, görüntülemelerini ve görünürlüğünü artırabilir. Herhangi bir gönderi yüklerken hemen hemen tüm sosyal medya platformlarında hashtag kullanabilirsiniz. Örneğin, çoğu kişi gönderilerinin etkileşimini artırmak için popüler ve trend olan Instagram hashtag'lerini kullanır.

  Ancak Instagram'da herhangi bir içerik paylaşırken hashtag'leri nasıl etkili bir şekilde kullanacağınızı bilmelisiniz. Bu nedenle, Instagram hashtag'lerini bir profesyonel gibi kullanmak istiyorsanız, Android ve iOS için bu en iyi hashtag uygulamalarına göz atın.

  Bazı insanlar hashtag'leri kopyalayıp Instagram gönderinize yapıştırmak için web siteleri kullanır. Ancak bu hashtag uygulamalarıyla, bu web sitelerini tekrar tekrar açmaya gerek yoktur. Bunun yerine uygulamayı açın, gönderinizle ilgili hashtag'leri alın ve sosyal medya hesabınızda paylaşın.

  Instagram Konu Etiketleri için En İyi Uygulamaların Listesi (iOS ve Android)

  Aşağıda, Instagram'da hashtag'leri kopyalamak ve yapıştırmak için en iyi uygulamaların bir derlemesi var. Aşağıdaki uygulamalar çok kullanışlıdır ve çok çeşitli hashtag'lere sahiptirler

  1. AutoHash

  Listedeki ilk uygulama AutoHash. Uygulamanın adı, amacını belli ediyor. Bu küçük uygulama yüklenen resme göre hashtag listesi oluşturur.

  AutoHash, görüntüyü analiz eder ve kompozisyonuna bağlı olarak, ilgili etiketlerin bir listesini sunar.

  Ayrıca bulunduğunuz yere göre birkaç etiket ekler. Favori sekmesi çok iyidir. Buraya, sık kullandığınız bir etiket ekleyebilirsiniz ve görüntü analizi tamamlandığında, Kalp simgesine dokunun ve uygulama listeye kaydedilen etiketi ekleyecektir.

  Favori bir etiket eklemek için Kalp simgesine dokunun, etiketi ekleyin ve Kalp simgesine tekrar uzun basın.

  30 limitinin ötesine geçmekten endişeleniyorsanız, AutoHash bir sayaç özelliğine sahiptir. Mevcut sayıyı görmek için ilk ikona dokunun.

  Her şey bittiğinde, kopyalamak için pano simgesine dokunun, Instagram açın ve paylaşın.

  2. Top Tags

   

  Bir ton ilgisiz hashtag eklenmesi genellikle çaresizlik olarak karşımıza çıkar. Acı ama gerçek. Bu nedenle en iyi seçenek gereksiz ve alakasız etiketlerden uzak durmaktır.

  Top tags, konuya özgü etiketler istiyorsanız en iyi uygulamalardan biridir. AutoHash'in aksine, etiketleri tek başına üretmez. Bunun yerine, Yiyecek ve Moda gibi ana kategorilerden birine dokunmanız gerekir ve bu size uzun bir ilgili öğeler listesi verecektir.

  İşiniz, amacınıza en uygun olanı seçmek ve aynısını panoya kopyalamak.

  Bunu yapmanın başka bir yolu da popüler etiketleri araştırmak ve eşleştirmektir. Bunu yapmak için sağdaki ikinci simgeye dokunun ve hangi kategorilerin etiketlerini eklemek istediğiniz Artı simgelerine dokunun. İlgili tüm etiketler üstteki kutuda görünecektir.

  Bu noktada, istemediğiniz bazı etiketleri kaldırabilirsiniz. Bunu yaptıktan sonra kopyalayıp yapıştırın ve işinize devam edin. Top Tags, reklam destekli bir uygulamadır.

  3. Leetags

   

  Leetags, etiket veritabanında bir anahtar kelime ile arama yapmanızı sağlar. Bunun için, yağmur ile ilgili etiketler aramak istiyorsanız, sadece rain yazın ve ilişkili etiketler gösterilecektir.

  Ayrıca, her bir etiketin popülaritesini yüzde olarak gösterir. Yani daha az popüler olanları atlamak ve daha anlamlı bir etiket eklemek istiyorsanız.

  Birkaç özelleştirme seçeneği de var. Sayıyı belirtebilir veya hashtaglerin üzerinde nokta ekleyebilirsiniz. Aynı etiketleri tekrarlamaktan kaçınmak için kopyalarken karıştırılmalarını sağlayabilirsiniz.

  Tüm bu özellikler Seçenekler sekmesinde bulunur. Neredeyse aynı işlevselliğe sahip başka bir Best HashTags for Instagram adlı uygulamyı da kullanabilirsiniz.

  4. Tag Me

  Tag Me'nin yapımcıları, Instagram Hashtag uygulamalarının en iyi özelliklerinden bazılarını bir araya getirdi ve bunları güzel ama kullanımı kolay bir uygulamaya dönüştürdü. Gözünüze çarpacak ilk şey estetiği olacaktır. Evet, Tag me güzel bir şekilde tasarlanmıştır ve Instagram'ın temasına uyuyor.

  Tag Me size ilgi alanınızı seçme seçeneği sunar. Şimdilik, Yemek, Seyahat, Sanat gibi seçenekler var.

  Bir tanesine tıkladığınız anda, trend olan tüm hashtagleri görebileceksiniz. İhtiyacınız olanları seçin ve aşağıdaki tepsiden Kopyala simgesine dokunun.

  Daha da önemlisi, sık kullandığınız etiketleri de favori olarak işaretleyebilirsiniz, böylece her gün Seç ve Kopyala'nın sıradan görevlerini tekrarlamak zorunda kalmazsınız.

  5. Hashtagify

  Hashtagify, Instagram'da hashtag'leri seçmek için basit bir uygulamadır. Bu uygulamada, otomatik olarak hashtag oluşturan yapay zeka var. Yani, bir fotoğraf gönderirken, hangi hashtag'i kullanacağınızdan emin değilseniz veya bulamıyorsanız, bu uygulamayı kullanabilirsiniz.

  Sadece uygulamayı açın ve galeriden bir resim yükleyin; birkaç saniye içinde görselle ilgili hashtag'leri bulacaksınız. Instagram konu etiketlerini manuel olarak aramak istemiyorsanız, bu uygulamayı deneyin ve zaman kazanın.

  Tüm bunların dışında, uygulamanın dezavantajı, yalnızca beş ücretsiz deneme hakkınızın olmasıdır. Beş deneme bittiğinde, tekrar deneme almak için 66 gün bekleyebilir veya premium hesabı satın alabilirsiniz.

  6. Hashtag Inspector

  Hashtag Inspector uygulaması, benzersiz konu etikerleri seçimi için işlevlere erişim sağlar. Instagram ve diğer sosyal medya platformları için de kullanılabilir. Bu uygulama tüm popüler hashtagleri bulacaktır. Bu uygulamanın kullanıcı arayüzü iyidir.

  Tüm özelliklerin dışında, benzersiz bir özellik var. Uygulamada, trend olan konu etiketlerini görebilir ve gönderinizi popüler hale getirmek için bu konu etiketlerini kullanabilirsiniz. Ayrıca etiketi kimin başlattığını ve kimlerin katıldığını da görebilirsiniz.

  7. Hashtags for IG

  Instagram uygulaması için konu etiketleri uygulaması, tüm kategorilerden hashtag'lere sahiptir. Uygulamanın ana ekranında tüm türleri göreceksiniz. Doğa, popüler, sosyal, yemek ve daha fazlası gibi hashtag türlerini seçebilir veya gönderinizle ilgili hashtag'leri arama çubuğunda arayabilirsiniz. Ardından hashtag'i bir dokunuşla kopyalayın ve Instagram profilinize yapıştırın.

  8. Hashtag Generator #HashMe

  Çoğu kişi, paylaşım yaparken popüler hashtag'leri kullanma hatasına düşüyor. Popüler bir hashtag, popülerlik için en iyisi olduğu anlamına gelmez.

  Bu uygulama sosyal ağları izleyen ve takip eden bir hizmettir. Hashme hashtag oluşturucu, gerçek zamanlı hashtag'leri izler. Bu uygulama, çevrimiçi arama verileri hakkında bilgi verir. Ayrıca hashtag'lerin günlük bir özetini de alabilirsiniz.

  Bu yazıda çalışmayan/kırık link varsa, buraya tıklayarak bize bildirebilirsiniz!

  Yorumlar

   Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
  Yorum Yaz