Ogznet.com
Android

Doğum Günü Hatırlatma Android Telefon Uygulamaları

06 Nisan 2021 ogz 152 0
Okunma süresi: 1 dk, 32 sn
Doğum Günü Hatırlatma Android Telefon Uygulamaları

Ailenizin ve arkadaşlarınızın doğum günlerini hatırlamakta zorlanıyor doğum günlerinden önce haberdar olmak istiyorsanız, doğum günü hatırlatma uygulamaları sayesinde hatırlamak istediğiniz bütün özel günleri unutmamak için alarm kurabilirsiniz. Google Play Store’dan indirerek Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz doğum günü hatırlatma uygulamalarından bazıları ise şöyle:

Bu yazının içeriği: Kapat

  ÇiçekSepeti App

  Doğum günü ve özel gün hatırlatma uygulamaları içerisinde en çok bilinen ve tercih edilen uygulama ÇiçekSepeti. ÇiçekSepeti App Hatırlatma Servisi özelliği ile sevdiklerinizin doğum günlerinden önce size e-mail ve SMS yolu ile bilgi veriyor. Doğum günlerini sadece hatırlatmakla yetinmeyen uygulama hediye önerileri de sunuyor. Böylece aynı uygulama üzerinden aynı gün teslim edilebilecek hediyeleri de görüntüleyerek sevdiklerinizin doğum günlerini kutlayabilmenize fırsat sağlıyor. Tüm bu özelliklerinin yanında sık sık güncellenen ve geliştirilen uygulama, benzer amatör uygulamalardan çok daha fazla süreklilik sağlayan bir kullanım sunuyor.

  Doğum Günü Hatırlatıcı

  Google Play Store mağazasından ücretsiz olarak indirebileceğiniz Doğum Günü Hatırlatıcı uygulaması içerisinden dilediğiniz kadar alarm kurabilir, dilediğiniz tarih ve saatlerde gelen bildirimler ile tüm sevdiklerinizin doğum günlerini hatırlayabilirsiniz. İsterseniz alarm bildirimlerini özelleştirerek kullanabilir, kişilere özel alarm sesleri atayabilirsiniz.

  Birthday Reminder: Takvim Doğum Günü Alarmı

  Doğum günleri, yıldönümleri ve çeşitli özel günler için hatırlatma alarmı kurabileceğiniz Birthday Reminder: Takvim Doğum Günü Alarmı uygulaması, Android cihazlar için tercih edilen en kullanışlı hatırlatma app’lerinden biri. Yedekleme ve yeniden yüklenebilme imkanı ile tüm bilgilerini kaydedebileceğiniz uygulama aynı zamanda iki farklı widget ile ana ekranınız için de kısayol sağlıyor.

  Doğum Günleri Hatırlatıcısı ve Takvim

  Çevrimdışı kullanım imkanı sunan ücretsiz bir hatırlatma uygulaması olan Doğum Günleri Hatırlatıcısı ve Takvim uygulamasını Android işletim sistemine sahip cep telefonu ve tabletlerinizde kullanabilirsiniz. Doğum günleri ve yıldönümleri gibi özel günler için alarm kurabilmenizi sağlayan uygulama, aynı zamanda takvim görünümü ile kullanım kolaylığı sağlıyor.


  Editör

  ogz

  Ogz

  Her türlü görüş, öneri ve bildirimleriniz ile reklam yada tanıtım amaçlı makaleleriniz için Reklam sayfası aracılığıyla bilgi alabilir ve mesaj gönderebilirsiniz.
  Yorumlar

  Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

  Yorum yaz