Ogznet.com
Dns Angel ile Müstehcen Siteleri Engelleme Paylaş:

Dns Angel ile Müstehcen Siteleri Engelleme

Yetişkin içeriğe sahip veya kötü niyetli öğeleri bulunan web sayfalarını engelleyerek, çocuklarınızı istenmeyen içeriğe erişmeye karşı koruyun. DNS Angel, ailenizi uygunsuz web sitelerinden korumaya ve otomatik olarak engellemeye yardımcı olacaktır. DNS Angel taşınabilir ve tamamen ücretsizdir.

İnternet geniş ve sansürsüzdür ve genç zihinlere zarar veren birçok materyale kaynaklık eder. Ebeveynler, uygunsuz web sitelerinin filtrelenmesini ve engellenmesini sağlamak için aktif bir rol oynamalıdır. Bu konuda DNS Angel size yardımcı olabilir. DNS Angel, ailenizi ve çocuklarınızı uygunsuz web sitelerinden korumaya ve otomatik olarak uygunsuz web sitelerini engellemeye yardımcı olacak ücretsiz ve taşınabilir bir programdır.

DNS Angel, internet sağlayıcınızın DNS adreslerini Norton ConnectSafe, Open DNS Family veya MetaCert DNS ile değiştirerek internete erişmek için kullanılan DNS sunucusunu değiştirmenize olanak tanır. Böylece, genç bir kitle için risk oluşturabilecek veya başka türlü uygun olmayabilecek sitelere erişimi engeller.

DNS Angel'ın kurulması gerekmez ve kullanımı kolaydır: tek bir tıklamayla yeni DNS'yi ayarlayabilirsiniz. Kısıtlamaları kaldırmak için Varsayılan DNS'ye basmanız yeterlidir.

Dns Angel - Güvenli internet bağlantısı
İlginizi
çekebilir

En İyi Ücretsiz DNS Servisleri 2022

DNS Angel, istenmeyen içeriği yalnızca DNS ayarını değiştirerek otomatik olarak filtrelemenin basit bir yoludur. Program kurulum gerektirmeden çalışır ve istenen DNS sunucusunu etkinleştirmek için başka bir yapılandırmaya gerek yoktur.

Sunucuları listeleyen ve ayarları ilk DNS'ye geri döndürmenize veya bilgisayarın ilk yapılandırmasını geri yüklemenize izin veren basit bir arabirime sahiptir.

DNS değiştirilir değişmez program otomatik olarak bağlantı kurar ve durum hakkında bilgi verir. Yeşil, her şeyin yolunda olduğu evrensel kod olduğundan, sunucuya bağlantının bir aksaklık olmadan çalıştığını bildirmek için DNS Angel'da da kullanılır.

DNS Angel - DNS ayarını değiştir

Program içinde bulunan DNS sunucusu seçenekleri arasında Norton, MetaCert, OpenDNS ve Yandex vardır. Çocuklar için uygunsuz içerik bunlar tarafından filtrelenir, ancak aralarındaki fark erişime kısıtlanan sayfa sayısından oluşur.

Bilgisayar bağlantınızı bu şekilde yapılandırmak yalnızca yetişkinlere uygun içeriği engellemekle kalmaz aynı zamanda kötü amaçlı yazılım barındıran web sayfalarına karşı da koruma sağlayabilir.

Sonuç olarak DNS Angel, daha güvenli bir bağlantı sağlamak için birden fazla seçenek sunan çok basit bir çözümdür. Herhangi bir yapılandırma gerektirmez ve bağlantının durumu hakkında geri bildirim sağlar.

Dosyayı aşağıdaki butona tıklayarak indirebilirsiniz.

Dosyayı İndir
Daha önce 11 kez indirildi.

Yorumlar

  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz