Çocuklar İçin En İyi 11 Eğlenceli ve Eğitici Tablet Oyunu

Android akıllı telefonunuzu çocuklarınıza faydalı hale getirin. Çocuklar için bu eğlenceli ve eğitici Android oyunlarıyla onlara internetin ve teknolojinin iyi yanlarını öğretin.

Bugün internet, bilgisayarlar ve akıllı telefonlar günlük yaşamın önemli bir parçası haline geldi. Evde bir çocuğunuz varsa, mutlaka hem öğrenmelerini hem de eğlenmelerini istersiniz. Bugün çocuklar akıllı telefonlara ve internete daha yatkın, bu nedenle heyecanlarını yararlı bir şeye dönüştürmek için Android için en iyi eğitici tablet oyunlarından bazılarını listeliyoruz. Android akıllı telefonlarla veya tabletlerle yeni şeyler öğrenin ve keşfedin.

Çocuklar İçin Eğitici Android Oyunları:

Thinkrolls 2, 3-9 yaş arası çocuklar için aydınlatıcı bir mantık bilmecesidir. Eğlenirken, beyinlerini çalıştırır ve giderek zorlaşan bulmacaları çözerken çocuklarınız başarılarıyla gurur duysun. Thinkrolls 2, gelecek nesil bilimsel dehaları şekillendiriyor ve tüm aileyi bu eğlenceye davet eder.

İstediğin şey, çocuğun mantığını ya da sadece durumların üstesinden gelme becerilerini eğitmesiyse. Thinkroll 2 en iyi seçeneklerden biridir. Farklı bulmacalar ve hoş grafiklerle, harika mantıksal düşünme kazandıracaktır. Ama ücretli bir oyun.

Çocuklar için okul öncesi öğrenme oyunları, alfabeyi öğrenmeden önce gerekli olan, küçük çocuklar için olmazsa olmaz Android oyunlarından biridir. Bu eğitici Android oyunu okul öncesi çağındaki (3, 4, 5 ve 6 yaşında), ilkokul ve anaokulundaki çocuklar için uygundur. Oyun onların şekilleri, renkleri, sayma oyunlarını ve temel becerileri öğrenmelerine yardımcı olacaktır ve eğlenirken hiç çaba harcamadan öğreneceklerdir.

 

Toca Life World oyunu, yaratıcı düşünmelerini sağlamak için hikayeler anlatmak yerine, ideal bir dünya ve içinde yaşanacak en iyi hikayeleri yaratmaya çalışıyor. Oyun, çocukların hayal gücünü harekete geçirecek ve dünyayı öğrenmelerine yardımcı olacak. Oyun, çocukların oyuncu olmalarını, yaratıcı olmalarını ve olmak istedikleri kişi olmalarını sağlamak için çocukların bakış açısıyla geliştirilmiştir.

 

Bini ABC, çok temel seviyelere sahip, ayrıca oynaması çok eğlenceli ve çocuklar alfabenin ilk harflerini öğrenmekten gerçekten keyif alacaklar. Oyun 3 - 5 yaş arası küçük çocuklar için uygundur. Android için bu eğitici oyunla çocuklar harfleri nasıl yazacaklarını ve telaffuz edeceklerini öğrenecek ve alfabe sesleriyle başlangıç okuma becerilerini geliştirecekler.

 

Pepi House'da büyük Pepi ailesiyle tanışın ve selamlayın. 10 kişilik bir aile evi, küçüklerin farklı aktiviteler gerçekleştirmesi ve evin her bir üyesi ile etkileşime girmesi için uygun olan bu oyun için ortam olacaktır. Her kat veya oda, gizli nesneler ve ilgili alt noktalar ile farklı bir temayı temsil eder. Tabii ki, daha çok 2D bir macera olmasına rağmen, çocuklar için bazı eğitici oyunlar içeriyor.

 

Çocuğunuz hala mutfak için çok küçükse, Toca Kitchen 2 ile yemek yapma merakını gidermeye başlayabilirsiniz. Bu oyunda, çocuk müşteriler için yemek pişirmek zorunda kalacak ve müşteriler yemek pişirmeyi beğendiğinde çaba ve iyi yapılan şeyler için ödüllendirilecekler.

 

Çocuk Balon Patlatma Oyunu, çocukların ilk eğitim derslerini öğrenmelerinin başka bir kolay yoludur. Çocuklara yönelik bu şirin klasik balon patlatma oyunu, ekrana dokunarak renkleri, sayıları ve hatta alfabeyi öğrenebilecekleri dört oyun modu içeriyor. Oyun ayrıca çocukların İngilizce öğrenmesine veya 10 farklı dilde kelime pratiği yapmasına yardımcı olacak.

Maşa ile Koca Ayı, bir kız ve arkadaşı orman ayısının büyük macerasıyla 6 yaşına kadar olan çocuklar için eğitici oyunlardan oluşuyor. Küçüklerin resimler, hafızayı canlandırmak için nesneler, enstrümanlarla veya basit matematiksel işlemlerle ilişkilendirmek için müzik önermelerine yardımcı olacaklar. Bu sayede çocuklar evden öğrenmeye devam edebilirler.

 

Piano Kids, yaşa özgü olmasına rağmen içeriği nedeniyle daha küçük yaşlarda da kullanılabilen bir oyundur. Bu oyun, çocukların müzik aletleri çalmayı öğrenmelerine, farklı sesleri keşfetmelerine ve müzik becerilerini geliştirmelerine yardımcı olur. Bu sayede harika animasyonlara sahip olduğu ve farklı müzik aletlerinden gelen sesler ve müziklerle dolu olduğu için çocuklar bu oyunu oynamayı çok sevecekler. Uygulamanın arayüzü renkli ve parlaktır. Müziği heyecan verici oyunlar oynarken öğreneceği için çocuğunuzun ilgisini çekecek ve memnun edecektir.

 

Çocuğunuzun kimyaya ilgi duyabileceğini düşünüyorsanız, Toca Lab: Elements, elementlerin kendileriyle doğrudan oynayarak periyodik tabloyu öğrenmesine yardımcı olacaktır. Periyodik tablo biraz gelişmiş olduğu için küçükler için olmadığı açıktır, ancak biraz daha büyük bir çocuk kimya dünyasına ilgi duyabilir. Ama çocuklar için ücretli bir oyundur.

0
0
0
0
0
0
Yazıyı emoji ile değerlendir..

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

Spam kodu:

Kapatmak için ESC tuşuna basın