Image by rawpixel.com

En İyi 11 CamScanner Alternatifi Uygulama

Artık her akıllı telefon, iyi çekim yapan bir kamerayla geliyor. Bu nedenle, artık bir belgeyi kolayca tarayabilir ve PDF, JPEG veya PNG vb. dahil herhangi bir biçimde kaydedebilirsiniz.

Her bir kağıt belgenin dijitalleştirildiği dijital bir dünyada yaşıyoruz. İşleri çok daha kolay ve verimli hale getirmek için belgeleri taramak ve kaydetmek için kullanılabilecek çok sayıda uygulama vardır. Belgelerinizi taramak için CamScanner (Android | iOS) alternatifi uygulama arıyorsanız doğru yere geldiniz. Bu yazıda, Android için en iyi CamScanner alternatifi uygulamaları listeledik.

En İyi 11 Alternatif CamScanner Uygulaması

Bu makale en iyi CamScanner kameradan PDF yapma alternatif uygulamasını bulmanıza yardımcı olacaktır.

1. Simple Scan

Simple Scan, mevcut en iyi CamScanner alternatifi uygulamadır. Bu uygulama faturalarınızı, belgelerinizi, kartvizitlerinizi, kimlik kartlarınızı, evraklarınızı ve neredeyse her şeyi tarayabilir. Ayrıca, birden fazla akıllı telefon arasında dosyaları yedekleyebilir ve geri yükleyebilir. Ayrıca, Simple Scan uygulaması kaydedilen belgeleri e-posta, yazdırma, Faks, WhatsApp, Google Drive, Dropbox ve Evernote vb. aracılığıyla paylaşabilir. PDF'yi JPG'ye çevrimiçi ücretsiz olarak dönüştürebilen filigransız en iyi PDF yapma uygulamasıdır.

2. FP Scanner

FP Scanner, iPhone kullanıcıları için ücretsiz bir kameradan PDF yapma uygulamasıdır. Tek dosya tarayıcı, toplu dosya tarayıcı, OCR, kart tarayıcı, dosya yöneticisini içeren çok işlevli bir belge tarayıcı, metin çıkarıcı, PDF dönüştürücü ve Dosya yöneticisidir. FP Scanner evrakları, kitapları, gazeteleri, el yazısı mektupları, notları, posterleri, reklam panolarını, kara tahtaları, beyaz tahtaları, telefon ekranlarını, fotoğraf albümlerini, faturaları, makbuzları, sözleşmeleri hızlı ve doğru bir şekilde tarayabilir ve bunları PDF, JPGE ve yazıya dönüştürebilir. Ardından telefonunuzda taradığınız dosyaları veya metinleri düzenleyebilir ve kolayca yönetebilirsiniz.

3. Adobe Scan

Adobe Scan, tanınmış bir marka olan Adobe tarafından geliştirilen dünyaca ünlü bir hızlı PDF yapma uygulamasıdır. Sonsuz özellikleri ile belge, dekont, kimlik kartı, not, kartvizit vb. evrakı kolayca tarayabilirsiniz. Ayrıca belgenin türünü de algılar ve görüntüyü buna göre keser. En önemlisi, Adobe Scan OCR'yi destekler, yani belgelerdeki metni tam olarak tarayabilir. Belgeleri filigran olmadan taramak istiyor musunuz? O zaman Adobe Scan, sizin için en iyi CamScanner alternatif uygulamasıdır.

4. Microsoft Lens

Bir belgeyi çevrimiçi olarak PDF olarak kaydetmek ister misiniz? Ücretsiz bir online PDF yapma uygulaması için Microsoft Lens uygulamasını kullanın. Microsoft'un bu uygulaması, her tür belgeyi taramanıza ve MS Word, MS Powerpoint veya MS Excel elektronik tablosuna kaydetmenize olanak tanır. Ayrıca, görüntüleri PDF, Word ve Powerpoint dosyalarına dönüştürebilir. Ayrıca taranan belgeleri OneDrive veya OneNote'a kaydedebilirsiniz.

Görüntüleri PDF, Word, PowerPoint ve Excel dosyalarına dönüştürmek, yazdırılmış ya da elle yazılmış metni dijital ortama aktarmak ve dosyaları OneNote, OneDrive veya yerel cihazınıza kaydetmek için Microsoft Lens'i kullanabilirsiniz.

5. Doc Scanner

Doc Scanner, bir PDF belge tarayıcı uygulamasıdır. Doc Scanner ile fotoğrafları, makbuzları, raporları, belgeleri veya herhangi bir şeyi PDF belgesine dönüştürebilirsiniz. Ayrıca, resimlere bir filtre ekleyebilir ve sayfa boyutunu A2, A3, A4, A5 ve Letter olarak ayarlayabilirsiniz. Bu uygulamayla ilgili en iyi şey, aynı anda birden fazla görüntüyü kolayca tarayıp kırpabilmenizdir.

6. TapScanner

TapScanner, toplu taramayı ve OCR'yi destekleyen popüler bir belge tarama uygulamasıdır. Bu uygulama, JPG görüntülerini HD kalitesinde PDF'ye dönüştürebilir. Ayrıca, kaydedilmiş PDF belgelerinizi dijital olarak imzalama yeteneği de sağlar. Yeni bulut entegrasyon özelliği ile yedek alabilir ve dokümanları buluta senkronize edebilirsiniz.

7. Pro Scanner › Prizmo 5

Prizmo, herhangi bir belgeyi taramanıza ve bunları yazı, PDF, vCard, JPEG ve PNG olarak kaydetmenize olanak tanıyan, iPad ve iPhone için güçlü bir tarama uygulamasıdır. Uygulama, PDF dosyalarını tarayabilir ve taranan dosyaları galerinize veya Evernote, Dropbox, Google Drive gibi çevrimiçi depolama hesaplarınıza ve çok daha fazlasına kaydedebilirsiniz. Uygulama, belgeleri hızlı ve yüksek hızda taramanıza olanak tanır.

8. JotNot Scanner App Pro

JotNot Pro, belgelerinizi PDF'ye dönüştürmenin kolay ve güçlü bir yolunu sunar. JotNot Pro, belgelerinizi yüksek hızda tarayan parola korumalı bir PDF yapma uygulamasıdır. Dahası, makbuzları, notları, eskizleri, sözleşmeleri, tarifleri, fotoğrafları, kartvizitleri ve çok daha fazlasını tarar. Uygulama, bu belgeleri iOS cihazınızdan tarar ve JPEG veya PDF olarak kaydeder. Dosyalarınızı zahmetsizce taramanın daha hızlı bir yolunu sunar.

9. Clear Scan

Adından da anlaşılacağı gibi, bu uygulama herhangi bir resmi, evrakları, dergileri, belgeleri, kitapları, ders notlarını, kimlik kartlarını vb. tarar ve yüksek kaliteli PDF, PNG veya JPG dosyalarına dönüştürür. Clear Scan, okul veya üniversite öğrencileri ve iş adamları vb. için en iyi PDF yapma aracıdır.

10. TurboScan

TurboScan, kenar algılamayı, çoklu taramayı ve OCR'yi destekleyen yüksek kaliteli bir telefonda PDF yapma aracıdır. JPG görüntülerini çevrimiçi olarak ücretsiz olarak kolayca PDF'ye dönüştürebilir. Belgeler, evraklar, notlar, beyaz tahtalar, fotoğraflar veya herhangi bir metin dosyası için güçlü bir çok sayfalı PDF yapma uygulamasıdır. TurboScan ücretsiz sürümü, üç çok sayfalı tarama için sınırlıdır. Ancak, premium ücretli sürüm tüm sınırlamaları ortadan kaldırır.

11. Text Fairy (OCR Metin Tarayıcı)

Text Fairy, Google Play'de bulunan en iyi OCR uygulamasıdır. Bu uygulama, görüntülerdeki metni doğru ve tam olarak tarayabilir. Bu uygulamayla ilgili en iyi şey, filigran ve reklam içermemesi ve tamamen ücretsiz olmasıdır. Uygulama ile görselleri metin dosyasına dönüştürür, belgeleri düzenle, paylaş, veya PDF olarak dışa aktar. Gizliliğinizi korumak için çevrimdışı çalışır.

0
0
0
0
0
0
Yazıyı emoji ile değerlendir..

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

Spam kodu:

Kapatmak için ESC tuşuna basın