DiskInternals ZIP Repair ile Bozuk Zip Dosyalarını Kurtar

Zarar gören ve açılmayan ZIP dosyalarını onarmak için DiskInternals ZIP Repair programını kullanabilirsiniz. Bozuk zip dosyaları için kolay ve ücretsiz düzeltme programı.

Zip dosyası biçimi, en popüler veri depolama biçimidir. İnternet üzerinden bilgi yedekleme ve aktarımı için yaygın olarak kullanılır.

İyi tanımlanmış bir yapıya sahip herhangi bir format gibi, bozulmalara karşı oldukça hassastır. Dosya yapısındaki küçük bir bozulma durumunda bile, standart zip araçları içeriğini çıkaramaz. Bunun nedeni, tüm zip araçlarının arşivleri bütünlük açısından kontrol etmesidir. Bir arşivin orijinal dosyalarının CRC değerleri, çıkarılanlarla eşleşmezse, standart araçlar bunları çıkarmayacaktır. Böyle bir durumda DiskInternals ZIP Repair, zip yapısının geri yüklenmesine ve arşiv içeriğinin çıkarılmasına yardımcı olur.

Kurtarmanın tam otomasyonu ve sihirbaz benzeri bir arayüz, zip onarımını bir çırpıda yapar.

Onarılması gereken bir arşivi bulduktan sonra, program hasar taraması yapacaktır. Ardından, sağlam kurtarma motoru görevi devralacaktır. Tüm bozulmamış dosyaları çıkaracak ve yeni bir arşive taşıyacaktır.

Sizden beklenen bir diğer şey ise yeni arşive bir isim vermeniz veya var olan bir arşivin yerini belirtmeniz.

Zip dosyası onarma programı

DiskInternals ZIP Repair, kısmen zarar görmüş ve geri yüklenen dosyaları ayıklamasına izin veren yerleşik ayıklama özelliklerine sahiptir. Program, tüm önemli zip özelliklerini destekler ve otomatik kurtarma özelliği ile standart zip uygulamalarınızı güçlendirir.

Bir iletim hatası veya ortam hasarı dosya erişiminizi engellese de, önemli verilerinizi her zaman DiskInternls ZIP Repair'ın emin ellerine emanet edebilirsiniz.

DiskInternals ZIP Repair ücretsiz bir araçtır. Sadece indirin ve bilgisayarınıza kurun.

DiskInternals ZIP Repair'ın tam özellikli ücretsiz sürümünü ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

0
0
0
0
0
0
Yazıyı emoji ile değerlendir..

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

Spam kodu:

Kapatmak için ESC tuşuna basın