Image by rawpixel.com

Silinen Dosyaları Kurtarmak için En İyi Android Veri Kurtarma Uygulamaları

Android veri kurtarma uygulamalarının çoğu, cihazlarda kaybolan dosyalara erişmek için root izni gerektirir. Ancak Android cihazlarda silinen dosyaları root yapmadan kurtarmak için birçok uygulama da mevcut.

Bazen en sevdiğimiz resimleri, videoları veya önemli belgeleri yanlışlıkla Android akıllı telefonumuzdan sileriz. Bildiğiniz gibi Android'de kaybolan dosyaları kurtarmak, PC'de veri kurtarma ile karşılaştırıldığında o kadar da kolay değildir. Listelenen Android dosya kurtarma uygulamalarından bazıları iddia ettikleri gibi çalışmayabilir. Bu nedenle, dosya kurtarma işlemi sırasında bu uygulamaların her birini tek tek denemelisiniz. Bu nedenle, listelenen bu Android veri kurtarma uygulamalarıyla kayıp dosyalarınızın %100 kurtarılacağını garanti edemeyiz.

Root İzni Greketirmeyen En İyi Android Veri Kurtarma Uygulamaları:

1. UltData

UltData, root izni olmada cihazınızdaki kayıp verileri kurtarmanıza etkili bir şekilde yardımcı olabilecek mükemmel Android veri kurtarma araçlarından biridir.

 

UltData, fotoğraflar, videolar, sesler, belgeler vb. gibi farklı kategorilere göre silinmiş dosyaları arayabileceğiniz kullanımı kolay bir arayüzle birlikte gelir. Android veri kurtarma aracı ayrıca WhatsApp sohbet geçmişi, WhatsApp fotoğrafları, WhatsApp belgeleri, WhatsApp videoları ve sesleri gibi kayıp WhatsApp verilerini kurtarmak için özel bir bölüm sunar.

EaseUS MobiSaver, en kolay Android veri kurtarma uygulamasıdır ve hem telefonun dahili belleğinden hem de harici microSD kartından silinen fotoğrafları, resimleri, görüntüleri, videoları, kişileri, WhatsApp mesajlarını ve konuşmaları geri getirmek için en iyi seçeneğinizdir.

Desteklenen fotoğraf biçimleri: JPG/JPEG, PNG, GIF, BMP, TIF/TIFF.
Desteklenen video formatları: MP4, 3GP, AVI, MOV.

Video Recovery ile Android akıllı telefonlarda silinen videoları geri getirin. Bu Android video kurtarma uygulamasını kullanarak silinen videoların çoğunu kurtarabilirsiniz. Bu uygulamayı kullanarak videolarınızı kurtarmak için iki farklı yöntem deneyebilirsiniz.

Video Recovery, FLV, AVI, MOV, MP4, MPG, 3GP vb. formatlardaki silinmiş videoları başarıyla geri yükler. Kurtarma işlemi, videoların büyük boyutu nedeniyle uzun zaman alabilir. Ayrıca kurtarılan video kalitesi değişebilir.

DiskDigger photo recovery, Android cihazlarda silinen fotoğrafları kurtarmanıza yardımcı olur. İster yanlışlıkla bir fotoğrafı silmiş olun, ister hafıza kartınızı yeniden biçimlendirmiş olun, DiskDigger'ın güçlü veri kurtarma özellikleri, kaybolan resimlerinizi bulabilir ve onları geri yüklemenize izin verebilir.

Ayrıca bu uygulama ile kurtarılan dosyalarınızı doğrudan Google Drive, Dropbox'a yükleyebilir veya e-posta ile gönderebilirsiniz.

DigDeep Image Recovery, silinen görüntülerinizi dahili depolama ve SD karttan geri yüklemek için en iyi görüntü kurtarma Android uygulamalarından biridir. Bu Android veri kurtarma uygulaması, belirli bir konumdan resimler içeren her klasöre bakar. Fotoğraflarınızı aramak için onları tek tek kontrol edin.

Telefonunuzdan yanlışlıkla bir fotoğrafı sildiğinizde ve onu geri yükleyebilecek iyi bir araç aramaya başladığınızda, tek yapmanız gereken bu uygulamayı indirmek ve telefonunuzun tüm dahili ve harici hafızasını taramasına izin vermek.

Document Recovery, Android cihazlarda silinen belgeleri geri yükler. Kurtarılan veri dosyaları arasında Doc, PDF, XLS, PPT, TXT, ZIP vb. bulunur.

7. Ztool

 

Ztool, silinen fotoğrafları kurtarmaya ve silinen videoları iyi kalitede Android telefondaki albüme geri döndürmeye yardımcı olan güçlü ve kolay bir uygulamadır. Root iznine gerek yoktur. Bir profesyonelin kullanıcının yardımı olmadan adım adım fotoğrafları geri yükleyebilir veya videoları kurtarabilirsiniz.

Dumpster, bir geri dönüşüm kutusu gibi davranır ve Android'deki dosyaları kurtarmanıza yardımcı olur, ancak fark, uygulamanın yalnızca kurulumdan sonra silinen dosyaları kurtarmasıdır.

Uygulamayı yükledikten sonra, yeni silinen tüm verilerinizi otomatik olarak yedekler ve böylece, silinen resim ve videoları kolayca geri almanıza ve anında telefonunuza geri yüklemenize olanak tanır.

0
0
0
0
0
0
Yazıyı emoji ile değerlendir..

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

Spam kodu:

Kapatmak için ESC tuşuna basın