Android için en iyi pedometre / adım takip uygulamaları

Günlük attığınız adımları takip eden en iyi adım sayar Android uygulamaları bu listede. Adımlarınızı telefonunuzdan izlemenin en kolay yollarını bu uygulamalarda bulacaksınız. En iyi adım sayar uygulamasını arıyorsanız doğru yere geldiniz.

Telefonlar vücut hareketinizi bir adım olabileceğini düşündükleri şeye çevirmek için yerleşik ivmeölçerler ve jiroskoplar kullanırlar, bu yüzden, her zaman bir hata payı olacaktır. Ancak yine de Pedometre uygulamaları günlük aktivitilerinizi kaydetmenize yardımcı olacaktır. Şimdi, Android için en iyi pedometre uygulamaları ve adım sayacı uygulamaları burada.

İşte Android için en iyi pedometre ve adım sayacı uygulamaları:

Google Fit, adım sayma uygulamaları için iyi bir başlangıçtır. Adımları, etkin zaman ve daha fazlası dahil olmak üzere takip eder. Uygulama ayrıca tüm Wear OS akıllı saatlerinin yanı sıra Xiaomi Mi bantlarını destekler. Ayrıca, uygulama Runkeeper, Strava, MyFitnessPal, Lifesum gibi diğer uygulamalar ile entegre olur.

Egzersiz yaparken analizleri görün ve koşu, yürüme ve bisiklet aktivitelerinizde gerçek zamanlı istatistiklerinizi öğrenin. Fit, hızınızı, adım sayınızı, rotanızı ve diğer bilgileri kaydetmek için Android telefonunuzun sensörlerini veya Wear OS by Google akıllı saatin nabız sensörlerini kullanır.

Pedometre uygulamaları genelde harici bir cihazdan aldığınız veriler kadar güvenilir değildir. Her durumda, Google Fit uygulama içi satın alma veya reklam olmadan tamamen ücretsiz kullanabileceğiniz bir adım sayar uygulamasıdır.

Adım Sayar, daha basit adım sayar uygulamalarından biridir. Bu pedometre, adımlarınızı saymak için yerleşik sensörü kullanır. GPS izleme yoktur, böylece pilden büyük ölçüde tasarruf edebilir. Ayrıca yakılan kalorilerinizi, yürüme uzaklığını ve süresini vs. de izler. Bütün bu bilgiler açık biçimde grafiklerde gösterilir.

Sadece başla tuşuna dokunun, uygulama adımlarınızı saymaya başlasın. Telefonunuz ister elinizde, ister çanta, cep veya kolluğunuzda olsun, adımlarınızı ekranınız kilitliyken bile kaydeder.

Tüm özellikler ücretsiz sürümde kullanılabilir. Ancak, pro sürümü satın alırsanız reklam gösterimi kaldırılır.

MyFitnessPal en güçlü adım sayma uygulamalarından biridir. Aynı zamanda bir sürü farklı özelliği vardır. Çoğu kişi, uygulamayı kalori sayımı, makro izleme (günde ne kadar karbonhidrat tüketiyor), kondisyon takibi, su takibi ve adım takibi için kullanıyor. Tabii ki, adım takibi birçok özellikten biri. Bu alanda güçlü ve popüler bir uygulama. Yine de, tüm özellikler için bir abonelik gerektirir ve bu abonelik oldukça pahalıdır.

4. Pedometre

Pedometre adındanda anlaşılacağı üzere başka bir basit adım sayar uygulamasıdır. Attığınız adım sayısını kaydeder ve yaktığınız kalori miktarı, mesafe, yürüyüş süresi ve saatlik hızla birlikte gösterir.

Uygulama bir başlatma / durdurma düğmesine sahiptir. Başlat düğmesine bir kez bastığınızda, tek yapmanız gereken her zaman yaptığınız gibi akıllı telefonunuzu tutmak ve yürümek. Tabi ki, cebinize ya da çantanıza koysanız da uygulama otomatik olarak adımlarınızı kaydedebilir. Attığınız adım sayısıyla ve diğer tüm bilgilerle ilgili bir grafiği her zaman görüntüleyebilirsiniz. Uygulama ayrıca yakılan kalori, mesafe, yürüyüş / koşu süresi ve hız gibi şeylerin kaydını tutar.

Uygulama reklam gösterimi ile tamamen ücretsizdir. Kullanımı kolaydır.

Pacer, popüler adım sayar uygulamalarından biridir. Adım sayacı hassasiyetini birçok yönden ayarlayabilmenizi sağlar. Uygulama aynı zamanda GPS adım izleme (isteğe bağlı), oturum açma ve hem Fitbit hem de MyFitnessPal için destek sunuyor. Premium versiyonu, egzersiz araçları ve koçluk gibi bazı ek özellikleri içerir.

Runner en popüler pedometre uygulamalarından biridir. Aslında, koşularınızı ve yürüyüşlerinizi takip etmek uygulamanın çıkış noktasıdır. Uygulama, egzersiz izleme, hedefler, fitness rutinleri, ilerleme raporları ve daha fazlasını içerir. Aynı zamanda topluluk zorlukları, egzersiz ödülleri ve motivasyon amaçlı diğer küçük şeyleri de içerir. Abonelik sürümü ayrıca daha iyi antrenman desteği, daha iyi ilerleme izleme ve canlı izleme desteği içerir. Ücretsiz sürüm çoğu insan için yeterlidir. Türkçe dil desteği maalesef yoktur.

Map My Walk, Under Armour uygulama ailesinin bir parçasıdır ve yürüyüşçüler için gerçekten harika bir eklentidir. Uygulama, harika bir ayrık zamanlı görselleştirme sağlar ve en son yürüyüşünüzü önceki oturumlarla karşılaştırmanıza olanak tanır. Motive olmanıza yardımcı olacak bir yürüyüş rotası keşif bölümü ve sosyal bir yönü de var.

Özelleştirilebilir Antrenman Planları, koşmayı kolaylaştırmak için kişiselleştirilmiş koçluk ipuçları ve sağlık ve zindelik konusundaki ortak bağlılığınızı destekleyen 60 milyondan fazla atletten oluşan ilham verici bir topluluk edinin.

Başka bir adım izleme uygulaması Accupedo. Accupedo, günlük adımlarınızı takip eden ve ana ekran üzerinde bir Widget desteği sunan bir adım sayar uygulamasıdır. Bu da ihtiyacınız olan her fitness hareketini izlemek için harika bir uygulamadır. Adım, kalori ve çok daha fazlasını uygulama üzerinden izleyin ve hedefler belirleyin. Çok basit ve kullanımı kolay bir uygulamadır.

Bu pedometre, adımlarınızı saymak için yerleşik sensörü kullanır. GPS izleme yoktur, böylece pilden büyük ölçüde tasarruf edebilir. Ayrıca yakılan kalorilerinizi, yürüme uzaklığını ve süresini vs. de izler. Bütün bu bilgiler açık biçimde grafiklerde gösterilir.

Günlük adım hedefleri belirleyebilirsiniz. Hedefinizi art arda 2 veya daha fazla gün gerçekleştirmek, bir seri başlatır. Motivasyonunuzu yüksek tutmak için seri istatistikleri grafiğinizi kolayca kontrol edebilirsiniz.

Her zaman formda kalmanıza yardımcı olan bir başka süper adım sayar uygulaması. Adımlarınızı ve yaktığınız kaloriyi güzel bir animasyon grafik ekranında takip edin. Ana ekranınız için widget desteği sunar. Böylece uygulamayı açmadan adımlarınıza ve kalorilerinize doğrudan erişebilirsiniz.

Sizin için 30+ güzel özelleştirilebilir tema sunar. Ayarlayın ve keyfini çıkarın. Tüm gün size uyum sağlayan profesyonel özelliklere sahip basit ve kullanımı kolay bir uygulama. Sizin için en iyi adım sayar uygulamalarından biri.

ITO Technologies tarafından sağlanan pedometre, başka bir basit pedometre uygulamasıdır. Bu aynı zamanda planlı egzersizler için en iyi sonucu verir. Uygulamanın bir başlat/durdur düğmesi vardır. Böylece yapmayı planladığınız koşu veya yürüyüş için kullanabilirsiniz. Uygulama ayrıca yakılan kalori, mesafe, yürüme/koşma süresi ve hız gibi şeyleri de takip eder. Bu, fitness bantlarında veya diğer uygulamalarda gördüğünüz gibi 7/24 adım sayacı kadar iyi çalışmayabilir. Bununla birlikte, uygulama tamamen ücretsizdir (reklamlarla birlikte).

 

StepsApp tam olarak adından anlaşılan şeyi yapar. Uygulama, yerleşik bir adım izleyiciye ve bir geçmiş kayıt özelliğine sahiptir, böylece ilerlemenizi günden güne karşılaştırabilirsiniz. Bu, yürüme hedeflerini artırmanız gerektiğini hissettiğinizde, toplam yürüme süresini, toplam adımları ve daha fazlasını artırma arasından seçim yapmanızı sağlar. Uygulama ayrıca, tarzınıza uyacak bir dizi temayla muhtemelen bu listedeki en iyi görünen uygulamadır.

0
0
0
0
0
0
Yazıyı emoji ile değerlendir..

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

Spam kodu:

Kapatmak için ESC tuşuna basın