Android için Otomatik Değişen Duvar Kağıdı Uygulamaları

Otomatik duvar kağıdı değiştirme uygulamaları ile her saniye, her dakika veya her saatte bir otomatik olarak duvar kağıdını değiştirme seçeneği varken neden tüm gün Android ana ekranınızda veya kilit ekranınızda aynı duvar kağıdını göresinizki?

Çoğu insan, telefonunun duvar kağıdını sık sık değiştirir. Otomatik olarak değişen duvar kağıtları ise bu işi kolaylaştırmak için kullanabileceğiniz güzel bir yöntemdir. Bazı rastgele veya önceden seçilmiş resimlerle herhangi bir çaba harcamadan duvar kağıtlarını otomatik olarak değiştirerek, cihazınızın ekranında özelleştirme yapabilirsiniz. Ayrıca, Android'de duvar kağıtlarını otomatik olarak değiştirmek çok fazla pil tüketmez.

Android için en iyi otomatik duvar kağıdı değiştirme uygulamaları:

Cihazınızın ana ekranını zahmetsizce yenilemek için Android için en iyi otomatik duvar kağıdı değiştirme uygulamalarından bazılarına göz atın.

1. Tapet

Tapet, cihazınızın ana ekranını özelleştirmek için Google Play'de bulunan benzersiz duvar kağıdı değiştirme uygulamalarından biridir. Diğer duvar kağıdı uygulamalarından farklı olarak Tapet, cihazınızın ekran çözünürlüğüne göre otomatik olarak yüksek kaliteli arka planlar oluşturur. İlginç olan, tüm duvar kağıtlarının rastgele desenler ve renklerle oluşturulmasıdır, bu nedenle internetten hiçbir görüntü indirilmez ve her şey cihazınızda hızla oluşturulur.

Otomatik duvar kağıdı değiştirme seçeneğiyle, uygulamayı her saat veya her gün yeni bir duvar kağıdıyla değiştirecek şekilde ayarlayabilirsiniz. Ve büyük olasılıkla aynı duvar kağıdını iki kez görmeyeceksiniz.

Auto Change Wallpaper ile saniyeler içinde telefonunun duvar kağıdını dilediğiniz gibi hızla ve otomatik olarak değiştirir. Uygulama, sınırsız resim veya tüm fotoğraf galerisi eklemenize ve tam otomatik bir zamanlayıcı ile görüntünün değiştiği zaman aralığını ayarlamanıza olanak tanır. Ayrıca kilit ekranı duvar kağıdını otomatik olarak değiştirme seçeneği de vardır.

Casualis, her 1/3/6/12 saatte bir veya 1/3/7 günde bir, tercih ettiğiniz zamanda rastgele bir duvar kağıdı ayarlamanıza izin verir. 3000'den fazla yüksek çözünürlüklü resim arasından manuel olarak bir duvar kağıdı seçebilir veya kendi resimlerinizi kullanabilir ve bunlara rastgele efektler uygulayabilirsiniz. Widget'ı kullanarak veya akıllı telefonunuzu sallayarak rastgele bir duvar kağıdı ayarlama seçeneği de vardır.

Waller, çok çeşitli full HD duvar kağıtları ile birlikte gelir. Uygulamadaki otomatik duvar kağıdı değiştirici özelliği, kullanıcıların duvar kağıtlarını otomatik olarak değiştirmek ve arka plan olarak rastgele yeni resimler ayarlamak için günün saatini seçmelerine olanak tanır. Ayrıca, bir kez ayarladığınızda duvar kağıtları varsayılan olarak telefonunuzun deposuna indirilir ve galerinizde bulunabilir.

Otomatik duvar kağıdı, telefon ekranınızın duvar kağıdını seçilen duvar kağıtlarından otomatik olarak değiştirir. Telefon galerisinden veya internetten duvar kağıtları seçebilir, kamerayı kullanarak yeni bir resim çekebilir veya kendi duvar kağıdınızı oluşturabilirsiniz. Resmi gerekli boyutlara kırpabilirsiniz veya seçilen resmi, orijinal resmi etkilemeden duvar kağıdı olarak en uygun şekilde merkezden kırpacaktır.

Reddit için duvar kağıdı değiştirici, tüm bu duvar kağıdı değiştirici uygulamalarından biraz farklıdır. Reddit için duvar kağıdı değiştirici ile anasayfa ve kilit ekranı duvar kağıtları için görüntü kaynakları olarak alt dizinlerin herhangi bir kombinasyonunu seçebilirsiniz. Uygulama, her gün, saatlik veya her dakika, istediğiniz kadar ve istediğiniz sıklıkta alt dizinlerden resim seçerek duvar kağıtlarınızın değiştirilmesini otomatikleştirecektir.

Changer ile Android cihazınızın pil ömrü veya performansı üzerinde olumsuz bir etki olmadan dinamik bir duvar kağıdına sahip olabilirsiniz. Kişisel tercihlerinize göre duvar kağıdı olarak ayarlanacak resimlerinizi ve fotoğraflarınızı seçebilirsiniz. Aslında, Changer duvar kağıdını mevcut hava durumuna, konuma, zamana veya Wi-Fi'ye göre veya rastgele veya sıralı görüntülerle tamamen kullanıcının tercihine göre değiştirir.

Bing duvar kağıtları, Microsoft tarafından oluşturulan ve Android akıllı telefonlarda muhteşem duvar kağıtlarına sahip olmamızı sağlayan bir uygulamadır. Bu uygulamanın özelliklerinden biri, duvar kağıdını günlük olarak değiştirmenize izin vermesidir. Uygulamada zamanla Bing'de kullanılan duvar kağıtları toplanıyor.

Google'ın duvar kağıdı uygulaması, Google+, Google Earth ve onlarca üçüncü taraf kaynaktan geniş bir duvar kağıdı koleksiyonuna sahiptir. Hepsi kategorilere ayrılmıştır ve her gün otomatik olarak değişebilir. Her gün ilgilendiğiniz kategoriden size yeni bir duvar kağıdı "yükleyecek", "her gün için duvar kağıdı" işlevi vardır.

Walpy ile belirli bir zaman diliminde unsplash.com'dan yeni bir duvar kağıdının keyfini çıkarın. Ayrıca Walpy, Android'in duvar kağıtlarını değiştirmek için en iyi zamanın ne olduğunu bulmasını sağlar. Cihazınız şarj olurken, bir WiFi ağına bağlıyken veya boştayken arka planı değiştirmek için tetikleyiciyi ayarlayabilirsiniz.

0
0
0
0
0
0
Yazıyı emoji ile değerlendir..

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

Spam kodu:

Kapatmak için ESC tuşuna basın