Photo by Đức Trịnh on Unsplash

Android İçin En İyi Simge Paketleri

Ana ekranınızın görünümünü tamamen değiştirmenin en iyi yollarından biri simge paketleri kullanmaktır. Google Play Store’da binlerce simge paketi uygulaması bulunmaktadır. Gerçekten harika bir ikon paketi bulmak neredeyse imkansız olabilir. Herhangi bir ana ekranı canlandırabilecek 10 birinci sınıf simge paketini sizin için listeledik.

Temel olarak bir simge paketi, mevcut simgeleri yeni simgelerle değiştiren bir uygulamadır. Simge paketlerinin çoğu, bazı Launcher (başlatıcı) uygulamaları ile uyumludur. Bu nedenle, özel bir launcher uygulamanız yoksa tek başına simge paketleri işe yaramayabilir.

1. Whicons

Bu ücretsiz simge paketi basittir ve Whicons hayal edebileceğiniz her karanlık ve canlı duvar kağıdı ile uyumludur. Whicons tamamen beyaz simgelere sahiptir. Ultra minimal bir görünüm istiyorsanız, bu simge paketi tek çözümünüz olabilir. Uyumlu olduğu Launcher'lar arasında ADW, Holo, Lawnchair, Lucid, Niagara, Nova, OnePlus, Posidon, Smart, Solo, Square Home ve TSF bulunur.

2. Lines

 

Minimalist yaklaşımlı bu simge paketi, Lines simgeler en popüler uygulamaları şekilleri ile özetlemiştir. Her simge sadeliği ile akılda kalacak şekilde hazırlanmıştır. Ana düşünce merkezi simgelerin altında duvar kağıdını göstermektir. Simgeler HD kalitede veya yeterince yüksek çözünürlüklüdür.

3. Emptos

Emptos şeffaf, ipeksi ve zarif bir ikon paketidir, cihazlarınızda parlamaya hazır! Premium, lüks, abartılı ve özel bir his!

Nova, Action, ADW, ADWex, Apex, Atom, ABC, Aviate, Everything.me, Go, Inspire, KK, Lucid, Holo, Holo HD, Sonraki, Nougat, Nine, M, Mini, Smart, Solo, Themer, TSF , V, ABC, Zen UI, Zero, Evie, L, Lawnchair ve çok daha fazla launcher uygulasında çalışır.

4. Oscuro

Altıgen siyah gözyaşı simgeleri parlak ve loş duvar kağıtları ile kesilmiş, ancak içlerindeki gölgeli şablon logoları, YouTube ve AC logolarında görüldüğü gibi bazı duvar kağıdı detaylarının gösterilmesine izin verir.

5. Zwart

Zwart, siyah görsellere sahip, karanlık ayrıcalığının ikon paketidir. Işıklı simgeler tanımlarını canlı duvar kağıtlarına karşı koruyamadığında, Zwart cesur ve sağlam durur.

6. Nimbbi

Bu paket, basit tek renkli logoları ve ince siyah kenarlığını zarif bir ilişkiye dönüştürür. Nimbbi, ana ekranını yukarı doğru tutan oniks kol düğmeleri gibi, geniş manzaralara ve geometrik duvar kağıtlarına keskin bir kontrast sunar.

7. Lux Dark

Dairesel simge paketleri en popüler olanlardan bazıları, ancak Lux Dark kaba bir elmas gibi parlıyor. Parlak, renk geçişli renk aksamları, koyu ve renkli temalarla oldukça iyi uyum sağlar.

Bu paket, belirli bir şekle tamamen zorlanmamış bir uygulamada tutarlılık uyandırmak için tekrarlanan şekil stillerini kullanan düz Materyal simgelerinde gölge ve canlı renkleri mükemmel şekilde dengelemeye çalışır.

9. Moonrise

Moonrise, Materyal simgeleri için çok fazla derinlik katmaya çalışır; Simgeler özenle seçilmiş renk pop'leriyle gölgeli grilerde büyük ölçüde gölgelenir. Bu pakette birçok gölgeleme, gölgelendirme ve açılı ışık oyunu bulunur.

10. Ombre

Ombre en sevdiğim "şekilli" simge paketlerinden biridir. Alttaki rıhtım / bar çoğunlukla düzdür, ancak ikonları takmak için dönüşür! Buradaki renkler karanlık simge aksanlarıyla bile karanlık temalarla çalışacak kadar canlıdır.

Anahat, basit beyazın monotonluğunun ötesine geçerek, parlak ve cesur renkleri neondaki anımsama simgelerine getiriyor. Teknik bir paket olmak, bazı duvar kağıtlarında daha yumuşak detay tonlarını kaybetmek biraz daha kolay, ancak bu paket karanlık duvar kağıtları ve uygulama çekmecelerinde parlayan bir mücevher.

12. Pireo

Pireo, orijinal 2016 Google Pixel'in yuvarlak ikonlarının canlı görünümünü ve iki yıl sonra güçlü görünümünü koruyor. Simge arka planları için çok fazla beyazlık sağlar, ancak küçük gölge, saf beyaz duvar kağıtları üzerinde bile onları ayırt edilebilir sağlar.

13. Elun

Elun da 2016 Pixel'in tarzından bazılarını öykünür, ancak bu paket daha düz, daha net ve uzak, çok daha renkli. Yumuşak griler ve canlı vurgu renkleri, beyazın çok fazla kullanılmamasına yardımcı olur, böylece YouTube ve Rehber gibi simgeler daha fazla öne çıkar.

14. Urmun

Urmun, Materyal Tasarım üzerine inşa edilmiş, cesur logoları ve keskin renk paletlerini vurgulayan bir pakettir. Gölgeler, bu şekilli, 4,300+ simge spor paketine derinlik katıyor ve detaylar ustalıkla vurgulanıyor.

15. CandyCons

Parlak şekerli renklere ve basit şekillere daha fazla parlaklık katan CandyCons, kullanmak için tatlı bir ikon paketidir. Bol, renkli alternatif ikonlar.

16. Krix

Bu köşleri yuvarlatılmış kare simgeleri, düz bir görünüm ve geniş bir renk dizisi sunuyor. Xiaomi'nin MIUI'sine dayanan bu pakette 3000'den fazla simge ve benzersiz bir şekilde harmanlanmış bir stil var.

Birçok simge paketi, Samsung TouchWiz görüntüsünü taklit eder, ancak hiçbiri Aspire UX stili ile yapamaz. Bu ikon paketi, anahat görüntüsü çalışmadığında orijinal logolarla çalışmaya hazır olmaktan daha fazlasıdır.

18. Minimalist

Karanlıktan ve ışığın içinden, Minimalist Simge Paketi sadelik deneyimini geliştirmeye olan yaratıcılığın mükemmel karışımı ile tasarlanmıştır.

19. Retororika

Retrorika, cihazınızı değiştirecek bağbozumu paleti ile Google'ın Materyal Tasarımı Yönergesi doğrultusunda çizilir!

20. Unicorn

Unicorn, ikonografi üzerinde tasarlanmış, mor, pembe ve mavi renklerin büyülü karışımı, yüzlerce duvar kağıtları ve  tüm popüler launcher desteği ile.

Simge paketi zevkinize tam uymuyorsa, umudunuzdan vazgeçmeyin - sadece bir simge paketi hazırlayın! Icon Pack Studio, renkleri, dokuları, stilleri, şablonları ve daha fazlasını seçmenize ve telefonunuzdaki her uygulamayı ne kadar belirsiz olursa olsun kapsamaya olanak sağlar.

22. Adapticons

Uygulama çekmecenizde yalnızca bir veya iki ikon paketi gerekiyorsa veya sadece her simgenin tek tek özelleştirilebildiği, renklendirilip şekillendirilebileceği bir simge paketi oluşturmak istiyorsanız - Adapticons sizin uygulamanızdır! Sadece hazırlanın; Bu tek tek yapmak için biraz zaman alabilir.

0
0
0
0
0
0
Yazıyı emoji ile değerlendir..

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

Spam kodu:

Kapatmak için ESC tuşuna basın