Image by benzoix on Freepik

İki fotografı yan yana koyma uygulaması

İki fotoğrafın yan yana getirildiği görüntüler gerçekten harika görünüyor. Kendinizi aynı fotoğrafta farklı konumlarda veya açılarda göstermek ister misiniz? İşte bunu yapmak için en iyi fotoğraf birleştirme uygulamaları.

Bu önerilen bölünmüş ekran fotoğraf uygulamaları, fotoğraf düzenleme konusunda profesyonel beceri gerektirmeyen, hepsi bir arada bir araçlardır. Böylece, Photoshop gibi fotoğraf düzenleme yazılımları hakkında hiçbir şey bilmiyor olsanız bile, iki veya daha fazla resmi sınırsız şablonla bir araya getirebilirsiniz.

Yan yana fotoğraf birleştirme için kamera uygulamaları

Tipik bir bölünmüş ekran kamera uygulaması, ekrana tek dokunma ile size bölünmüş bir ekran görüntüsü verir. Bölünmüş ekran görünümünde, konuyu iki farklı açıdan görebilir ve en sonunda yakalama düğmesine bastığınızda bunları tek bir görüntüde birleştirebilirsiniz.

Aynı nesnenin iki farklı açıdan veya konumdan fotoğrafını da çekebilirsiniz. Sanatçılar, bazı çarpıcı efektler yaratmak için bu numarayı uzun süredir kullanıyorlar.

Bölünmüş ekran kamera uygulamasıyla, yan yana fotoğraf birleştirme efektlerini anında oluşturabilirsiniz. Şimdi en iyi bölünmüş ekran kamera uygulamalarından bazılarına göz atalım.

1. Split Camera

Split Camera, uygulamayı ilk açtığınızda sizi rahatsız edici bir reklamla karşılar. Neyse ki, fotoğraf çekerken karşınıza başka reklam çıkmaz.

Uygulama, ekranı sürükleyerek ayarlayabileceğiniz 50-50 oranında ikiye böler. Çekmeye çalıştığınız fotoğrafa bağlı olarak dikeyden yataya değiştirebilirsiniz. Bu, özne bir açıdan daha büyük ve diğer açıdan daha küçük göründüğünde yararlıdır.

Şimdi, ilk yarıdaki konunun bir resmine tıklayın, açıyı değiştirin ve ikinci yarıda başka bir fotoğraf çekin. Nihai sonuçlar, bir bölme görüntüsü oluşturmak için otomatik olarak birleştirilecektir.

Daha sonra bir gibi görünmesi için iki görüntüyü karıştırabilirsiniz. Bölünmüş fotoğraflar çekerken, ellerinizi mümkün olduğunca sabit tutmaya ihtiyacınız olacak, çünkü arka planın gerçek görünmesi için kusursuz bir şekilde eşleşmesi gerekiyor.

Split Camera uygulamasını indirmek ücretsizdir ve reklam desteklidir. Uygulama içi satın alma yoktur.

2. Instasplit:clone&split camera

Instasplit, temel özelliklere sahip oldukça basit bir uygulamadır. Minimalist ama iyi tasarlanmış bir kullanıcı arayüzüne sahiptir. Otomatik flaşı açma/kapatma, ekranı yatay veya dikey olarak bölme ve kamerayı önden arkaya değiştirme seçeneği vardır.

Birkaç dakikanızı alacak olan Instasplit'i ayarlamayı bitirdikten sonra, ilginç efektler oluşturmak için açılar ve nesnelerle denemeler yapmaya başlayabilirsiniz. Yerleşik çerçeve filtreleri olmamasına rağmen, ortada bölünmüş çizgiyi manuel olarak sürükleyerek bölünmüş ekran boyutunu değiştirebilirsiniz.

Uygulama reklam desteklidir, ancak uygulama içi satın alma yoktur.

3. Diptic

Diptic, bir dizi kullanışlı düzenleme özelliğine sahip olağanüstü bir bölünmüş ekran fotoğraf uygulamasıdır. Bu harika program, kullanım kolaylığı ve çoklu ekran resim kesmeyi desteklemesi ile şüphesiz sizi etkileyecektir. 200'den fazla düzen ile harika bir düzenleme seçenekleri havuzuna sahiptir. Ayrıca grup fotoğrafını ayrı ayrı sunmaya yardımcı olan animasyonlu ızgaralar için bir seçenek ve elbette bölünmüş ekran resimlerine istediğiniz müzik veya videoyu eklemenize izin veren video ayarlama özelliklerini unutmamak gerekir.

Diptic uygulaması ücretsiz olarak indirilebilir ancak bu sürüm sınırlı özelliklere sahiptir. Eksiksiz özellikler paketi için bazı uygulama içi satın alma işlemleri yapmanız gerekecektir.

4. MOLDIV

MOLDIV, ücretsiz olarak sunulan başka bir yan yana fotoğraf birleştirme uygulamasıdır. Bu uygulama, harika bir fotoğraf düzenleme deneyimi sunar. Kaliteli video ve fotoğraf çekimi için 180'den fazla filtre ve bir Pro kamera içerir. MOLDIV ile görüntülerinizi 16'dan fazla ekrana bölebilir ve görsel görünümünü daha da geliştirmek için 300'den fazla kareyi kullanabilirsiniz.

Ayrıca 135'den fazla düzen kullanarak dergi eşdeğeri kapak oluşturmaya yardımcı olan bir dergi özelliği de vardır. En-boy oranından yararlanın ve sevimli benzersiz bölünmüş ekran resimleri için fotoğraflarınızı serbest stil modunda bölün.

5. PicPlayPost

 

PicPlayPost, Android ve iPhone kullanıcıları için harika bir bölünmüş ekran görüntüsü uygulamasıdır. Program, kullanıcıların zorlanmadan en iyi şekilde yararlanabilecekleri şekilde uyarlanmıştır. Bu harika platform, kullanıma sunulduğunda, hareketli slayt gösterisinde videoların yanı sıra yeni resim koleksiyonlarınızı derler. Yakınlaştırmalar, geçişler, en boy oranı ve çoklu fotoğraf açılır seçenekleri ve tabii ki bölünmüş ekran seçenekleri de dahil olmak üzere aralarından seçim yapabileceğiniz geniş bir düzenleme özellikleri seti vardır.

6. PicCollage

 

PicCollage, hem iPhone hem de Android cihazlar için birinci sınıf bir bölünmüş ekran uygulamasıdır. Basit ama net arayüz, fotoğraf düzenlemeyi eğlenceli hale getiren yüzlerce düzen içerir. Bu uygulamayı indirin ve bölünmüş ekran resimleri yapma yönteminizde yaratıcılığınızı geliştirin.

0
0
0
0
0
0
Yazıyı emoji ile değerlendir..

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

Spam kodu:

Kapatmak için ESC tuşuna basın