Ogznet.com
En iyi mobil FPS oyunları 2022 Paylaş:
Image by fxquadro on Freepik

En iyi mobil FPS oyunları 2022

FPS oyunları (birinci şahıs nişancı oyunları), piyasadaki en heyecan verici oyun türleri arasındadır ve şimdiye kadarki en popüler mobil oyun türlerinden biridir.

Bu yazının içeriği: Kapat

En iyi mobil FPS oyunları burada. Bu oyunların çoğu, oynamak için iyi bir cihaz gerektirir. Yüksek kalitede grafiklere sahip oldukları için internet kullanımında daha fazla veri kullanırlar.

En iyi FPS oyunları:

FPS oyunları, oyunculara rakipleri yok etme ve savaş alanını düşmana dar etme imkanı veren çok sayıda silah sunar. Yalnızca mobil cihazlarda oynayabileceğiniz en iyi FPS oyunlarına bir göz atın.

1. World War Heroes

World War Heroes, İkinci Dünya Savaşı sırasında geçen çevrimiçi bir savaş oyunudur. Takım Ölüm Maçı, Nokta Ele Geçirme, Karargah Savunması, Takım Savaşı ve Özel, oyunda bulunan modlardır. World War Heroes, içinde savaşmak için heyecan verici savaş bölgeleri içerir.

World War Heroes'da insanlar kendileri için savaşabilir veya bir takımla kazanmak için savaşabilir. Tabanca, tüfek, pompalı tüfek ve el bombası içeren 50'den fazla benzersiz silahla düşmanları alt edin. Azur Games tarafından yayınlanan World War Heroes, Android ve iOS üzerinde oynanabilen bir FPS oyunudur.

2. Call of Duty: Mobile

İlginizi
çekebilir

Oyun Türlerine Göre Listelenmiş En iyi Android Oyunları

Call of Duty: Mobile, oynaması ücretsiz FPS oyunudur. Oyunun görselleri, destansı dövüş sistemi ile tam bir fenomen ve oyuncuları içine çekiyor. Unity motoruyla oluşturulmuş, Android ve iOS için en iyi görünen oyunlar arasındadır ve 500 milyondan fazla kez indirilmiştir. Oyunun oyun içi satın alımları, 1 milyar dolarlık şaşırtıcı bir gelire ulaştı.

Oyuncular, Battle Royale'de 100 kişiye karşı savaşabilir veya geleneksel 5v5 çok oyunculu oyun modunda arkadaşlarıyla oynayabilir. Crash, Nuketown 2, Hijacked, Firing Range ve Killhouse, Call of Duty: Mobile'da bulunan haritalardan birkaçıdır.

3. Guns of Boom

Guns of Boom, Game Insight tarafından geliştirilen bir FPS oyunudur. Takım Ölüm Maçı, Kontrol Noktaları ve Tepenin Kralı oyunda mevcut olan 3 moddur. Guns of Boom'da oynayabileceğiniz 10'dan fazla harita var. Bu haritalar kompakttır ve kamp yapmak ve rakipleri öldürmek için bolca koruma sağlar.

Oyun içi para birimleri arasında Miğferler, Pantolonlar ve Ceketler gibi yeni silahların ve ekipmanların kilidini açmak için harcanabilecek Silah Parası ve Altın bulunur. Ayrıca haritadaki düşmanları öldürüp silahlarını alarak yeni silahlar da elde edilebiliyor.

4. Hitman Sniper

Hitman: Sniper, Square Enix Montreal tarafından yayınlanan bir mobil FPS oyunudur. Hikaye, Ajan 47'nin Karadağ'daki kilit paydaşlara suikast düzenlemesi etrafında dönüyor. Oynanış seçimine bağlı olarak, bu üyeler dairelerinde veya dışarıda suikaste uğrayabilirler.

Oyuncular ayrıca bir VIP'yi arabasını tamir ederken korumak için Ölüm Vadisi görevlerini de oynayabilir. Bu görevler normal, zor ve uzman modunda oynanabilir. Oyunda Izanami, Erebus, Jackal, Largo, Griffin, Furia, Ciper, The Merry Maker ve Patriot gibi onlarca benzersiz silah bulunuyor. Oyun içi para birimi, ateş oranlarını artırmak ve geri tepmeyi azaltmak için silahları yükseltmek için harcanabilir.

5. UNKILLED

UNKILLED, MADFINGER Games tarafından geliştirilen bir hayatta kalma FPS oyunudur. Android ve iOS'ta zombileri öldürmek için en iyi FPS oyunlarından biridir. Dünya çapında 160 milyondan fazla kişi tarafından indirildi. Hikaye modu, başarmak için canlandırıcı 150'den fazla görev içeriyor.

İnsanlar oyundaki karakterlerinin seviyesini yükseltebilir ve harika bir yetenek ağacından yeteneklerin kilidini açabilir. Zorlukları kabul edin ve PvP maçlarını kazanarak Intel kazanın. Ödül toplamak için kalabalık bir ortamda Şerif, Dodger ve Mayın Tarlası gibi benzersiz zombilerle savaşın.

6. ‎Standoff 2

Axlebolt tarafından yayınlanan Standoff 2, Android ve iOS için bir FPS oyunudur. Mobil cihazlarda 5,9 milyondan fazla kez indirildi. İnsanlar terörist veya terörle mücadele uzmanı olarak oynamayı seçebilirler. Takım Ölüm Maçı, oyuncuları her turda toplam on dakika süren 5v5 oyunlarda karşı karşıya getirir. Her oyun, oyunculara ısınmaları için yaklaşık otuz saniye verir.

Seviye atlamak zordur, çünkü bir oyunu kazanmak sadece yaklaşık 100 XP verir. Ancak bu FPS oyunu, tabanca, hafif makineli tüfek, tüfek ve ağır silahlar gibi silahlar sunar. Her oyun son derece rekabetçidir ve oyun başına yüz öldürme puanına ulaşan takımları görmek nadir değildir.

7. Critical Ops

Critical Force tarafından geliştirilen Critical Ops, mobil cihazlar için yapılmış özel bir FPS oyunudur ve dünya çapında 2,3 milyondan fazla kez indirilmiştir. Critical Ops'un oynayabileceği dört oyun modu vardır: Defuse, Deathmatch, Gun Game ve Dereceli Defuse dahil.

Mobil oyuncular, çevrimiçi olarak rakiplere karşı oynamak için on beş harita arasından seçim yapabilir. Critical Ops, bıçaklar, tabancalar, saldırı tüfekleri, hafif makineli tüfekler, pompalı tüfekler ve keskin nişancı tüfekleri dahil olmak üzere bir dizi silah sağlar. Her zamanki gibi, en çok öldürmeye sahip takım raundu kazanır.

8. N.O.V.A. Legacy

Gameloft SE tarafından yayınlanan N.O.V.A. Legacy, mobil cihazlar için bir bilim kurgu fantezi FPS oyunudur. Android'de 1,5 milyondan fazla kez indirildi. Oyun, tek oyunculu versiyonunda, uzaylı istilacıların arkasındaki gerçeği keşfetmek ve ortaya çıkarmak için on dokuz seviye içeren zengin bir hikaye moduna sahiptir.

Ayrıca, uzayda destansı bir 4v4 savaşı için arenayı belirleyen çok oyunculu bir mod olan Team Deathmatch'e de sahiptir. N.O.V.A. Legacy'nin silahları arasında keskin nişancı tüfekleri ve düşmanları yok etmek için plazma silahları bulunur. FPS oyunu, oyuncuların çok oyunculu moddan en unutulmaz öldürmelerin muhteşem tekrarlarını izlemelerine olanak tanıyan sağlam bir Death Cam'a sahiptir.

9. Infinity Ops

Infinity Ops, gelecekte geçen çok oyunculu FPS oyunudur. Oyuncular, Acemi, Sabotajcı, Tank ve Assault olarak oynamayı seçebilirler. FPS oyunu, saldırı tüfekleri, plazma tüfekleri, lazer makineli tüfekler ve el bombası fırlatıcıları gibi bir dizi son teknoloji silah sağlar.

İnsanlar Team Deathmatch, Deathmatch, Hardcore ve Custom Game dahil olmak üzere dört farklı oyun modunda oynayabilir. Infinity Ops, oyunculara daha fazla insanı oynamaya teşvik etmek için günlük olarak hediyeler ve görevler gibi onlarca ücretsiz eşantiyon sunuyor.

10. Modern Combat 5

Modern Combat 5, Android'de 3,6 milyondan fazla kez indirilen mobil platformlar için FPS oyunudur. Zengin bir hikaye modunda ve adrenalin pompalayan bir film müziği ile yorucu bir atmosferde Tokyo ve Venedik sokaklarında düşmanlarla savaşın. Hikaye modu, unutulmaz karakterlere ve ulaşılması zor hedeflere sahiptir.

Takım Ölüm Maçı, Bayrağı Ele Geçir ve Herkes İçin Ücretsiz Battle Royale, Modern Combat 5'te oynanabilecek diğer oyun modlarıdır. Oyuncular kendi oyunlarını oluşturabilir ve FPS oyununda XP kazanmak için 20'ye kadar arkadaş ve müttefikten oluşan bir ekiple oynayabilir.

11. Modern Ops

Edkon Games tarafından geliştirilen Modern Ops, yalnızca Android ve iOS için yapılmış, oynaması ücretsiz çok oyunculu FPS oyunudur. Tabancalar, saldırı tüfekleri, pompalı tüfekler ve keskin nişancılar dahil olmak üzere otuzdan fazla silah vardır. Oyun ayrıca, savaş bölgesinde savaşırken oyunculara daha da büyük bir taktik avantaj sağlamak için dronlar, nöbetçi silahlar ve roketatarlar gibi gelişmiş askeri araçlara sahiptir.

Takım Ölüm Maçı beş dakikadan az sürer ve en fazla on oyuncunun PvP modunda oynamasına izin verir. Modern Ops'taki silahlar ve teçhizatlar, oyuncular ilerledikçe yükseltilebilir.

12. FRAG Pro Shooter

FRAG Pro Shooter, hızlı tempolu aksiyon sekanslarına sahip online FPS oyunudur. Android'de 1,3 milyondan fazla kez indirildi. Oyun, her biri kendi benzersiz yeteneklere sahip, seçebileceğiniz doksandan fazla karaktere sahiptir. Bu karakterler ve yetenekleri, bir Savaş Destesinde kart satın alarak yükseltilebilir.

Oyuncular 1v1 ve 2v2 savaş modlarında birbirleriyle düello yapabilirler. Oyuncular ayrıca FRAG Pro Shooter topluluğunda ünlü olmak için kendi klanlarını oluşturabilir veya çevrimiçi olarak diğer klanlara katılabilir.

13. MaskGun

SuperGaming tarafından yayınlanan MaskGun, mobil platform için yapılmış çevrimiçi çok oyunculu bir FPS oyunudur. Android ve iOS'ta 50 milyondan fazla kez indirildi. Deathmatch, Team Deathmatch ve Bomb Defusal, MaskGun'da bulunan üç oyun modudur. İnsanlar Diwali Yard, Ryokan, GhostTown ve LightHouse'u içeren 5v5 arenalarda savaşabilirler.

MaskGun, FPS oyununu oyuncuları için canlı hale getirmek için maskeler, pantolonlar ve yelekler gibi karakterleri için çeşitli özelleştirilebilir ayarlara sahiptir. Öldürmeleri ve zaferleri kutlamak için Alay Hareketleri, İfadeler ve Dans Hareketleri de açılabilir.

14. Modern Strike Online

Modern Strike Online, Android ve iOS'ta 75 milyondan fazla kez indirilmiş bir aksiyon FPS oyunudur. Mobil FPS oyunu, tabancalar, AWP tüfekleri, makineli tüfekler ve pompalı tüfekler dahil olmak üzere elliden fazla silah sunuyor. Oyuncular, İtalya ve Afganistan gibi 14 benzersiz harita arasından seçim yapabilirler.

Modern Strike Online'da oynanabilecek onlarca farklı mod var. Dünyanın dört bir yanından en iyi oyuncuları takip etmek için güncellenmiş bir lider panosuna da sahiptir.

15. Dead Effect 2

Dead Effect 2, korku, hayatta kalma ve RPG unsurları içeren bir bilim kurgu FPS oyunudur. Ana karakter olarak oynayacaksınız ve üç ana karakterden birini seçebileceksiniz. Ek olarak, oyun boyunca bulmak ve seviye atlamak için onlarca teçhizata, silaha ve vücut implantına sahip olacaksınız. 20 saatten fazla kampanya ve yükseltme için tonlarca seçenek sunar. Tabii ki, karakterinizi de seviyelendireceksiniz.

Aynı zamanda oyun harika grafiklere sahiptir. Bu oyun, rekabetçi eşleştirmeden daha çok etaplardan hoşlanan oyuncular için daha iyi FPS oyunlarından biridir.

16. Into the Dead 2

Into the Dead 2, en yeni FPS oyunlarından biridir. İlkinden itibaren aynı mekaniğin birçoğuna sahiptir. Hayatta kalmak için zombi tarlalarından geçiyorsunuz. Oyuncu, kilidini açmak ve yükseltmek için bir çok silah alır. Bu versiyon ayrıca bazı strateji öğelerini ve köpek arkadaşlarını da içerir. Grafikler ortalamanın üzerinde. Ayrıca mobil oyun, birden fazla son içeriyor. Oyun, mobil bir oyun olduğu için şaşırtıcı derecede derinliğe sahip. Bu bir freemium oyundur. Ancak yine de mükemmel bir FPS oyunudur.

17. PUBG MOBILE

PUBG MOBILE, konsol ve PC'deki çok popüler FPS oyununun mobil versiyonudur. Bu oyun sizi toplam 100 oyuncunun olduğu bir adaya düşürür. Amaç ayakta kalan son kişi olmaktır. Haritanın etrafına saçılmış teçhizat, silahlar ve araçlar da var. 

Mekanikler bir mobil FPS oyunu için bile ortalamanın üzerindedir. Bu oyunun PvP ve Battle Royale modu için birden fazla haritası vardır. Oyun içi sesli sohbeti kullanarak takım arkadaşlarınızla iletişim kurabilir, karakterinizi ve silahlarınızı kişiselleştirebilirsiniz ve oyun her yeni sezon güncellemesi ile zaman sınırlı bir etkinliğe sahiptir ve oynaması eğlencelidir.

18. Shadowgun Legends

Shadowgun Legends, bilim kurgu temalı, oynaması ücretsiz FPS oyunudur. İki modu vardır: Arkadaşlarınızla oynamak için Co-op ve evreni uzaylılardan kurtarmak için Story Mode.

Oyun, yüksek kaliteli grafiklere ve üç farklı gezegende görevlere sahip destansı bir hikayeye sahiptir ve her operasyon, arkadaşlarla oynamak için Co-op modunda mevcuttur. Ek olarak, silahlar üretebilir, teçhizatı özelleştirebilir ve hatta oyunu oynamak için bir gamepad kullanabilirsiniz.

19. Warface GO

Warface Global Operation, MY GAMES'in yeni, oynaması ücretsiz bir çevrimiçi nişancı oyunudur. Oyun yoğun şiddet içeriyor, bu yüzden oyunu yalnızca 16 yaşından büyükseniz oynayın.

Dört modu vardır: 6 dakikada 40 puana ulaşan ilk takımın kazandığı TDM; Düşmandan bir bölgeyi ele geçirmeniz gereken Control; Bombayı ele geçirmeniz ve yerleştirmeniz gereken ve ardından diğer takımın onu etkisiz hale getirmesini önlemeniz gereken Plant the Bomb ve son olarak, Free for All, oyuncunun 15 kişiyi öldürmesi gereken diğer herkesle savaştığı yer.

20. Modern Combat Versus

Gameloft'un Modern Combat FPS serisindeki en yeni oyunu Modern Combat Versus. Karakter tabanlı oynanışa ve bilimkurgu temasına sahip çevrimiçi bir PvP nişancı oyunudur.

17 karakterden oluşan listeden bir karakter seçebilirsiniz, burada her biri size diğerlerine karşı üstünlük sağlamak için benzersiz bir yeteneğe sahiptir. Seçtikten sonra, hem yakın hem de uzun mesafeli dövüşler için harika olan altı farklı haritada 4'e 4 savaş yapabilirsiniz.

Yorumlar

  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz